>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

sunxl 1,9M

sunxl

Typer
No wlasnie Bulls slabo grają u siebie, tylko 3 zwyciestwa do tej pory. Trochę wstyd, ale jak dziś nie skasują 3 pkt. to łatwiej już w tym sezonie nie będzie. Derbyshire ma szanse na przełamanie, bo tak jak koledzy z drużyny, tak "łatwo" jak dziś już się nie powtórzy. Ale pomny doświadczeń w a-league, nigdy nie można dzielić skóry na niedźwiedziu. GL!
Masz rację, ale powstrzymali ostatnio wielkie City, więc coś tam u siebie grają, chociaż statystyki meczów na własnym obiekcie nie powalają. Jak nie dzisiaj sięgnąć po wygraną z tak słabym rywalem to nigdy, trzy punkty to mus
 
Otrzymane punkty reputacji: +245
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Sydney
3 min Derbyshire i 1-0, trochę na farcie (obrońca się wywrócił) ale od tego jest napastnik :) Graty tym kolegom co na niego zagrali :)
Edit
Co Federici 100 wybronił, aż ciemnemu inaczej wara opadła :) ale Bulls jak będą w ch... grać to im Victory dadzą karę! Go Bulls...
Ps
Macarthur na 2 miejscu teraz w tabeli, jak to wypuszcza to będą frajerami miesiąca!
Edit1
Ładna główka i 2-0, trzymać kurs!
Edit2
Ft 3-1, ktoś kto nie oglada pomyśli że tak jak w dziale Panowie (w tym ja) napisali - 2 zespół (obecnie) pojechał cieniasów z Melbourne. Guzik, Bulls grali słabo, w 2 pol. to cieniasy non stop robili zagrożenie pod bramką Federiciego, doszli na 2-1, ale pod koniec dostali gonga. Dla 2 zespołu A-league to wstyd aby tak się męczyć z oslabionym i slabym MV... Jakby nie to, ze dali coś tam do sakiewki, to bym ich pojechał mocniej :) A gdyby wcześniej goście (jak pisałem) zmienili trenera, to nie byliby może w tak ciemnej d... jak teraz... Ft 3-1 i miedziak na
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +352
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Tomorrow
Jets vs CCM
Trochę podobienstw do dzisiejszego meczu w pojedynku tej pary można zaobserwować. Bankruci z Newcastle vs Rozbit.... a nie, w tym sezonie Marynarze, ktorzy byli rewelacja poczatku ligi. Teraz mają zjazd lecz nie wygrać z takim przeciwnikiem to będzie wstyd na całą wyspę. No chyba, ze będą chcieli zapiratowac i ugrać coś na boku. Podsumowując jak wygrają to zepchną Bulls z 2 miejsca. Łatwiejszych meczów (tak jak dziś w Sydney) potem nie będzie. Typ: 2 po @ 2,50 za drobne, bo to Piraci są w tym sezonie :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +55
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Lecimy z dubelkiem na sobotni poranek. Korzystam z BetArchitekt w Forbet:

Western United vs Sydney FC: Sydney FC nie przegra + Sydney FC powyżej 4.5 rzutów rożnych @1.68 ✅
Newcastle Jets vs Central Coast Mariners: przynajmniej 1 gol + powyżej 9.5 rzutów rożnych @1.47⛔
AKO @2.47 Forbet ⛔


qowalsky6 qowalsky6 jako znawca A-League zwrócił uwagę na intensywność spotkań. Jeżeli chodzi o Western United to jest ona przesadzona. Nie wiem, kto układał im terminarz, ale zostali mocno pokrzywdzeni. W 10 dni rozegranych 4 mecze to sporo i żadna ekipa A-League to wytrzyma. Przypomnijmy, że beniaminek z poprzedniej kampanii ma wiele wiekowych zawodników m.in. Besart Berisha, czy Alessandro Diamanti, którzy nie wytrzymują intensywność meczów. Uważam, że Sydney FC zdominuje swojego rywala. Nie przegra w Geelong i wykona powyżej 4.5 kornerów.

