>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - French Open (22.05.2022 - 05.06.2022)

Status
Zamknięty.
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Wszystko juz napisano wyzej. Ironicznie, ale napisano. Nie mam nic wiecej do dodania.

Tylko nie krytykuj nas tak mocno z tymi 3 postami na koncie. Nie zauwazylem, ze Twoj nick nadal Ci z urzedu supermoc omnibusa na forum. Przepraszam.
 
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Dobrze jestes wspanialy, ale napisz to komentatorom Eurosportu, ze sa do bani, ze co mecz punktuje praktycznie tegoroczny uraz stopy i zeber Nadal. Napisz im, ze wszystko w porzadku, bo "nie jestes niedzielnym fanem tenisa" i tak po prostu ma byc jezeli tak napisales.

Rzeczywiscie nie zauwazylismy. Z pierwszym Twoim postem nas oswiecilo, a Twoj nick spowodowal, ze z automatu zostales najbardziej wiarygodna osoba tego forum z jednym postem na koncie, niech tak bedzie.
Co z tego, że mówią o kontuzjach ? Przy okazji meczów Novaka mówili też, że nie jest w takim swoim typowym rytmie turniejowym, bo mało grał w tym roku. Jakie to na znaczenie ? Gdyby kursy były 50/50 to można by było nie grać i obejrzeć fajne widowisko, ale skoro kota wystawia taki kurs na Rafe w jego królestwie, to żal nie skorzystać.

Oceniasz mnie na podstawie mojego nicku ? Czyli ja mam oceniać Ciebie na podstawie Twojego tak ? I mam rozumieć, że chwalisz się publicznie, że masz łupież na głowie i stosujesz szampon przeciwłupieżowy dx2 ? Daj spokój koleś, bo to już naprawdę jest żenujące żeby pisać, że przez nick nie jestem wiarygodny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +389
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Niestety, nie zrozumial, ale co zrobic. Do niektorych jednak nie mozna pisac ironia.
 
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Wszystko juz napisano wyzej. Ironicznie, ale napisano. Nie mam nic wiecej do dodania.

Tylko nie krytykuj nas tak mocno z tymi 3 postami na koncie. Nie zauwazylem, ze Twoj nick nadal Ci z urzedu supermoc omnibusa na forum. Przepraszam.
Tak swoją drogą, to w którym momencie skrytykowałem kogoś na forum ? Czy w zdaniu " kompletnie nie rozumiem jak można tak skreślać Nadala" jest jakieś krytyczne słowo wobec użytkowników? Co najwyżej niezrozumienie dlaczego nie wierzą w człowieka, który na tej nawierzchni jest mistrzem i tyle, ale zdanej krytyki tam nie ma. Napisałem tylko co sądzę o tym spotkaniu, a Ty się do mnie przyczepiłeś i robisz mi wykłady na temat mojej wiarygodności na podstawie mojego nicku.
Nie dziwię się, że jest mnóstwo opinii, że w ostatnich latach to forum trochę się popsuło, skoro nie można już wyrazić swojej opinii, bo odrazu jest się krytykowanym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +257
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Co do ostatniego meczu Nadala i Djokovica tego z ubiegłorocznego półfinału , to widać ja i Carbon widzieliśmy inne wersje tego meczu , ja widziałem też konferencjie prasową po meczu Nadala i nie mówił na niej że był kotuzjowany , mówił za to że Nowak wygrał bo był lepszy i że w pełni na zwycięstwo zasłużył .
A CO do postu gracz83 który polecą super kurs na Novaka!
Ten kurs w tej chwili jest 1.42 do 1.5
Rzeczywiście super.
MAM INNE POJECIE JESLI IDZIE O SUPER KURY! ZWŁASZCZA GDY NADAL JEST PO DRUGIEJ STRONIE SIATKI I NA MĄCZCE.
A PO DRUGIE TEN SUPER KURS 1.42 NA NOWAKA POJDZIE DO GORY NA LIVIE JUTRO NIE JEDEN RAZ!

korzystaj z tego super kursu na Novaka do woli graczu83 , ale proszę Cię bardzo nie polecaj nikomu!!!!!!!!
Bo jeszcze ktoś skorzysta.
Rob sobie co chcesz że swoim życiem i pieniędzmi a jeśli już chcesz bardzo cokolwiek polecać innym ludziom to polecaj książki, filmy , płyty ,przepisy kulinarne i wiele różnych innych godnych polecenia rzeczy.
Ale super kursu 1,42 na Djokovica z Nadalem NIE POLECAJ!!!!!!!!!!
 
