>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dziś nic mnie nie kusiło w AFC, oprócz tradycyjnego kierunku przeciw kangurom. Jednak o dziwo mimo porażki Blues Sky 1-0, to wcale ich gra źle nie wyglądała. Okazji do bts-a było sporo. Po zejściu Gustawo, Koreańczykom w ataku niewiele się kleiło. Aussie mieli szanse ale ich nie wykorzystali. Nie zmienia to faktu, że australijskie kluby generalnie są chłopcami do bicia i to nie tylko w tej edycji...
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
😎 hej
Dziś znowu w Pape więc Perth i Big V loose i over 2.5 w obu meczach.
Spokojniej ale w miarę pewnie powinno wejść:
Ulsan win & over 1.5 @1.41
Beijing Win & over1.5 @ 1.64

Edit 45 min. Ulsan nadal trzyma armate Negao na Ławie. Ten Pitbull jak go że smyczy spuszcza to pogryzie. Nie wiem co jest, że gościu się jeszcze grzeje, a nie gra...

Edit 75 min:
Beijing gra jak z nut a Ulsan pomimo zmian w przerwie gra zagadkę...

Edit 90 min:
Kim 87 i Wyczekiwany po raz kolejny Negao w samej końcówce wyjaśnia nieścisłości.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +112
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
Melbourne dzisiaj wygrywa i ostatni mecz zrobi sie bardzo ciekawy z Seulem i ladny kurs na win pobieram po @1.90 a 5 min temu @2.20
 
Otrzymane punkty reputacji: +94
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Melbourne dzisiaj wygrywa i ostatni mecz zrobi sie bardzo ciekawy z Seulem i ladny kurs na win pobieram po @1.90 a 5 min temu @2.20
Cześć, a po czym w nosisz, że Big V to wygra? To, że Kangury pokonały Tajów w lutym o niczym nie świadczy. Ba Tajowie pocisnęli (choć szczęśliwie) ostatnio Koreancow i wrócili do gry. Ja tu myśle o overze i w taśmie go mam, co nie zmienia faktu, że życzę powodzenia! Pzdr...
Edit
Over wyrobiony w 47 min. Fajnie Tajowie grają chociaż przegrywają...
Edit2
I wyciągnęli na 2-2, dobrze się ich oglądało.
A w 2 meczu, Glory w lepszym składzie 3-3 i kończą przygodę z AFC... Praktycznie co rok to samo.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +39
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
Cześć, a po czym w nosisz, że Big V to wygra? To, że Kangury pokonały Tajów w lutym o niczym nie świadczy. Ba Tajowie pocisnęli (choć szczęśliwie) ostatnio Koreancow i wrócili do gry. Ja tu myśle o overze i w taśmie go mam, co nie zmienia faktu, że życzę powodzenia! Pzdr...
Nie bardzo wierze że taje się nauczyli szybko grać w piłkę po laniu z Seulem 0-5 drugi mecz????jak sam napisałeś pole do popisu dla ludzi z ciekawą historią
 
Otrzymane punkty reputacji: +94
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Oni zarobili 2 gole po przerwie a ja nie zarobiłem nic!!! Graty qowal za overa
Tak jak napisałem, walizki spakowane i gotowe do drogi po poprzedniej kolejce... Fajnie Tajowie grali, w drugim meczu z Glory był lepszy skład, to i x się skończyło 3-3... Niby honorowo się żegnają ale niesmak od kilku lat ten sam...
Post automatycznie złączony:

A widziałeś
Tuż przed bramką na 2:2 kangury z sytuacją sam na sam i zachowanie napastnika poziom klasy A. Trudno uwierzyć że te spotkania nie da ustawiane...
A widziałeś akcje Tajów w ht? No i słupek. Tam jechało na km że Big V tego nie wyciągnie, patrz w kontekście 3 pkt. ofc..
 
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Tak jak napisałem, walizki spakowane i gotowe do drogi po poprzedniej kolejce... Fajnie Tajowie grali, w drugim meczu z Glory był lepszy skład, to i x się skończyło 3-3... Niby honorowo się żegnają ale niesmak od kilku lat ten sam...
Post automatycznie złączony:

A widziałeś
A widziałeś akcje Tajów w ht? No i słupek. Tam jechało na km że Big V tego nie wyciągnie, patrz w kontekście 3 pkt. ofc..
Pierwsza połówkę widziałem tylko fragmentami. Nie liczyłem na ich win bo wiadomo jaki jest dla kangurów kontekst tego turnieju. Mówię o tej sytuacji wyłącznie w kontekście tego jak niski tam jest poziom sportowy albo jak bardzo nie chcieli tego wygrać. Ok 80 minuty mają sytuację właściwie do zamknięcia spotkania a gracz nawet nie daje rady oddać strzału. Komedia
 
Otrzymane punkty reputacji: +94
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dziś o 15 naszego czasu w 1/8 finału AFC zmierzą się dobrzy znajomi: koreański Ulsan z kangurskim Victory. Przyznaję, że się pomyliłem skazując Big V na powrót do domu razem z chłopakami z Sydney i Perth. To, że ich dziś zobaczymy w tej fazie AFC panowie z Melbourne mogą zawdzięczać szczęściu, frajerstwu Seulu, przebłyskowi Rojasa, karnemu i ślepemu sędziemu. To czego im nie mogę odmówić to ambicja i poświęcenie jakie włożyli w ostatni mecz. Czy dziś będą mieli kolejną furę szczęścia? Wydaje mi się, że chyba już ten limit się wyczerpał. Ich przeciwnicy w ostatnim meczu pojechali Kwiat Szanghaju 4-1, a i to bez swojego brazylijskiego napadziora Negao.
Podsumowując (jeśli Pan Li nie ma innych planów na ten mecz) stawiam na zwycięstwo Koreańczyków, śmiem zaryzykować nawet handi i na taki scenariusz postawię miedziaka po @ 1,95. Dodatkowo za drugiego (pamiętając , że chłopcy w meczach ze sobą lubią sobie postrzelać) dorzucę over 3,5 po @ 2,35. To tyle w telegraficznym skrócie. Jak już wspominałem moja aktywność na forum jest już raczej symboliczna (brak czasu, obowiązki itd.) lecz od czasu do czasu jak mam humor :) to coś tam jeszcze z siebie dam.
PS Dla grających przypominam, że to mecz pucharowy i tak naprawdę wszystko się może zdarzyć więc domów, samochodów itp. nie polecam stawiać. No chyba, że ktoś faktycznie jest hazardzistą, albo ma już swoje dobrze dobrane leki , no i świetnego lekarza, to wtedy śmiało, może nawet żonę dorzucić :) GL&KTF!
Edit
Ft 3-0, handi plus, over minus, niedosyt pozostał, dobrze, że nie ma niesmaku :) tak oto Melbourne dołączyło do kolegów z Sydney i Perth, ale wstydu nie było...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +258
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Skoro zachęcasz to dodam też od siebie dwa słowa :) przyznam, że kursy bardzo niskie, chociaż myślę, że jest to rzeczywiście uzasadnione i odzwierciedla realne szanse obu drużyn. W zasadzie zgadzam się z tym co już napisałeś; dla mnie AFC jest trochę abstrakcją biorąc pod uwagę wyniki i mecze, ale taki urok tych lig. Ulsan mnie do tej pory swoimi występami w AFC nie przekonał, ale mimo wszystko są drużyna znacznie mocniejszą. Rozważałbym over 0.5 ulsan HT @1.45 lub Ulsan na żywo over 1.5 jak kurs sięgnie około @1.50, bo przedmeczowe @1.32 mi się niezbyt podoba. Powodzonka :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +95
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Podsumowując (jeśli Pan Li nie ma innych planów na ten mecz) stawiam na zwycięstwo Koreańczyków, śmiem zaryzykować nawet handi i na taki scenariusz postawię miedziaka po @ 1,95. Dodatkowo za drugiego (pamiętając , że chłopcy w meczach ze sobą lubią sobie postrzelać) dorzucę over 3,5 po @ 2,35.
Po ht to ani handi, ani over :( wychodzi póki co, że kula w płot te moje pomysły. Nieciekawy mecz niestety do tej pory...
Edit
2 pol. Teraz cholernie marnują Koreance, Victory psuje 100, kicha dalej 0-0
Edit2
Ponarzekałem i Ulsan 1-0... Pyk super główka i 2-0...
Edit3
I tak z nudnego 1-0 zrobiło się ft 3-0. Druga pol. znacznie lepsza, ba i sytuacje nawet na over 3,5 były. Czuję niedosyt, handi na plus, over 3,5 na minus...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +355
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
27.12 godz 8.30 zaczyna sie pierwsza kolejka kangurzej pilki kopanej..W pierwszym meczu WSW podejmuje Macarthur Fc kursy juz na wstepie w pre nie powalaja na popularne zdarzenia bttsy i over2.5 ..Ciekawe jak zaprezentuje sie nowa druzyna czy maja odpowiednia lawke itd czy nie spuchna po paru kolejkach i beda tylko druzyna do bicia,czas pokaze!!!!!!!!!! Troche czasu jeszcze zostalo ale ja go nie mam wiec w chwili wolnej Wesolych i spokojnych swiat i do zobaczenia 27 rano
 
Otrzymane punkty reputacji: +263
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
Powiem na razie tyle, że startujemy od pierwszej kolejki. Post organizacyjny będzie już niebawem. Zapraszam do śledzenia tematu :).

Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +97
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
Zbliża się start sezonu, dlatego chyba pora na pierwsze przymiarki do postu startowego dla sezonu 20/21.

Typer już jest gotowy do startu: https://forum.bukmacherskie.com/forums/typer-a-league-2020-2021.749/

Składy: https://www.a-league.com.au/news/all-players-signed-hyundai-a-league-season-202021 - tutaj jeszcze nie analizowałem więc jeszcze, mam nadzieję, coś naskrobię o zespołach i wybranych nazwiskach.

Cały kalendarz rozgrywek: https://www.a-league.com.au/sites/aleague/files/2020-11/A-League 2020_21 Season Draw 24112020.pdf

I coś co Anglosasi lubią najbardziej - czyli spotkania z przysłowiową historią: https://www.a-league.com.au/news/every-key-date-and-derby-day-a-league-202021-season

Zapraszam do wpisów i pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +440
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Majekx jak zwykle zrobił kawał dobrej roboty. Ja przedsezonowe rozkminy sobie odpuszczę. "Widzę" mnóstwo niewiadomych, czyli standard ostatnimi czasy. Jedyne co mi gdzieś tam w głowie kołacze, to myśl, że zespoły, które pograly ostatnio w AFC być może na tym skorzystają w obecnym sezonie. A i trenerzy może czegoś się naucza. Bo ostatnim Aussie, który coś potrafił, to był Arnold. No i Muscat, ale i on nie poradzil sobie w Europie i już nie trenuje St.Trudein. Co do działu, to mam nadzieję, że będzie żywy, ale to od Was koledzy i czytelnicy zależy... Piszcie, analizujcie, podawajcie typy. Jak będę mógł to od czasu, do czasu postaram się tu zajrzeć :) GN...
 
Otrzymane punkty reputacji: +461
Do góry Bottom