>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Ja dzisiaj spróbuje z dublem, zobaczymy:

Brisbane Roar vs Western United: Brisbane Roar powyżej 5.5 rzutów rożnych @1.57 ✅
Perth Glory vs Melbourne City: BTTS @1.59 ✅
AKO @2.50 BETFAN ✅


Western United na wiele pozwala przeciwnikowi, gdy występuje na wyjazdach. Mam nadzieję, że Brisbane Roar pójdzie jak po swoje i będzie napierało. Tutaj walka o play-off na całego i spodziewam się ciekawego widowiska. Ostatnia obrona Western United spisuje się całkiem nieźle, dlatego też gospodarze będą potrzebować chwili, aby skruszyć mur gości. Gram 6 kornerów Roar.

Niby wyraźny faworyt w drużynie City, ale z Glory mają w ostatnim czasie pod górkę. Pogram BTTSa, ponieważ ekipa z Melbourne na wyjazdach często traci punkty i przede wszystkim głupie bramki. Klub z Perth o nic już nie walczy, ale na takiego przeciwnika motywujesz się podwójnie. Stawiam na gole.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +455
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
Składy na pierwszy mecz:





Brisbane - WU - pobieram bts - @1,68

Ostatnie spotkania obu zespołów to bezbramkowe remisy. Z tym, że dla WU to pewnego rodzaju sukces gdyż grali z Adelaidą. Dla Roar to efekt stanu boiska. Dziś już na szczęście nie pada więc są lepsze warunki do gry. Oba zespoły walczą o top 6, i z każdą kolejką czasu jest coraz mniej na zdobywanie punktów. Chyba już skończyły się kalkulacje dla obu zespołów i pora walczyć o zwycięstwo. Ponieważ to rywalizacja między zespołami sąsiadującymi ze sobą to mecz o 6 punktów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +406
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Dziś 2 spotkania:
Roar vs WU i Glory vs City.
To jest ten moment sezonu zasadniczego gdzie zazwyczaj bardziej przypatrywałem sie zmaganiom o top6 niż coś rzucalem na szalę losu.
W Brisbane gospodarze zmotywowani do walki o punkty, goście tak samo. Na moje oko może się mecz zakończyć remisem, potencjał podobny, w tabeli są blisko siebie, ale co odwalą na boisku? Tego ani Moon, ani Rudan sami pewnie nie wiedzą. A ja pre nie zamierzam sprawdzać.
W drugim pojedynku niby wszystko jasne, gospodarze zaliczyli mega zjazd formy w ostatnich meczach, goście na szczycie i to w formie. Dlatego @ takie a nie inne. Myślałem poczatkowo o overze, a potem przyszła dygresja, czy na pewno pre to dobry pomysł po takich @? Do tego City przez jakiś czas bez trenera (problemy zdrowotne). Pre odpuściłem... I wyszło że live zostaje...
Tak jak napisał qowalsky6 qowalsky6. Myślałem o overze, ale to mecz o 6 punktów. Mimo, że Brisbane jeszcze szansy nie straci na playoffy przy ewentualnej porażce to jednak ważny mecz. Mecz odpuszczam.

Co do Perth-Melbourne to licze na zabawę, poprawe liczby goli przez Maclarena no i ogólnie bramki:)
Biorę 2,5 w dublu z hitem w Chinach (derby Shanghaiu) - kurs 1.52, ale i obie strzelą i powyżej 2,5 gola za 1.82.
 
Otrzymane punkty reputacji: +239
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Brisbane, w 60 min. Wales na 0-1, miał nosa Rudan, bo dopiero co go wpuścił na boisko.
Roar "muszą" teraz atakować, "coś" może jeszcze wpadnie...
Edit
Szybko Rudy wyrównał na 1-1 :)
Edit1
Nie zgadniecie co się stało ze nie ma 2-1, a było
... No ofc VAR... I 1-1...
Edit3
Samuraj w 94 na 2-1 (chwilę wczesniej @ był 4,20 :)) w ostatnich sekundach Pain mógł jeszcze wyrównać. Wcześniej też byly kontrowersje co do gola dla WU. Podsumowując mecz się rozkręcił od 60 minuty, ft 2-1...
Post automatycznie złączony:

Castro, Fornaroli, Keogh - Maclaren. Ja już mogę swoje typy odhaczać na plus:)
No życzę Ci aby to było tak proste :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +232
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Kilka szybkich podań i mamy 1:0 dla Perth:)
Post automatycznie złączony:

Kilka szybkich podań i mamy 1:0 dla Perth:)
Zagranie wzdłuż linii końcowej. Przecina obronca Perth, ale tak niefortunnie ze pakuje pilke do swojej bramki. 1:1:)
To lubię:)

doliczony czas gry i mamy 1:2. Maclaren:) dziękuje pozdrawiam;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +215
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
A tymczasem w Perth, mecz zaczął się źle dla przyjezdnych. Ladny strzał i było 1-0. Potem samobój gospodarzy, a na dobitkę Maclaren zdobył w 46 min. 100 gola w A-league...
Przez chwilę fajne @ były. 2, overy myślę, że to nie koniec emocji dzisiaj. I hope :)
Post automatycznie złączony:

Ile jest w tym sezonie kolejek w Australii ?
Poszukaj sobie leniuszku :) a na powaznie to tak ze 25 :)
 
Ostatnia edycja:
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
24 sezonu zasadniczego + playoffy
Będę się upierał przy 25 :)

A w Perth już 1-3, no to już tylko rekreacyjnie over 4,5 po @ 2,05 za drobne...co chciałem to wyciągnąłem już z tego meczu, przy zalozeniu City win, a na nic innego się nie zanosi...
Edit
Końcówka niezbyt ładna, kopanina i niedokładności mnostwo, wynik został bez zmian... Przy 1-0 można było cuda robić :)
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
W czwartek spróbuję strzelca, bo czas na przełamanie:

Melbourne Victory vs Macarthur FC: Matt Derbyshire strzeli gola @2.00 Etoto ❌

Wicelider kwalifikacji strzeleckiej A-League już dawno nie cieszył się z bramki. Ostatnio w Adeleide, a więc trzy spotkania temu. Z kim jak nie z Melbourne Victory się przełamać, które nieco poprawiło swoją grę, ale i tak myślami są już przy wakacjach. Myślę, że Anglik będzie miał swoje szanse. Być może pojawi się jakiś karny, kto wie :) Macarthur FC walczy o play-off i musi liczyć na swojego najlepszego strzelca w takich spotkaniach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +456
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
MV vs Macarthur FC,
Mecz zespołów, które niezbyt mi się podobają pilkarsko AD2021. Big V ostatnio lepiej pod wodzą Keana, ale czy ostatnie mecze to jakiś mega przełom? Mają dziś kilka osłabień (Folani, McManaman, Roux) a jako zespół są na wakacjach. Macarthur, wielkie ambicje jak na beniaminka i pozycja nr 6 w tej chwili. Jednak ostatnio 5 spotkań bez zwyciestwa, a zespołów chetnych na top6 jest 9.Czyli mają o co grać. I tylko dlatego za drobne daje 2 po @ 2,05 lecz pewniak, to to dla mnie nie jest... GL!
Edit
Jak na razie to Victory miało super szanse (100%, poprzeczka) aby prowadzić. A tak 1-1 ht... Byki słabo, @ to po obrazie gry moim zdaniem powinny być odwrócone :) no trudno, zagralem za drobne to nie kombinuje. Ten mecz pokazuje że mimo iż gra 6 zespół z przedostatnim, to różnicy na razie nie było widać. Taka to nasza ogórkowa liga jest :)
Edit 1
Był VAR dla Byków i nic. Dobrze, że wyciągnęli jednak później na 1-2, choć Victory walczyło i nie było mowy o deklasacji. Kierunek na plus choć latwo nie było...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +319
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
Patrzę sobie na dzisiejsze spotkanie i sam nie wiem co o nim myśleć. Mam same przeciwności.
Z jednej strony over.. ale Macarthur w meczach wyjazdowych w momencie gdy kontrolowali grę ugrywało under.
Zwycięstwo Victory? - z jednej strony dobre mecze z WSW czy CCM, ale jeszcze nie do końca Macarthur potrafiło urwać punkty City
Zwycięstwo Macarthur? - po meczu w Perth? - nie

Delikatnie zagram chyba remis - X - @3,5
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +387
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Reds vs Nix
Pojedynek 5 z 9 zespolem a-league. W gorszej sytuacji goście choć Ufuk zapowiada walkę o 3 pkt. to gospodarze mają plan identyczny. To kluczowe momenty sezonu, stawka wysoka, wobec tego bts "wydaje się" formalnością i niestety nie tylko ja mam takie wrażenie. @ na bts to 1,48 i ja pre robię pass... Moze coś live się uda zaatakować?
 
Otrzymane punkty reputacji: +321
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Adeleide United vs Wellington Phoenix: powyżej 1.5 gola + powyżej 39.5 punktów kartkowych + powyżej 9.5 rzutów rożnych @2.46 FORBET ❌ zabrakło goli :(

Dzisiaj spróbuję sobie składaka z Forbet, ponieważ liczę na meczycho przez duże M. The Reds kiepski występ z Western United, bez pomysłu, często gubili piłkę w mało spodziewanym momencie. Czas na rehabilitacje. U siebie United gra bardzo ofensywnie stąd pobieram rogale. Z golami też nie powinno być problemu, bo takie 0:0 w Australii zdarza się rzadko, ale wezmę sobie niższą linię 1.5 gola, bo w sumie tego się jakoś najbardziej obawiam. Jeżeli chodzi o kartki to irański rodzynek w A-League ostatnio szaleje z upomnieniami, a obie ekipy trochę ich jednak łapią. Jest spora stawka, bo trzeba zapewnić sobie play-offy, takie cztery żółte kartoniki do zrobienia z tym arbitrem, może jakieś czerwo wpadnie? Obyśmy się nie zawiedli go The Reds!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +416
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
Stawianie dziś na gole to trochę za duże ryzyko w porównaniu do możliwego profitu. Pozostaje kombinowanie i łączenie zakładów.

Na pierwszy ogień u mnie idzie gol Juricia - @2,27
Do tego podwójna szansa 1/x+bts - @1,99

Adelaida wydaje się mocniejszym zespołem, jednak ostatnie wyniki pokazują, że może być z tym różnie. Najpierw oba zespoły zremisowały z potencjalnie mocnym przeciwnikiem. Adelaida na wyjeździe z Sydney FC, Phoenix na wyjeździe z Western. Następnie w pojedynku bezpośrednim Nixom udało się wygrać (gol na 2:1 w 97 miuncie z rzutu karnego). Ostatnie kolejki to remisy - Adelaidy z Western (w Adelaidzie), Phoenix z Roar (w Brisbane) i to były remisy bezbramkowe. Kto ułoży tę układankę? Ja się zgadzam z postami powyżej - gole powinny być. Do tego uważam, że Adelaida powinna wyciągnąć wnioski z bezpośredniego spotkania i to może być ich atut i jest to pole na zaskoczenie zespołu Kiwi.

Jak gole, to pierwsze nazwisko jakie mi przychodzi do głowy to Juric - jak gra to są duże szanse że coś strzeli - zwłaszcza, że nie strzelił w 2 ostatnich spotkaniach.
Drugi typ - to właśnie to zaskoczenie Nixów (z podpórka) z golami z obu stron - liczę po prostu na walkę i wynik w okolicach 2:1.




i składy:

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +313
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Adelaida,
Lepiej grają Nix, są niestety nieskuteczni, turban też nie pomaga. 2 po @ 3,25 za drobne pobieram. Nie jest to pewniak :)
Edit
Szanse były, po czerwie dla Reds, myślałem że te 0-1 na spokojnie wyciągną. Nie udało się...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +150
Do góry Bottom