I 24,8K

iti

Użytkownik
Kompletnie nie rozumiem tego jak można tak skreślać Nadala. Zwłaszcza po tym co zrobił w Australian Open. Ten gość to jest maszyna. Waleczności takiej jak Rafa nie ma chyba żaden sportowiec na świecie. Proszę tylko nie piszcie, że w Australii, to Medvedev był słaby itd, bo to nie prawda. Po prostu jak wychodzisz na kort ze świadomością, że Twój przeciwnik nie wytrzyma długiego meczu, że on ma problemy już od ćwierćfinału i że musisz go męczyć od początku przebijaniem i długimi wymianami, to nastawiasz się na takie granie. Wygrywasz 2;0 w setach i nagle patrzysz, a Twój przeciwnik zaczyna biegać lepiej niż wcześniej i broni nie możliwe piłki z których wchodzą winnery w kort. Nie ma tenisisty na świecie, który w takiej chwili nie zaczął by mieć problemów, bo jego głowa nie byłaby w stanie tego zrozumieć. Teraz w Paryżu mamy kurs na Nadala 3,00. Przecież to jest nie porozumienie. Co z tego, że z Novakiem ? Nole nie miał tu trudnego spotkania, bo nie miał przeciwnika na wskroś ofensywnego, a z takimi głównie Rafa, czy Nole lubią się czasami pomęczyć. Rafa miał wczoraj Augera, który gra mocno ofensywny tenis i miał sporo problemów, ale jak na mistrza przystało - wyszedł z tego i wygrał. Kluczowe dla mnie jest to co powiedział po meczu : " Wiem, że mam tylko jeden dzień na regenerację, ale wykorzystam go jak najlepiej z Novakiem graliśmy mnóstwo spotkań i trochę dziwne, że na tak wczesnym etapie się spotkamy, ale ja czuję się dobrze i, bo przecież jestem u siebie w domu tutaj w Paryżu i mogę Wam obiecać, że zrobię wszystko i dam z siebie tyle ile będzie możliwe" Rok temu Rafa przegrał tu z Nole w półfinale 3:1. Było jednak widać, że on gra na jednej Nodze i nie żalił się nikomu, nie mówił o tym , że coś go bardzo boli i nie kreczowal. Dopiero później w internecie były zdjęcia jego stopy na której były takie odciski, że nikt nie byłby w stanie grać nawet na 70% z taką stopa. Tutaj wydaje się, że na ten moment na mecz z Novakiem Rafa żadnych problemów nie ma i wszystko zależy tylko i wyłącznie od niego, jeśli kolana wytrzymają, to dlaczego miałby tego nie wygrać ? Ostatni ich mecz tutaj jak obaj byli zdrowi zakończył się wynikiem 3:0 dla Nadala w finale 6:0 6:3 7:5. Rafa jest w swoim królestwie i jeżeli ktoś za postawiony na Rafe np 1000 zł chce nam zapłacić 3000zl, to nie można z tego nie skorzystać. Nadal jest w swoim królestwie i zostawi serce i płuca na korcie.

