>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Perth live, 1-0 Keogh w swoim stylu z glowki, co robiło 3 obrońców WSW? Grali w bierki chyba, no i dobrze, będą w końcu gole.
Edit
Ft 5-1, to byl trening a nie mecz, tyle dobrego, że dużo bramek. No i Glory bedzie mialo o co grać choć spisalem ich na straty. Mają 5 spotkań z tego 4 z zespolami które walczą o play offy. Ostatni mecz tylko latwy z Jets. Będzie ciekawiej na koniec ligi, ale i tak nie widzę ich w top6. Tak latwo jak dziś już nie będzie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +78
majekx 764,4K

majekx

Znawca A-League
Perth live, 1-0 Keogh w swoim stylu z glowki, co robiło 3 obrońców WSW? Grali w bierki chyba, no i dobrze, będą w końcu gole.
Drugi gol Keogh'a ośmieszył natomiast Margush'a. Wystawienie od pierwszej minuty Andy'ego był strzałem w dziesiątkę.

4:1 - czy będzie więcej?
chyba najlepszy obrazek podsumowujący ten mecz. 3 piłkarzy WSW na linii bramkowej biegnący wzdłuż tej linii za piłką, która nieuchronnie zmierza do Andy'ego czekającego na nią na dłuższym słupku... i gol, który jest formalnością.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +36
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
Witam dzisiaj co do meczu Sydney to wszystko wiadomo ale nie tykam tego bo @ tragedia.Glory :unsure: :unsure: :unsure: czyzby sie obudzili na koncowke,mozliwe 3 mecze wygrane zostaly im 4 mecze dwa w domu dwa wyjazdowe dzisiaj wyjdzie szydlo z worka czy naprawde mysla o top 6 pogram w tym meczu ov 2,5 i Glory ov 1.5
edit; niewazne jak zaczynasz wazne jak konczysz oby dwa na powoli oddaja to co zabrali
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +532
majekx 764,4K

majekx

Znawca A-League
SFC - Victory - jak wyżej napisał kolega zloty5o zloty5o - kursy tragedia...

Glory - Adelaida - kolejny z meczy o top 6 w wykonaniu zespołu z Perth, jednocześnie kolejny mecz u siebie. Kalendarz mają ułożony całkiem pod siebie, ale czy to wystarczy? I jak zagra Adelaida? o wygraną czy aby nie przegrać? Jedno jest pewne - gospodarze muszą atakować.

Ja tutaj daję taki składak: bts+ov2,5 gola+ov10,5 rzutów rożnych - @2,37
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +469
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
ja wbrew qowalsky6 qowalsky6 ide znowu w stronę Perth. Może nie konkretnie w stronę, ale ich gole:)
1,5 gospodarzy 1.87 i za drobniej 3+ gola Perth 3.8. A niech się dzieje, są w gazie ostatnio:)

Miał być dubel z overem Sydney-V ale kursy to jakiś żart. 2,5 gola za jedyne 1.38 jak dla mnie nie do ruszenia:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +415
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Tworzę sobie kupon w Forbet zobaczymy:

Sydney FC vs Melbourne Victory: Sydney FC zwycięstwo + Sydney FC powyżej 5.5 rzutów rożnych @1.75 ✅
Perth Glory vs Adelaide United: BTTS + powyżej 7.5 rzutów rożnych + powyżej 19.5 punktów kartkowych @1.77 ✅
AKO 3.10 Forbet ✅


Wrócił Adam Le Fondre do Sydney i być może to będzie pozytywny impuls na resztę sezonu w Sydney FC. Mamy Big Blue derby i czy ktoś odpuści? Wydaje się, że nie, ale umówmy się Victory już na wakacjach. Coś tam powalczą, ale gospodarze to wezmą, aby zająć na koniec sezonu zasadniczego drugie miejsce. Typuję ich wygraną i 6 kornerów. Od początku ruszą na swoich rywali i linia do pokrycia.

Co do starcia w Perth liczę na piłkarskie grzmoty. Stawiam na ofensywne widowisko oby z golami, kartkami i rogami. Przede wszystkim Glory ma o co walczyć, ale The Reds także potrzebują jeszcze oczek. Niskie linie, mam nadzieję, że będą pokryte :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +952
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Tworzę sobie kupon w Forbet zobaczymy:

Sydney FC vs Melbourne Victory: Sydney FC zwycięstwo + Sydney FC powyżej 5.5 rzutów rożnych @1.75
Perth Glory vs Adelaide United: BTTS + powyżej 7.5 rzutów rożnych + powyżej 19.5 punktów kartkowych @1.77
AKO 3.10 Forbet


Wrócił Adam Le Fondre do Sydney i być może to będzie pozytywny impuls na resztę sezonu w Sydney FC. Mamy Big Blue derby i czy ktoś odpuści? Wydaje się, że nie, ale umówmy się Victory już na wakacjach. Coś tam powalczą, ale gospodarze to wezmą, aby zająć na koniec sezonu zasadniczego drugie miejsce. Typuję ich wygraną i 6 kornerów. Od początku ruszą na swoich rywali i linia do pokrycia.

Co do starcia w Perth liczę na piłkarskie grzmoty. Stawiam na ofensywne widowisko oby z golami, kartkami i rogami. Przede wszystkim Glory ma o co walczyć, ale The Reds także potrzebują jeszcze oczek. Niskie linie, mam nadzieję, że będą pokryte :)
Co to są punkty kartkowe?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Co to są punkty kartkowe?
To samo praktycznie, co zakład na kartki, szczególnie przy takiej linii. Żółta kartka punktowana jest za 10pkt, a czerwona 25pkt, przy czym maksymalnie jeden zawodnik może dostać 35pkt. Różnica więc między punktami kartkowymi jest dopiero, gdy linia jest np. 32,5 - wtedy np. Over wchodzi przy dwóch żółtych i w konsekwencji czerwonej, ale linia 3,5 na kartki jest na minus. Wszystkie inne linie, jak 37,5 itp. to w praktyce to samo, co po prostu liczba kartek 😉
 
Otrzymane punkty reputacji: +435
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
To samo praktycznie, co zakład na kartki, szczególnie przy takiej linii. Żółta kartka punktowana jest za 10pkt, a czerwona 25pkt, przy czym maksymalnie jeden zawodnik może dostać 35pkt. Różnica więc między punktami kartkowymi jest dopiero, gdy linia jest np. 32,5 - wtedy np. Over wchodzi przy dwóch żółtych i w konsekwencji czerwonej, ale linia 3,5 na kartki jest na minus. Wszystkie inne linie, jak 37,5 itp. to w praktyce to samo, co po prostu liczba kartek 😉
Czyli powyzej 19,5 pkt to raptem 2 zółte kartki tak?:) to luzik:)
 
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
A to ci psikus... Bobo wg flashscore na ławce a strzelil gola na 1:0:0 Tak czy siak dobrze dla graczy co złożyli zakładu z kilku zdarzeń. Już gol, do tego 3 rożne:)

Dobra flash odleciał:)
składy:

Bobo, Le Fondre, Kosta... napad wygląda imponująco:) Chociaż ostatnio nie rozpieszczali niestety.

Wygląda jakby V mieli ochotę strzelić gola przed przerwą:) 3.25. No nie skuszę się, ale jak Sydney nie podkręcą to mogą mieć ciężko:)

1:0 do przerwy.
 
Ostatnia edycja:
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Jets vs Roar, co tu dużo pisać, gospodarze na wakacjach, zostaje im walka o honor. No może też o to aby uniknąć wooden spoon. Goście walczą o utrzymanie sie w top 6. Jeśli powaznie potraktują jutrzejszy mecz, to inny wynik niż ich zwyciestwo bedzie dla mnie pewnego rodzaju zaskoczeniem. Stawka "za drobne" bo to Roar w końcu, typ 2 ofc, @ 2,20...GL!
Edit
Ft 1-2, var cisnienie podnosił ale happy end...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +614
majekx 764,4K

majekx

Znawca A-League
Obieram powyższy kurs Pana qowalsky6 qowalsky6 - 2 - @2,1

Oba zespoły ostatnie mecze nie mogą zaliczyć do udanych.. ale jakiś cel mają przed sobą tylko gospodarze*. Jeżeli nie chcą na końcówce sezonu stracić szans na walkę o mistrzostwo to 3 punkty dziś są obowiązkowe.


edit
* oczywiście goście :) - thx za zwrócenie uwagi Qowal.


A tymczasem w Australii - 3 gole Roar i wynik... 1:1
O'Shea raz do swojej bramki, raz do bramki właściwej... i ft 1:2
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +620
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Tomorrow
Nix vs WU - Kiwi wracają do siebie po ponad 1,5 rocznej przerwie, jak dla mnie wystarczy. Mega prestiżowy mecz. Kibiców ma być multum, by ratować klub z Nowej Zelandii. Covid kosztował ich mnóstwo kasy. Na wygnaniu wiatr im wiał w oczy, jeśli goście utrzymają dotychczasową formę (a właściwie jej brak) to 1 powinno być "formalnością" Ja pobrałem @ 2,0 za miedziaka. GL!
Edit
Ft 3-0, nie ma za co :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +342
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Jutro derby Sydney i takiego składaka sobie przygotowałem w Forbet:

Sydney FC vs Western Sydney Wanderers: powyżej 29.5 punktów kartkowych + powyżej 9.5 rzutów rożnych
@1.84 Forbet ✅


Bramki odpuściłem, bo kto wie może się 0:0 skończy. Jestem zdania, że mistrzowie trochę się pomęczą ze swoimi rywalami. Owszem The Sky Blues ostatnio wygrał w Big Blue derby, ale o dziwo Victory również miało swoje szanse. Wanderers to ostatnio bardzo niewygodny przeciwnik, dla faworytów, co przekonaliśmy się kilka tygodni temu. Uważam, że będzie sporo emocji po obu stronach barykady i ujrzymy wiele kornerów i kartek. Jak sędziuje Chris Beath to jestem spokojny o upomnienia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +477
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Z kronikarskiwgo obowiązku...
Premiers Plate należy AD2021 do Melbourne City, po zacietym boju wygrali z CCM i kilka kolejek przed końcem mają ten tytuł. Zasluzone gratulacje. Do tego Maclarenowi już chyba nikt nie odbierze zlotego buta. Też brawa!
Dziś 3 spotkania.
1. Derby Sydney, ostatnie mecze Sky Blues z lokalnym rywalem to męczarnie, ktore kończą się dla nich porażką lub x. Może się przełamią ale ja po tym @ nie sprawdzam. No bet.
Edit
Przełamali, ft 1-0

2. Victory vs Adelaida - u gospodarzy nie wystapi Rojas i Kruse, goście dali d... ostatnio w Perth a w play offach chcą grać. Wypada więc zdobyć 3 pkt. Kierunek 2 po @ 2,0 za drobne pobieram.
Edit
Ft 0-1

3. Glory vs Macarthur - 5 zwyciestwo pod rząd zespołu z Perth? Moim zdaniem nie. Macarthur tanio skóry nie powinien sprzedać, top6 dla beniaminka to byłoby coś, do tego lepiej im wychodzą wyjazdy ale @ na x2 to tylko 1,78. Dla mnie troszeczkę mimo wszystko za mało więc się wstrzymam. Może live? GL & KTF!
Edit
Ft 1-1, koniec passy, którą mogła już zakończyć Adelaida wczesniej, tylko spusiaczyla.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +303
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
A w Sydney póki co derbowa kopanina, ba Wedrowcy strzelili gola ale var-srar i ht 0-0... No i ten stadion, grają na Cricet Stadium, masakra, za to ludzi sporo. Kolejny raz "gospodarze" sie męczą w pojedynku z lokalnym rywalem. Brrr....
Edit
Ft 1-0, ale gdyby nie VAR unieważniający gol Wedrowcow w ht, to moglo być gorzej. Zła passa Sky Blues przelamana.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom