>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

22bet.com

L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Każdy bukmacher chyba ma w regulaminie że jak nie zweryfikujesz konta to buk ma prawo nie wypłacić dopóki tej weryfikacji nie będzie. Tak samo bukmacherzy się bronią przeciwdziałaniem prania brudnych pieniędzy, gdzie musisz obrócić depozyt (ile razy to zależy od danego bukmachera) żeby wypłacić. Swoją drogą po co wpłacać do takiego zbuka, przecież wiadomo, że to tego samego typu szajs jak 1xbet, fonbet i inne tego typu ruskie coś.
Ok.Zeby to był jakiś gruby hajs😂😂to mogą podejrzewać pralnie kasy,ale grałem u nich jakoś w zeszłym roku ,a że limity mi porobili w innych bukach to wpłaciłem depo.Najsmieszniej że nie puściłem po depo.zadnego beta bo już zablokowali i weryfikacja im się śni.Kasa zamrożona ,ale nie odpuszczę złodziejom 😂😂nawet 1zl i nie dam im spokoju dopóki nie wypłaca mi mój nie grany depozyt.To wygląda tak że wpłacasz a Jaśnie Pan albo pozwoli Ci grać ,albo będzie takie szopki Ci wymyślał że niejeden machnie ręką .Pewnie ledwo zipia i biorą wSIO co im na konta wpływa.😂😂
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Przeciez nawet Polskie buki maja takie metody weryfikacjii. Nie gram u Polakow ale zalozylem konto zeby pograc na Noblebet bo mieli oferte na 100% pewniaka (gwiezdne wojny). Kazalem zalozyc konto tez siostrze i szwagrowi:) ale mniejsza o to. Wszystkie typy oczywiscie weszly i zlecilem wyplate. No i sie zaczela weryfikacja. Miliony zdjec w tym np z dowodem przy twarzy, kartka w reku z napisem Noblebet, aktualna data a w tle otwarta ich strona na kompie. Wiec, ze tak powiem staje sie to standardem u wszystkich bukow. Na 22bet gram juz dlugo i nigdy nie bylo problemow. A mam tam kilka kont. Nieraz chca tylko weryfikacje dodatkowa. Gram typy po 100-4000zl i nigdy nie bylo problemu z wyplata. Wielu znajomych gra i tez nie ma problemu dlatego nie wiem, czemu ludzie mowia, ze ruskie buki sa chu.... Wiecej problemow mam np z Betsonem czy Unibetem. Zaden buk nie da wplacic kasy i wyplacic bez obrotu. Moze miales konto na innym ruskim buku gdzie Cie zlimitowali i teraz zalozyles konto na jakims klonie. Stad problemy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Pisania z nimi miałem po malu już dość i poprosiłem o zwrotny telefon.Zdziwko bo oddzwonili po około 30 min i Paniusia zaciągając po Ruskiemu pyta i co chodzi.Wytlumaczylem z grubsza o co chodzi.i o dziwo przy mnie to sprawdzała . Mówi ok z papierami i mają na weryfikacja 72 h.Nastepne dzięki po 15 min.Mail iiii.Dear user you can withdraw your funds.I ok.Czat i pisania z matolami to nerwowa sprawa.Probowac tel.A tak po za tym nie zostawię u tych buków złotówki 😂😂
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Grałem przez prawie miesiąc, zanim wyłapałem limit w postaci mniejszych kursów o okolo 20% od wyjściowych i co ciekawe w 1xbet miałem konto własnie z takim limitem. Robiłem sporo małych depozytów i januszowałem (dostałem nawet maila, ze jestem VIPEM xd), może tutaj jest klucz albo po prostu miałem farta. Podawalem tylko imie, nazwisko i maila, nic więcej nie chcieli xD Wypłaty na ecopayz dochodzily w minute. Są jeszcze jakieś klony podobne do 22beta? Najlepiej z aktywnym ecopayzem.
 
tony_parker 486

tony_parker

Użytkownik
na pewno? bo kursy na osobne W1 lub over 2,5 są bardzo niskie, a ten łączony to aż ponad 4!
a co dokładnie oznaczają skróty SN i SW?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
To jest suma konkretnej druzyny a nie ogolnie bramki w meczu.
Nie no jakby w siatkówce mogły być linie na sumę jednej drużyny rzędu 130-170pkt? 🤔 Nawet przy mocno wyrównanym meczu pięciosetowym jest np. 25:23 24:26 27:25 21:25 18:16 = 115pkt, a to zakłada mega wyrównany mecz 😉
 
Do góry Bottom