>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

22bet.com

Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
to jest spoko buk, tylko szybko daja limity.. mi dali w 4 miesiace xd
4 miesiace to jest szybko?😁Jak bedziesz gral dobre bety, wcale nie za duze stawki, to moga zlimitowac i po 4 dniach😉 Ale teraz wiekszosc bukow juz tak robi niestety.
Post automatycznie złączony:

Taka symulacja... Wyplacam na jetona 1000zl jaka kwota dojdzie do mnie na konto bankowe i w jakim czasie?
Tam chyba nie ma prowizjii i dojdzie 1000zl
 
L 2,4K

lolekpolek

Użytkownik
4 miesiace to jest szybko?😁Jak bedziesz gral dobre bety, wcale nie za duze stawki, to moga zlimitowac i po 4 dniach😉 Ale teraz wiekszosc bukow juz tak robi niestety.
Post automatycznie złączony:


Tam chyba nie ma prowizjii i dojdzie 1000zl
A jak wyplace 1000 euro na jetona to ile dojdzie na konto w PLN?
 
M 4,8K

mario-1988

Użytkownik
Buk jest wypłacalny w 100 % i nie limitują jak tu niektórzy piszą. Ja sam gram ostatnio za grube stawki rzędu 2-4k i na ten moment mi konta nie zlimitowali. Na ligę na narodów w siatkę zagrałem na over punktowy w meczu USA-Słowenia i wygraną słowenii prawie 18k i nie dostałem limitu. Mam gdzieś screnny na komórce jeszcze na potwierdzenie. Fakt zagrane na żywo jedno z tych zdarzeń. Ten over zagrany na żywo.
 
waska 131

waska

Użytkownik
Buk jest wypłacalny w 100 % i nie limitują jak tu niektórzy piszą. Ja sam gram ostatnio za grube stawki rzędu 2-4k i na ten moment mi konta nie zlimitowali. Na ligę na narodów w siatkę zagrałem na over punktowy w meczu USA-Słowenia i wygraną słowenii prawie 18k i nie dostałem limitu. Mam gdzieś screnny na komórce jeszcze na potwierdzenie. Fakt zagrane na żywo jedno z tych zdarzeń. Ten over zagrany na żywo.
Weryfikację przeszłes normalnie?
 
M 4,8K

mario-1988

Użytkownik
Bez weryfikacji. Pewno robią weryfikację osobom które logują się z kilku IP lub mają kilka kont i ich blokują. Ja gram tylko jak jestem u siebie w domu i nie mam z nimi żadnych problemów jak do tej pory. Polecam grę u nich.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Bez weryfikacji. Pewno robią weryfikację osobom które logują się z kilku IP lub mają kilka kont i ich blokują. Ja gram tylko jak jestem u siebie w domu i nie mam z nimi żadnych problemów jak do tej pory. Polecam grę u nich.
Ty nie dostales limitu u jakiegos buka to znaczy, ze NA PEWNO NIE LIMITUJA. Wez nie mow takich rzeczy bo mi sie plakac chce jak widze takie wpisy. Ja mam jedno konto, logowalem sie tylko z jednego kompa i mam limit we wszystkich klonach 1xbet w tym wlasnie 22bet. Aha i gralem tylko popularne zdarzenia z popularnych lig a nie jakies 4 ligi chorwackie.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Ty nie dostales limitu u jakiegos buka to znaczy, ze NA PEWNO NIE LIMITUJA. Wez nie mow takich rzeczy bo mi sie plakac chce jak widze takie wpisy. Ja mam jedno konto, logowalem sie tylko z jednego kompa i mam limit we wszystkich klonach 1xbet w tym wlasnie 22bet. Aha i gralem tylko popularne zdarzenia z popularnych lig a nie jakies 4 ligi chorwackie.
A co Ty chcesz od 4 ligi Chorwackiej? Bardzo przyjemna do obstawiania😁
Nie wiecie jednej waznej rzeczy. Bardzo duze znaczenie ma to, jak zakladaliscie konto. Jak z jakiegos reflinka to limity sa bardzo szybkie. Jak z oficjalnej strony buka to mozna grac i grac.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
A co Ty chcesz od 4 ligi Chorwackiej? Bardzo przyjemna do obstawiania😁
Nie wiecie jednej waznej rzeczy. Bardzo duze znaczenie ma to, jak zakladaliscie konto. Jak z jakiegos reflinka to limity sa bardzo szybkie. Jak z oficjalnej strony buka to mozna grac i grac.
Mi chodzi tylko o to, ze gosc wyzej cos pogral za kilka k i nie dostal limitu i glosi na forum z cala pewnoscia, ze skoro on nie dostal to znaczy, ze nikt nie dostal bo ten buk nie limituje co jest oczywista nie prawda. Juz nawet nie wspominam o tym, ze jak ktos mowi takie rzeczy to znaczy, ze jeszcze niewiele wie o bukmacherce. Co do reflinkow to ciekawa sprawa i nie wiedzalem o tym jesli to prawda.
 
M 4,8K

mario-1988

Użytkownik
Przeczytaj proszę mój wcześniejszy post . Teraz gram po kilka tysięcy i wypłacam co jakiś czas jak coś wygram. W czerwcu zagrałem za większą stawkę i wygrałem koło 18 k i jakoś mi konta nie zablokowali panie moderatorze. Skąd odrazu agresja? Po co taka napinka? Luźna gumka w majtkach i tyle w temacie. Coś musiałeś przeskrobać?hmmm? Bez powodu nie robią limitów. Jedyny minus to taki że nie ma transmisji na żywo meczy. Ja mam konto w pinup.bet i tam mam jakieś grosze i tam oglądam.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Co do reflinkow to ciekawa sprawa i nie wiedzalem o tym jesli to prawda.
To prawda i to samo dotyczy linkow afiliacyjnych. Wszystko zalezy w jakim miejscu sie rejestrujesz i jakie dane podczas rejestracji bukmacher moze uzyskac. Nie jest to moja wiedza, ktos duzo bardziej doswiadczony ode mnie mi to poradzil. To jest internet tutaj sie zostawia mnostwo sladow i dowodow do analizy... a w internecie nic nie ginie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +86
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Przeczytaj proszę mój wcześniejszy post . Teraz gram po kilka tysięcy i wypłacam co jakiś czas jak coś wygram. W czerwcu zagrałem za większą stawkę i wygrałem koło 18 k i jakoś mi konta nie zablokowali panie moderatorze. Skąd odrazu agresja? Po co taka napinka? Luźna gumka w majtkach i tyle w temacie. Coś musiałeś przeskrobać?hmmm? Bez powodu nie robią limitów. Jedyny minus to taki że nie ma transmisji na żywo meczy. Ja mam konto w pinup.bet i tam mam jakieś grosze i tam oglądam.
Tu nie chodzi o blokade konta po wygraniu grubszej kwoty. Tutaj chodzi o twoj stosunek do nakladania limitow przez bukow. Ty insynuujesz, ze limit spowodowany jest jakimis fixami na koncie, naduzyciami itp. Ja ci mowi, ze limit jest nakladany przez buka jesli uwaza on, ze w dlugiej perspektywie jestes graczem, ktory przyniesie im straty i czesciej wygrasz niz przegrasz.
 
S 955

sp0ngelele

Użytkownik
A co Ty chcesz od 4 ligi Chorwackiej? Bardzo przyjemna do obstawiania😁
Nie wiecie jednej waznej rzeczy. Bardzo duze znaczenie ma to, jak zakladaliscie konto. Jak z jakiegos reflinka to limity sa bardzo szybkie. Jak z oficjalnej strony buka to mozna grac i grac.
ja bez reflinka i tylko 4 miesiace zagrałem wiec to tez nie dziala tak
Post automatycznie złączony:

Buk jest wypłacalny w 100 % i nie limitują jak tu niektórzy piszą. Ja sam gram ostatnio za grube stawki rzędu 2-4k i na ten moment mi konta nie zlimitowali. Na ligę na narodów w siatkę zagrałem na over punktowy w meczu USA-Słowenia i wygraną słowenii prawie 18k i nie dostałem limitu. Mam gdzieś screnny na komórce jeszcze na potwierdzenie. Fakt zagrane na żywo jedno z tych zdarzeń. Ten over zagrany na żywo.
wyplacalny jest, ale po jakims czasie zobaczysz, ze dostaniesz limity. Wszedzie tak jest.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
ja bez reflinka i tylko 4 miesiace zagrałem wiec to tez nie dziala tak
Post automatycznie złączony:


wyplacalny jest, ale po jakims czasie zobaczysz, ze dostaniesz limity. Wszedzie tak jest.
Oczywiscie, ze tak dziala tylko nie zawsze. Duzo zalezy tez od tego co grasz. Jak pograles 4 miesiace to wlasnie masz przyklad, ze mozna dluzej pograc. Ciesz sie bo to naprawde bardzo dlugi okres. Normalnie to jest 2-3 tygodnie i po koncie. Kolega wyzej pisze, ze wygrywa po 18k i go nie limituja. Akurat z ruskimi mam "bliski kontakt" i nie moge w to uwierzyc. Moze wydaje mu sie, ze tak ich ogrywa a w rzeczywistosci w ogólnym rozrachunku kreci sie kolo zera. Inaczej nie dali by mu wyciagac takiej kasy co miesiac.
 
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Przy próbie wypłaty mam informacje, że prośba o przedstawienie dokumentów i aby skontaktować się z działem bezpieczeństwa. Napisałem ale nie mam jeszcze odpowiedzi. Ktoś miał podobną sytuację z nimi? Domyślam się że już pewnie po kasie
 
Do góry Bottom