RAFA WIN 3,00 Fortuna

Do tego jeszcze luźniej
Alcaraz DW 3:0 2,40 superbet
Przeczytalem pierwsze kilka zdań i mam wrażenie, że pisałeś nie o Nadalu, a o Nole. Sęk w tym, że nawet kondycyjnie Rafa już nie jest w stanie zajechać Djokovica, bo obaj są na wysokim poziomie w tej kwestii. Gdybym chciał się czepiać to odnośnie cytatu słów Nadala napisałbym, że Rafa daje znać między wierszami, że będzie mu trudniej się zregenerować na 100% żeby być gotowy do meczu na takim poziomie, jaki będzie od niego wymagany żeby go był w stanie wygrać.
Teraz bardziej merytorycznie. Nie ma co opierać swojej analizy na meczu z października 2020, gdzie były warunki totalnie inne niż będą jutro. Bardziej zbliżone będą te z ich meczu z ubiegłego roku (to też była sesja wieczorna), a tam Nole poskładał Nadala, który grał z kontuzją (czy pęcherzami), ale jednak raczej (bo tego nie wie nikt z nas) nie było to od pierwszej piłki. Często widzę usprawiedliwianie tej porażki względami zdrowotnymi, a to jest zwyczajnie umniejszanie wygranej Novaka, który wtedy wszedł na poziom nieosiągalny dla nikogo. "jak zdrowy", "ostatni mecz". Bardzo często widzę takie argumenty w przypadku Nadala i przyznam szczerze, że już mnie nie tyle bawią (chociaż nadal), co zwyczajnie irytują.
Piszesz, że Rafa jest zdrowy, a 18 dni temu kończył mecz z Shapovalovem kulejąc i nie będąc w stanie biegać, a to było granie do dwóch wygranych. Novak zmusi go do maksymalnego wysiłku.

A co do kontuzji Nadala, to śladu po nich już nie ma. Rok temu był w gorszym stanie przed meczem z Djokovicem. Wystarczylo obejrzeć zeszłoroczne spotkanie. Rafa nie biegający do wielu piłek, to nie jest normalna rzecz, nawet jeśli by przegrywał 2:0 w setach o 5:0 w gemach w 3 secie to i tak by walczył.
Są. Popatrz na mecz z Rzymu z 12 maja tego roku i jak Rafa wyglądał (poruszał się) w trzecim secie z z Kanadyjczykiem.

Co z tego, że mówią o kontuzjach ? Przy okazji meczów Novaka mówili też, że nie jest w takim swoim typowym rytmie turniejowym, bo mało grał w tym roku. Jakie to na znaczenie ? Gdyby kursy były 50/50 to można by było nie grać i obejrzeć fajne widowisko, ale skoro kota wystawia taki kurs na Rafe w jego królestwie, to żal nie skorzystać.

Oceniasz mnie na podstawie mojego nicku ? Czyli ja mam oceniać Ciebie na podstawie Twojego tak ? I mam rozumieć, że chwalisz się publicznie, że masz łupież na głowie i stosujesz szampon przeciwłupieżowy dx2 ? Daj spokój koleś, bo to już naprawdę jest żenujące żeby pisać, że przez nick nie jestem wiarygodny.
Sęk w tym wszystkim, że delikatnie mówiąc mijasz się z prawdą, bo Novak jest JUŻ w rytmie. Przeanalizuj sobie wyniki na mączce Novaka z ubiegłego roku i tego i sobie je porównaj. Obiektywnie powinno Ci z nich wyjść, że są praktycznie takie same. A wiesz co? Wyraźnie Ci je wymienie, tak żebyś nie miał problemów z porównaniem:
2021: 3r Monte Carlo, SF Belgrad, F Rzym, W Belgrad 2
2020: 2r Monte Carlo, F Belgrad, SF Madryt, W Rzym

Jeżeli ktoś z tej dwójki miałby być bez formy to właśnie Nadal, który po urazie żeber zrobił QF w Madrycie i 3r w Rzymie. Bardzo słabo jak na standardy Nadala.

Reasumując kompletnie pomijasz aspekt zdrowotny u Nadala, deprecjonujesz formę Novaka pisząc o braku rytmu, co jest kłamstwem, bo jest regularnie gra od blisko dwóch miesięcy.

Nie życzę sukcesu, bo będę kibicował Novakowi, ale dam Ci dobrą radę. Poczekaj z graniem na Nadala, bo w trakcie meczu złapiesz jeszcze wyższy kurs.

Gdybym miał coś z tego meczu grać to over 3,5 seta dla zabawy, bo to jest dla mnie mecz z kategorii tych "finałów", których się nie gra. Po prostu się nimi delektuje, tak jak wcześniej meczami Rafy z Rogerem czy Rogera z Novakiem.
 
Ostatnia edycja:
R 1,6K

robertooo123

Użytkownik
Po wczorajszych meczach to stwierdzam, ze Nadal bedzie miec ciezko wygrac. Bede mu kibicowac, ale nie postawie po wczorajszych meczach, teraz to Djokovic w tym meczu jest jeszcze wiekszym faworytem niz przed rozpoczeciem turnieju.

Paradoksalnie Nadal moze odniesc w tym roku sukcesy glownie na twardej nawierzchni. Nadla wygral w Australii, Djokovic z duzym prawdopodobienstwem mo0ze wygrac we Francji.

Zostaje Wimbledon, gdzie Djokovic by zagrac musi tylko odbyc bodajze 10-dniowa kwarantanne.
Na US Open jednak Djokovic, jak nic sie nie zmieni i niczego nei wykombinuje, to prawdopodobnie zagrac mogl nie bedzie i bedzie znowu szansa dla Nadala, chcoiaz tam tez pewnie wlaczy sie w to Medvedev, Tsitsipas, Auger czy Zverev.
Gdzie prawie 37 letni Nadal ma wygrać US Open z Miedziem Alcarazem i innymi XD Australian Open to byl przypadek że Miedziowi coś sie w głowie przestaeiło i oddal mecz. To samo zreszta Shapovalov zrobil
 
I 24,8K

iti

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Carlos Alcaraz - Alexander Zverev [+2.5 seta] @1.60 Totalbet
Carlos Alcaraz - Alexander Zverev [+1.5 seta] @2.60 Totalbet
Carlos Alcaraz - Alexander Zverev [2] @4.10 Totalbet
4-6 4-6 6-4 6-7... Sasha mi w tb zaimponował, nie spodziewałem się

Nie za bardzo rozumiem kursy na to spotkanie. Jasne, Alcaraz ma świetny sezon, świetne wejście do czołówki światowej, ale to jest wielki szlem. Z pewnością to nie będzie taki jednostronny mecz jak ten w Madrycie. Już nie wspominam, że tam były inne warunki wysokościowe, młody był u siebie, po ograniu Nadala i Djokovica i na dodatek kursy nie były tak jednostronne, jakie są teraz, a formuła best of 5 będzie promować Zvereva, z racji doświadczenia. To może być długi mecz i przypominam sobie, że chociażby w meczu z Tsitsipasem w Nowym Jorku były problemy zdrowotne u młodego Hiszpana w 4 albo 5 secie (nie pamiętam). Alcaraz ma swoje argumenty na to spotkanie, ale i Zverev je ma. Dźwignął mecz z Baezem mimo 2-4 w piątym, a to znaczy, że głowa (jak na niego) działa wyjątkowo dobrze.
Granie Alcaraza po 1.25 zwyczajnie mija się z celem. To żadna lokata, 3 tygodnie temu było 1.50+ na jego wygraną z tym samym rywalem w krótszym formacie, dłuższy jak wspomniałem niekoniecznie ostatecznie będzie atutem młodziaka. Za szybko zrobili z niego nowego Nadala na ziemi, bo może i będzie dominatorem, ale za wcześnie wystawiać na niego takie kursy. Zverev to nie jest pionek, niby się tutaj męczy, ale nie ma mowy o żadnym zmęczeniu w jego przypadku - to może zaprocentować.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1862
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Kto prędzej mógłby wygrać 3-0 w tym meczu? Djokovic czy Nadal? Może to Wam wyjaśni, bo chyba każdy pomyślał to samo.
 
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Gdzie prawie 37 letni Nadal ma wygrać US Open z Miedziem Alcarazem i innymi XD Australian Open to byl przypadek że Miedziowi coś sie w głowie przestaeiło i oddal mecz. To samo zreszta Shapovalov zrobil
Przypadkiem nie odwrócisz losów meczu z 0:2 na 3:2. Medvedev grał tam cały czas swoje, ale to Nadal nagle wszedł na nieosiągalny poziom i był nie do zajechania. Alcaraz to niech najpierw pokaże, że mentalnie dorósł do wygrania szlema tutaj, a potem stawiajmy go w roli faworyta gdziekolwiek. Zagra z Djokovicem lub Nadalem w półfinale tutaj i to będzie dla niego prawdziwy sprawdzian, a nie jakieś Madryty, czy inne turnieje, bo Zverev, czy Tsitsipas też mieli już mieć po kilka szlemów na koncie, a każdy wie jak to wygląda. Oczywiście ja sam stawiam, że Alcaraz osiągnie bardzo dużo, ale pierw musi przełożyć mental z 1000 na szlemy i pokazać, że jest w stanie to zrobić
Przeczytalem pierwsze kilka zdań i mam wrażenie, że pisałeś nie o Nadalu, a o Nole. Sęk w tym, że nawet kondycyjnie Rafa już nie jest w stanie zajechać Djokovica, bo obaj są na wysokim poziomie w tej kwestii. Gdybym chciał się czepiać to odnośnie cytatu słów Nadala napisałbym, że Rafa daje znać między wierszami, że będzie mu trudniej się zregenerować na 100% żeby być gotowy do meczu na takim poziomie, jaki będzie od niego wymagany żeby go był w stanie wygrać.
Teraz bardziej merytorycznie. Nie ma co opierać swojej analizy na meczu z października 2020, gdzie były warunki totalnie inne niż będą jutro. Bardziej zbliżone będą te z ich meczu z ubiegłego roku (to też była sesja wieczorna), a tam Nole poskładał Nadala, który grał z kontuzją (czy pęcherzami), ale jednak raczej (bo tego nie wie nikt z nas) nie było to od pierwszej piłki. Często widzę usprawiedliwianie tej porażki względami zdrowotnymi, a to jest zwyczajnie umniejszanie wygranej Novaka, który wtedy wszedł na poziom nieosiągalny dla nikogo. "jak zdrowy", "ostatni mecz". Bardzo często widzę takie argumenty w przypadku Nadala i przyznam szczerze, że już mnie nie tyle bawią (chociaż nadal), co zwyczajnie irytują.
Piszesz, że Rafa jest zdrowy, a 18 dni temu kończył mecz z Shapovalovem kulejąc i nie będąc w stanie biegać, a to było granie do dwóch wygranych. Novak zmusi go do maksymalnego wysiłku.


Są. Popatrz na mecz z Rzymu z 12 maja tego roku i jak Rafa wyglądał (poruszał się) w trzecim secie z z Kanadyjczykiem.


Sęk w tym wszystkim, że delikatnie mówiąc mijasz się z prawdą, bo Novak jest JUŻ w rytmie. Przeanalizuj sobie wyniki na mączce Novaka z ubiegłego roku i tego i sobie je porównaj. Obiektywnie powinno Ci z nich wyjść, że są praktycznie takie same. A wiesz co? Wyraźnie Ci je wymienie, tak żebyś nie miał problemów z porównaniem:
2021: 3r Monte Carlo, SF Belgrad, F Rzym, W Belgrad 2
2020: 2r Monte Carlo, F Belgrad, SF Madryt, W Rzym

Jeżeli ktoś z tej dwójki miałby być bez formy to właśnie Nadal, który po urazie żeber zrobił QF w Madrycie i 3r w Rzymie. Bardzo słabo jak na standardy Nadala.

Reasumując kompletnie pomijasz aspekt zdrowotny u Nadala, deprecjonujesz formę Novaka pisząc o braku rytmu, co jest kłamstwem, bo jest regularnie gra od blisko dwóch miesięcy.

Nie życzę sukcesu, bo będę kibicował Novakowi, ale dam Ci dobrą radę. Poczekaj z graniem na Nadala, bo w trakcie meczu złapiesz jeszcze wyższy kurs.

Gdybym miał coś z tego meczu grać to over 3,5 seta dla zabawy, bo to jest dla mnie mecz z kategorii tych "finałów", których się nie gra. Po prostu się nimi delektuje, tak jak wcześniej meczami Rafy z Rogerem czy Rogera z Novakiem.
Rafa udowodnił, że jest zdrowy wczoraj w meczu z Augerem, bo spotkania z tak ofensywnymi zawodnikami są bardzo trudne i musisz biegać od prawej do lewej, bo przeciwnikowi mocno bijacemu wszystko wchodzi w kort.

