>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

majekx 698K

majekx

Znawca A-League
65' nareszcie schodzi Ibini.... te jego wypuszczenia piłki na kilometr do przodu to jakaś patologia była. W Macarthur już Susaeta i Etxebarria na boisku... może coś się ruszy.


73'
No i ruszyło... Etxebarria (chyba ktoś tam jeszcze po drodze dostał piłką) z wolnego i 0:1

I koniec 0:1

dla mnie pechowo:
1 - @2,5
ov2,5 - @1,8
Troisi gol - @3,65

Macarthur przeważało i prowadziło grę. WSW starało się kontrować. Szanse na gola miały oba zespoły ale bohaterem meczy dla mnie został bramkarz Macarthur - kilka razy uratował zespół przed stratą gola.
 
Ostatnia edycja:
D 559

dobryx

Użytkownik
Niestety under cornerów.Liczyłem że kolejny będzie over.
Szkoda bo stawka spora była na over 11,5.
Trzeba to jakoś będzie odkuć.
Może Adelaide?
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Niestety under cornerów.Liczyłem że kolejny będzie over.
Szkoda bo stawka spora była na over 11,5.
Trzeba to jakoś będzie odkuć.
Może Adelaide?
Tak jak napisałem w PM - stawianie teraz to tylko 'for fun' - za wcześnie na jakieś wyciąganie wniosków bo nie ma żadnego materiału do analizy.
Adelaida bez McGree, Troisiego czy Izzo. może zupełnie taktyka się zmienić np na długie piłki do przodu na Juricia.
Post automatycznie złączony:

A na jutro... już teraz pobieram czystą 2 - @2,29
regularnie
Boję się, że kursy spadną. Ciekawe jak (czy) zagra Urena. CCM teoretycznie się wzmocniło... tylko czy to wystarczy na Jets? Z drugiej strony Jets od kilku sezonów regularnie traci podstawowych zawodników zastępując ich zawodnikami gorszymi... zobaczymy na jakim poziomie są oba zespoły w tym sezonie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +40
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Tak jak napisałem w PM - stawianie teraz to tylko 'for fun' - za wcześnie na jakieś wyciąganie wniosków bo nie ma żadnego materiału do analizy.
Adelaida bez McGree, Troisiego czy Izzo. może zupełnie taktyka się zmienić np na długie piłki do przodu na Juricia.
Post automatycznie złączony:

A na jutro... już teraz pobieram czystą 2 - @2,29
regularnie
Boję się, że kursy spadną. Ciekawe jak (czy) zagra Urena. CCM teoretycznie się wzmocniło... tylko czy to wystarczy na Jets? Z drugiej strony Jets od kilku sezonów regularnie traci podstawowych zawodników zastępując ich zawodnikami gorszymi... zobaczymy na jakim poziomie są oba zespoły w tym sezonie.
Kolego drogi, tak jak sam pisałeś nie mamy żadnego materiału porównawczego, ja się dziś nie ważyłem nic pre podawać, w meczu zespołu, którego nigdy nikt nie widział (Bulls), zgadzam się, że stawki teraz, to co najwyżej sportowe mogą być. Jutrzejszy mecz to kolejne Derby - F3. I znowu mamy 50% szans na under/over :) Ja po 3 dotychczasowych meczach gdzie padły 2 gole! mam życzenie by jutro było ich co najmniej 3, no i bts ofc :) Skończyć się może jak w slawetnym meczu od którego termin Rozbitkowie28 zagościł na forum. Nowym kolegom tylko przypomnę, że było to właśnie w spotkaniu z Jets. Oczywiście może być gow.... 0-0 lecz ja będę dopingował aby się skończyło 2-8. To był piękny mecz... Podsumowując zerknę na live jak się sprawy mają i wtedy zaatakuję over/bts lub sobie odpuszczę...
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
Dobra kurfa czas wreszcie wrócić do bukmacherki po dość długiej przerwie bo chyba gdzieś w połowie listopada zrobiłem sobie urlop od obstawiania i nawet na forum rzadko kiedy zaglądałem. Na jutro proponuję over 11,5 rr po @2.30 - nic twórczego ani odkrywczego, ale ja w Australii właśnie cornery najbardziej lubię grywać. Widzę, że w meczu moich ulubieńców z poprzedniego sezonu czyli Adelaide United aż 20 cornerów :eek: gdzie samo Adelaide bardzo ładnie pokryło linię aczkolwiek nie wiem jakie były kursy bo nie obstawiałem nic na ten mecz. Dopiero teraz postanowiłem się trochę przebudzić w temacie bukmacherki no bo kurfa jak A-League ruszyła to aż żal czegoś nie pograć i zatęskniło mi się za obstawianiem:D.

No i elegancko - pierwszy mój bet w nowym sezonie i od razu plus. Mam nadzieje, że to zwiastuje pjenkne żniwa jakie będą czepane na A-League w nowym roku😁.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +378
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Dzień dobry to mój pierwszy post w tym wątku, wiec należy się przywitać, ja wiem ze to dziwne zobaczyć kogoś takiego jak ja w temacie o Lidze Australijskiej :), ale jeszcze większy podziw jak sprawdziłem wpisy w tym temacie i szacun dla qowalsky6 qowalsky6 i majekx majekx, żyjące legendy tego tematu. Owszem ja nie mam takiej wiedzy jak większość tutaj osób co śledzi ta lige, ale po czytałem i tez przygotowałem sie i mam propozycje.

Over 2.5 Bramki @ 1.90 Dafabet (Jedna Bramka!)

Central Coast Mariners — Newcastle Jets G 09:05 I 31.12

Dlaczego tak? jutro sylwester to sadze ze sobie po strzelają, niiie no to głupie argument, ale dobra, do czego zmierzam ja jestem osoba ktora szuka gdzies przelaman serii i tutaj może w końcu nadejdzie, chodzi mianowicie o bramki ale tez brałem pod uwagę ze obydwie drużyny strzela za 1,72, o co chodzi:

Zwróćcie uwagę ze od ostatnich 8 meczów nie padł over 2.5 bramki, ale również Both Teams to Score sadze ze w końcu może być przełamanie. Jak wiadomo, ta liga jest ofensywna chyba ze sie mylę, ale stan serii bez over-u jest długi jak na ta lige(chyba). Co za tym idzie również, (chyba) nie będzie trzeciego remisu podrząd w domu przeciwko Jets. Poza tym jak napisal majeks COM teoretycznie sie wzmocnilo a Jets sie teoretycznie oslabilo, mimo to niby jest silniejsza druzna, ale na ostatnie pięć meczów pomiędzy tymi drużynami mieliśmy 15 bramek a w domu gospodarzy na ostatnie piec meczy padło aż 21 bramek po miedzy nimi(szok). Często te drużyny miedzy sobą lubią po strzelać, wiec i może jest to jakimś pomysłem na przełamanie i zagranie na over 2,5 albo może w koncu Both Teams to Score - yes. - pozdrawiam-szczesliwego nowego roku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +302
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Update
Rozbitkowie28 vs Jets - jeśli chodzi o skład Marynarzy to nowe nabytki m. in. Urena, Janota i Jankovic dziś nie zagrają bo są na kwarantannie (przynajmniej takie info jest na stronie ligi).
U Jetsow brak Kantarovskiego, Boogaarda i Koutroumbisa. Typów 1x2 pre nie jestem w stanie podać, ale pozostaje "przy nadzieji", że chociaż obejrzymy trochę goli zgodnie z tym co wcześniej pisałem :) GL
PS
Gy Gy, witamy na pokładzie, ale z tą legendą, to tego :) staro się poczułem :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +419
perek99 20,1K

perek99

Użytkownik
Warto moim zdaniem dać kartki. Widzę, że przed meczem niektóre buki mają linię powyżej 3.5 kurs 1.7. Derby mogą być ostre i sędzia Lucas potrafi dać nawet 10 kartek. Warto pod uwagę wziąć że w tej kolejce dużo kartek dają a to nowy sezon. Sędzia też patrzy ile kartek w kolejce pokazali jego koledzy i ma w głowie, że może sobie pozwolić na kartki, bo w tej kolejce każdy dużo dawał. Bardzo się zdziwię jak nie będzie chociaż 4 kartek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +182
E 37,5K

emce15

Użytkownik
Witam
CCM - Jets podwójna szansa 0-0
Fortuna 1,66
Początek jaki jest, każdy widzi, ubogo w bramki, skupienie na tyłach i mimo, że dziś grają rozbitkowie to myślę, że dziś będzie podobnie😋 i faktycznie prawo serii może działać ale to chyba początek dziwnego sezonu ma taki wpływ na lige

Edit. No niestety, jak mi podpowiedziano, "gol z d..y" 😋
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +104
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Gosford, 15 min. Żałosna kopanina slepych z kulawymi, na razie pass... Ojcze miłosierny chlosta bezlitosna dla fanów A-league póki co...
Edit
A niech tam, x ht po @ 1,8 za drobne..
Edit2
43 min. Gol z tzw. d... y, ale co tam :) najwyżej drobne w piach, ale co za radość Rozbitkow, 1-0...
Edit3
Ht 1-0, masakra mecz, dobrze że padła bramka bo oglądać się tego nie dało. A tak jest nadzieja..
Edit 4
Nie no nie mogę, 80 min. dalej 1-0, na przekór materii za drobne over 1,5 po @ 2,0... I zamykam oczy :)
Edit5
Niestety, straszny mecz, nawet poprzeczka, czy tam Vary tego nie tłumaczą. Widzieliśmy antyfutbol, do tego 2 pewnych kandydatów do zdobycia wooden spoon. I kolejny under. No jaja, chyba progresję na over 2,5 w A-league czas przemyśleć :)
Ps
No i duch znowu przegrał z materia...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +41
tenis_de_mesa 1,1M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Witam, dzień dobry!

Ja zagram live JETS więcej rogów @1,91
Do przerwy 3:2 dla CCM ale wynik meczu 1:0

W drugiej połowie goście powinni zaatakować jeśli chcą coś w tym meczu ugrać, a to, że nabijac różne potrafią pokazali nie raz, nie dwa.

Powodzenia.

Edit: 10:9 w RR dla CCM, choć było już 8:5 dla JETS, niesamowite przy takim wyniku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +107
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
Jedno trzeba powiedzieć takich linii na RR dawno nie pokrywali praktycznie w każdym meczu w pre na takie overy kurs ponad @3 to cieszy bo z golami tragedia
 
Otrzymane punkty reputacji: +302
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Jedno trzeba powiedzieć takich linii na RR dawno nie pokrywali praktycznie w każdym meczu w pre na takie overy kurs ponad @3 to cieszy bo z golami tragedia
ja właśnie wczoraj puściłem dwa największe progi, ale bardziej na przeczucie, tu nie podawałem, bo nic sensownego nie miałem do napisania, tym bardziej, że byłem po meczu...Realu
 
Otrzymane punkty reputacji: +354
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Wszystkim wariatom, którzy mimo wszelkim przeciwnością dalej kibicują A-league i wspierają co niektórych dinozaurów w dziale, życzę Szczesliwego Nowego Roku i gradu bramek w następnych spotkaniach !!!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +488
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Dzień dobry w nowym roku... nowy rok, to chyba najlepszy moment na przełamanie fatalnej passy... Jutro mecz konkursowy dość wcześnie i pewnie jeszcze będę wtedy spał... więc już teraz podaje typy.

SFC bez Le Fondre - to naprawdę duża strata, w teorii powinni zastąpić go Kosta i Buhagiar. Gdyby mecz był w Nowej Zelandii to bym poszedł w czystą 1... jednak mecz będzie rozgrywany 50km od Sydney... i to stawia 'gospodarzy' w ciężkim położeniu. Mistrz pewnie zaatakuje bo 3 pkty w meczu otwierającym dla nich sezon to praktycznie obowiązek. Dlatego ja pobieram gol Ulisesa - @2,75 . Ataki SFC wymusi grę Nixów z kontry... a to woda na młyn dla tego szybkiego napastnika.... Drugi typ - to ov2,5+bts - @2,05 . Ponieważ jeżeli Nixi coś strzelą, to może rozwiązać worek z bramkami... i może teraz właśnie będzie ten over :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +438
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Na szybko typy i już bez rozpisywania się, bo późno. Jutro A-League uraczy nas dwoma meczami i proponuję dwa single:
Sydney dnb @1.57 ✅ (alternatywnie lub dodatkowo za niewielką stawkę również btts po @1.75 ✅)
Melbourne - Roar btts @1.70 ✅

Nie chce mi się wierzyć, że zobaczymy kolejne underowe mecze. W pierwszym meczu stawiam na Sydney, które ostatnio miało okazję się popisać w azjatyckiej lidze mistrzów. Ci, którzy śledzą hokeja na lodzie to wiedzą, że staram się grać „bezpieczniej” i w 1x2 się nie bawię, a chętniej wybieram typy dnb lub podpórki, ale myślę, że Sydney jest w stanie wygrać. Le Fondre’a już nie ma, ale mimo wszystko nadal jest to drużyna silna (oczywiście biorąc pod uwagę realia kangurów). Jeżeli chodzi o Melbourne V i Roar - Melbourne również ostatnio grało w azjatyckiej lidze mistrzów i drużyna, jak już koledzy z działu opisali przedsezonowo - jest nadal w przebudowie, natomiast Roar fani najlepszej ligi na świecie mieli już okazję w tym sezonie oglądać w meczu z Melbourne, gdzie naprawdę zabrakło troszkę szczęścia. Tym razem jestem przekonany, że Roar coś strzeli (Roar over 0.5 do ako?). Nie jestem pewien gola gospodarzy, ale były już cztery mecze, w żadnym nie było btts i myślę, że czas przełamać tą serię. Powodzonka :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +385
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Phoenix - Sydney 1:2
Sydney powyżej 1,5 gola, @2,05 Betsson
Sydney i obie strzelą, @4,10 Unibet


Również witam w Nowym Roku, raczej też mało prawdopodobne, żebym się zrywał na to spotkanie, ale jak napisał majekx majekx gospodarze są nimi tylko na papierze, bo mecz w okolicach Sydney, mimo straty Le Fondre idę w kierunku aktualnego mistrza A-League, też myślę, że może wreszcie jakiś fajny overek wskoczy w Australii, stawki narazie symboliczne, bo raz, że to początek sezonu, a dwa, że tak jak poprzednicy liczę wreszcie na przełamanie underów w tej mimo wszystko (jeszcze?) overowej lidze.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +364
Do góry Bottom