>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

22bet.com

psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Juz Ci napisalem. Wejdz na jakakolwiek grupe zwiazana z bukmacherka i zapytaj o eco od kwietnia. Wiekszosc powie to samo co ja. I nie interesuja mnie Twoje wirtualne screny i urojenia na temat wyplat po 200k z bankomatu z konta eco.
Mnie nie interesują żadne wirtualne grupy ja jestem w stanie przedstawić fakty.
Edit. Przygotowałem plik do wstawienia ale niech będzie po Twojemu. Trochę zbyt wrażliwy temat by zamieszczać tu screeny wypłat.
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Reply from ecoPayz
May 14, 2021

Dear Daiminn, I'm sorry your account had to be temporarily restricted. We do conduct continuos checks on all our customers as we have obligations to do so. Your account was then reinstated.


Reply from ecoPayz
Apr 12, 2021

As a regulated digital wallet we are required to maintain and keep up to date the information and documentation about our customers.

Our Live Chat is working however there is a limited amount of customers we can support there at a time.

I'm sorry to hear you didn't have a great experience with us.


ecopayz sprawdza wszystkie konta, bo sa do tego zobowiazani jako portfel internetowy w mysl regulacji prawnych a nie wg wlasnego widzi mi sie... stad takie kolejki... na internecie jest mnostwo placzu i lamentu dzieci a nie powaznych ludzi... ecopayz nie zamyka a zawiesza konta na miesiac a ze wiekszosc osob posiadajacych konta w ecopayz to hmmm "płaczki" to tak to wyglada...

poczytalem sobie odpowiedzi ecopayz na trustpilocie i doszedlem do takich wnioskow, bo opinie uzytkownikow sa funta klakow warte albo mniej... latwiej jest wylac swoje zale matki boskiej pod krzyzem niz zrozumiec co sie dzieje i dlaczego co widac bylo w temacie ecopayz na tym forum...

ecopayz nie zamyka kont za wyplaty z bankomatow... i nigdy tego nie robilo... chyba, ze ktos zlamal regulamin ecopayz i nie obrocil wplacona suma pieniedzy z banku... nawet jak zostawil sobie jakas niewielka sume to mogl miec zamkniete/zawieszone konto... ecopayz nie zniknal z bumacherow tylko zmienil sie rejon ich dzialalnosci ze globalnej na UE i okolice...
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Reply from ecoPayz
May 14, 2021

Dear Daiminn, I'm sorry your account had to be temporarily restricted. We do conduct continuos checks on all our customers as we have obligations to do so. Your account was then reinstated.


Reply from ecoPayz
Apr 12, 2021

As a regulated digital wallet we are required to maintain and keep up to date the information and documentation about our customers.

Our Live Chat is working however there is a limited amount of customers we can support there at a time.

I'm sorry to hear you didn't have a great experience with us.


ecopayz sprawdza wszystkie konta, bo sa do tego zobowiazani jako portfel internetowy w mysl regulacji prawnych a nie wg wlasnego widzi mi sie... stad takie kolejki... na internecie jest mnostwo placzu i lamentu dzieci a nie powaznych ludzi... ecopayz nie zamyka a zawiesza konta na miesiac a ze wiekszosc osob posiadajacych konta w ecopayz to hmmm "płaczki" to tak to wyglada...

poczytalem sobie odpowiedzi ecopayz na trustpilocie i doszedlem do takich wnioskow, bo opinie uzytkownikow sa funta klakow warte albo mniej... latwiej jest wylac swoje zale matki boskiej pod krzyzem niz zrozumiec co sie dzieje i dlaczego co widac bylo w temacie ecopayz na tym forum...

ecopayz nie zamyka kont za wyplaty z bankomatow... i nigdy tego nie robilo... chyba, ze ktos zlamal regulamin ecopayz i nie obrocil wplacona suma pieniedzy z banku... nawet jak zostawil sobie jakas niewielka sume to mogl miec zamkniete/zawieszone konto... ecopayz nie zniknal z bumacherow tylko zmienil sie rejon ich dzialalnosci ze globalnej na UE i okolice...
Tak tak, oczywiscie. Wplace na eco 100zl rano a wieczorem bede chcial wyplacic z konta eco 500zl i konto zablokowane. I milion pytan po co mi te pieniadze, dlaczego je wyplacam itp. Albo po co wyslaem osobie xx pieniadze. Albo dlaczego osoba yy wyslala mi pieniadze. To jest zenada z ich stron. I z kim bym nie gadal to od kwietnia ma tak samo. Ale kolega Psychol jest wyjatkiem i on wyplaca codziennie po 2k i nie ma problemu.
Przestrzalninja, skoro to tak latwo zrozumiec to prosze wytlumacz mi dlaczego eco tak robi przy wyplacie pieniedzy. Bo ja tego nie potrafie zrozumiec a samo eco odsyla mnie i znajomych do ich regulaminu.
 
M 0

mati10101986

Użytkownik
Unikajcie, bo o ile będziecie przegrywać kasę to będziecie git ale gdy pojawia się wygrane, a tym bardziej duże to będą nagle robić weryfikację i to takie że będziecie się prosić o pieniądze wysyłając milion pytań mailowo lub na czacie a oni i tak będą mieli was w dupie. Szczerze ODRADZAM
 
S 955

sp0ngelele

Użytkownik
Unikajcie, bo o ile będziecie przegrywać kasę to będziecie git ale gdy pojawia się wygrane, a tym bardziej duże to będą nagle robić weryfikację i to takie że będziecie się prosić o pieniądze wysyłając milion pytań mailowo lub na czacie a oni i tak będą mieli was w dupie. Szczerze ODRADZAM
Ile hajsu wyplacałeś i ile wygrywales?
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Kazdy buk jak zaczynasz go ogrywac moze robic problemy. Nawet bet365. Ja z 22bet nigdy nie mialem problemow a potrafie stawiac na kupon po 4k. Do tego 90% typow to niszowki typu Bangladesz, Vietnam czy ping pong. Jak za duzo wygram to daja poprostu limit kwoty i mocno obnizaja kursy.
 
tony_parker 486

tony_parker

Użytkownik
Ile kosztuje i jak długo czeka się na przelew SEPA z tego bukmachera i czy weryfikują? Nie mam czasu czekać na karty fizyczne do portfelów (eco miesiąc), a muszę chleb kupić. Wpłacałem przez Revo (podobno można wypłacać w tym buku innym sposobem, jak się wpłacało), a dostępne metody wypłaty to SEPA, Jeton, Ecopayz, Payeer. Mniemam, że nikt nie będzie wiedział jak z SEPA, bo nikt tego nie robi...
Czy któryś z tych portfeli obsługuje płatności zbliżeniowe Google Pay (karty wirtualne)?
 
Ostatnia edycja:
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Ile kosztuje i jak długo czeka się na przelew SEPA z tego bukmachera i czy weryfikują? Nie mam czasu czekać na karty fizyczne do portfelów (eco miesiąc), a muszę chleb kupić. Wpłacałem przez Revo (podobno można wypłacać w tym buku innym sposobem, jak się wpłacało), a dostępne metody wypłaty to SEPA, Jeton, Ecopayz, Payeer. Mniemam, że nikt nie będzie wiedział jak z SEPA, bo nikt tego nie robi...
Czy któryś z tych portfeli obsługuje płatności zbliżeniowe Google Pay (karty wirtualne)?
Zaloz jetona. Tam nie ma karty. Wyplacasz na jetono a potem z jetona na revo.
 
tony_parker 486

tony_parker

Użytkownik
Przypomina mi to wizję świata "żeby nie było niczego" Krzysztofa Kononowicza, posiadającego swoją posiadłość, domek drewniany, kandydata na prezydenta miasta Białegostoku 2006.
 
ferdzio1 53,4K

ferdzio1

Użytkownik
Ecopayz zniknął z metod wpłat. Ktoś coś wie? Na jednym czacie powiedzieli że awaria a na drugim że nie mogą stwierdzić czy bedzie jeszcze dostępny
 
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
rzeczywiście chwilowo nie ma eco. Połączyłem się na czacie z konsultantem Andrzejem, który po każdej mojej wiadomości (niezależnie czy było to przywitanie, czy wiadomość z opisem problemu / pytaniem o eco) odpisywał „Witam” :)
 
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Konsultanci w 1xbet i 22bet to najgorszy rodzaj ludzki jaki kiedykolwiek widziałem u buków. Kompletnie zero pomocy, same regułki.
 
tony_parker 486

tony_parker

Użytkownik
Heh, a tak się cieszyłem, że mi wczoraj przyszła długa oczekiwana karta eco. Do czego by ją teraz użyć? Może do skrobania przypalonego oleju na płycie indukcyjnej?
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
Do góry Bottom