>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
w pre @ male wiec ja w przerwe zapodam btts @2.10 nie moze byc inaczej :unsure:
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +216
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
w pre @ male wiec ja w przerwe zapodam btts @2.10 nie moze byc inaczej :unsure:
Gdzie taki kurs na BTS? W Superbet widzę na to 2,55, czyli odliczając podatek 2,24 - jak ktoś chce spróbować, to tam zdecydowanie warto 😉 ja próbuję tam bezpieczniej over 1,5 po kursie 1,70 - powinni lekko strzelić te dwie bramki 😎
Edit:
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +222
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
Gdzie taki kurs na BTS? W Superbet widzę na to 2,55, czyli odliczając podatek 2,24 - jak ktoś chce spróbować, to tam zdecydowanie warto 😉 ja próbuję tam bezpieczniej over 1,5 po kursie 1,70 - powinni lekko strzelić te dwie bramki 😎
w Szwajcarskim sporttip a dokladnie bylo to w 43 min
Post automatycznie złączony:

nie bede krakal ale cos mi sie nul nul widzi
 
Ostatnia edycja:
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Tomorrow Jets vs Sydney FC,
Odrębne stany pilkarskiej świadomości, nie bardzo mam ochotę tworzyć elaboraty, opisywać ostatnie mecze itd. Krotko mówiąc, czerwona latarnia ligi vs obronca tytułu. Jak Sydney to przegra to niech ich kara spotka sroga za taki numer w piekle. Zazwyczaj nie gram takich spotkań, do tego uważam na wyjazdy, ale mimo wszystko schyle się po @ 1,60 na gości i to za miedziaka :) Typ po najmniejszej lini oporu ale czasem po prostu nic innego nie wypada zagrać. GL...
Edit
Kompromitacja 1-1 i to po samobóju... Won do piekła, niech sezon i mistrza wygra ktokolwiek, byle nie te qutafixy!!!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +326
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
Oglądam ten mecz i widzę totalny brak pomysłu na grę. Do tego sporo niedokładności z obu stron i efekt jest taki, że piłka sobie kursuje od jednej 16-stki do drugiej 16-stki. Ewentualne strzały nie wymagają wielkich umiejętności bramkarskich.
 
Otrzymane punkty reputacji: +294
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Oglądam ten mecz i widzę totalny brak pomysłu na grę. Do tego sporo niedokładności z obu stron i efekt jest taki, że piłka sobie kursuje od jednej 16-stki do drugiej 16-stki. Ewentualne strzały nie wymagają wielkich umiejętności bramkarskich.
Jesli Sydney nie chce być na 2 miejscu w tabeli, to niech "grają" tak jak do tej pory. Z niecierpliwością czekam na "debiut" po powrocie Le Fondre'a. Może już bedzie w przyszlym tygodniu?
Edit
Gracz Sydney był faulowany w polu karnym, przy czym pilka odbiła się od jego głowy i "paca" :) go o rękę. Karnego nie ma, a zaraz VAR i karny :) po ch... taki system? W chwili zdarzenia co ważniejsze? "Coś" "ktoś" reguluje "ważność" danej akcji? Niekiedy jest gol, a sedzia cofa "wydarzenie" bo był faul 30 m od bramki. Tu mamy pole karne i co?
1-0, a z drugiej strony Sky Blues samo sobie winne, taka prawda...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +227
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
Jesli Sydney nie chce być na 2 miejscu w tabeli, to niech "grają" tak jak do tej pory. Z niecierpliwością czekam na "debiut" po powrocie Le Fondre'a. Może już bedzie w przyszlym tygodniu?
Edit
Gracz Sydney był faulowany w polu karnym, przy czym pilka odbiła się od jego głowy i "paca" :) go o rękę. Karnego nie ma, a zaraz VAR i karny :) po ch... taki system? W chwili zdarzenia co ważniejsze? "Coś" "ktoś" reguluje "ważność" danej akcji? Niekiedy jest gol, a sedzia cofa "wydarzenie" bo był faul 30 m od bramki. Tu mamy pole karne i co?
1-0, a z drugiej strony Sky Blues samo sobie winne, taka prawda...
Poprostu żeby się zesrali w czysta pościel!!!!!tyle im życzę
 
Otrzymane punkty reputacji: +496
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Wsw vs Wu, jest 4-0
Zostało kilkanascie minut, pytanie gospodarze dobija, czy goście honorową chociaż strzelą? Over 4,5 po @ 2,0 za miedziaka pobieram... KTF...
Edit
90 min czyli dobicie na 5-0...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +338
F 1,8K

for-lks36

Użytkownik
Halo halo kangury nie śpimy ! :cool:
Lada moment w Melbourne zacznie się mecz gdzie przewiduję kilka goli.
Rozpędzony McLaren wraz z ekipą będą chcieli powiększac przewagę w tabeli a zupełnie dobrze grające Brisbane uderza w drugą lokatę ! Tak tak, ścisk jak w Indyjskim pociągu... ale to japoński duet napadziorów gości ma zadbać o gole, bynajmniej w 1poł.
Mój typ : Over 2,5 gola + over 11,5 rożnych - 2.95 Unibet
Powodzonka dziś ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +475
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
City vs Roar
Lider a-league vs 7 zespół który dobija się do top6. Patrząc na @ to faworyt jest tylko jeden. Oslabienie City to brak trenera, który leczy kontuzję, 6 pkt. przewagi nad Sky Blues daje im też pewien spokój. Z drugiej strony nieobliczalne Roar, którzy czesto potrafią zaskakiwać szczególnie gdy nie są faworytem. Dziś mają okazję dlatego dla lepszego ogladania, kierunek pod prąd czyli x2 po @ 2,75, za drobne... GL!
Edit
Live, 2-0 chyba w 2 minuty, nokaut, najpierw obrona zaspala 1-0, potem pilka odbita od obrońcy a w koncu od slupka i 2-0. Niespodzianki nie będzie tylko lanie Roar....
Edit
Kiedy myślałeś, ze w meczu już pozamiatane, a Roar "robi" 2-2 w 10 min...
Edit2 ht 2-2
Żeby nikt nie myślał iż nagle Roar nagle dostało skrzydeł, ot 2 shots, two kill... City atakuje dalej i ma przewagę, fajne overowe (na razie przynajmniej) spotkanie.
Edit 3
Ft 3-2 spróbowałem, lepiej mi się oglądało lecz drobne w piach, ale ht i tak niezły numer wykrecili...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +77
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
Tak grajace City jest ktorys zespol w stanie zatrzymac???????????? Mysle ze tylko jakis niefart czytaj (pan Li,, ryzy ....uj)moze im majstra w tym sezonie zabrac bo chyba nie Sydney? zobaczymy jak Le Fondre odbebni kwarantanne i sie pojawi na boisku ale na dzisiaj nikt im majstra nie zabierze ale btts pogralem swoja droga..ostanie czasy kangury wiecej zabieraja jak daja przynajmniej mi
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +219
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
chyba za bardzo ich pochwalilem inaczej moze za glosno uslyszeli i masz 2-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +219
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Tak grajace City jest ktorys zespol w stanie zatrzymac???????????? Mysle ze tylko jakis niefart czytaj (pan Li,, ryzy ....uj)moze im majstra w tym sezonie zabrac bo chyba nie Sydney? zobaczymy jak Le Fondre odbebni kwarantanne i sie pojawi na boisku ale na dzisiaj nikt im majstra nie zabierze ale btts pogralem swoja droga..ostanie czasy kangury wiecej zabieraja jak daja przynajmniej mi
No chyba, że Roar? No dobra :) , City mają przed sobą większość spotkań u siebie, droga do Premiers Plate stoi otworem, ale jak dziś widać było uwaga jest taka: popracujcie panowie nad defensywą i będzie wtedy dobrze. Jest jeszcze temat Maclarena i meczy socceroos. Jak wypadną mecze kadry to City będzie w d.... I to czarnej... 3 czerwca zaczynają kangury mecze reprezentacji więc dla City tragedia, bo Maclaren raczej na 99% dostanie powołanie.
Post automatycznie złączony:

chyba za bardzo ich pochwalilem inaczej moze za glosno uslyszeli i masz 2-2
Oni tak mają :) pana Li czuję tu robotę i moc... Przynajmniej ht :)
 
Ostatnia edycja:
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
Glory Glory aleluja nawet pyska nie otwieram ale na live jak pozwola to btts poleci musi @ troche podskoczyc...ciekawa opcja btts HT po @3,45 to za rekreacyjna stawke
 
Ostatnia edycja:
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
A
Glory Glory aleluja nawet pyska nie otwieram ale na live jak pozwola to btts poleci musi @ troche podskoczyc...ciekawa opcja btts HT po @3,45 to za rekreacyjna stawke
Ams, ryży....... sedziuje, wszystko może się zdarzyć...
Edit
Jest Ams, jest karny, oliwa sprawiedliwa, Kruse spierd...., bramkarz super :)
To prwnie nie koniec jego popisów...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +78
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Perth, jak Glory ma jeszcze resztki honoru, to może 1 wyciągną z tego meczu. @ 2,0 za drobne. GL
Edit
Jest Ams jest czerwo...
Edit1
Ft 2-1 uratowali swój honor i moje drobniaki :)
 
Ostatnia edycja:
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
Dziś 2 spotkania. I chyba tego pierwszego nie ruszam... Nieprzewidywalne Roar gra z lekko już zmęczonym CCM... Skupiam się na drugim meczu i tutaj widzę faworyta w postaci zespołu gości.

Perth - Western
2 - @2,78

Oba zespoły mają doświadczonych i dobrze się znających graczy. Tutaj atut własnego boiska będzie mniej znaczący niż forma dnia. A z tą jak wiadomo może być różnie. Ostatnie mecze jednak pokazały pewien możliwy kierunek - Perth po wygranej z 'odświeżonym' Victory powinno zagrać bardzo podobnie (lub ze zmianami czysto kosmetycznymi). Natomiast Western w ostatnim meczu zawiodło na całej linii. Tym samym mieli oni 4 dni na wymyślenie i wdrożenie czegoś nowego (tym samym jest okazja do zaskoczenia gospodarzy). Kolejny argument - nie wierzę w taki come back Perth, za to w grę Western w playofach - myślę, że jest całkiem możliwa i na wyciągnięcie ręki. Jednak, żeby to osiągnąć - trzeba zdobywać 3 punkty w kolejnych spotkaniach (zaczynając od dzisiejszego).
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +319
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
A ja zaatakuje pierwszy mecz i nietypowo dla mnie poszukam zwycięzcę:

Brisbane Roar vs Central Coast Mariners: 1 @2.16 Fortuna ❌

Jestem pod wrażeniem gospodarzy. Powalczyli jak równy z równym z City i widać, ze ekipa ta ma charakter. W Melbourne przegrywali 0:2 po kilkunastu minutach spotkania i jeszcze przed przerwą doprowadzili do wyrównania. Przecież niedawno wyciągnęli również mecz z Western United, gdzie sytuacja była już słaba i VAR nie pomagał. Roar u siebie bardzo często remisuje, ale uważam, że dwa poprzednie pojedynki pokazały, że stać ich na czołową szóstkę sezonu regularnego. Marynarze nieco na wyrost byli nawet liderami A-League. Chyba zgodzimy się, że swój szczyt już osiągnęli i czas na lekki spadek w tabeli. Myślę, ze dzisiaj klub z Brisbane kolokwialnie mówiąc łyknie CCM i wskoczy na pozycje premiowane play-off, ba nawet na drugie miejsce, bo mają ten moment formy w przeciwieństwie do rywali.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +425
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Roar vs CCM - on the paper 1 to dobry kierunek, forma gospo jest, Marynarze powoli osuwają się w tabeli, ale strachu póki co nie ma. U gosci brak Ureny, gospo optymalnie. Na forach kierunek 1, czego tu się bać? Nawet h2h oatatnich spotkań na korzyści Brisbane. No to skoro wszystko jest za Roar, to ja pass...:) Najwyżej będę żałował, a na serio kilka meczy co 3/4 dni to coś czego kangury nie lubią. Marynarze mieli pod tym kątem lepiej i to mnie od grania pre odpycha. Podobnie w drugim meczu...
Glory vs WU - gospo wymęczyli 3 pkt. z Big V, ale spacer to nie był. Goście ostatnio masakra, dostali 5-0. Dziś wszystko może się zdarzyć. Glory grają już o nic, WU ma szansę na top6, ale gra co 3/4 dni i do tego wyjazdy mega im nie służą. Podzial punktów mnie nie zdziwi, ale pre i tak odpuszczam... Tu podobnie j. w. zadecyduje dyspozycja dnia, a tego pre nie wiem. Pass...
Wam koledzy tradycyjnie GL :)
Edit
Brisbane
Live, boisko fatalne (byla burza), pilkarze się wywracają, mnostwo przypadku, pierwsze min. goscie lepiej wygladali. Loteria na tą chwilę...pilki wodnej c. d ...
Edit 1
Ht 0-0 jest w miarę sprawiedliwe, choć z lekkim wskazaniem na gosci. Warunki i boisko fatalne...
Edit2
2 pol podobnie, mecz walki, mnostwo sił zostawiły obie drużyny na boisku. Lekkie wskazanie na Marynarzy, ale ft 0-0. Po kontuzji w końcówce pojawił się Janota. Wczesniej Roar ratowała poprzeczka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +307
Do góry Bottom