>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów 13.02.2013

Status
Zamknięty.
W 606

wanderlei

Użytkownik
Real - United to istny hit w 1/8 finału Ligi Mistrzów.Na przeciwko siebie dwaj wielcy szkoleniowcy i multum gwiazd w składach tak jednych jak i drugich.Jakoś trudno mi sobie wyobrazić żeby w tym meczu nie było bramek.Zespół z Manchesteru zapewne przyjedzie z nastawieniem strzelenia bramki co będzie dobrą zaliczką w perspektywie rewanżu u siebie.Real natomiast jeśli myśli o awansie to tych bramek u siebie powinien strzelić przynajmniej 2-3.W obu zespołach ma kto strzelać.W WilliamHill znalazłem 1,65 na BTS co w pełni mnie zadowala i myślę że nie będzie problemu z tym typem.
Real - Manchester
BTS [1,65]
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Liga Mistrzów
Real Madryt v Man Utd
Man Utd +1.0,+1.5 kurs: 1,70 buk: Bet365
W zasadzie miałem tego nie ruszać przedmeczowo, ale Bet365 skusił mnie promocją z darmowym zakładem na żywo, dlatego postanowiłem to zagrać. Real powinien to wygrać, gra u siebie, ligę sobie mogą odpuścić więc dadzą z siebie 200%, ponadto liga hiszp. jest lepsza niż angielska, ale z 2 strony Man Utd. jest u siebie liderem z dużą przewagą, a Real to nie Barcelona - mieli dość dużo wpadek i przegoniło ich Atletico Madryt (szczerze mówiąc po wczorajszym meczu, nie mam pojęcia w jaki sposób). Tak naprawdę chodzi też o kursy, jak ktoś słusznie zauważył ocenia szanse na 50/50, ja może 60/50 dla Realu, tym nie mniej kurs na Real (obecnie 1,61 na zwycięstwo w środę, a awans1,57) są dla mnie nie do przyjęcia. Gdyby kurs na Real był ok 1,90 pewno bym zagrał na gospodarzy, ale gdy jest 1,61 wolę postawić na Man, który może przegrać nawet 1 bramką, a ja nadal będę na plusie. Nie sądzę, żeby Real wygrał 2 bramkami. To już jest bardzo wysoka klasa rozgrywek. Oczywiście też mam w perespektywie zakład LIVE i w zależności od rozwoju sytuacji będę reagował.
Chyba jeden z najlepszych typów na ten mecz. O meczu zostało powiedziane już wszystko, a jutro zostanie powiedziane jeszcze więcej. Ja rozumiem, że Real Madryt u siebie jest faworytem, ale nie aż takim żeby dawać na ich zwycięstwo kursy 1,50-1,60 jakby przyjeżdżała do nich jakaś Valencia czy Sevilla. Jutro na Santiago Bernabeu zagra Manchester United, prawdopodobny mistrz Anglii z kolosalną przewagą jak na PL. Kursy powinny być wystawione bardzo zbliżone do siebie. 5,50 na United to dobra promocja, ale lepiej zagrać bezpieczniejsze opcje w tym meczu. Sam chyba jutro się skuszę na taki typ jak powyższy. Do tego Bet365 daje promocję na darmowy zakład przedmeczowy, więc szykuje się łatwa kasa bez ryzyka ???? .
 
