>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Plus 500, wasze opinie, warto czy nie?

samuel-eto 1

samuel-eto

Użytkownik
Przy takiej kwocie to tylko konto z mikrolotami bo inaczej nawet pozycji nie otworzysz(chyba, że będziesz miał dużą dźwignię). Zresztą sam zaczynam przygodę z fx i otwieram konto u brokera z dużą dźwignią. Jesli juz na jakiegoś się zdecydujesz zobacz przy jakim poziomie będzie Ci zamykało pozycję jeśli nie ustawisz sl lub nie daj boże przeskoczy ten sl. Ważne tez jak broker traktuje ewentualny minusowy stan konta czy jako normalny dług który trzeba oddac czy po prostu zeruje konto i grasz od nowa. Ni i czy chcesz grać u polskiego brokera czy zagranicznego, chodzi o kwestie rozliczenia z us
 
A 0

aniab

Użytkownik
Wolałabym aby w najgorszym wypadku moje konto zostało tylko wyzerowane ( nie wchodzi w grę minusowy stan konta ) Jest jakiś sprawdzony polski broker z takimi zasadami?
 
samuel-eto 1

samuel-eto

Użytkownik
Ja mam w bossafx ale tam minimalny depo to 1000 zł, ma mikroloty tylko trzeba załozyć subkonto, dżwignia 1:100, spread na najpopularniejszej parze eur/usd 1.8 pipsa, mc na poziomie 30%
 
A 0

aniab

Użytkownik
Tak sobie czytam o Admiral Markets i widzę ,że też są podzielne zdania co do platformy..czyli mozna grac jednoczesnie malym depozytem ,mala dzwignia(1:50) i minilotami ?
 
G 0

gasiuu

Użytkownik
witam,gram od nie dawna na giełdzie Plus500 i mam pytanie, na początku grałem na małych stawkach, a później przyszedł mi e-mail taki

Witaj Adrian,
Standard Twojego konta na platformie Plus500 został podniesiony do Plus500 Gold Account:
Masz prawo do rabatu w opłatach w wysokości 5%. Ta zmiana jest już widoczna na Twoim koncie.
Niepodzielne ilości w nowych pozycjach będą większe.

można w jakiś sposób te stawki wrócić do poprzedniego stany? bo nie będę wpłacał kolejnych pieniędzy, nie wiedząc czy mi znowu nie poniosą i czy wg. od zyskam pieniądze =/
z góry dzięki za odp. =D
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
Wymienione podmioty, nie posiadają zezwolenia KNF na prowadzenie działalności maklerskiej: 1. Goldmill Wagner Associates (Kostaryka, Korea Południowa) 2. Bentley International Management Ltd. 3. KPconsulting 4. SWF Trading 5. Private Equity Placement 6. Global Pension Plan 7. Plus500 Ltd, Belize 8. Centrum Doradztwa Finansowego Invest Kredyt Piotr Marcinkowski 9. Synergy Group Doradcy Finansowi, Tomasz Polaczek 10. Kancelaria Finansowa&amp;Klub Inwestora Marek Hanczakowski 11. EMG Finance Michał Grabowski
Jest w tym prawda, ale platform forexowych nie można porównywać z AmberGold
Forex to jest rynek globalny. Druga sprawa to większość grających nawet nie wie czym jest forex, do czego służy i próbuje wykorzystać go jedynie do spekulacji.
Ogólnie mówiąc, bo rozpisywać się nie będę - na forexie się nie zarabia. Zarabia się na platformach, bo o amatorów łatwych piniedzy nie trudno. Ch.. mnie trafia, jak widzę reklamę, że wystarczy sobie ściagnąć PDF, a już wkrótce będziesz rekinem finansjery. Albo że ktoś odkrył nowy trend i zarobił xxxx euro.
Platform jest wiele i wciąż powstają nowe. Część w rajach podatkowych. Zagraniczne platformy nie będą miały zezwolenia Komisji Papierów Wartościowych (KNF), bo na ch.. im to! Działają w necie i lata im kalafiorem jakaś polska komisja.
Krajowe podmioty muszą mieć zezwolenie na działalność maklerską. A że jest to spora kasa do zgarnięcia, a obce platformy zbierają im śmietankę, to źle się o nich pisze. Nie wiem, czy Plus500 płaci, czy nie. Wiem, że trochę juz istnieje i gdyby była scamem, to by jej po prostu nie było. Ale czy jest dobra i jakie ma możliwości, tego wiem, bo nie mam tam konta.
 
X 0

xxxzbychuxxx

Użytkownik
Ja powiem wam tak Plus500 to oszuści i nikt u nich nic nie zarobi zamykają pozycje kiedy chcą i jak chcą nawet przed datą wygaśnięcia mi właśnie tak zrobili miałem kupione właśnie kontrakty kawy i były ważne do 1.12.2012 a już od wczoraj wykres tej pozycji się zatrzymał o godzinie 17:30 i niby dzisiaj handel od 9:30 do 20 to i tak w miejscu zamknąć nie można i nic zrobić a ta pozycja akurat jest na dużym minusie i za dwa dni ważność się kończy ale śledzę to na innej giełdzie gdzie jest bardzo duży wzrost czyli mam nadzieję że nic nie stracę a raczej zarobię jak już odblokują pozycję a tu dzisiaj godzina 13: 50 odblokowują pozycję tej kawy i wiadomo wykres winduje bardzo wysoko tylko że o tej samej godzinie i minucie zamykają mi pozycję na bardzo dużym minusie odrazu piszę do nich o co chodzi to mi odpisują jakieś bzdety cytuję,,
Jill, Nov 29 15:21 (IST): Tłumaczone z języka angielskiego z &quot;Google Translate&quot;. (Dla Twojej wygody, angielska wersja znajduje się poniżej)
Hello,
Proszę zauważyć, że kiedy towary handlowe, ostatnie 2 tygodnie każdej umowy znane są szczególnie niskie wolumeny handlu, i jako taki może wygasnąć wcześniej, a następnie przejść do kolejnego zamówienia przyszłości (jest to również zwyczajem w innych firmach).
Odpowiednie pozycje zostały zamknięte zgodnie z ostatnich kontraktów terminowych cenach.
Gdy mamy do czynienia z olejkiem, szansa zaistnienia powyższego jest znacznie mniejsza, ponieważ olej jest sprzedawany w ilości bardzo duże i dlatego prawie zawsze upływa czas (czas wskazany w oprogramowaniu). Bawełny, z drugiej strony, znane jest na ogół w niskich wielkości obrotu.
Ilekroć Kontrakt dociera do daty jego wygaśnięcia, wszystkich otwartych pozycji na tym instrumencie zostaną zamknięte, niezależnie od stop loss, utratę zysku lub TRAIL zatrzymać mogłeś wcześniej ustawione, to jest to, co się stało ze swoimi pozycjami kawy.
Jeżeli potrzebujesz dalszej pomocy, skontaktuj się z nami.
Z poważaniem
Jill
Obsługa Klienta
Plus500UK Ltd
359 Goswell Road
Londyn EC1V 7JL
______________
nikomu nie radzę wpłacać tam nawet złamanego grosza wogle nie wiem jak taka firma może działać prawnie i kto tam inwestuje swoją kasę chyba tacy jak ja naiwni i nie uświadomieni .Teraz to będę próbował wypłacić co mi zostało ale już nawet w to nie wieżę że mi to się uda
 
G 0

gasiuu

Użytkownik
No dokładnie zamykają kiedy chcą, również otwierają nieregularnie .
Na początku zarabiałem, później chciałem wypłacić, ale się okazało że nie mogę
ponieważ minimum można wpłacić 200zł a więc chciałem wypłacić , to się okazało żeby wypłacić muszę mieć 670zł , a mam 500zł i moje pytanie, czy jak przeleje do tych 670zł to wypłacę wtedy kasę? bo już tam nie gram nie podoba mi sie to a nie chcę wpłacić żeby się znowu okazało, że minimum muszę mieć 1000zł żeby wypłacić
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
No dokładnie zamykają kiedy chcą, również otwierają nieregularnie .
Na początku zarabiałem, później chciałem wypłacić, ale się okazało że nie mogę
ponieważ minimum można wpłacić 200zł a więc chciałem wypłacić , to się okazało żeby wypłacić muszę mieć 670zł , a mam 500zł i moje pytanie, czy jak przeleje do tych 670zł to wypłacę wtedy kasę? bo już tam nie gram nie podoba mi sie to a nie chcę wpłacić żeby się znowu okazało, że minimum muszę mieć 1000zł żeby wypłacić
Możesz spróbować ale ogólnie nie polecam bo w razie czego pieniędzy raczej nie ozdyskasz. Gdzie będziesz szukał swoich pieniędzy ? Na Belize ? Ogólnie firma działa od kilku lat i widziałem już kilkadziesiąt ostrzeżeń nawet w telewizji było na jej temat. Dobra jest żeby nauczyć się zasad działania rynku forex ale nigdy bym tam grosza nie wpłacił. Jak ktoś jest ryzykantem i lubi ryzyko niech wpłaca może się uda ;-)
 
Z 0

zahary

Użytkownik
Jeśli wchodzić w forex trzeba przygotowane miec większe zaplecze finansowe i świadomości ze pieniedze te możesz zarówno pomnożyć jaki i nie odzyskać.
Plus 500 - chyba wszystko o nich zostalo napisane, są niewiarygodni do przesady.
Btw, Szacunkowo 80% graczy na forexie traci swój kapitał i nie są to dane wyssane z palca:smile:
 
A 0

artix.sweden

Użytkownik
Wplacilem kase wczoraj wieczorem. Otrzymalem bonus za nr. telefonu, ale zapomnialem
wpisac kodu bonusowego przy wplacie. Napisalem wiec mail wczoraj wieczorem okolo 23:00. Wyslalem tez kopie dokumetu.
Dzis rano przelali mi na konto bonus, odpowiedzieli na mail, i zatwierdzili kopie dokumetu ????
 
S 0

shecklerewka

Użytkownik
Skorzystalem z bonusu 75 zl poprzez weryfikacje sms plus500 pobrane z gogle play i teraz na koncie zostało 12.29 a ponizej 12.36 pisze ze dostanie się wezwamie do uzupełnienia depozytu..o co kaman?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Plus500 jest dokładnie na tej samej liście KNF co AmberGold tak więc jeżeli ktoś straci pieniądze to pretensje tylko i wyłącznie do siebie.
 
K 3

kruker

Użytkownik
nie wiem czy ktoś już polecał, nie przejrzałem całego wątku, ale bardziej od plus500 , chociaż także z grupy nieco wyższego ryzyka (zarejestrowane poza Polską) polecam markets.com
 
mocce 1,2K

mocce

Użytkownik
@mistrzpawel, nie wiem czy jest wyplacalna ale oferuja 75 zl bonusu za to gdy sie zarejestrujesz 1 raz i potwierdzisz swoj nr telefonu, wiec warto sprobowac i sie samemu przekonac.
 
Do góry Bottom