>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

22bet.com

K 451

kolba121

Użytkownik
Ja założyłem konto około miesiąca temu. Wpłacałem kilka razy i wypłacałem 2 razy. Nie przechodziłem żadnej weryfikacji tylko podałem dane przy rejestracji. Wpłacałem za pośrednictwem ecopayz. Nie było problemów.
 
robson11 862

robson11

Użytkownik
Cześć panowie. Taka sprawa. Grałem na krykiet, choć jestem w tym zielony, ale wg oficjalnych wyników Indie pokonały Pakistan. Kupon mam jednak rozliczony na minus.

Tutaj źródło oficjalne: https://www.icc-cricket.com/match/31887#scorecard

Na chacie twierdzą, że rozliczone poprawnie, więc domniemam, że postawiłem na jakąś trzecią serię, którą Indie przegrały. Niemniej jednak wolałbym się upewnić i poprosić kogoś o wyjaśnienie. Z góry dziękuję.
 

Załączniki

Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Jest nowy klon 22bet. Wszystko to samo tylko nie ma apki. Ale strona mobilna dziala bez zarzutu. Ogromny plus jest taki, ze oprocz jetona mozna wyplacac na skrilla i netellera. A wplacac jeton, skrill, neteller, psc (kod albo portfel) Nie bede tu wrzucal linka bo bana obskocze. Kto chce namiar niech sie odezwie albo poszuka w necie info.
 
Ostatnia edycja:
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Jest nowy klon 22bet. Wszystko to samo tylko nie ma apki. Ale strona mobilna dziala bez zarzutu. Ogromny plus jest taki, ze oprocz jetona mozna wyplacac na skrilla i netellera. A wplacac jeton, skrill, neteller, psc (kod albo portfel) Nie bede tu wrzucal linka bo bana obskocze. Kto chce namiar niech sie odezwie albo poszuka w necie info.
Masz może pojęcie o co kaman u nich z tymi tokenami ? 60% zarobku rocznie to niezła opcja na dochód pasywny ? Próbowałes to może kupować lub znasz kogoś kto dłużej posiada takie tokeny i jak to się spisuje ?
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Masz może pojęcie o co kaman u nich z tymi tokenami ? 60% zarobku rocznie to niezła opcja na dochód pasywny ? Próbowałes to może kupować lub znasz kogoś kto dłużej posiada takie tokeny i jak to się spisuje ?
Nigdy nie biore zadnych bonusow od bukow i nie chce od nich nic za darmo. W te tokeny tez nie wnikalem. Niech buki tylko uczciwie wyplacaja to co wygram i nie limituja i bedzie ok. Tylko tyle od nich chce. Nic wiecej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +52
K 451

kolba121

Użytkownik
tak, ja to przechodzilem i trzeba na poczte ich wyslac ale z telefonu, nie z komputera
Ja wysyłałem z tylko z komputera i było dobrze. Poszło zadziwiająco szybko, bo po kilkunastu minutach przyszedł e-mail, że dokumenty zostały zatwierdzone i konto zweryfikowane. Sorka kilkanaście minut to było w jeton wallet. Pomyliłem się. W 22bet na razie wpłacam i wypłacam bez weryfikacji i jest dobrze.
 
S 955

sp0ngelele

Użytkownik
Ja wysyłałem z tylko z komputera i było dobrze. Poszło zadziwiająco szybko, bo po kilkunastu minutach przyszedł e-mail, że dokumenty zostały zatwierdzone i konto zweryfikowane. Sorka kilkanaście minut to było w jeton wallet. Pomyliłem się. W 22bet na razie wpłacam i wypłacam bez weryfikacji i jest dobrze.
to jest spoko buk, tylko szybko daja limity.. mi dali w 4 miesiace xd
 
Do góry Bottom