Co do drugiego starcia liczę na typową A-League. Jets całkiem nieźle zaprezentowali się z mistrzem australiskiej ekstraklasy, mam nadzieję, że powtórzą to z Marynarzami. Central Coast Mariners walczy o czołową szóstkę i stawiam na kornery i przynajmniej jedną bramkę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +407
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Lecimy z dubelkiem na sobotni poranek. Korzystam z BetArchitekt w Forbet:

Western United vs Sydney FC: Sydney FC nie przegra + Sydney FC powyżej 4.5 rzutów rożnych @1.68
Newcastle Jets vs Central Coast Mariners: przynajmniej 1 gol + powyżej 9.5 rzutów rożnych @1.47
AKO @2.47 Forbet


qowalsky6 qowalsky6 jako znawca A-League zwrócił uwagę na intensywność spotkań. Jeżeli chodzi o Western United to jest ona przesadzona. Nie wiem, kto układał im terminarz, ale zostali mocno pokrzywdzeni. W 10 dni rozegranych 4 mecze to sporo i żadna ekipa A-League to wytrzyma. Przypomnijmy, że beniaminek z poprzedniej kampanii ma wiele wiekowych zawodników m.in. Besart Berisha, czy Alessandro Diamanti, którzy nie wytrzymują intensywność meczów. Uważam, że Sydney FC zdominuje swojego rywala. Nie przegra w Geelong i wykona powyżej 4.5 kornerów.

Co do drugiego starcia liczę na typową A-League. Jets całkiem nieźle zaprezentowali się z mistrzem australiskiej ekstraklasy, mam nadzieję, że powtórzą to z Marynarzami. Central Coast Mariners walczy o czołową szóstkę i stawiam na kornery i przynajmniej jedną bramkę.
Wszystko fajnie, ale WU grają dziś w Ballart, co do terminarza to covid im tak poprzestawiał, mają pod górkę jednym slowem. Mecz trwa a Besart na ławce.Szkoda mi gospodarzy, jeszcze Kurto nie gra po kolejnym (opisywanym wczesniej) urazie. Jest na lawce już od kilku spotkań. Nie za dobrze to wygląda. Może coś pobiorę w kierunku Sydney, zobaczę...
Edit
"Paczam" na ten mecz i potwierdza się to, ze siła WU to Besart, Diamanti i Filip. Kiedy ich nie ma albo są bez formy to kicha. Zostało parę minut, symbolicznie over ht 0,5 po @ 2,65...
Edit1
41 min. No jak takich sytuacji sie nie wykorzystuje, to ja nie wiem... :( Tu już ze 0-3 powinno być...
Edit2
11 rogów Sydney, goli 0 ht,...
Edit3
Zostało ponad 20 min. Jak Pan Li nie ustawił tego meczu, to w koncu Sky Blues to wygra. 2 po @ 2,0 za drobne, bo nie ma co kusić losu... Okazji od zaj... i jeszcze trochę...mamy też "debiut" Le Fondre po powrocie z Indii...
Edit4
Karny, VAR, Le Fondre i 0-1, piekny powrót, koledzy cieszyli sie jak za dobrych starych czasów, bo przecież w Sydney jest stary skład (niestety :)) od lat.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +268
pikobans 10K

pikobans

Użytkownik
oglądając ten mecz i nieporadność aż chciałem zagrać 1x ale kursy juz zjechały do 1,55 ... nie ma sensu... dobra zaryzykowałem czysta dwójke 2,4 za drobne plus over,9,5 rożnych w newcastle .... zobaczymy

edit. var i karny przyfarciło sie ciekawe czy dowiozą
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +224
majekx 742,8K

majekx

Znawca A-League
Jets - CCM

W tym meczu CCM walczy o playoffy, Jets walczy o zakończenie sezonu i swoją przyszłość. Ponieważ forma obu zespołów jest jaka jest wstrzymam się od typowania 1x2 (chociaż nie powiem, korci mnie 1X). Zamiast tego wolę zagrać bts - @1,62
Jets u siebie potrafi strzelić tę honorową bramkę, CCM chyba nie powtórzą meczu z Roar i nie zakończą spotkania bez strzelonej bramki.. zwłaszcza, że obrona Jets do najsilniejszych nie należy. Jakoś pasuje mi to fakt, że bramki padną z obu stron... a jak będzie? zobaczymy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +224
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
oglądając ten mecz i nieporadność aż chciałem zagrać 1x ale kursy juz zjechały do 1,55 ... nie ma sensu... dobra zaryzykowałem czysta dwójke 2,4 za drobne plus over,9,5 rożnych w newcastle .... zobaczymy

edit. var i karny przyfarciło sie ciekawe czy dowiozą
Głupia sprawa, mimo, że postawilem na Sky Blues to kibicowałem do końca walczacym WU, pokrzywdzeni są w tym sezonie, troszkę podobnie jak Nix. Dużo pecha, sedziowie sprzyjają wielkim i bogatym, klopoty stadionowe, kadrowe, kontuzje, terminarz z dupy itd. Bedzie mi przykro jesli ich zabraknie w PO a na to się zanosi. Z resztą wiecie kogo w A - league lubię, a kogo nie... W tym sezonie "moje" zespoły niestety zawodzą na calej lini, a w PO zobaczymy niestety wiele (obym się mylił) gniotów i dziaderskich (patrząc na styl) teamow... Nie mówiąc o pseudotrenerach, których teraz bez liku.
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Wszystko fajnie, ale WU grają dziś w Ballart, co do terminarza to covid im tak poprzestawiał, mają pod górkę jednym slowem. Mecz trwa a Besart na ławce.Szkoda mi gospodarzy, jeszcze Kurto nie gra po kolejnym (opisywanym wczesniej) urazie. Jest na lawce już od kilku spotkań. Nie za dobrze to wygląda. Może coś pobiorę w kierunku Sydney, zobaczę...
Edit
"Paczam" na ten mecz i potwierdza się to, ze siła WU to Besart, Diamanti i Filip. Kiedy ich nie ma albo są bez formy to kicha. Zostało parę minut, symbolicznie over ht 0,5 po @ 2,65...
Edit1
41 min. No jak takich sytuacji sie nie wykorzystuje, to ja nie wiem... :( Tu już ze 0-3 powinno być...
Edit2
11 rogów Sydney, goli 0 ht,...
Edit3
Zostało ponad 20 min. Jak Pan Li nie ustawił tego meczu, to w koncu Sky Blues to wygra. 2 po @ 2,0 za drobne, bo nie ma co kusić losu... Okazji od zaj... i jeszcze trochę...mamy też "debiut" Le Fondre po powrocie z Indii...
Edit4
Karny, VAR, Le Fondre i 0-1, piekny powrót, koledzy cieszyli sie jak za dobrych starych czasów, bo przecież w Sydney jest stary skład (niestety :)) od lat.
Nie dość, że WU ma beznadziejny kalendarz to jeszcze rozrzucają ich od Tasmanii po inne wioski, słabo władze A-League 😡
 
Otrzymane punkty reputacji: +224
drif 17,2K

drif

Użytkownik
Głupia sprawa, mimo, że postawilem na Sky Blues to kibicowałem do końca walczacym WU, pokrzywdzeni są w tym sezonie, troszkę podobnie jak Nix. Dużo pecha, sedziowie sprzyjają wielkim i bogatym, klopoty stadionowe, kadrowe, kontuzje, terminarz z dupy itd. Bedzie mi przykro jesli ich zabraknie w PO a na to się zanosi. Z resztą wiecie kogo w A - league lubię, a kogo nie... W tym sezonie "moje" zespoły niestety zawodzą na calej lini, a w PO zobaczymy niestety wiele (obym się mylił) gniotów i dziaderskich (patrząc na styl) teamow... Nie mówiąc o pseudotrenerach, których teraz bez liku.

Eeee tam qowalsky6 qowalsky6 kogo tu zalowac.
Dla mnie to oni nie zasluguja na top 6. Jak sie jedzie walczys o punkty i wychodzi 5-4-1 i przy 2-0 w plecy dalej graja ustawieniem 5-4-1 to o czym my tu mowimy.

Nie dość, że WU ma beznadziejny kalendarz to jeszcze rozrzucają ich od Tasmanii po inne wioski, słabo władze A-League 😡
Takie rorzucanie nie jest az tak tragiczne dla nich. Melbourne Tasmania 1/h lotu. Melbourne - Gelong 1/h czy do Ballarat 1.5/h jazdy. to nie jest meczace. Poza tym to bylo w planach od samego poczatku zaplanowane. W Australii jest to normalka w roznych sportach.
Gorsze jest leciec do Perth czy Brisbane.
A i dlaczego nie zbazowali WU albo MCA na Tasmani. No wiadomo za mala populacja mierne 500k ludka nie przyniesie zyskow jak na suburbs Melbourne albo Sydney.
Niech sie ciesza ze nie musza grac dla promowania soccerosu w Darwin :)

Z innych news Jutro w meczu Adelaidy Juric nie zagra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +224
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Tomorrow
Jets vs CCM
Trochę podobienstw do dzisiejszego meczu w pojedynku tej pary można zaobserwować. Bankruci z Newcastle vs Rozbit.... a nie, w tym sezonie Marynarze, ktorzy byli rewelacja poczatku ligi. Teraz mają zjazd lecz nie wygrać z takim przeciwnikiem to będzie wstyd na całą wyspę. No chyba, ze będą chcieli zapiratowac i ugrać coś na boku. Podsumowując jak wygrają to zepchną Bulls z 2 miejsca. Łatwiejszych meczów (tak jak dziś w Sydney) potem nie będzie. Typ: 2 po @ 2,50 za drobne, bo to Piraci są w tym sezonie :)
Z tego meczu to podobał mi się @ który trafiłem :) Reszta do zapomnienia. Co do zdania kolegów, to każdy ma swoje i niech tak zostanie... Ja zadowolony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +430
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Tomorrow :) Mecze zagadki, może ktoś, coś?

08:05
Melbourne City vs Wellington Phoenix
10:10
Adelaide United vs Brisbane Roar
12:15
Perth Glory vs WS Wanderers
 
Otrzymane punkty reputacji: +431
majekx 742,8K

majekx

Znawca A-League
Pogoda w Adelaidzie - pochmurnie, możliwy lekki deszcz, 15 st C

Skład:

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +227
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Melbourne,
Mamy ht 0-1, sklad City bez Maclarena (jest na ławce) i Nabbout'a (kontuzja) no to nie dziwota. Pytanie, czy będą się zabijać przed PO, ktore są już pewne dla gospodarzy, a i Premiers Plate raczej też w kieszeni? Chodzi mi x po glowie po @ 3,40, ale zerknę jeszcze na 2 połowę. A może "ktoś" ma jakiś pomysł na ten mecz?
Edit
Nie ma tematu, wszedł Maclaren i pozamiatał, jak Lewy w Bundeslidze, pyk i jest 2-1. Ale co zrobi City jak go zabraknie?
Edit
Hemed w 88 i 2-2, a ja nie postawiłem, a taki @ mi koło nosa przeszedł, a sie czailem na ten x....
Edit
W 94 słupek ratuje Nix, w 95 City zj... 100, ft 2-2,pluje sobie w brodę... Brawo Nix, nastepne mecze zagrają w Nowej Zelandii. Odpowiednio w Wellington i Auckland (w końcu po kilkunastu miesiacach przez ten zasrany covid!), oby dali czadu!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +239
majekx 742,8K

majekx

Znawca A-League
Adelaida - Brisbane

Taka szybka myśl, więc i stawki nie za wysokie.

Adelaida u siebie nie przegrywa, Brisbane na wyjazdach gra bardzo dobrze.... Wygrana Adelaidy pozwoli gospodarzą utrzymać się w grupie walczącej o top 2, wygrana Roar pozwoli gościom walczyć o top 2. Sytuacja jest taka, że 3 punkty są obu zespołom potrzebne. Z kalendarza wychodzi, że ilość teoretycznie łatwych/trudnych meczy jest identyczna.

ciężki orzech do zgryzienia, ale wychodzi mi z tego:

bts+ov2,5 - @1,71

do tego postawa Roar na wyjazdach, która jest w ostatnich meczach bardzo pozytywna i brak Juricia w Adelaidzie przekonuje mnie do zagrania X2+bts - @2,48
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +313
majekx 742,8K

majekx

Znawca A-League
A ja myślę, że tym spotkaniem Perth zamyka plany gry w playofach:

2 - @2,37

Ostatnie dwa meczy obu zespołów to 2 wygrane.. ale przeciwnicy z odmiennych biegunów formy. I stawiam na to, że to WSW zrobi spory krok w kierunku pozostania w top 6 ligi.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom