>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
CCM vs.Glory✅
Typ : Both teams to score za ok 1.8 to fajny kurs do gry.

Oba zespoly potrzebuja pkt ,czuje walke.Tak jak opisywaliscie powyzej,w rywalizacji obu teamow zazwyczaj gora jest gospodarz i bardzo atrakcyjny kurs swiecacy sie na czerwono,wiec dla ryzykantow pewna jedyna po kursie 5.05 u ruskich.
Pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
majekx 771,1K

majekx

Znawca A-League
A ja jutro pójdę za nurtem buków...
2 - @1,7 - 1j ✅
Dlaczego? Ano dlatego, że Perth potrzebuje punktów - po remisie V, może lekko uciec w tabeli (do tego SFC wygrało i w czołówce zaczyna robić się tłok). Dodatkowo Perth na wyjazdach lubi oddawać inicjatywę przeciwnikom i samemu grać z kontry:
z Jets 0:2 - posiadanie 59% - 41%
Z Nixami 1:1 - tutaj gonili wynik, posiadanie 49% - 51%
Z Adelaidą 0:2 - posiadanie 61% - 39%
Z Victory 2:3 - posiadanie 67% - 33%
Czyli jeżeli szybko nie stracą bramki to powinni ugrać 3 pkty.
Mimo, że CCM u siebie potrafi zawalczyć i z City i z SFC i z Jets to myślę, że bardziej zmotywowane będzie Glory i może być tutaj scenariusz jak w meczu z Adelaidą.
W przypadku podknięcia gości może to już oznaczać lekki kryzys dla nich. A przecież nastroje powinny być świetne w drużynie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
A ja jutro pójdę za nurtem buków...
2 - @1,7 - 1j
Dlaczego? Ano dlatego, że Perth potrzebuje punktów - po remisie V, może lekko uciec w tabeli (do tego SFC wygrało i w czołówce zaczyna robić się tłok). Dodatkowo Perth na wyjazdach lubi oddawać inicjatywę przeciwnikom i samemu grać z kontry:
z Jets 0:2 - posiadanie 59% - 41%
Z Nixami 1:1 - tutaj gonili wynik, posiadanie 49% - 51%
Z Adelaidą 0:2 - posiadanie 61% - 39%
Z Victory 2:3 - posiadanie 67% - 33%
Czyli jeżeli szybko nie stracą bramki to powinni ugrać 3 pkty.
Mimo, że CCM u siebie potrafi zawalczyć i z City i z SFC i z Jets to myślę, że bardziej zmotywowane będzie Glory i może być tutaj scenariusz jak w meczu z Adelaidą.
W przypadku podknięcia gości może to już oznaczać lekki kryzys dla nich. A przecież nastroje powinny być świetne w drużynie.
W Glory zabraknie Ikonomodisa (dzisiaj strzelał w Dubaju w meczu z Omanem) natomiast Glory ma kim postraszyc. U Marynarzy jak nie ma McCormacka to nie wiem do kogo Oar (jeśli znajdzie się w 11) będzie podawał. Tylko te h2h ???? Mecz na live. Mnie nie będzie więc bawcie się dobrze ???? HNY!
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Tak samo idę w kierunku Pert Glory po kursie 1.72 (uni).✅✅ Central Coast jeszcze nie znalazło sposobu na zgarnięcie kompletu punktów w tym sezonie. Tylko dwa remisy, ale każda passa kiedyś się skończy. Jednak nic na to nie wskazuje, żeby gospodarze mieli odnieść pierwsze zwycięstwo. Perth wygląda zdecydowanie lepiej.
Skoro defensywa gospodarzy kuleje, to atakuję jeszcze Perth Glory powyżej 1.5 gola @1.73 (uni).✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Central Coast Mariners - Perth Glory1:4 (2 żk)
powyżej 4,5 kartki @2,10 Unibet ⛔
czerwona kartka @3,85 Unibet ⛔

Niestety trop okazał się pomyłką i ostatnie typy na minus, oby w Nowym było lepiej, czego sobie i Wam życzę ????
Jak już zostało wcześniej napisane prawdopodobnie będzie to mecz walki, dwie drużyny zgoła inne cele, jeśli chodzi o H2H to powinno wygrać CCM, jeśli o formę to Perth, dlatego postanowiłem spróbować w tym meczu pójść w stronę kartek. Jeśli chodzi o mecze gospodarzy to w ostatnich ich 5 spotkaniach sędziowie pokazywali kolejno 6 żk i 1 czk, 4 żk, 5 żk, 6 żk oraz 7 żk, natomiast 5 ostatnich spotkań gości to kolejno 6 żk i 1 czk, 5 żk i 1 czk, 4 żk i 1 czk, 4 żk oraz 5 żk. Jeśli popatrzymy na 5 ostatnich bezpośrednich starć to 6 żk i 1 czk, 3 żk, 5 żk, 4 żk oraz 6 żk i 1 czk. Także widać, że w ich meczach sędziowie pokazują dość sporo kartek, dodatkowo stawka spotkania, gospodarze walczą o pierwszą wygraną w sezonie, a goście o pozycję lidera, jeśli Perth nie wyjdzie szybko na zdecydowane prowadzenie to z czasem myślę, że mecz będzie się zaostrzał i te 5 kartek zobaczymy, drugi typ to czerwona kartka, z przytoczonych danych wynika, że czerwo w ich meczach nie jest jakimś ewenementem i może się trafić, argumenty dokładnie te same co przy głównym typie na kartki. Są to moje ostatnie typy w tym roku, mam nadzieję, że dobrze zakończymy stary rok, przy okazji życzę Wam wszystkiego najlepszego w Nowym 2019 Roku, jak najwięcej trafionych kuponów, a przede wszystkim zdrowia dla Was oraz Waszych rodzin.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Na jutro w meczu CCM-Perth mam aż 4 propozycje, ale za niewielkie pieniądze. Jakimś tam wyznacznikiem jest tu dla mnie pierwszy mecz w Perth (3:2 i w ch.. kartek), ale też postawa w meczach u siebie CCM i Perth na wyjeździe. CCM przeważnie traci te 2 bramki, ale też jedną przynajmniej ustrzelić potrafią (z Sydney i Jets ta sztuka się udała). Natomiast przeciwnik w delegacji (za wyjątkiem wyprawy do Nowej Zelandii) trafia co najmniej dwukrotnie. Idę więc w kierunku ostrego strzelania. Sędzia Kurt Ams w tym sezonie specjalnie nie szaleje, ale to zawsze Ams...
1. bts @ 1,73 ✅ 1:4
2. ov 2.5 @ 1,79 ✅ 1:4
3. Perth ov 1.5 @ 1,73 ✅ 1:4
4. ov 4.5 ::zoltakartka: @ 2,10 ⛔ 2
Wszystko pograne w Unibet w singlach za 0,1j. Wszystkie bety mocno prawdopodobne, ale może się też zdarzyć, że będzie np. 0:1 i doopa;)

Na drugą połowę dokładam 2 bety &quot;for fun&quot; za bardzo drobne PLN-y:
5. Perth ov 4.5 @ 3,15 - 0,03j ⛔ 1:4
6. ov 4.5 @ 1,79 - 0,06j ✅ 1:4
 
Otrzymane punkty reputacji: +71
W 30

walsystem

Użytkownik
A ja zagram w stronę Central Coast Mariners!
Moje propozycje to:
CCM - Perth Glory
  • 1 Połowa Typ: CCM @4.75
  • 1 Połowa Typ CCM (bez remisu) @2.90
  • Pierwszy Gol Typ: CCM @2.70
  • +5.5 Gola w meczu @10.95
  • CCM -1.5 HA @11.00

Kursy z eFortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Mocne rozpoczęcie przez Perth ???? Ciekawe jak to się obróci na widok reszty meczu, sam osobiście dzisiaj też widzę win Perth i mam to nawet na kuponie w AKO ???? :cool:
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Ledwo rozpoczęli... ehh, to może chociaż bttsy wejdą i overy ???? :cwl:
Jakieś jaja, prawie 2:0 (spalony) i jeszcze bramkę połamali XD przymusowa przerwa teraz hahahahh
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Ledwo rozpoczęli... ehh, to może chociaż bttsy wejdą i overy ???? :cwl:
Jakieś jaja, prawie 2:0 (spalony) i jeszcze bramkę połamali XD przymusowa przerwa teraz hahahahh
Noo nie wiem czy BTTS wejdzie ???? CCM mega piach, czuję tutaj pogrom :eek:
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
majekx 771,1K

majekx

Znawca A-League
teraz Perth powinno się cofnąć i zacząć grać to co najlepiej umie.. czyli czekać na okazje. Jak w meczach z Jets, Adelaida czy V.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Cześć chłopaki, widzę, że nie ma co oglądać, za to jest okazja do przekazywania walizek w szatni ????
Edit
Szybka bramka trochę ustawia ten mecz, Glory lubią takie sytuacje. I 0-2...I 0-3 No a potem samobój i na koniec 1-4.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Żadnego pogromu nie będzie, skończy się tak jak jest 0:2, za dużo ludzi weszło w over. :]
I 0-3 a zamiast napastnika trener Ccm wpuścił obrońcę. Egzekucja raczej się szykuje. A katem Rozbitków został jak widzę (póki co) ich dawny kolega - Ferreira ???? Jednak pogrom, potem samobój i na koniec FT 1-4
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Oho, no to powchodziły handicapy, niespodzianki też. 3:0 w pierwszej połowie. Ładnie obskoczyli wpi...ol.:dntlck:
e: trener jest genialny. Przegrywamy 2:0... hmmm... wpuśćmy zatem obrońcę, a zdejmijmy ofensywnego gracza 0o
e2: w przerwie coś tam zmienił, ale ciężko to widzę. Mam chociaż nadzieję, że będzie jakieś widowisko i padną jakieś bramki.
 
Do góry Bottom