To co napisałem o rytmie meczowym Novaka, to jest cytat z komentatorów Eurosportu w odpowiedzi do kolegi wyżej, który cytowal ich zdania o zdrowiu Rafy. Ja wcale nie uważam, że Novak nie jest w rytmie, ale nie uważam też żeby Rafa był bez szans w tym tym spotkaniu. Co do warunków, to masz rację, ale zauważ , że Novak nie jest w takiej formie jak w zeszłym roku. Uwielbiam obu tenisistów i obejrzałem ich spotkania tutaj. Djokovic tak naprawdę nie miał poważnego sprawdzianu, bo Diego pomimo swojej solidności na kortach ziemnych, to nigdy nie będzie w stanie się postawić żadnemu z nich. W meczu z Novakiem wyglądał naprawdę słabo. Auger wczoraj za to zagrał naprawdę rewelacyjnie w dwóch setach i nie można powiedzieć, że to Rafa był bez formy, bo Kanadyjczykowi wchodziło wszystko w kort. Jednak pojedynki Nadala z Djokovicem to całkiem inna bajka, oni obaj są bardziej są defensywnymi zawodnikami i mecz wygra ten, który będzie wytrwalszy. Jeśli Rafa będzie trafiał te swoje twistery Forhendowe, to Nole będzie mieć problem. Gdyby w tym meczu kursy były wystawione bardziej po równo, to absolutnie bym tego meczu nie tykał, ale skoro mamy taki kurs na króla tej nawierzchni i tego miejsca , to po prostu nie można z tego nie skorzystać.
Ja uważam, że Rafa jest na ten moment zdrowy, bo w Madrycie, czy w Rzymie widać było, że w pewnych momentach odpuszczał różne piłki, bo miał jakiś problem, a tutaj tego nie widać. Do wczoraj grał na maksimum swoich możliwości i wierzę, że jutro będzie podobnie.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Nikt nie napisał Medvedev 1.32 bo to przecież oczywiste.Promocja z okazji USA . Oj ludzie ludzie , na Wimbledonie było po dwóch setach 2;0 i jest po dwóch setach 2:0.
 
I 24,8K

iti

Użytkownik
Przypadkiem nie odwrócisz losów meczu z 0:2 na 3:2. Medvedev grał tam cały czas swoje, ale to Nadal nagle wszedł na nieosiągalny poziom i był nie do zajechania. Alcaraz to niech najpierw pokaże, że mentalnie dorósł do wygrania szlema tutaj, a potem stawiajmy go w roli faworyta gdziekolwiek. Zagra z Djokovicem lub Nadalem w półfinale tutaj i to będzie dla niego prawdziwy sprawdzian, a nie jakieś Madryty, czy inne turnieje, bo Zverev, czy Tsitsipas też mieli już mieć po kilka szlemów na koncie, a każdy wie jak to wygląda. Oczywiście ja sam stawiam, że Alcaraz osiągnie bardzo dużo, ale pierw musi przełożyć mental z 1000 na szlemy i pokazać, że jest w stanie to zrobić

Rafa udowodnił, że jest zdrowy wczoraj w meczu z Augerem, bo spotkania z tak ofensywnymi zawodnikami są bardzo trudne i musisz biegać od prawej do lewej, bo przeciwnikowi mocno bijacemu wszystko wchodzi w kort.

To co napisałem o rytmie meczowym Novaka, to jest cytat z komentatorów Eurosportu w odpowiedzi do kolegi wyżej, który cytowal ich zdania o zdrowiu Rafy. Ja wcale nie uważam, że Novak nie jest w rytmie, ale nie uważam też żeby Rafa był bez szans w tym tym spotkaniu. Co do warunków, to masz rację, ale zauważ , że Novak nie jest w takiej formie jak w zeszłym roku. Uwielbiam obu tenisistów i obejrzałem ich spotkania tutaj. Djokovic tak naprawdę nie miał poważnego sprawdzianu, bo Diego pomimo swojej solidności na kortach ziemnych, to nigdy nie będzie w stanie się postawić żadnemu z nich. W meczu z Novakiem wyglądał naprawdę słabo. Auger wczoraj za to zagrał naprawdę rewelacyjnie w dwóch setach i nie można powiedzieć, że to Rafa był bez formy, bo Kanadyjczykowi wchodziło wszystko w kort. Jednak pojedynki Nadala z Djokovicem to całkiem inna bajka, oni obaj są bardziej są defensywnymi zawodnikami i mecz wygra ten, który będzie wytrwalszy. Jeśli Rafa będzie trafiał te swoje twistery Forhendowe, to Nole będzie mieć problem. Gdyby w tym meczu kursy były wystawione bardziej po równo, to absolutnie bym tego meczu nie tykał, ale skoro mamy taki kurs na króla tej nawierzchni i tego miejsca , to po prostu nie można z tego nie skorzystać.
Ja uważam, że Rafa jest na ten moment zdrowy, bo w Madrycie, czy w Rzymie widać było, że w pewnych momentach odpuszczał różne piłki, bo miał jakiś problem, a tutaj tego nie widać. Do wczoraj grał na maksimum swoich możliwości i wierzę, że jutro będzie podobnie.
Przyznaje, ze wczorajszego meczu z Augerem nie widziałem całego, widziałem urywki, chociażby trzeciego seta i tam noo... Auger był typowym Augerem czyli jeźdźcem bez głowy w ważnych momentach. Nie zaskakuje mnie zwycięzca, zaskakuje mnie wynik, bo Auger pojęcie o grze na tej nawierzchni ma co najwyżej średnie.
W takim razie komentatorzy Eurosportu mają średnie pojęcie, bo wystarczy odpalić wyniki, obejrzeć kilka meczów z Belgradu, obejrzeć kilka meczów z Madrytu czy Rzymu żeby wiedzieć, że Novak z meczu na mecz rósł i już w Rzymie wskoczył na ten swój kosmiczny poziom, w Madrycie jeszcze odrobine brakowało. Zgadza się, ze Schwartzman nie jest i nie będzie poważnym sprawdzianem dla żadnego z nich na szlemie. Te twister forhendowe już na nikim nie robią wrażenia jak jeszcze kilka (chociaż bardziej pasuje kilkanaście) lat temu. Novak w 2011 znalazł sposób na Nadala na ziemi i były to krótkie crossy forhendowe w karo serwisowe. To samo grał właśnie rok temu i w trakcie meczu wiedziałem, że będzie dobrze skoro był w stanie to grać, a po operacji łokcia różnie z tym bywało.



Nikt nie napisał Medvedev 1.32 bo to przecież oczywiste.Promocja z okazji USA . Oj ludzie ludzie , na Wimbledonie było po dwóch setach 2;0 i jest po dwóch setach 2:0.
Kilka razy pisałem już o koledze, który zaproponował promocje na ruska i to tylko potwierdza jego wiedzę o tenisie. Mam nadzieję, że nie przegrałeś na nim pieniędzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +312
M 94K

michalkin

Użytkownik
Medvedev 1,35
Nikt tego nie pisze, bo to oczywiste. Promocja z okazji USA! Typ do dubla lub samotnie na lokatę. Cilic pokonał miernego Simona. Dziś zmierzy się ze ścianą. Med robi postępy na clayu. No nie ma prawa przegrać z poprawnym Cilicem. Cilic za mały ma podjazd do obecnego Meda. Polecam!
Moze właśnie to nie było takie oczywiste. Nie wiem jak reszta forum, ale bez urazy ziomus. Jak widze zarzucone przez ciebie typy to juz wiem czego na pewno nie grac ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +809
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
No to dobrze ze nie skorzystałeś z Delliena, Sonego czy Gauff. Tenis to najbardziej nieprzewidywalny ze sportów z różnych przyczyn, ziomuś.
Medvedev ląduje na czarną listę.
Ale to dobrze ze masz zmysł obserwacji. Pojawi się typ ode mnie, wiesz ze trzeba grać odwrotnie i na tych kontrach zbijesz kokosy. Pozdrawiam.
 
