>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Aktualności, transfery, pytania i rozmowy dotyczące lig amerykańskich

F 263

fidelio

Użytkownik
Po pierwszej tercji 2:0 dla Calgary, Królowie wyglądają na ich tle fa-tal-nie, strasznie wolni są, ociężali, Flames ich zajadą.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
No i obrońców tytułu nie ma w PO kompromitacja we wczorajszym meczu ;)
Ja bym tego kompromitacją nie nazwał ;) jak każda drużyna tak i LAK ma prawo do wypalenia. 2 Stany w niedługim odstępie to i tak świetny wynik, nie można grać non stop na poziomie nieosiagalnym dla innych. Taka sama sytuacja z San Jose. W LA brakuje mi świeżej krwi i myślę że to główna przyczyna tego że w tym sezonie nie poszło. Za to Flames są w PO i ja się bardzo cieszę, młoda perspektywiczna ekipa, która została nagrodzona za swoją grę w całym RS.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Taak , Pens lepiej jak wygrają dzisiaj ???? bo inaczej będzie papa z PO a wątpię że Wyspiarze się podłożą bo oba te kluby się nienawidzą ????
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Mało tego, smaczku dodaje rywalizacja Crosbiego i Tavaresa w klasyfikacji kanadyjskiej ???? mam nadzieję że Sid &#39;ustrzeli&#39; ze 2, 3 punkty ;)
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Nie darzę Kings jakąś szczególną sympatią, więc cieszy mnie awans Calgary. Tym bardziej, że dawno ich już nie widzieliśmy w fazie pucharowej, a ich gra w całym sezonie nie tylko w samej końcówce była naprawdę równa. Zasłużyli na ten awans. Cieszy też awans Winnipeg, pierwszy od czasu przenosin z Atlanty. Troszkę jednak zaskoczeń jest na zachodzie, bo wspomniani już Kings, Dallas czy San Jose to jednak były zespoły wyżej oceniane przed sezonem niż Calgary czy Winnipeg. Jednak na tym polega uroda tego najlepszego na świecie sportu zespołowego. Znacznie mniej niespodzianek na wschodzie, gdzie czołówka taka jak powinna. Boston nie zasłużył na awans, więc liczę, że się Ottawa utrzyma. Pens najbardziej nielubiany przeze mnie klub NHL jednak chyba wskoczy do PO, mimo poważnych problemów pod koniec sezonu i zdecydowanie słabszej formy. Na minus fatalna postawa Toronto, które do plusów tego sezonu będzie mogło dopisać jedynie jakiś ciekawy wybór w drafcie. Zawiodła także Florida, która wydawała się zespołem mogącym powalczyć o ósemkę, jednak nawet przenosiny Jagra nie pomogły zrealizować celu. Ciekawe co zrobi Buffalo, bo może w przeciągu dwóch lat mieć dwóch doskonałych juniorów do Sama Reinharta dołączy zapewne albo Connor McDavid albo Jack Eichel. Tyle, że trzeba jeszcze dobrze tą młodzież poprowadzić, bo w Edmonton mają całe &quot;składowisko&quot; młodych wielkich talentów, a co roku ogon ligi.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik


jutro w nocy wielkie święto :!:

;) choć wierzę że Hawks zrobią miazgę :cool: i tak też za nimi kciuki trzymam!

 
Otrzymane punkty reputacji: +9
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Raczej troszkę za późno się zaczęliście interesować, ponieważ na mecze Kanadyjczyków wszystkie bilety są już wyprzedane. Ogólnie już na początku roku dostanie biletu na jakiś ciekawy mecz graniczyło ze sporym szczęściem.
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Jeżeli ktoś z forumowiczów zaopatrzył się już wcześniej w bilety, niech zostawi wiadomość. Jakieś piwo musi obowiązkowo wpaść. Będzie mi dane zobaczyć kilka ciekawych, ale i tych mniej interesujących spotkań, więc szanse na jakiś forumowy meeting rosną ;)
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Muszę przyznać, że nie doceniłem Calgary. Wcześniej pisałem, że to by była wielka strata, gdyby Calgary weszli do playoffs kosztem Kings. Teraz widzę, że ta ekipa ma spory potencjał, a to co zrobili z Vancouver to coś pięknego. Szkoda, że teraz grają z Kaczkami, bo trudno będzie o awans, ale może powalczą.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Yem, myślę że takiego browca to jest wskazane zrobić ????
Mistrzostwa Świata, na pewno będą interesujące ale i w tych drużynach gdzie są najlepsze perełki jeszcze grają Playoffy więc może niektórych zabraknąć. Nie miej jednak bilety na Kanadę i USA wyprzedane.
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Również Małkin potwierdził swój udział w Mistrzostwach Świata.
http://www.iihfworlds2015.com/en/news/after-the-gold-rush/
Yem, myślę że takiego browca to jest wskazane zrobić ????
Mistrzostwa Świata, na pewno będą interesujące ale i w tych drużynach gdzie są najlepsze perełki jeszcze grają Playoffy więc może niektórych zabraknąć. Nie miej jednak bilety na Kanadę i USA wyprzedane.
A co Ty chciałeś oglądać u Amerykanów? Po raz kolejny przyjechali odmłodzonym składem, kilku zawodników z europejskich tafli.
 
Do góry Bottom