Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

Off Topic

Przyklejone tematy
ostatni wpis
Pomóż kliknięciem !

daamiano1: Witam, na tym forum wszystko kręci się wokół pieniędzy... a tutaj żeby pomóc innym nie trzeba nic wpłacać (można oczywiście dodatkowo). Wchodzimy na : http://www.poomoc.pl/ Klikamy po kolei dostępne tam …

ostatni wpis 11 lipca 2019 12:53 przez successful
$licznotki :D

robson-united : W tym temacie wklejajcie foto lasek ktore sie Wam podobaja 😃

ostatni wpis 29 maja 2019 12:38 przez albinek
Aukcje: Allegro, eBay itp.

vader : Poprzedni temat został usunięty. Nowy założony przez usera ponownie już prowadził do nadużyć/oszustw. http://forum.bukmacherskie.com/f307/kupie-sprzedam-52298.html Zasady tematu: 1. W temacie przedstawiamy co mamy do sprzedania oraz koniecznie link do aukcji . …

ostatni wpis 13 stycznia 2019 15:14 przez pc3
Ciekawe filmiki i zdjęcia znalezione w sieci

lucas : Kontynuacja jednego z najstarszych tematow na forum: http://forum.bukmacherskie.com/f307/ciekawe-linki-filmiki-i-zdjecia-7.html

ostatni wpis 9 sierpnia 2017 17:13 przez edi8
Pozostałe tematy
ostatni wpis
Mieszkanie/ pokój w Toruniu

bodzio9 : Witam, Szukam mieszkania/ pokoju w Toruniu, gdzie od października będę studiował. 😄 Jeśli ktoś też szuka, to zapraszam na Priv, w kilku zawsze łatwiej coś fajnego znaleźć 😄

ostatni wpis 22 lipca 2019 13:50 przez nicon9.
Jaki bank ?

totalinhoo : Witam wszystkich. Jaki bank polecacie do otworzenia konta osobistego ? Odpada Pekao.

ostatni wpis 11 lipca 2019 13:00 przez successful
Sklep sportowy, pytanie

mountainsong : Mam problem, kilka miesięcy temu otworzyłem w Kielcach własny sklep z akcesoriami sportowymi, taki można powiedzieć mini decathlon dla piłkarzy 😃 tylko że ani piłkarze, ani nikt inny do mnie …

ostatni wpis 11 lipca 2019 12:59 przez successful
Pomocy, jak tu wstawić screena?

kamilcia21 : Mam problem że wstawieniem screena na forum. Oczywiście wiem, że trzeba kliknąć okienko że zdjęciem i wpisać link pobrany z hostingu. Ale u mnie to nie działa i pojawia się …

ostatni wpis 9 maja 2019 23:41 przez kamilcia21
Tapicereczka

tomol9548 : Siema ! Słuchajcie ile będzie kosztować wyczyszczenie tapicerki przez fachowców ? Bo mam plamę po płynie do baniek mydlanych bo jak wracliśmy z paczkomatu z synem po kupiony prodkut i …

Miłosierdzie Boże w moim życiu

swiatelko : Wiem, że to mało związane z tematyką forum, ale dział chyba odpowiedni... Doświadczyłam prawdziwego cudu. Jest nim właśnie Miłosierdzie Boże, które ogarnia każdego, nikogo nie opuści. Jest codziennie, nieustannie darem …

Które buty?

mireklll : 1. https://allegro.pl/new-balance-h754tb-zimowe-buty-meskie-braz-r-43-i7569968858.html?reco_id=aad73c00-c4bf-11e8-a335-246e9683fac0 2. https://allegro.pl/puma-ignite-limitless-2-buty-meskie-czarne-r-42-5-i7540887613.html

ostatni wpis 12 marca 2019 14:40 przez miromaro
Bilety na mecz Dortmundu

mlody-8934 : Hej, byl ktos z Was na Signal Iduna Park? Jak kupowaliscie bilety? Potrzebna jest jakas karta kibica? Ktos cos podpowie?

USA SPORT BETTING v2 - bukmacherzy w USA

aras96 : Witam, czy ktos orientuje sie moze, jaki jest najbardziej popularny bukmacher w USA? Chcialbym zaczac grac, lecz kazdy napotkany poki co buk ma slaba oferte. Ktos pomoze?? Pozdrawiam

ostatni wpis 28 stycznia 2019 19:11 przez aras96
Varia, czyli rozmaitości

edi8 : Kalkulator, który błyskawicznie obliczy nam m.in. nawet ilość przeżytych minut: http://www.easycalculation.com/date-day/age-calculator.php

ostatni wpis 25 stycznia 2019 11:50 przez kombajn
Say Hello to 2019 BMW X7

fiorasyndra1 : BMW wyraźnie wyszedł z pudełka, aby zaprojektować to i musiało kosztować firmę sporo zasobów. Ogólna postawa SUV-a jest ostra, a eleganckie i eleganckie linie umieszczone są w idealnych pozycjach, aby …

Promowanie swojej poezji

dani23 : Witam wszystkich, Chciałbym w wolnej chwili zaprosić Was do poczytania, polubień, udostępnień, itp moich wierszyków na blogu: tomojadusza.wordpress.com a także na Facebook na stronie Moja dusza Miłej lektury. Pozdrawiam.

Graficzne prace do oceny i zlecenia - Miki9971

miki9971 : Zapraszam do mojego tematu z grafikami. Każda z grafik ma mały opis. Przy okazji zapraszam do współpracy, jeżeli ktoś z Was potrzebuje: Logotypy Plakaty Okładki Nadruki na koszulki Drobne grafiki …

ostatni wpis 4 listopada 2018 16:15 przez miki9971
Kody dostępu do Ligi Mistrzów

szczawik1992 : Witam, Posiadam na sprzedaż w dobrej cenie 3 kody dostępu do Ligi mistrzów na IPLA TV Kod na cały sezon - 80 zł Kod na 30 dni -15 zł

Pomoc radcy prawnego

snup0 : Witam Niedawno miałem wypadek samochodowy. Nie był on zbyt poważny, zostałem zawieziony do szpitala, ale szybko mnie wypisali bez większych obrażeń. Szukam jakiegoś radcy prawnego, który pomoże mi zdobyć sensowne …

Radca prawny

stoickos : Witam Razem z bratem zamieszkaliśmy na dwóch różnych końcach Polski (on na wsi a ja w mieście) i nie utrzymywaliśmy kontaktu. Byłem zdziwiony, kiedy okazało się, że po jego śmierci …

myjki ciśnieniowe

adiel-pietersen : Hejo! Wie ktoś z forum, jakie są dobre myjki ciśnieniowe i przede wszystkim jaki jest ich koszt? Ktoś coś poleci? Dzięki z góry!

Naprawa telefonu Sony

ograjmybuka : Witam Was serdecznie! Wczoraj mój telefon przestał działać, bo wypadł mi z kieszeni.. Poleci ktoś zatem jakąś firmę, która tanio i szybko pomoże mi go naprawić? Mogą być warszawskie firmy, …

CANAL+ na 1 dzień

elaade : Witam, Szukam strony która oferuje kanały w jakości HD bez jakichkolwiek zacięć, oczywiście płatne. Chodzi o dzisiejszy mecz Ligi Mistrzów na CANAL+ 😞

Księga przychodów i rozchodów

ginek5 : Potrzebuję pomocy do rozliczeń księgowych. Od niedawna prowadzę firmę i nie do końca ogarniam te tematy. Chciałbym zaangażować w to biuro rachunkowe, ponieważ jest to moim zdaniem tańsze rozwiązanie i …

ostatni wpis 27 kwietnia 2018 10:03 przez ginek5
2 387 60 187

Dyskusje na dowolne tematy.

Utwórz temat
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.