>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

E 43K

emce15

Użytkownik
Witam to i ja coś dodam po przerwie, i po lekturze. Równiez nie zaskocze typem, tylko trochę bezpieczniej 🙂

WU - Adelaide podwójna szansa 1-1 1,74
Stabilizacja gospodarzy i słabe tyły gości, gramy 😋

Edit. Trochę zabraklo🙂
 
Ostatnia edycja:
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Jestem mile zaskoczony, bo mecz dynamiczny, dużo się dzieje, biegają(!), dużo okazji dla obu drużyn. Do połowy zdaje się, że już 14 korków. Jestem ciekawy czy to tempo utrzymają do końca, ale ogląda się z przyjemnością powrót najlepszej ligi ;) osobiście mam pograne WU dnb @1.57 , ale bramkarz gości póki co, radzi sobie całkiem nieźle
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +178
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Obejrzałem sobie to "cudeńko", ht 0-0, Nix troszkę szczęścia mieli (wybicie z pustej bramki), potem troszkę pecha, ot choćby Diamanti przyfasolil ale w bramkarza, który za dobry raczej nie jest... Potem trochę przepychanek, (Besart ofc, pierwszy chuligan :)) i już... Na razie bramek nie widać :( a mi potrzebne 3 :)...
Post automatycznie złączony:

Obejrzałem sobie to "cudeńko", ht 0-0, Nix troszkę szczęścia mieli (wybicie z pustej bramki), potem troszkę pecha, ot choćby Diamanti przyfasolil ale w bramkarza, który za dobry raczej nie jest... Potem trochę przepychanek, (Besart ofc, pierwszy chuligan :)) i już... Na razie bramek nie widać :( a mi potrzebne 3 :)...
Co do bramkarza gości, to twierdze, że jest cienki jak zobaczyłem jego próbę piastkowania gdzie piłka uderzyła go w głowe (od pięści) i wyszła w pole, a on sam zaliczył słupek...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +168
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dopiero włączyłem mecz kilka minut temu, widać, że jest wszystko oprócz...goli. Spróbuję delikatnie

powyżej 19,5 RR, @2,04 Unibet
powyżej 1 gola, @2,43 Unibet

0:0 67 min.

Edit:
Goli się nie doczekaliśmy, rożne na styk, więc start nowego sezonu na zero
FT: 0:0 (13-7 RR)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +143
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
No ja też powiem "sprawdzam", over 0,5 po @ 2,60 za drobne, okazje są więc... Zobaczymy.
Edit
Kotłowaniny były, czystych sytuacji już nie, w całym meczu okazji sporo (m. in. kolejny raz Nixi z pustej wybijali). Bramkarz gości stał tam gdzie miał stać, obkopany był nie raz :) zabrakło goli, niestety drobne w piach... ale oglądało się nieźle 😀
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +210
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
Roar-City:unsure::unsure:glowa pełna bo z jednej strony City można uznać za pewnego faworyta tego meczu a po drugiej stronie??no właśnie ten nieszczęsny Roar!!! Ileż oni mi zdrowia i nerwów napsuli.Wczoraj poszłem w korki dzisiaj idę w bramki,tak sobie myślę że over 2.5 @1.79powinien wejść w tym meczu dorzucę City over [email protected] pokusił bym się na bttsa ale to już na live bo w pre psi kurs nie warty zagrania...Roar i wszystko jasne jeden wielki
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +103
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Ty mi o Roar i nerwach nie musisz nic mówić :) a dziś to ja sobie ten mecz na live zostawię. Twoje kierunki on the paper słuszne, lecz już wczorajszy mecz pokazał, iż dobry pomysł a tzw. życie to 2 różne sprawy. Pierwsze kolejki to wiadomo jak wyglądają. Gdybym miał przedmeczowo coś atakować to wybrałbym zwycięstwo City po @ 2,05. Stawka minimalna. GL!
Edit
@ skoczył na 2,20, no ciekaw jestem, czy to przypadek...
Edit2
Ft 0-1, z meczu to nie wynikało, ba na live dałem x (symbolicznie, ale niepotrzebnie) jak się okazało. Potem czerwo dla gości i okazję dla gospodarzy (m. in. poprzeczką) lecz wynik się nie zmienił. Gospodarze grali, a goście wygrali.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +210
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Hej.
Ją proponuje rogi, myślę, że powyżej 13.5 na spokojnie ale nie mam gdzie tego zagrać. Może live się pokaże oferta.
Pozdro.

Jednak tylko 13 ... City zawaliło sprawę
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +103
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Brisbane, w 1-ych 20 min. City nie istnieje, może stąd przedmeczowe @ szły na nich w górę? Zobaczymy co dalej...
Edit
Ht 0-0, Roar lepiej wyglądają, grają do przodu, a City do tyłu i na boki :) słaby mecz, szczególnie gości, 100 % sytuacji co kot napłakał, na palcach jednej ręki można policzyć... I weź tu stawiaj coś przed meczem. Na razie argumentów goście nie mają. Gospodarze lepiej, oby mnie nie wynudzili w 2 pol. bo kolejnego 0-0 nie zniosę :)...
Edit2
Jednak gdyby miało zostać j.w. to symbolicznie x po @ 2,65 pobrałem. Może teraz mecz się rozkręci? Za karę że gram mecz z udzialem Roar :)
Edit3
Ooo i od razu 0-1 się zrobiło, a nie mówiłem :)
Edit4
Mamy 70 min., Roar miało okazję, potem poprzeczkę, a teraz City w 10 (czerwo dla Luny) klasyczny mecz się robi :)
Edit5
Ft 0-1, festiwal zmarnowanych szans gospodarzy, a jak mawiał klasyk "niewykorzystane sytuacje..." itd. Przed meczem jak pisałem brałbym 2, "pacząc" na mecz, to nic na to nie wskazywało. Symbolicznie pobrałem na live x i jak zwykle :) (klątwa Roar) Pyk 0-1. Potem pierdylion okazji dla gospo, czerwo gości, którzy dociągnęli ten wynik do końca. Tyle...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +22
majekx 745,1K

majekx

Znawca A-League
Dziś wreszcie będziemy mogli zobaczyć beniaminka w akcji... Sam jestem ciekawy co zaprezentuje hiszpański zaciąg... Mam nadzieje, że przyjechali pograć jeszcze trochę i powalczyć. Typowanie 1X2 - jak dla mnie lekka przewaga dla gości - jednak to może ze względu na sentyment.

Co obstawiam - gole - ov2,5 - @1,8 - stawka minimalna

Jak to mawiają - do 3 razy sztuka.
Strzelać jest komu, asystować także. Oby bramki były.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +103
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
WSW vs Bulls, historyczny mecz dla beniaminka i od razu derby. Nie jestem w stanie nic powiedzieć na temat tego spotkania. Dlatego też tylko sobie popatrzę. Oby były bramki, bo w 2 ostatnich meczach, to... kicha oględnie mówiąc. Z racji tego, że sedziuje chytry lis - Kurt AMS, to i karniaczek się może trafi albo czerwona kartka? No i na fajne bramki chciałbym w końcu popatrzeć :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +98
majekx 745,1K

majekx

Znawca A-League
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +22
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Hej. Dziwne obie drużyny. W obu Teamach zawodnicy starzy plus bardzo młodzi. Nie mam pojęcia kto tam ma strzelać. Żadnej atomowej strzelby na szpicy nie ma w 1 skladzie... Jedynie Derbyshire z Bulls coś w życiu ostatnio strzelił, w Omonii walnal 50 goli w ostatnich 4 latach, gdzie Cypr to najbardziej underowa Liga w Europie. Dać chłopa, ze strzeli: Matt Derbyshire gol @ 2.65 w Forbet oraz plus 11.5 rogów za 2.30
Ogólnie
Ten Bernat dopiero co się wykurowal. Oby dociągnął do końca sezonu. Miał ostatnio dużo pauzy. Rogi zawaliło WSW...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +179
majekx 745,1K

majekx

Znawca A-League
W teorii jest komu strzelać... WSW wygląda na bardziej ofensywnie nastawione, ale może Derbyshire coś ustrzeli.. w tym roku kalendarzowym 4 gole chyba strzelił. Ostatni w marcu z karnego. Z jego doświadczeniem to może się okazać cwanym lisem pola karnego.

Z drugiej strony przede wszystkim Troisi - dodam jego gola po @3,65
 
Ostatnia edycja:
E 43K

emce15

Użytkownik
Witam ja idąc tropem początku sezonu próbuję podwójna szanse 0-0 kursik 1,67 ale wg mnie warto. Jak pisaliście najbardziej doświadczeni na ławie, raczej zaczną spokojnie, bo goście nie otworzą się, w końcu debiut 😋

WSW - Macarthur podwójna szansa 0-0
Fortuna 1,67

Edit. Nie oglądałem ale po statach pierwsza połowa to nuda😋
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +126
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Sydney, ale nudy, ht x za drobne po @ 2,0...
Ja pierniczę ale timing, Var.... już drugi, 1 był w 1 min. choć dla mnie nie było wątpliwości... Dobra, może AMS też dał x ht? 0-0 gramy dalej :)
Edit
Ht 0-0, Var 1-1 :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +102
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Under może i będzie, ale w 0-0 nie chce mi się wierzyć. Delikatnie pobieram goście over 0.5 gola po @1.80
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +220
Do góry Bottom