>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Info Aktualności, transfery, pytania i rozmowy dotyczące lig amerykańskich

wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dawno nie widziałem tak żałosnej gry Montrealu.. mam nauczkę, że ich postawiłem ale teraz wiem że nie warto ich grać nawet jakby mieli zagrać z ekipą z ŁOTWY ???? albo z takimi z Niemcami co dostali łomot od Kanady ;)

 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Nie Ty jeden wtopiłeś na nich sporo kasy... takiej żenady z ich strony się nie spodziewałem tymbardziej w starciu z błyskawicami które ledwo co przeszły skrzydełka...
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Aj tam kasa to tam nic, rzecz nabyta - więc nie ma powodu do zmartwień, chodzi o to że Montreal nie gra nic.. a o to chodzi w NHL żeby cieszyć się z danego meczu, a oni robią to co mecz z Tampą że nie grają nic i potem przychodzi niedosyt, jak się ogląda swoją &#39;pasję&#39; która daję ciała.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Seria serii nierówna koledzy. To, że Tampa &quot;ledwo&quot; odprawiła Red Wings, nie musiało wcale oznaczać, że łyknie ich Montreal.
Price jeśli nie jest w mega formie to ten zespół na prawdę sporo traci, tym bardziej że mają częste problemy w ofensywie.
Od samego początku Lightning byli ostatnim zespołem, z którym chciałem ,by Red Wings stoczyli bój w I rundzie. Wolałbym Habs czy nawet przecenianych Rangersów (choć to inna dywizja)
Ponadto na dzień dzisiejszy widzę w finale Ducks i Capitals ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Temat z minionego sezonu już zamknięty, więc zamieszczam tutaj. Jeżeli Romek albo inny z modów uzna, że to niestosowne miejsce, proszę o przeniesienie.
NHL Draft 2015
Kilka propozycji, nie będę się specjalnie rozpisywał, bo pewnie ostatnią rzeczą na jaką macie teraz ochotę, jest słuchanie wywodów o każdym z prospektów.
Wszystko z Betsson
Roope Hintz - In which round will he be drafted?
1-2 @2,40
✅
Nie wydaje mi się, żeby spadł do trzeciej rundy. Końcówka drugiej jak najbardziej w zasięgu, w większości zestawień właśnie tam figuruje.
Finnish born players drafted in 1st round
Under 1,5 @1,09✅
Słaby wysyp Finów z rocznika 97. W pierwszej rundzie znajdzie się tylko i wyłącznie Rantanen, bez cienia wątpliwości. Skoro niektórzy powątpiewają, że dla kolejnego Fina będzie problem ze zmieszczeniem się w drugiej rundzie, to chyba nie ma o czym mówić.
Mikko Rantanen - In which position will he be drafted?
9-11 @3,10
✅
Zaskakująco wysoki kurs. Do pierwszej ósemki nie powinien się wcisnąć, ale też ciężko przypuszczać, że obsunie się poza 11. Obiektywnie sądzę, że wyciągnie go albo SJS z #9, albo FLA z #11. Jedyna nadzieja Finów w tym drafcie, pewnie nadarzy się okazja, bym mógł Wam przybliżyć jego sylwetkę.
Goaltenders drafted in 1st round
TAK @1,70✅

Bramkarze to chyba trochę na wyrost, bo jedyną szansę na I rundę ma Samsonov. W ostatnich tygodniach niesamowicie poszedł w górę we wszystkich rankingach, i o ile miesiąc temu był raczej skazany na drugą rundę, to teraz wyrasta na bardzo poważnego kandydata do I. Zdecydowanie największy bramkarski talent tego draftu, stylem gry przypomina Vasilievskiego z TBL, zatem drużyny potrzebujące w niedalekiej przyszłości startera na lata (Ilya przy dobrym rozwoju będzie gotowy na takie wyzwanie już za kilka lat), nie będą wahały się wyłapać wychowanka Magnitki. Stawiam, że pójdzie z #21 do Buffalo, ewentualnie z #30 do Arizony. W ostateczności skusi się na niego Edmonton ze swoim kolejnym wyborem, ale celowałbym w te drużyny, które wymieniłem na początku.
Russian born players drafted in 1st round
Over 3,5 @1,70
✅
Tutaj kurs identyczny, bo rzecz jasna wszystko jest uzależnione od tego, czy Samsonov zmieści się w I rundzie - a powinien. Oprócz niego Rosjanie mają trzech pewniaków - Provorov, Svechnikov oraz Guryanov z całą pewnością znajdą się wśród wybranych w I rundzie.
American born players drafted in 1st round
Over 7,5 @1,80
⛔
Wymienię na szybko z pamięci, to najlepsza metoda: Eichel, Hanifin, Werenski, Connor, White, Boeser, Bittner, Carlo. Już mamy 8. W zanadrzu pozostaje Roslovic, którego również wielu widzi w I rundzie. Oczywiście zawsze istnieje szansa, że nie załapie się wspominany Roslovic i Carlo, ale znacznie większa szansa jest na to, że będziemy mieli w I rundzie minimum ośmiu Amerykanów.
To wszystko ode mnie. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Ogółem ten draft zapowiada się na najlepszy od ładnych paru lat, nie tylko ze względu na obecność dwójki McDavid i Eichel. Jak tak się przyglądam, to niemal w każdej rundzie drużyny mogą dokonać jakiegoś stealu i podebrać naprawdę bardzo, bardzo wartościowych zawodników. Jak co roku będzie pewnie kilka &quot;niewypałów&quot; (to też ma swój urok), ale śmiało mogę powiedzieć, że za kilka lat powinniśmy bardzo dobrze wspominać chłopaków draftowanych w 2015.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
deepred 692,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Dzisiejszej nocy odbył się Draft 2015!
Z numerem 1 wybrany został Kanadyjczyk Connor McDavid przez Edmonton Oilers, numer 2 to Jack Eichel (Buffalo Sabres) a 3 to Dylan Strome (Arizona Coyotes).

▶ http://www.nhl.com/ice/draftsearch.htm?year=2015&amp;amp;team=&amp;amp;position=&amp;amp;round=1
▶ http://www.nhl.com/ice/blogpost.htm?id=40333
Strome to będzie prawdziwy &quot;monster&quot;. Niesamowity talent i świetny ruch ze strony Kojotów. Jak dla mnie top prospect i może wreszcie Kojoty będą miały jakiegoś kozaka z przodu, który będzie w stanie strzelać mnóstwo goli. Nie ma co od razu od niego wymagać, żeby był TOP1 scorer w drużynie, ale gdyby wystrzelił tak jak chociażby Kucherov, to chyba byłby z tego zadowolony.
 
Do góry Bottom