I 24,8K

iti

Użytkownik
Po pierwsze te Twoje analizy są miałkie i mocno nijakie, argumentów tam za dużo nie ma.
Moim zdaniem nie masz zbyt dużego pojęcia o tym sporcie i uważam, że trzeba o tym głośno mówić, żeby ktoś kto będzie nowy na forum przypadkiem się nie naciął na te Twoje 'pewniako-lokaty'. Inni nie wiedzą, że Twoje typy należy grać odwrotnie.
Po drugie chwalenie się trafionymi typami na swoją obronę jest słabe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +706
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
A mnie się dzisiaj udało złapać przed meczem beznadziejny kurs 8.5 na Cilica i drugi jeszcze gorszy 11 za drobne a na livie złapałem kurs żenująco nie opłacalny 10 na Medvedeva.

Ale łapcie"SUPER " kurs 1,42 na Djokovica jutro gracz83 poleca!!!!!!
Screenshot_20220530-215617_William Hill.jpg Screenshot_20220530-215556_William Hill.jpg Screenshot_20220530-215538_William Hill.jpg

I bardzo bym chciał być dobrze zrozumianym , nie o to mi chodzi by się chwalić , bardziej o to by skłonić do refleksji.
Nad kolejnym "Super"kursem 1,42 na Djokowica jutro.

I jeszcze mam takie wspomnienie z ubiegłorocznego finału z Tsitsipasem po wygranym przez greka pierwszym secie pograłem grubo na Djokovica po kursie lekko ponad 2 chyba 2,1 i oczywiście źle zrobiłem bo za kilkadziesiąt minut było już lekko ponad 4 też zagrałem ale już tylko za drobne bo nadwyrężylem budżet.
Na ostatnim US Open już nie pamiętam kursu ale też pograłem przy 2:0 dla Medvedeva po jeszcze wyższym kursie , na szczęście za drobne.
Lepiej stawiać małą kasę a na wysokie kursy.
 
adik1992 408K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Djokovic - Nadal o171,5 minuty @1,7
1xbet

Dla Nadala może to być ostatnia szansa na dobry wynik w Rolandzie czyt. zagranie w finale o tytuł. Dlatego uważam że mimo dolegliwości będzie walczył do ostatniej piłki nawet przy niekorzystnym wyniku. Djokovic wrocil na dobre tory po powrocie do touru. Pierwsze mecze były słabe ale ostanie pokazują jego moc. Dla mnie osobiście delikatnym faworytem jest Novak ale Rafy nigdy nie można skreślać dlatego liczę dziś na długi mecz. Panowie nie raz pokazali ze nawet w 3 setach są w stanie pokryć te linie. Spodziewam się długich wymian i zaciętych gemow. Nie sądzę by któryś szybko zgarnął wygraną. Taki typ jest dobry pod delektowanie się tym klasykiem, kto wie może jednym z ostatnich na tym etapie turnieju.

Dodatkowy typ do meczu
O4,5 bp w 1 secie @1,76

Do dubla Fernandez @1,56
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +493
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
To bardzo miłe co napisałeś i nie chciałbym Cię rozczarować ale to żaden progres to przypadek.
Jeśli chodzi o ortografię , przekręcone słowa w tym nazwiska , jak i toporną formę to wszystko jest wypadkową kompletnego haosu, różnych urządzeń , jakości tych urządzeń , jak i oprogramowania na nich , słowników, dostępności polskich znaków etc...
Mogę tylko przeprosić ale nie jestem e stanie nic z tym zrobić .
 
I 24,8K

iti

Użytkownik
Atakujcie wiecej. Gdzie byliście by powiedzieć że to Cilic weźmie?

Kilka osób lobbuje Zvereva w dzisiejszym meczu z Alcarazem. Powodzenia ;)
Postokroć lepiej umoczyć po kursie 4.00+ niż ujebać na lokacie 1.25.
Nikt z nas nie pisał, że Cilic to weźmie, ale każdy (tak sądze) z nas wiedział, że kacap i mączka to nie idzie w parze. I tak samo myślę, że nikt z nas nie uważał tego Twojego (pseudo)typu za lokate. Dziś masz zbliżony kurs na Alcaraza, może wjedziesz all in?
 
Otrzymane punkty reputacji: +148
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom