Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

Giełda, Finanse i Forex Giełda, Finanse i Forex

Pozostałe tematy
ostatni wpis
Coinsbit airdrop 2000 CNB = 200 $ bez depo [wyplata w styczniu]

kohorta : Witam w temacie krypto jako giełda coinsbit przygotowała airdropa w wysokości 2000 cnb które wejdzie na giełdę w styczniu nowego roku i będzie to równowartość 200 dolarów ~ wystarczy zarejestrować …

5€ promocja

grzegorz1972 : Promocja podobna do change,monese Rejestrujemy się z linku przyjaciela BNC10 by wziąść udział w promocji, sciagamy apke wpłacamy 25€ i dostajemy natychmiastowo 5€ za darmo. Za polecenie dostajemy 5euro również. …

Transfertogo 10£ gratis

grzegorz1972 : Od teraz można zyskać nawet 25 funtów za przelew do samego siebie z wykorzystaniem konta revolut opcjonalnie monese. 1. Aby otrzymać 15Funtów(75zł) potrzeba kodu lub linku polecającego -Rejestrujemy się z …

Kryptowaluty - Bitcoin, Ethereum, Lisk itd. - Temat ogólny

aka-shakal: *Ankieta dodana do wątku na 12 miesięcy. KAPITALIZACJA RYNKU TOP 100: https://coinmarketcap.com/ Co o tym sądzicie? SCAM :oops:? Piramida? Mega bańka? Osobiście jak zdecydowana większość, pewnie ponad 95% jak nie …

ostatni wpis 4 listopada 2019 22:19 przez trotodyl
Plus 500, wasze opinie, warto czy nie?

cuba88 : Witam, wpadłem ostatnio na ta platformę i zastanawiam się jakie są wasze opinię o niej, ja jestem generalnie zadowolony. Co prawda na poczatku straciłem bonus ale potem szybko odpracowałem go …

ostatni wpis 5 września 2019 12:06 przez cztrader
Co zamiast bukmacherstwa?

bmw14.5 : Legalni bukmacherzy całkowicie odpadają, bo przy mycie 12% nie da się zarobić. A jak ktoś uważa inaczej, nie sobie gra, a nie przekonuje. Odpadają opcje binarne , bo tam marże …

ostatni wpis 21 czerwca 2019 11:04 przez amelcia
symulator platformy

[email protected] : Witam, czy ktoś z was zna platformę online/program, który umożliwi mi wprowadzania własnych wartości na wykres np. świecowy? Wiem, że można takie rzeczy robić np w exelu, ale chciałbym to …

Otwarta pozycja forex

soldier31 : Czołem. Ustawiłem dźwignie 1:1. Jeśli będę trzymał otwartą pozycję długo ( np. miesiąc) to zamknie mi broker automatycznie czy też zostawi ? Przy dźwigni 1:1 zaznaczam. Dziękuję za podpowiedzi.

Gra na spadki

ludwiczek2 : O co z tym chodzi? Na czym to polega? To jest pewnego rodzaju zakład z strona giełdowa? Że jak dzisiaj ceny akcji spadną to zarobie, a jak wzrosną to stracę? …

ostatni wpis 14 maja 2018 20:50 przez ejber24
Inwestycja w nieruchomości.

1golxx : Są to osoby, które inwestują w nieruchomości?

ostatni wpis 2 kwietnia 2018 20:48 przez luque
BITCOIN

urbasag : Gra ktoś ? Jakie macie opinie na ten temat?

ostatni wpis 27 stycznia 2018 09:31 przez cock
Nowy projekt 50 tokenów za free - SAT

alneri : 50 SAT FREE ! Witam wszystkich przedstawiam Wam nową kryptowalutę SAT , która opiera się w skrócie na portalu społecznościowym.Sama waluta ma być wykorzystywana w serwisie min. do sprzedaży i …

Prognozy walutowe

al_capone : Cześć Znacie jakieś rzetelne portale, strony gdzie pojawiają się często prognozy ekspertów pod kątem walut? Głównie interesuje mnie jak zdaniem fachowców zachowa się złotówka w stosunku do dolara i funta …

ostatni wpis 4 stycznia 2018 17:07 przez bmw14.5
W co inwestować ? - Czyli nasze przewidywania...

aka-shakal: Witam ,chciałbym poruszyć temat dotyczący tego w co można obecnie inwestować. Nie chciałbym szufladkować tematu więc piszcie wszystkie spekulacje na temat akcji na giełdach ,walut ,surowców itp. Jak wiadomo gospodarka …

ostatni wpis 4 stycznia 2018 17:04 przez bmw14.5
Internetowy kantor

lebex : Witam. Chciałbym założyć konto na jednym z internetowych kantorów. Co polecacie i dlaczego? Mogą być serwisy zagraniczne.

ostatni wpis 23 listopada 2017 13:04 przez joanna38
entliczek pentliczek forex dzienniczek

[email protected] : Granie w oparciu o wskaźnik ichimoku, po klikaniu w zaciszu domowym na demo i wtopieniu paru złotych w realu chciałbym podzielić się owocami mojej pracy. Będę grał (w gre) tygodniowo, …

Forex - opinie, prognozy, komentarze.

uzytkownik-7288: Zapraszam do dyskusji na temat grania na Forex, ryzyku z tym związanym oraz co najważniejsze postarajmy się przewidzieć wahania walut na rynku.

Zakłady finansowe

budynek12 : Czy znacie może jakąś polską strone na której można stawiać zakłady finansowe jak na bet365? Lub zagraniczną,która odpowiada polskiemu obecnemu prawie

ostatni wpis 17 września 2017 20:37 przez oczek92
Kurs euro/złotówki

rewetel : Witam, tak się składa że mam do sprzedania trochę euro a kurs teraz nie jest najwyższy. Aktualnie wynosi 4,24492067 złotego polskiego. Na każdym groszu zarobić mogę średnio 23 złote więc …

Trade.com

ariakis : Witam, ktos korzystal z tej strony? Oprocz tego jest ktos tutaj doswiadczony w tych sprawach i bylby chetny wyjasnic mi pare spraw na priv? Z gory dzieki ;)

98 1 214

Wszystko o inwestycjach i najpopularniejszych giełdach. W co warto inwestować, gdzie i kiedy? Dyskusje i opinie na ten temat właśnie w tym dziale.

Utwórz temat
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.