>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Plus 500, wasze opinie, warto czy nie?

bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
&quot;Problem tylko w tym, że http://www.plus500.pl pośredniczy w obrocie instrumentami finansowymi, czyli - jak mówi polskie prawo - prowadzi działalność maklerską. A na to trzeba mieć zgodę Komisji Nadzoru Finansowego, której portal nie dostał&quot;

Dajcie już spokój!
ŻADEN PORTAL NIE MA ZGODY na Forex
Forex jest rynkiem nie podlegającym regulacjom i nikt zgody udzielać nie może.
KNF może wydać zgodę na prowadzenie działalności maklerskiej.
Część biur mających zgodę KNF na działalność maklerską ma platformę Forex

Nie piszcie więc bzdur. Zarejestrujcie się też gdziekolwiek, a od razu zgłosi się do Was jakiś pizduś (czasem cipencja) co będzie chciała Was uczyć.
Zapytajcie jego lub ją - czemu samemu nie gra, skoro to taki lukratywny biznes i taki łatwe pieniądze
 
F 0

filipek12

Użytkownik
Plus500
Witam nie jestem jeszcze do konca wtajemniczony w tą witryne ale chce sie dowiedzieć czy w przypadku gdy jestem na minusie i kwota przekracza depozyt obowiązkowy a mi ją zamkną to czy kwotę którą byłem na minusie będę musiał spłacić czy tylko straciłem swoje środki z konta?
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Witam nie jestem jeszcze do konca wtajemniczony w tą witryne ale chce sie dowiedzieć czy w przypadku gdy jestem na minusie i kwota przekracza depozyt obowiązkowy a mi ją zamkną to czy kwotę którą byłem na minusie będę musiał spłacić czy tylko straciłem swoje środki z konta?
Też się kiedyś oto zapytałem, najlepiej napisz do supportu to Ci szybko odpowiedzą. Prawdopodobnie tak, bo zawsze możesz zabezpieczyć się opcją STOP LOSE, kto gra na pełnym ryzyku ten traci podwójnie, a nawet więcej...
Ogólnie to po BREXIT w Anglii może być totalny chaos na rynkach walutowych. Ja bym mocno poczekał teraz z grą na Forexie.
 
M 0

maraskasior2

Użytkownik
Ja od pół roku działam na +500 i zawsze wypłacają bez problemu,max.7dni roboczych lub nawet prędzej.Jedyna wada to to że pozycja zamyka się długo gdy chce ja zamknąc sam np.z minimalnym zyskiem,ale generalnie po za tym to zastrzeżeń nie mam.
 
M 0

maraskasior2

Użytkownik
Na +500 możesz stracic tylko tyle co zainwestowałeś ani centa więcej,wiem bo raz w wyniku nieostrżnej gry wyzerowałem konto,na szczęscie było to tylko 100Euro,środki się skonczyły i wyskoczyły same zera i to wszystko.
 
M 0

maraskasior2

Użytkownik
Masz racje kolego,ja tam tez nie narzekam,2 razy wyzerowałem konto ale teraz jestem na plusie,mam swoją strategie i jej sie trzymam.Z pieniędzmi tez nie było problemu,nie wiem dlaczego ludzie tak narzekają,może chca ze 100 euro wyczarowac milion w tydzien i sie nie udaje i traca kasę i dlatego tyle negatywnych opini.j ageneralnie polecam.
 
K 100

kksmisiek

Użytkownik
mial ktos moze jakies probley z weryfikacja konta na platformie ?ja wyslalem dokumenty i otrzymalem informacje na tel ze dokumenty odrzucono a powody mam w mailu.szkoda tylko ze nic tam nie przyszlo podobnie jak wczesniej kod aktywacyjny
 
P 0

panmisio

Użytkownik
PLus500 to oszuści oraz manipulatorzy.
To ja trochę inaczej napiszę.
Na PLus500 tzn na ich platformie zarejestrowałem się wiele lat temu.
Korzystałem z różnych instrumentów na ich platformie oraz też na innych.
Wypłacałem nie raz od nich wszystko było ok dopóki któregoś dnia zrobili blokadę plus nie było możliwości kupna lub sprzedaży bezpośrednio na platformie.
Tzn wszystko było jak wcześniej z tym że gdy chciałem coś zakupić lub sprzedać przeliczało na jakiś bardzo duży depozyt tzn zawsze większy niż miałem u nich wpłacone.
Pisząc do nich oraz rozmawiając na czacie ciągle odpisywali to samo tak jak bym z jakimś bootem rozmawiał.
Bez wyjaśnień tak się zachowali to SKANDAL ale cóż były z nimi przejścia przez lata nie raz w różnych aspektach ale teraz to przesadzili konkretnie !
Mogę się jedynie domyślać że po prostu za dużą miałem skuteczność ,grałem swoim wypracowanych systemem przez lata 100% skuteczność,dlatego chcieli pewnie żebym wpłacał większe sumy a oni i tak przy zakupie podwyższali depozyt o kwotę większą niż było wpłacone !
PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED TYM BROKEREM





Plus500™ Platformy Online - Plus500™ Platoforma Do Handlu CFD‎

Nie deponujcie u nich żadnych realnych pieniędzy trzymajcie się od nich z dala ,lepiej skorzystajcie z jakiejś polskiej platformy bo naprawdę mam wiedzę co do PLUS500 sprawdzoną przez lata ,nie polecam ich naprawdę
 
M 0

maniek36

Użytkownik
Witam POMOCY ???? co do plus500 , ostatnio tam sie zarejestrowalem , wplacilem 100 euro , ale mialem problem z weryfikacja mojego konta , ale 100 euro odeslali na konto bankowe w ciagu 3 dni , wiec ok , pozniej ogolnie ja nowy w kryptowaluty zero pojecia ???? kiedy zweryfikowalem konto , przelalem znow 100 euro kupilem swoje krypto i zaczalem sobie czytac o tym 500 zamaist kuzwa wczesniej ???? ok na dzien dzisiejszy ze 100 euro mam zysk 128 ,i jest takie cos ze DOSTEPNE DO WYPLATY moge wyplacic 85 euro bo reszta to jakies tam oplaty depozyty obowiazkowe itd mam pytanie jak zamkne swoje otwarte pozycje lub nie zamkne do 11/12/17 wtedy sie konczy data waznosci a wyplace 85 euro to oni pozniej beda mnie naliczac?
 
Do góry Bottom