>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Ten poprzedni mecz jak kula w plot ale seria bez over-a 2.5 powiekszyla sie az do dziewieciu meczy! Co za tym idzie najlepiej rozegrac to taktycznie, tylko ciekawe kto bedzie nie spalal lub obudzi sie o 7 rano :))) , poniewaz w tym polowaniu na przelamanie jest dobrze zanikac jakie kolwiek statystyki ktore na nie wiele sie zdaja i nie podazaja za trendami a o co mi chidzi, taktycznie znaczy podejsc to progresja, poniewaz ten streak bez over-a czy bez BTS i tak jest na pompowany ze kwestia czasu jak peknie, ciezko jest wierzyc ze w nastepncyh dwoch meczach bedziemy mielu under-y sadze ze jestesmy blizej over-owego wyniku.

Pierwszy mecz o 7 rano Spodziewam się, pomidzy Wellington Phoenix - Sydney FC - over 2.5 mozna pograc po 1,80 w nie licznych punktach , sytuacja analogicznie podobna do poprzedniego meczu, ktory nie wypalil pod tym wzgledem. W pierwszym jurzejszym meczu na 10 meczy padl over az 7 razy, Sydeny przyjezdza do gosci w dobrej formie nie przegrywajac dwoch meczy w Lidze Mistrzow (AFA), wiec moze beda rozegrani a Phonix nie rozegral meczy od tamtego sezonu a w ostatnich pienicu niewygral (0-2-3), sadze ze tutaj mozna zaryzykowac over oraz BTS. Grajac ten mecz over 2,5 za 1j lub 2j a w przypadku nie powodzenia mamy nastepny mecz aby zagrac za 4j lub 5j o 9:10 Melbourne Victory - Brisbane Roarover za 2,5 kurs prawie kolo 2,0 sie kreci, mimo ze w tym meczu jest tendencja na udner to trzba grac progresja, nie ma co duzo wchodzic w to bo w razie ponownych under-ow co bylbym zdziwiony, zatakowac na nastepny dzien, no nie bedzie czterech meczy under-owych. Jezeli pierwszy mecz jutrzejszy wejdzie , over 2,5 to drugi odpuscic i tyle, tak mysle.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +557
E 37,5K

emce15

Użytkownik
Nix - Sydney
Gospodarze na papierze to podstawa chyba w moimi typie na dzis😋 poprzednicy już wspominali ile to znaczy w przypadku Nix. Co prawda był już mój typ opisywany ale jak ktoś czytal czasami moje posty z tamtego sezonu to często tak grałem, więc żeby nie było, że kopiuje 😋 Sydney +1,5 bramki na fortunie 1,98. Wiadomo główny napadzior odszedł do Indii ale Kosta, mam nadzieję zajmie jego miejsce, pewnie nie jeden do jeden ale to On będzie głównym ogniwem ataku i pokaże co potrafi.
Nix - Sydney Sydney +1,5 gola
Fortuna 1,98

Edit. Niezawodni 😋
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +402
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
Ja live gram rogi Sydney over 4,5 @2.02 - sporo atakują więc prędzej czy później powinni nabić te pińć cornerów.

Edit: Ni ma rogów - cza było w bramki iść🙄.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +410
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live
Nix vs Sky Blues, obym się nie przejechał, ale wygląda ht na x, po 1,7 za drobne...
Edit
Niezły timing u mnie, od razu 0-1... :)
Edit2
Sydney prowadzi, Nix to pokrzywdzony zespół, gra się dla swoich kibiców a oni kolejne miesiące spędzają na wygnaniu... A widać po nich, że chcą grać w piłkę, a nie stawiać zasieki itd. No a Sydney w to graj...
Edit2
Nagroda dla Nix za grę w pilke nożną, a nie szachy, 47 min. i 1-1, iks de 🤫
Edit3
Brattan pięknie z wolnego na 1-2, warto było wstać o poranku :) Fajnie jak zespoły wiedzą o co w piłce chodzi :) To nie koniec goli mam nadzieję...
Edit4
Przy okazji świetna wiadomości dla fanów Sky Blues, wraca Brazylijczyk Bobo, super snajper, który w latach 2016-2018 w 57 meczach strzelił 42 gole (trochę też zmarnował, ale cii...). Oby szybko był w formie, bo brak Le Fondra dziś troszeczkę widać mimo prowadzenia. Gole piękne ale z dystansu...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +569
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
Overek jak się patrzy, ale ja chcę moje różne😩. Dobrze, że Nix wyrównali to może się doczekam - co prawda nie oglądałem od czasu podania typu bo nie miałem czasu więc nie wiem jak wyglądała gra Sydney, ale przy stanie 1:1 to już muszą atakować, a ja sobie jeszcze spróbuje over 7,5 rr po @1.89 i mam nadzieję, że coś się ruszy w tym temacie w drugiej połowie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +106
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
P
Liczę że tu coś jeszcze wpadnie i spróbuje azjana over 4 za drobne teraz fajny kurs 2,32 na unibecie
Po tych underach, to każdy chyba chce tych bramek, no chociaż jedną jeszcze niech przyładują, może być dla Nix :) a właściwie to obojętnie :)
Edit
94 min. 2-2, ale Var i cofka... :( Szkoda bo x to by był sprawiedliwy,....
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +35
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Nie wierzę w drugi over dziś ;]
Melbourne Victory - Brisbane Roar - Poniżej 2.5 bramki - 1.94
No nawet tak nie myśl :) Victory rozjuszone, bo jechały po nich media i kibice za blamaz w minionym sezonie przez pół roku, w AFC mieli przetarcie, grali ambitnie do końca. A Roar to nie żelazna defensywa, a na pewno nie w tym składzie. Jak się uda i będą przesłanki (na live) to over 2,5 pobiorę nawet za miedziaka gdy @ będzie z 2,0...
Edit
Było 1,95 i padł gol dla Roar, nie zdążyłem pobrać overa 2,5... Czaje się dalej :)
Ps
Był Var ale ok...
Edit2
Piękna bramka na 1-1, ładujcie dalej! To nie jest mecz na under j.w.
Edit3
Nie wiem, może ja jestem ślepy, ale była ręka w polu karnym Roar, a Varu nie było. Tu spokojnie "powinno" już ht być 2-1...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +250
pikobans 10K

pikobans

Użytkownik
Nie wierzę w drugi over dziś ;]
Melbourne Victory - Brisbane Roar - Poniżej 2.5 bramki - 1.94
też jakoś mi się nie chce wierzyć .... ja tu spróbowałem kartki przed meczem bo co jak co tego sobie żałują na początku sezonu. Narazie to takie granie na oślep zobaczymy co będzie po paru kolejkach może cos zacznie sie klarować chociaż to juz nie ta Australia co kiedys :D
 
Otrzymane punkty reputacji: +106
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Po pierwszej połowie - V - Roar - 1:1

Victory mocno atakuje, dobre zawody rozgrywa McManaman. Tutaj zdecydowanie przewagę widać rzutach rożnych. Roar ogranicza się do gry z kontry. Myślę, że w drugiej połowie będą jeszcze bramki.

Tylko, żeby kursy podskoczyły.

A tymczasem w przerwie pobieram 1 - @2,3
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +172
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Po pierwszej połowie - V - Roar - 1:1

Victory mocno atakuje, dobre zawody rozgrywa McManaman. Tutaj zdecydowanie przewagę widać rzutach rożnych. Roar ogranicza się do gry z kontry. Myślę, że w drugiej połowie będą jeszcze bramki.

Tylko, żeby kursy podskoczyły.

A tymczasem w przerwie pobieram 1 - @2,3
Mnie też kusiło na 1, ale z Roar to wiesz :) Fajnie, że over jest, oby strzelali dalej. Tu się "czuło", że under nie uświadczysz. Poza tym mogło już być więcej i to że wskazaniem na Victory...
Edit
I Pyk 1-3, no i fajnie, gole są, ale Victory to będzie miało zalamke... Niech biorą z powrotem Muscata, bo chyba jest wolny.
 
Ostatnia edycja:
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Czy ja wiem.. to Roar, mógł być under, ale i over.... Mamy otwarty mecz z przewagą V w pierwszej połowie i drugą, gdzie Roar wyciągnęło wnioski, zdobyło gola po stały fragmencie i teraz więcej gra piłką

wynik sprzyja i V musi mocniej zaatakować. Ostatni typ - 75' 1:2 - ov3,5 - @1,9 - szybko... ale Wenzel zakręcił obroną. To 3 pkty chyba idą do Roar - ważna wygrana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +114
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Jutro skoro świt zaczynamy dzień:

Macarthur FC - Central Coast Mariners

Tak rano to ja nie wstaję dlatego już teraz sobie delikatnie coś spróbuję ugryźć.

Byki całkiem fajnie zagrały w 1 kolejne i pokonały WSW. Do tego o ile pierwsza połowa to były trochę szachy to wejście Hiszpanów trochę rozruszało zespół i po stałym fragmencie gry udało się strzelić bramkę. Przeciwnikiem Macarthur będzie CCM, które dość niespodziewanie, ale jednak ograło Jets. Trochę szczęścia, trochę na pewno pomógł fakt, że Jets regularnie od 2-3 sezonów obniża loty... ale czy będzie stać zespół CCM na kolejną niespodziankę? Nie sądzę. Dlatego gram 1 - @1,6 .
Do tego do zestawu - CCM bez gola - @2,3 . Wątpię aby był tutaj grad goli... obym się mylił :)

A spotkanie obywateli pewnie opiszę przed meczem :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +413
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jutro skoro świt zaczynamy dzień:

Macarthur FC - Central Coast Mariners

Tak rano to ja nie wstaję dlatego już teraz sobie delikatnie coś spróbuję ugryźć.

Byki całkiem fajnie zagrały w 1 kolejne i pokonały WSW. Do tego o ile pierwsza połowa to były trochę szachy to wejście Hiszpanów trochę rozruszało zespół i po stałym fragmencie gry udało się strzelić bramkę. Przeciwnikiem Macarthur będzie CCM, które dość niespodziewanie, ale jednak ograło Jets. Trochę szczęścia, trochę na pewno pomógł fakt, że Jets regularnie od 2-3 sezonów obniża loty... ale czy będzie stać zespół CCM na kolejną niespodziankę? Nie sądzę. Dlatego gram 1 - @1,6.
Do tego do zestawu - CCM bez gola - @2,3. Wątpię aby był tutaj grad goli... obym się mylił :)

A spotkanie obywateli pewnie opiszę przed meczem :)
Ja od siebie tylko dodam, że w kadrze Byków pojawił się w końcu Oar, u Rozbitkow28 kadra dalej bez wsparcia (Janota, Urena, Jankovic - jeszcze kwarantanna). Jak dla mnie ich zwycięstwo z Jets było mocno szczęśliwe, CCM są tak samo beznadziejni jak w ostatnich 3 sezonach. Jednak obiecałem sobie, że postaram się najpierw przyjrzeć grze danego zespółu (jeśli mogę) i dopiero wtedy na live podać typ, bo sami wiecie jak te mecze teraz wyglądają. No i lekko nie ma bo trzeba o 6.00 wstać :) Jakby Byki grały dobrze, to połakomie się na 1 ale @ min. 1,85 musi być :)
PS Dzisiejsze mecze "czułem", że będą overowe, jutrzejszych pod tym kątem "nie widzę"... Zostawiam sobie opcję "live".
 
Otrzymane punkty reputacji: +304
E 37,5K

emce15

Użytkownik
To i ja na jutrzejszy poranek pogram🙂
Macarthur - CCM, rozbitkowie od zwyciestwa rozpoczęli kto by pomyślał 😋 ale jutro już tak lekko nie będzie wg mnie. Nowy twór, mieszanka hiszpańska jeśli oczywiście zagrają od początku, chyba zalatwi sprawę. Pierwszy mecz w roli gospodarza zobowiązuje, dlatego gram ich ale jak to ja, ostrożnie +1,5 bramki w meczu, kurs hmm powiedziałbym średni ale początek sezonu, trzeba się wkręcić 🙂

Macarthur - CCM gospodarze +1,5 bramki
Fortuna 1,62

Edit. Oj CCM będzie groźne 😋
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +241
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Macarthur FC - Central Coast Mariners 0:2
remis, @4,10 Unibet


Wstępnie myślałem o czystej jedynce, ale czy beniaminek jest aż takim faworytem jak sugerują kursy? CCM wprawdzie nie zachwyciło, ale skromne 1:0 z Jets dowieźli do końca i zainkasowali ważne 3 pkt, nie da się ukryć, że szczęśliwie, ale jednak, ja osobiście dobrze wspominam akurat drugą połowę tego spotkania, bo fajnie weszły rożne i to ze sporym zapasem, ale wracając do dzisiejszego meczu uważam, że remis nie skrzywdzi żadnej z ekip, a po 4 pkt po 2. kolejkach przed startem jedni i drudzy wzięliby w ciemno. Im bardziej się zastanawiałem tym mocniej wychodził mi remis, a że kurs zacny to próbuję.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +319
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Under 2.5 Bramki @ 2.11 Dafabet (0:2)
Macarthur FC - Central Coast Mariners


Jezeli sadzicie czy przypuszczacie ze wygrana COM byla efektem szczescia i nikogo nie zdziwi to ze nie padnie bramka z ich strony tak
jak maprzyklad napisal majekx a Waldi przypuszcza ze jest spora szansa rowniez na remis to moze dobrym tropem jest opcja na under. Mozliwe ze padnie jakis remis lub faworyt "wyzebra" jakies 1-0 , w tym momencie kursy na under 2,5 spadaja prawie u wiekszosci. (Sprawdzilem sobie jeszcze tendencje na kilku stronach i jest podzial 50% na 50% , wiec mozlie ze macie dobry tutaj trop, wiec ja sie tym zasugeruje)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +564
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live
Bulls vs Rozbitkowie28, po 20 min. mogę napisać tylko tyle: trzeba było spać :) nudy! Lekkie wskazanie na gospodarzy, ale na razie nic mnie nie przekonuje, może x ht, no i under póki co...
Edit
35 min. totalnej nudy, kontra CCM i 0-1. Lekka niespodzianka...
43 min. Gospodarze śpią, znowu kontra i mogło być 0-2, ale mają dobrego bramkarza. Rozbitkowie postawili autobus w polu karnym i kontrują...Ht 0-1...gol padł ale się wymęczyłem oglądając. Może 2 pol. będzie lepsza? Gospodarze póki co rozczarowują, pre myślałem o 1-ce, teraz nie jestem pewien nawet kierunku 1x, no ale zobaczymy...
Edit2
Po godz. tego widowiska nie do końca wierzę, że Rozbitkowie28 będą mieli 6 pkt. po 2 meczach :) za drobne po @ 2,25 spróbuję 1x, to tylko Australia przecież :)
Edit3
Świat się kończy, 89 min. 0-2, Bulls tłukli głową w mur, goście zrobili swoje, 6 pkt. chyba już nie chcą być Rozbitkami :) Czyżby Marynarze wrócili?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +252
Do góry Bottom