>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Jednoreki Bandyta

leokung 0

leokung

Użytkownik
Opiszcie tu swoje opinie na temat maszyn....
Kto z was jest uzalezniony, ile przegraliscie itd ???

System na to nie ma...ale pytam z ciekawosci...

Wiekszosc z was jest pewnie chora i uzalezniona
 
fokus 0

fokus

Użytkownik
sam nie gram, wole bukmacherke ale duzo kumpli przegrywa tak kase :p
oczywiscie zdarzaja sie wyjatki ze ktos wyciagnie sporo chajsu ale potem i tak go przegrywa
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
LeoKung wydaje mi się że na chama wymyślasz te tematy ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
M 0

marcinxxx

Użytkownik
Nie wydaję Ci się.
A co do maszyn to zarabiają na nich tylko i wyłącznie ich właściciele.
no ja tylko raz zagralem live w kasynie na &quot;jednej łapie&quot; i z 100zl w 5min zrobilo się 1400zl ???? . Od tego czasu wole nie kusić losu i gram virtual online.Przegram - trudno,to tylko funmoney :p.PozdROWwienia
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
no ja tylko raz zagralem live w kasynie na &quot;jednej łapie&quot; i z 100zl w 5min zrobilo się 1400zl ???? . Od tego czasu wole nie kusić losu i gram virtual online.Przegram - trudno,to tylko funmoney :p.PozdROWwienia
wow ładny wynik, moge sie zalozyc ze jesli nie odszedlbys od maszyny w odpowiednim momencie z tej sumki zostałyby Ci tylko wspomnienia.
Co do bandyty to moj kumpel mi kiedys mowil ze jego kumpel za postawieie piwa moze mi w tym wygrac 20zł, podobno gosc mial jakiegos mega farta choc ja byłem dosc sceptyczny bo gdyby tak wygrywal to nie bawilby sie w jakies piwa tylko sam dla siebie kase robil. Ja osobiscie wole gry hazardowe w ktorych duzo wiekszy procent szans zalezy od umiejetnosci gracza niz od szczescia(poker, zaklady bukmacherskie).
 
leokung 0

leokung

Użytkownik
LeoKung wydaje mi się że na chama wymyślasz te tematy ...
nie na sile...ostatnio zagralem pare razy i niestety wciąga to...ale postanowiłem przestać i juz nie grywam.

Normalny temat po prostu jesli ci nie pasuje to nie pisz ????
 
Do góry Bottom