>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
W drugim dzisiejszym meczu zbudowałem zakład w Betsson:

Western United over 1,5 + over 9,5 rożnych + over 1,5 kartki = AKO 3,00

Dawno nie budowałem tak zakładu, oby był po przerwie 😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Dzisiaj obie strzela i powyżej 2,5 gola kurs 1.73 na sts

10’ Fornaroli 1:0. Western muszą się rzucić. Bedzie ciekawie. :)
22’ 2:0
Zagrałem przy 1:0 2,5 do przerwy i 4,5 w meczu. Ostatni ich wynik to 5:4. Może powtórzą:)
 
Ostatnia edycja:
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Perth,
Nie zdążyłem zagrać over 1,5 ht, czekałem przy 1-0 po pieknej bramce Bruna F na @ 2,0. Nie doczekalem się, kontra, Scott się nie popisał i 2-0. WU wyglądają (tak jak przypuszczalem) na zmęczonych. I dlatego tak slabo to wyglada. A Glory na luzie, odpada im presja...
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Live Perth,
Nie zdążyłem zagrać over 1,5 ht, czekałem przy 1-0 po pieknej bramce Bruna F na @ 2,0. Nie doczekalem się, kontra, Scott się nie popisał i 2-0. WU wyglądają (tak jak przypuszczalem) na zmęczonych. I dlatego tak slabo to wyglada. A Glory na luzie, odpada im presja...
Myślałem ze oni grają 22 kolejki, ale Perth jeszcze 5 meczów. Maja szanse na playoffy. Pogrzało mi się:)
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Myślałem ze oni grają 22 kolejki, ale Perth jeszcze 5 meczów. Maja szanse na playoffy. Pogrzało mi się:)
Nawet jak wygrają to wg mnie praktycznie szans nie mają. Przeglądałem terminarze kto, gdzie, z kim i dla mnie Glory odpada p-o. No chyba, ze stanie się cud... Ale raczej tego nie widzę i tak też o tym pisałem...
Edit

My tu gadu, gadu, pobrałem over i się "zagadalem"... Mamy 3-0, jeszcze się skonczy bez honorowej, WU nie mają mocy po prostu.
Edit1
W 94 i 95 WU miało ostatnie szanse na honorową. Kolejne wciry, Rudan ma zgryz...
 
Ostatnia edycja:
W 418

waniu1992

Użytkownik
No właśnie super że tu ktoś wprowadził w błąd pisaniem że tu Perth już o nic nie zerknąłem w tabele nic mój błąd 0 pretensji ale panowie trochę wypada sprawdzać to co się pisze
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
No właśnie super że tu ktoś wprowadził w błąd pisaniem że tu Perth już o nic nie zerknąłem w tabele nic mój błąd 0 pretensji ale panowie trochę wypada sprawdzać to co się pisze
Umowmy się, ze jak Glory będzie w top 6 to osobiście i oficjalnie Cie przeproszę, a także zespół z Perth. Może być? Jeszcze raz tylko cud im może pomóc. A ja wtedy rezygnuje z rangi Znawca...
 
W 418

waniu1992

Użytkownik
Umowmy się, ze jak Glory będzie w top 6 to osobiście i oficjalnie Cie przeproszę, a także zespół z Perth. Może być? Jeszcze raz tylko cud im może pomóc. A ja wtedy rezygnuje z rangi Znawca...
spokojnie przecież nie o to chodzi . Z tym że będzie ciężko o top 6 to nasz rację i to zupełną, tyle że oni nadal mają te matematyczne szanse i będą grać bo co mają do stracenia . Nie mam pretensji bo nawet gdybys nic nie wspomniał że nie mają też bym postawił dlatego luuz..
 
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Nawet jak wygrają to wg mnie praktycznie szans nie mają. Przeglądałem terminarze kto, gdzie, z kim i dla mnie Glory odpada p-o. No chyba, ze stanie się cud... Ale raczej tego nie widzę i tak też o tym pisałem...
Edit

My tu gadu, gadu, pobrałem over i się "zagadalem"... Mamy 3-0, jeszcze się skonczy bez honorowej, WU nie mają mocy po prostu.
Edit1
W 94 i 95 WU miało ostatnie szanse na honorową. Kolejne wciry, Rudan ma zgryz...
Ja tam bym ich chciał w po. Lubie ofensywne drużyny. Początek mieli niezły, później gorzej. Ale kto wie. Tam jest mega ciasno.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
spokojnie przecież nie o to chodzi . Z tym że będzie ciężko o top 6 to nasz rację i to zupełną, tyle że oni nadal mają te matematyczne szanse i będą grać bo co mają do stracenia . Nie mam pretensji bo nawet gdybys nic nie wspomniał że nie mają też bym postawił dlatego luuz..
Nie ma sprawy, nigdzie nie napisałem, że stracili matematyczne szanse. Jedynie, że jak dla mnie to nie mają szans i sa poza p-o i na wakacjach. Kto zna, ten wie. 2 wygrane mecze o niczym nie świadczą bo kto widział formę MV, a dziś WU, to takim wynikom nie miał cp się dziwić. Ba, mimo, ze pisałem, że są bez szans, to zagralem live na 1 ( z MV), a dziś porażka zmeczonego WU wcale mnie nie zdziwiła... Pozdrawiam i zapraszam do udzielania się w dziale. Kazdy punkt widzenia może być ważny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Po ostatnich mocno średnich meczach A-League mam nadzieję, że dzisiaj ujrzymy piłkarskie grzmoty. Składam sobie zakład w Forbet:

Melbourne City vs Adelaide United: BTTS + powyżej 8.5 rzutów rożnych @1.88 ✅

The Reds nie grzeszyli ostatnio w ataku. Dwa razy pod rząd 0:0 to rzadko zdarza się w Australii, dlatego czas na przełamanie. O dziwo dzisiaj mogą mieć lepsze sytuacje, bo zapewne zagrają z kontry, a tutaj szybki atak przyjezdnych może kąsać City. Ekipa z Melbourne już ma raczej zapewnione pierwsze miejsce po sezonie zasadniczym, ale też nie może odpuścić, aby czasem morale przed play-off nie pospadały. Klub z Adelaide całkiem nieźle prezentuje się najlepszymi drużynami A-League i mam nadzieję na szybkie i intensywne spotkanie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +719
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Po ostatnich mocno średnich meczach A-League mam nadzieję, że dzisiaj ujrzymy piłkarskie grzmoty.
Melbourne City vs Adelaide United: BTTS + powyżej 8.5 rzutów rożnych @1.88
Jestem podobnego zdania - rzadko zdarzają się bezbramkowe mecze, a już pod rząd to w ogóle. Dziś oczekuję więc fajerwerków na przełamanie i choć jednej bramki gości, a gospodarze odpowiednio zatroszczą się o over 😉 Tak więc również składam zakład, tylko trochę bardziej ryzykowny w Betsson:

Over 2,5 + BTS + 10,5 rożnych = AKO 2,60

Jednego roga brakło 🤦💩
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +656
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
City vs The Reds
Myślę, ze kluczowe w tym meczu będzie to co pisalem a propos wczorajszych spotkania. Kwestia rozgrywania dużej ilości spotkań co 3,4 dni kangurom mocno nie służy. Akurat gospo jak i goście nie mają podstaw do narzekania w tej materii. Dziś gdyby City wygrało to moglo by się zacząć przygotowywać do celebracji ze zdobycia Premiers Plate. Do tego np. ze 2 bramki Maclarena i trofeum zlotego buta też by było praktycznie jego. Z drugiej strony Redsi po 2 razach na 0-0. Trochę mi się nie chce wierzyć, że 3 raz też bedzie taka nędza. Sklady obu zespołów optymalne. Słowem kierunek 1/over/bts to bułka z masłem, ale hola co to za @ operatorzy wystawili? Dla mnie nie do gry pre, a i przyklad wczorajszego meczu Roar też gdzieś tam wywołuje pewien niepokój. Czy dziś Pan Li też będzie zarobiony? Okaże się za jakiś czas, postaram się obejrzeć to widowisko, może coś live mi się w glowie urodzi? GL!
Ps
Wczoraj w Brisbane pogoda rozwaliła mecz, dziś w Melbourne może padać, pytanie jak mocno? Powoli wchodzimy w okres nieprzyjemnej pogody w Australii, a samo Melbourne to już bryluje w tym temacie. Czasem 1 dnia można "zaliczyć" 4 pory roku. W Europie troszkę podobnie jest w Glasgow. Kto był to wie...
Edit
Wszystko było jak należy, FT 4-1...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +514
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live
Jest 1-0 i kilka minut też sedzia doliczy. Over 1,5 ht po @ 3,0, ryzykownie więc symbolicznie. Okazje są...
Edit
45 i 2-0, wczesniej Maclaren z 6 m nie trafił, Redsi też mogli...
Edit1
2 pol. Fajny meczyk, 1, overy, bts,Maclaren trafia, wszystko jak trzeba, mamy 3-1, może jeszcze coś dodam do tego spotkania...
Edit
Redsi muszą ryzykować, teraz to już nie ma co się czaić. Czasu trochę zostało więc też za drobne over 4,5 po @ 2,0 biorę... Albo 4-1 albo 3-2... I hope ofc...
Edit2
Już myślałem że mnie VAR znowu ograbi, ale jest uznana bramka na 4-1 :)
Edit
Chodził mi po glowie kolejny over (po 1 okazji mieli jeszcze jedni i drudzy) , myślałem aby wyciągnąć z tego meczu hatt-tricka ale przypomniał mi się Pan Li, ktory mi kiedyś powiedział : "Wy, biali europejczycy, zawsze chcecie wiecej i wiecej. Do zadławienia. A pycha i chciwość kroczy przed upadkiem". No i odpuściłem... Zostało 4-1 :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +865
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Patrzę w przerwie bts 1.9. 4,5-2.85 bo 3,5 był jakiś mizerny. I się wydygalem po ostatnich meczach... a tu proszę. Ech:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +220
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Bulls vs MV
Ostatnio staram się grać live, ale nie zawsze mam na to okazje. Dlatego już dziś idę w kierunku gospodarzy. Powiem krótko, mając taki (pełny praktycznie) skład i przy "formie" gości (do tego oslabionych) , inny wynik niż 1.potraktuje jako policzek w twarz kibica A-league. Niestety @ to tylko 1,7 ale mimo to za miedziaka wchodzę. Czasami nie ma co kombinować i starać się na intelektualne wygibasy. Jesli triady nie zamieszają to sportowo goście odstają (szczególnie w obronie), do tego mają kwasy na lini tymczasowy trener Kean vs przyszły coach Popovic. A minus? Zero presji, bo o nic nie grają a przy fatalnych Jetsach wooden spoon im nie grozi... GL!
Edit
Nie wiem o co chodzi, ale @ poszły w górę. Na 1 można złapać 1,85. Nie znalazłem żadnego info, które dawało by do tego podstawy... Zobaczymy.
Edit1
Ft 3-1, opis w live jak to wyglądało...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +503
majekx 742,8K

majekx

Znawca A-League
Macarthur - Victory

Co można wyciągnąć z tego meczu? Ja na pewno pobieram 1 - @1,84.
Skoro Victory na Marverlu nie potrafiło zdobyć choćby punktu to tym trudniej będzie o takowy w Sydney. Zwłaszcza, że efekt nowej miotły powoli, ale nieubłaganie się kończy. Dodatkowo punkty bykom są potrzebne jak rybie woda - wystarczy spojrzeć na tabelę. Przed Macarthur jeszcze mecze z Perth (wyjazd), CCM (dom), WU (wyjazd) - czyli nie jest najgorzej, ale mogło być lepiej. A mecz z Victory to jest właśnie ten mecz gdzie komplet punktów jest obowiązkowy, zwłaszcza, że o punkty z Perth może ni być tak łątwo jak jeszcze mogło by być 2 tyg. temu.

Do tego pobiorę sobie ov1,5 Macarthur - @2 oraz gol Derbyshire - @2,06 .

I na koniec jako bonusik, to wszystko razem z konstruktora:

1 + ov1,5 Macarthur + gol Derbyshire - @2,88
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +590
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Macarthur FC vs Melbourne Victory: Matt Derbyshire strzeli gola @2.10 Etoto ✅

Ostatnio nie wyszło mi z nim w pojedynku w Melbourne spróbuje ponownie, tym razem Macarthur gra u siebie, gdzie czuje się całkiem nieźle. Trochę długa seria bez trafienia, a przypomnijmy, że na ten moment jest wiceliderem w klasyfikacji strzelców A-League. Jestem zdania, że można liczyć na 2-3 trafienia gospodarzy. Victory na wyjazdach spisuje się fatalnie i czas na przełamanie Anglika. Oby dzisiaj :D
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +478
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Macarthur FC vs Melbourne Victory: Matt Derbyshire strzeli gola @2.10 Etoto

Ostatnio nie wyszło mi z nim w pojedynku w Melbourne spróbuje ponownie, tym razem Macarthur gra u siebie, gdzie czuje się całkiem nieźle. Trochę długa seria bez trafienia, a przypomnijmy, że na ten moment jest wiceliderem w klasyfikacji strzelców A-League. Jestem zdania, że można liczyć na 2-3 trafienia gospodarzy. Victory na wyjazdach spisuje się fatalnie i czas na przełamanie Anglika. Oby dzisiaj :D
No wlasnie Bulls slabo grają u siebie, tylko 3 zwyciestwa do tej pory. Trochę wstyd, ale jak dziś nie skasują 3 pkt. to łatwiej już w tym sezonie nie będzie. Derbyshire ma szanse na przełamanie, bo tak jak koledzy z drużyny, tak "łatwo" jak dziś już się nie powtórzy. Ale pomny doświadczeń w a-league, nigdy nie można dzielić skóry na niedźwiedziu. GL!
 
Do góry Bottom