>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Praca z Angielskiego...

S 0

sporthq

Użytkownik
Witam, nie wiem czy to dobry dział ale proszę moderatorów o nie usuwanie tego watku. Chodzi o krótkie opowiadania z Angielskiego na poniedziałek, które bedzie sie składało z 3 paragrafów:
1. Czy życie w przyszłości będzie lepsze.
2. Jakie będe tego konsekwencje
3. Zakonczenie: ja uważam, że...

Mam też 6 pytań pomocniczych:
do 1 paragrafu:
- How will life be in the future? Will it be better?
- Why will life be better or worse?
do 2 paragrafu:
- What is iportant for the future? What must we do?
- What will be the consequences of these actions?
do 3 paragrafu:
- Do you feel optimistic or pessimistic aobaut the future?
- What will we be able to do and what won&#39;t we be able to do?

Trzeba też jak najwięcej uwywać tych zdań:
* In my opinion...
* I think...
* It&#39;s possible that...
* In general, I feel...
* I belive that...

Mam nadzieje, że pomożecie wypracowanie to najlepiej zeby było na poziomie gimnazjum. Pozdrawiam
 
muddy5 53

muddy5

Użytkownik
na moje oko to nie jest opowiadanie tylko tzw. opinion essay ???? spróbuj sam napisać ????
 
S 0

sporthq

Użytkownik
Ułożyłem sam:
I think our life on earth in the future will be better, becouse peple will create robots, which will perform the work for us.
In my Opinion consequences, will be that working people lost work, it&#39;s possible that robots replace us completely
In general, I fell so that it can not happen, becouse huanity was destroyed by and robots taken over by power of the planet. I blive that humanity does not allow for this and machiniery we can not replace life.
Czy mógłby ktoś to sprawdzić i ewentualnie poprawić błędy?
 
novo 203

novo

Użytkownik
because nie becouse, zamiast perform to np. make all the work instead of us, working people will lose their jobs, it&#39;s possible that robots will replace us completely.

i feel that it can&#39;t happen because the human kind would be destroyed and the robot would take over the planet by force. I believe that the people won&#39;t allow it and the machinery won&#39;t replace our lives.

nie najlepiej to napisales pod wzgledem skladni, ale nie jest tak źle..
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Nie wiem czy czasem shall nie powinno byc zastapione na miejsu will. W sumie to on wypowiadajac sie wyroznia slowo &quot;I think&quot;.

Druga sprawa To to ze jest to troche bez sensu brakuje spojnika w postaci chyba &quot;that&quot; czyli ==&gt;I think that... . Nie chce tego tlumaczyc doslownie ale bez spojnika w tym momencie poczatek wychodzi cos w postaci =&gt;&gt;Ja mysle caloksztalt zycia zamiast Wydaje mi sie ze caloksztalt zycia. Troche tez za duzo tych will chyba.
 
Do góry Bottom