scyth 98

scyth

Użytkownik
Nie przesadzaj, jeżeli Xabi jest taki słaby, to dlaczego gra w reprezentacji?
Moim skromnym zdaniem jest nie co, nie na miejscu powiedzieć, iż podstawowy zawodnik reprezentacji Hiszpanii, ma jakiekolwiek problemy z atakiem pozycyjnym ????
W każdym bądź razie, problemów z klepaniem piłki w kadrze Xabi Alonso nie ma.
Powiedzmy sobie szczerze, atak pozycyjny w Realu kuleje jeśli chodzi o całą drużynę, a winowajcą tego na pewno nie jest aktualny Mistrz Świata i Europy.
Nie wiem dlaczego gra w reprezentacji. Mało jest przykładów nieuzasadnionych powołań? ????
Z powołaniem oczywiście żart ale dla mnie nie jest to zawodnik na pierwszy skład ani reprezentacji ani Realu. Przy całym szacunku dla niego i ogólnej sympatii to uważam, że Busquets jest lepszy. I pisze to jako kibic Realu ;)
A to, że cała drużyna ma problemy z atakiem pozycyjnym bierze się właśnie z tego, że problemy ma z nim Alonso. Główny mózg jeśli chodzi o rozegranie odpowiada za takie właśnie elementy. Jednak Xabi potrafi zagrać daleki przerzut przy kontrze - i super, szybko przemieszcza w ten sposób piłkę do atakujących. Ale przy ataku pozycyjnym on również dysponuje chyba tylko przerzutami. Tylko szkoda, że rywale mają przez to czas żeby się przesunąć. Zakładając bardziej kreatywnego zawodnika w Realu, np opcja gdzie zamiast Alonso grałby Modric - Modric i Ozil mogliby dawać mnóstwo ciekawych zagrań. Idealni do &quot;poklepania&quot;. Gdy mecz trzeba wygrać to nawet Essien zamiast Alonso wnosiłby moim zdaniem więcej w rozegranie krótkich piłek. Uważam, że Alonso jest dobry na mecze, gdzie trzeba bronić wyniku, liczyć na kontry i oddać inicjatywę. Gdy inicjatywę ma Real gra wygląda tak jak wygląda. Ten sezon wybitnie to udowadnia
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Real Madryt - Manchester United
Cristiano Ronaldo powyżej 2.5 strzałów w światło bramki @ 1.45 Unibet ✅

Dla mnie fajna opcja. Cris zagra przeciwko swoim byłym kolegom, będzie to dla niego dodatkowa motywacja. Mecz na Santiago Bernabeu, więc piłeczka jest po stronie Realu. Muszą myśleć o bramkach, a jeżeli Królewscy muszą myśleć o bramkach to do akcji wkracza Portugalczyk. Bije z każdej pozycji. Strzały z dystansu, wolne, karne, do tego akcje i kontrataki w których w zasadzie piłki idą tylko na niego. Do tej pory w Lidze Mistrzów oddał 36 strzałów z czego 27 było celnych(4.5/mecz). 3 strzały w światło bramki miał w każdym spotkaniu z wyjątkiem wyjazdu do Dortmundu. Trzeba jednak pamiętać, że mecz toczył się wyjątkowo nie po myśli Królewskich. O tak szczegółowe statystyki z Primera Division jest raczej ciężko. Dzięki pomocy Ramzesa udało mi się dowiedzieć, że w 21 meczach miał... 157 prób. Średnio wychodzi prawie 7.5 na spotkanie, a Cris zwykł trafiać w bramkę. Wiadomo, że zagra 90 minut więc czas będzie miał. Może kurs nie rozpieszcza, ale moim zdaniem jest adekwatny do linii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
the-citizens 111

the-citizens

Użytkownik
Real Madryt vs. Manchester United

Środowy szlagier zapowiada się bardzo interesująco. Na Bernabeu zmierzą się dwie wielkie potęgi futbolu, z dwóch najlepszych lig świata. Real pod wodzą Mourinho, zaś Utd u boku Fergusona.
José Mourinho powołał 22 piłkarzy na pierwszy mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów z Manchesterem United. Z kontuzjami zdążyli uporać się Xabi Alonso, Raphaël Varane i Ángel Di María. Do składu wrócił również Marcelo. W kadrze brakuje jedynie kontuzjowanych Ikera Casillasa i Nacho, a także Álvaro Moraty - źródło: realmadrid.pl
Bramkarze: Diego López, Adán i Jesús.
Obrońcy: Varane, Ramos, Pepe, Marcelo, Albiol, Coentrao, Carvalho i Arbeloa.
Pomocnicy: Alonso, Di María, Khedira, Essien, Kaká, Modrić, Özil i Callejón.
Napastnicy: Cristiano Ronaldo, Benzema, Higuaín.
Kontuzjowani: Casillas i Nacho.
Nieobecni decyzją trenera: Morata.
Jak większość uważa, Murinho, przyszły zastępca wielkiego SAFa na Old Traford. Bukmacherzy, jak i dużo kibiców, są przekonani, że w tej rywalizacji, zwycięzca może być tylko jeden - Real. Moim skromnym grając u siebie jako faworyt, jest pod wielką presją wygrania dwumeczu i przejścia dalej w fazie play-off. United dysponuję znakomitymi piłkarzami, bramkarz Gea, fenomenalny, młody hiszpan ciągle się rozwijający. Napad MU, jedna z najlepszych formacji, Hernandes, Roo10, RvP. W pomocy również jest Cleverley jak i Schooles i Giigs - doświadczenie drużyny. Najwięcej obaw mam do obrony diabłów.
Kadra United na mecz:
Bramkarze: de Gea, Lindegaard, Amos;
Obrona:Rafael, Evra, Jones, Smalling, Vidić, Ferdinand, Evans, Büttner;
Pomoc: Anderson, Carrick, Giggs, Scholes, Cleverley, Kagawa, Valencia, Young, Nani;
Atak: Rooney, van Persie, Hernández, Welbeck
Liczę na cudowny spektakl!
Moje typy:
Remis @4,5 Bet365
 
B 45

bryfsztyk

Użytkownik
Real - Manchester

Ja na ten dwumecz zaproponuje ciekawa strategie, korzystajac z pomyslow innych uzytkownikow. Lecz najpierw analiza.

Dlaczego bukmacherzy tak faworyzuja Real, skoro United rozgrywa taki swietny sezon? Juz sam ten fakt jest podejrzany. Jestem tutaj gotowy zaufac bukmacherom, ze wiedza co robia. Jestem takze w stanie zrozumiec ich uzasadnienie, bowiem wyniki United sa o wiele lepsze niz ich gra. Jakby dokladniej przyjrzec sie, dlaczego United maja tak udany sezon, widac, ze to za sprawa pewnego awansu z grupy LM oraz wyraznej dominacji w Premier League. Awans w LM mozna uzasadnic latwa grupa, natomiast dominacja w PL sprowadza sie do kilku waznych spotkan, ktore United wygralo. Uwazam, ze zadna z wyjazdowych wygranych United przeciwko najtrudniejszym rywalom w PL nie nalezala im sie. 2:1 w Liverpoolu, gdzie sedzia podyktowal im karnego z kapelusza, 3:2 z Chelsea w Londynie - tu nawet nie trzeba wspominac jak sie popisal sedzia w tym meczu, 3:2 Na Eithad w derbach - najpierw 2 szczesliwe bramki Rooneya, pozniej City pokazalo United, kto potrafi lepiej prowadzic gre i odrobilo straty, ale skonczylo sie , tak jak sie skonczylo. Glownie ten ostatni mecz przekonuje mnie, ze to krolewscy zwyczajnie beda lepsza druzyna w obu meczach i jesli United nie zdobedzie znowu jakichs bramek z niczego, to skonczy sie jak 10 lat temu. Wtedy rowniez Real byl minimalnym faworytem, ale kazdy spodziewal sie, ze United sie postawi, natomiast odbylo sie lekko i bezbolesnie dla Realu.

Teraz wracajac do mojego pomyslu. Rozpisze go dysponujac kwota 10j. Uwazam, ze druzyna, ktora awansuje bedzie Real. Jednak zamiast stawiac 10j na awans Realu po kursie w granicach 1.60 polecam zagrac inaczej. Rozdzielic te kwote na 2 typy oraz skorzystac z promocji w Bet365. Uwazam, ze jesli Real ma awansowac, to dzieki wygranej na wlasnym boisku, dlatego:

Typ1: Real - Manchester (1X2) - 1 @1.60 Stawka: 5j

Nastepnie powtorzyc ten typ na Live, gdzie w razie niepowodzenia odzyska sie 5j. Nastepnie postawic te 5j na Real z remisem na Old Trafford (pewnie po kursie ponad 2). Poniewaz jestem pewny, ze w przypadku niekorzystnego wyniku u siebie, Real powalczy na wyjezdzie. Oczywiscie jesli Real wygra pierwszy mecz, to wychodzi sie 6j do przodu i ten drugi typ lepiej odpuscic. Ta strategia gwarantuje zysk taki sam jak w przypadku awansu Realu, a pokrywa duzo wiecej mozliwych rozwiazan tej konfrontacji.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ronaldo vs Man Utd - Cards Otrzymanie kartki podczas dwóch spotkań | Nie [1,60] Betsafe/Betsson ✅
Ronaldo nie powinien dostać kartek w obu spotkaniach. Nawet jak zobaczy ją na Bernabeu to przed rewanżem można zrobić z tego surbeta, bo kursy na jego kartkę będą pewnie w granicach 4-5. Kwestia znalezienia tego w odpowiednim buku, bo oferta na LM zawsze jest bogata i raczej nie będzie mowy, że tego nie znajdziemy. Można tego nie kontrować, ale myślę, że powinniśmy się cieszyć już po środowym pojedynku kiedy Cristiano kartki nie zobaczy. Hiszpan sędziować nie będzie więc kartek z kapelusza również nie będzie. Moim zdaniem opcja lepsza niż granie czegokolwiek innego w tym pojedynku. Kursy pewnie jeszcze spadną albo całkowicie zablokują ten zakład.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Co do kartki Ronaldo, już wolę postawić 2 razy po 10zł na to,że otrzyma kartkę... chyba Tobet jak dobrze pamiętam daje kurs ponad 5 na to,że Cristiano ją otrzyma. Stawiam 10zł mogę wygrać 50zł a po co mam drżeć przez 180&#39; + dogrywki po kursie marnym bo 1.60 na takie zdarzenie to marny kurs... tym bardziej,że jutro sędziuje Brych
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
bo86bo potrafisz czytać wcześniejsze posty użytkowników tego forum ? Zakład zostaje wygrany, jeżeli oczywiście zagrasz opcję NIE wtedy gdy Ronaldo w jednym z meczów lub w obu nie zostanie ukarany jakąkolwiek kartką. Już prościej nie da się tego wytłumaczyć.
Zresztą tu nie chodzi nawet o tłumaczenia innych tutaj osób. Dwóch pracowników betssona potwierdziło to. Print screen zrobiony, więc mam czarno na białym.
Dzisiaj po południu można było złapać po kursie 1.74 , teraz tak jak pisał Ramzesa spadło do 1.6 .
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
bo86bo potrafisz czytać wcześniejsze posty użytkowników tego forum ? Zakład zostaje wygrany, jeżeli oczywiście zagrasz opcję NIE wtedy gdy Ronaldo w jednym z meczów lub w obu nie zostanie ukarany jakąkolwiek kartką. Już prościej nie da się tego wytłumaczyć.
Zresztą tu nie chodzi nawet o tłumaczenia innych tutaj osób. Dwóch pracowników betssona potwierdziło to. Print screen zrobiony, więc mam czarno na białym.
Dzisiaj po południu można było złapać po kursie 1.74 , teraz tak jak pisał Ramzesa spadło do 1.6 .
Potrafię ale dla mnie żadna to promocja i żaden dobry bet bo wiadomo jaki jest Ronaldo i nie byłbym taki pewny,że nie zobaczy kartki... to,że miał piękny okres w United to jedno, to,że musi poprowadzić Real to drugie a trzecie to epizod z przyszłości... jakoś nie przeszkadzało mu wymusić czerwoną dla Roo w meczu międzynarodowym kiedy byli kolegami z jednej drużyny... 1.60 na taka loterie to nie dobry bet i nie rozumiem ogólnego podpalenia na ten zakład
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
teraz to chłopie walnąłes, pokaz mi te druzyny które walczą o mistrzostwo kraju i potem mi powiedz która liga jest lepsza. 2 zespoly naprzeciw 8. no super , widac fan Realu lub Barcelony. Jedyne co sie z Tobą zgodze to twój typ ????
Nie jestem fanem żadnej drużyny ! To jest forum bukmacherskie, a nie sportowe i sympatie nie są wskazane. Ja przez całe swoje życie nie interesowałem się kompletnie żadnym sportem, zamiast meczy oglądałem komedie romantyczne ze swoją dziewczyną ???? . Teraz jednak z racji zakładów oczywiście zacząłem się interesować. A teraz odpowiedź -
KRAJE: Hiszpania złożona mniej więcej po połowie z zawodników Barcelony i Realu Madryt jest dwukrotnym mistrzem Europy pod rząd. Anglia... przez błąd sędziego ledwo co pokonała Ukrainę.
LIGI: lider hiszp. Barcelona co najmniej o klasę wyższy od lidera ang. Manchasteru.
BUKI: rzadko się mylą, zobacz kursy na Real i na Man Utd
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Potrafię ale dla mnie żadna to promocja i żaden dobry bet bo wiadomo jaki jest Ronaldo i nie byłbym taki pewny,że nie zobaczy kartki... to,że miał piękny okres w United to jedno, to,że musi poprowadzić Real to drugie a trzecie to epizod z przyszłości... jakoś nie przeszkadzało mu wymusić czerwoną dla Roo w meczu międzynarodowym kiedy byli kolegami z jednej drużyny... 1.60 na taka loterie to nie dobry bet i nie rozumiem ogólnego podpalenia na ten zakład
Nie rozumiesz w dalszym ciągu...

Jutro nie dostanie kartki i bet wchodzi, wszyscy są szczęśliwi. Na to powinniśmy liczyć. Co jednak jeśli jutro kartkę dostanie?

Ryzykujemy i liczymy na to, że kartki w rewanżu również nie dostanie albo kontrujemy...

Kurs na kartkę w drugim spotkaniu wyniesie 4-5. Przy kursie 4 na kartkę Ronaldo wyjdzie nam sure ponad 14%, a przy 5 wyniesie on ponad 20.
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
O tym dwumeczu napisano już wszystko. Sam z resztą już się udzielałem w temacie typując awans Manchesteru. Jednak zbliża się pierwszy mecz i warto się skupić na tym konkretnym jednym meczu.
Kadry obu drużyn są znane, wyniki i pozycje w lidze również. Tak więc nie ma najmniejszego sensu powtarzać statystyk, przypominać o przewadze United nad City ani o stracie Realu do Barcelony, czy przypominać o kontuzji Ikera. Każdy szanujący się kibic zna sytuację. Do rzeczy. Po pierwsze uważam zdecydowanie zawyżone kursy na United i 2DNB wydaje mi się najlepszą opcją do gry. Real u siebie zagra ofensywnie i za wszelką cenę będzie chciał wygrać. United zagrają tak jak lubią najbardziej, czyli z kontry. Skrzydła co prawda ostatnio nie funkcjonują tak jak powinny, ale mam dziwne przeczucie, że Nani obudzi się właśnie na ten mecz. Poza tym skrzydła to nie wszystko. Carrick w tym sezonie jest rewelacyjny, sądzę, że będzie miał wiele odbiorów, a co za tym idzie będzie wiele okazji do kontr. Skrzydła co prawda nie grają rewelacyjnie, ale za to świetni są boczni obrońcy. Zarówno Evra jak i Rafael grają sezon życia jeśli chodzi o ofensywę. Evra jest bodajże 4 strzelcem zespołu w lidze, a Rafeal choćby w ostatnim meczu z Evertonem popisał się asystą z rodzaju tych &#39;stadiony świata&#39;. Do tego zabójczo skuteczny Van Persie i zawsze groźny Rooney. Prędzej, czy później Real się nadzieje na kontrę, a wtedy rozwiąże nam się worek z bramkami. Stąd wszelkie typy over 2,5 czy BTS również jak najbardziej polecam do grania. Z resztą sam fakt, że atak to najlepsze formacje obu drużyn, a obrona najsłabsze przemawia za tym typem. No i ostatnia propozycja z mojej strony to już coś typowego na przeczucie. Do kilku dobrych tygodni chodzi mi głowie wynik 3-2 dla United. I za drobne również to zagram. ????
Oprócz tego, świetny typ Ramzesy. Grać póki tego nie wycofali.
 
C 19

chrupekafc

Użytkownik
Nie jestem fanem żadnej drużyny ! To jest forum bukmacherskie, a nie sportowe i sympatie nie są wskazane. Ja przez całe swoje życie nie interesowałem się kompletnie żadnym sportem, zamiast meczy oglądałem komedie romantyczne ze swoją dziewczyną ???? . Teraz jednak z racji zakładów oczywiście zacząłem się interesować. A teraz odpowiedź -
KRAJE: Hiszpania złożona mniej więcej po połowie z zawodników Barcelony i Realu Madryt jest dwukrotnym mistrzem Europy pod rząd. Anglia... przez błąd sędziego ledwo co pokonała Ukrainę.
LIGI: lider hiszp. Barcelona co najmniej o klasę wyższy od lidera ang. Manchasteru.
BUKI: rzadko się mylą, zobacz kursy na Real i na Man Utd
Proszę cie nie wypowiadaj sie jezeli nie masz zielonego pojęcia o piłce noznej. Jesli mowa o lidze to nie wyjezdzaj tu z reprezentacjami bo to woogole nie ma nic do rzeczy. Barcelona o klase lepsza? phi , powiedzialbym ze to Manchester jest o klase lepszy. Kursy buków?? Dają zarobic, zobaczysz po meczu. Lige patrzy się po rywalizacji, ilosci swietnych druzyn. W hiszpani niestety są 2-3 druzyny a w Anglii mozna by wyliczyc do 10ciu. Takze nie bede sie tu rozpisywał bardziej ale głupoty koles gadasz i jak sie nie interesujesz to nie wiem poco snujesz takie beznadziejne argumenty
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Shakhtar Donetsk v Borussia Dortmund
Borussia Dortmund (0) kurs: 2,00 buk: Bet365 ZWROT
BTS kurs: 1,61 buk: Bet365 ✅ (edit po meczu: niestety nie oglądałem tego spotkania, bo skoncentrowałem się na Real vs Man, ale dubelek po bardzo zacnym kursie z BTSem właśnie z tego spotkania wszedł pięknie)
Wszyscy skupili się na pojedynku gigantów z Hiszpania i Anglii, a nie zapominajmy o jeszcze 2 meczu. Myślę, że po kursie 2,00 z podpórką można zagrać na Borussię. Zespół wymiata w lidze. Na Bernabeu zremisowali z Realem, nie odstając poziomem więc dlaczego mieli by nie pokonać Shaktara, który na co dzień mierzy się z cieniasami ze swojej ligi. Ostatnia wpadka Borussi to chyba przez to, że myślami byli właśnie dzisiaj. Niesłuszna kartka dla Lewandowskiego i przegrana tylko zdopinguje ich do dania z siebie 200%. BTS - mam nadzieję, że obydwa zespoły się otworzą. Shaktar będzie musiał u siebie wygrać bo w rewanżu może być ciężko, zaś Borussia tak jak pisałem wcześniej to zespół klasowy, który nie odpuszcza. ten BTS zagram w dubelku z BTSem Realu z Man Utd.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Proszę cie nie wypowiadaj sie jezeli nie masz zielonego pojęcia o piłce noznej. Jesli mowa o lidze to nie wyjezdzaj tu z reprezentacjami bo to woogole nie ma nic do rzeczy. Barcelona o klase lepsza? phi , powiedzialbym ze to Manchester jest o klase lepszy. Kursy buków?? Dają zarobic, zobaczysz po meczu. Lige patrzy się po rywalizacji, ilosci swietnych druzyn. W hiszpani niestety są 2-3 druzyny a w Anglii mozna by wyliczyc do 10ciu. Takze nie bede sie tu rozpisywał bardziej ale głupoty koles gadasz i jak sie nie interesujesz to nie wiem poco snujesz takie beznadziejne argumenty
Nikt nie mówi, że się nie interesuję. Napisałem, że się NIE INTERESOWAŁEM, a ty to od razu wykorzystujesz to przeciwko mnie. Jak to reprezentacje nie mają nic wspólnego z ligami ? W reprezentacjach grają krasnoludki ? ???? Co do tego kto jest o klasę lepszy to nawet tego nie będę komentował, bo widzę, że mam do czynienia z fanem, a to nie jest forum sportowe. Pamiętam tylko ostatni mecz Man Utd gdzie komentatorzy, fani ligi angielskiej a więc nawet w twojej opinii lepsi znawcy od takiego szaraczka jak ja, mówili, że w pojedynku Real vs Man Utd co innego im podpowiada serce, a co innego rozum. Zgadnij co mieli na myśli ???? Argument typu &quot;koleś gadasz głupoty&quot; to nie jest argument merytoryczny, tylko ma na celu obrazić przedmówcę, a tego w dyskusji nie powinno być. A tak naprawdę nie wiem o co się ze mną spierasz, bo przecież podałem typ w stronę gości.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Ciekawa dyskusja...
Jako kibic Realu trochę się czuje obrażony tym faworyzowaniem United ok są w gazie grają świetnie w PL ostatni mecz z Evertonem to pokazał postawiłem BTS no i skończyło się 2:0 dla United ????
Ferguson znacznie poprawił grę w defensywie bo to co się działo z obroną na początku sezonu to była kpina ale z Vidicem to już co innego i BTS już nie wchodzą ????
Jednak z hiszpańskimi drużynami United zawsze się grało ciężko w końcu każdy wie że Real i Barca najmocniejsze są;)
Jak dla mnie najlepszy bet na to spotkanie to jednak BTS1.66 BET365
Bo nie można mówić że United na 100% wywiozą remis z SB
Mourinho sprzeda matkę byle tylko z Realem wygrać LM.
A takie gadki że konflikty to możecie na wp sprzedawać przed takimi meczami każde ploty są dobre a że Real wygląda słabiej to lepiej dla Mourinho;)
Tak samo Casillas out i już United 100% faworytem no panowie bez jaj.
Casillas tego sezonu wielkiego nie ma dopiero przed kontuzją zaczął bronić na swoim normalnym poziomie ale na boga Diego Lopez to bardzooo solidny bramkarz kto ogląda Real ten wie.
Na początku miałem pomysł na under 0.5 w pierwszej połowie ale po tym co zobaczyłem dzisiaj w meczach LM że drużyny walczą o bramki i po tym co się działo w obu meczach z City mogę polecić BTS!
O meczu Szachtar-Borussia już nie będę się rozpisywał ale widzę to dokładnie tak samo BTS!
Dwa wyrównane mecze i 4 drużyny którym bliżej do ataku niż do defensywy.
Jednak napiszę jeszcze o meczu Borussi żeby trochę lepiej to sprecyzować;)
Borussia wydaje się być w nieco słabszej formie jednak to zgubne myślenie.
Na jesieni grali taką samą kupę w Bundeslidze jak teraz a jak to wyglądało w LM? ????
Klopp potrafi ich zmotywować w odpowiednim momencie i mecz z HSV nie moze tego przesłonić Hamburg jest po prostu co może wydaję się śmieszne z napastnikiem z polskiej ligi:p mocną drużyną i w LM Borussia zrobi wszystko by wyjść z tej batalii zwycięsko.
Brak Williana w Szachtarze to jednak osłabienie ale jednak to nadal bardzo silna ekipa no i grają u siebie gdzie są imperatorami ????
Jednak Borussia gola strzeli i moim zdaniem BTS wejdzie...
Powodzenia
 
C 19

chrupekafc

Użytkownik
Nikt nie mówi, że się nie interesuję. Napisałem, że się NIE INTERESOWAŁEM, a ty to od razu wykorzystujesz to przeciwko mnie. Jak to reprezentacje nie mają nic wspólnego z ligami ? W reprezentacjach grają krasnoludki ? ???? Co do tego kto jest o klasę lepszy to nawet tego nie będę komentował, bo widzę, że mam do czynienia z fanem, a to nie jest forum sportowe. Pamiętam tylko ostatni mecz Man Utd gdzie komentatorzy, fani ligi angielskiej a więc nawet w twojej opinii lepsi znawcy od takiego szaraczka jak ja, mówili, że w pojedynku Real vs Man Utd co innego im podpowiada serce, a co innego rozum. Zgadnij co mieli na myśli ???? Argument typu &quot;koleś gadasz głupoty&quot; to nie jest argument merytoryczny, tylko ma na celu obrazić przedmówcę, a tego w dyskusji nie powinno być. A tak naprawdę nie wiem o co się ze mną spierasz, bo przecież podałem typ w stronę gospodarzy.
W reprezentacji Anglii grają Anglicy a w Lidze Angielskiej przeciez graja gracze o roznorodnej narodowosci więc porownywanie poziomu reprezentacji do ligii mija sie z celem. Wybacz jesli Cię uraziłem w jakikolwiek sposób ale twoje wypowiedzi są naprawde pozbawione wiedzy o świecie piłkarskim
 
samarama 119

samarama

Użytkownik
Ale zrobiliście zamieszanie z tymi kartkami.
Sam sprawdziłem na live chacie i okazało się że jest bujdą to co ktoś tam wyzej powiedział. Wystarcza, że Ronaldo otrzyma jedną kartkę i już jest przegrane.
Dziękuję dobranoc.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom