>>> 600 z艂 CASHBACK - ZAK艁AD BEZ RYZYKA! <<<<

Bitcoin i altcoiny 馃挼馃挵

Fortuna bonus
successful 77K

successful

ModTeam
Cz艂onek Za艂ogi
Do艂膮czy艂
03/2016
Niedawno 艣wiat zosta艂 szumnie uraczony informacj膮 o tym, 偶e oto 11 lat temu zawarto pierwsz膮 transakcj臋, za kt贸r膮 zap艂acono kryptowalut膮. By艂y to dwie pizze, za kt贸re zap艂acono niewyobra偶aln膮 na dzisiejsze czasy r贸wnowarto艣膰 10.000 bitcoin贸w. 13 marca br. pojedynczy bitcoin osi膮gn膮艂 swoje ATH kszta艂tuj膮c si臋 na poziomie przesz艂o 61 tysi臋cy dolar贸w. Bior膮c pod uwag臋 fakt, 偶e dzisiaj kryptowaluty maj膮 zaledwie 2-procentow膮 艣wiatow膮 adopcj臋, 偶e coraz wi臋cej m膮drych g艂贸w wieszczy przysz艂o艣膰 nale偶膮c膮 do kryptowalut, 偶e oto na naszych oczach kszta艂tuje si臋 ca艂kowicie nowy system finansowy, wreszcie - 偶e Bank Centralny Francji mocno rozwa偶a skup bitcoin贸w i 偶e czo艂owy polski bank wprowadza ujemne oprocentowanie depozytu klient贸w indywidualnych - wszystko to sprawia, 偶e dziwi niemal ca艂kowity brak aktywno艣ci w dziale dotycz膮cym kryptowalut na tym Forum.

Dlatego niniejszym chcia艂bym wskrzesi膰 ten dzia艂 i zada膰 kilka pyta艅, kt贸re by膰 mo偶e otworz膮 d艂u偶sz膮 dyskusj臋. Chcia艂bym aby艣cie podzielili si臋 swoimi do艣wiadczeniami w zwi膮zku z kupnem i sprzeda偶膮 kryptowalut. Jakie one by艂y, czy ju偶 je sprzedali艣cie, czy HODL-ujecie, lub ile zarobili艣cie. Jestem tak偶e bardzo ciekaw opinii Forumowicz贸w na temat przysz艂o艣ci kryptowalut - jak my艣licie - do jakiej warto艣ci wzro艣nie BTC? Czy Waszym zdaniem zbli偶a si臋 sezon na alty? Czy mo偶e wg Was jest ju偶 za p贸藕no na to, aby potencjalni nowo zainteresowani tematyk膮 rozpocz臋li inwestowanie?

Zapraszam do dyskusji!

gelo85 495

gelo85

U偶ytkownik
Do艂膮czy艂
01/2007
Jestem raczkuj膮cy w temacie krypto, ale moim zdaniem trzeba jasnowidza, 偶eby przewidzie膰 w kt贸r膮 stron臋 to p贸jdzie. R贸wnie dobrze mo偶e wkr贸tce by膰 walut膮 艣wiatow膮 ( w nowym 艂adzie) i osi膮gn膮膰 warto艣膰 miliona dolar贸w, jak zosta膰 zdelegalizowana. Chcia艂bym zaryzykowa膰, ale nie wiem, w jaki spos贸b kawa艂ek bitcoina naby膰 (i co wtedy fizycznie mam w r臋ku : jaki艣 papier, certyfikat z ci膮giem cyferek ?) i jak膮 mam pewno艣膰, 偶e go spieni臋偶臋, jak b臋d臋 chcia艂 sprzeda膰 ?

successful 77K

successful

ModTeam
Cz艂onek Za艂ogi
Do艂膮czy艂
03/2016
Jestem raczkuj膮cy w temacie krypto, ale moim zdaniem trzeba jasnowidza, 偶eby przewidzie膰 w kt贸r膮 stron臋 to p贸jdzie. R贸wnie dobrze mo偶e wkr贸tce by膰 walut膮 艣wiatow膮 ( w nowym 艂adzie) i osi膮gn膮膰 warto艣膰 miliona dolar贸w, jak zosta膰 zdelegalizowana. Chcia艂bym zaryzykowa膰, ale nie wiem, w jaki spos贸b kawa艂ek bitcoina naby膰 (i co wtedy fizycznie mam w r臋ku : jaki艣 papier, certyfikat z ci膮giem cyferek ?) i jak膮 mam pewno艣膰, 偶e go spieni臋偶臋, jak b臋d臋 chcia艂 sprzeda膰 ?
Kawa艂ek bitcoina mo偶na naby膰 na kilka r贸偶nych sposob贸w - kantory, bitomaty (kt贸rych w Polsce jest troch臋) czy - najbardziej powszechna forma - gie艂dy. Kupujesz po prostu cyfrow膮 walut臋, papierka czy certyfikatu si臋 偶adnego nie otrzymuje.
Pewno艣膰 spieni臋偶enia, gdy b臋dzie si臋 go chcia艂o sprzeda膰 zale偶y od tego czy znajdzie si臋 kto艣, to b臋dzie chcia艂 to od Ciebie zakupi膰 po aktualnie obowi膮zuj膮cej rynkowej cenie. W chwili obecnej nie powiniene艣 mie膰 z tym absolutnie 偶adnych problem贸w (chyba 偶e wystawisz mocno zawy偶on膮 ofert臋 sprzeda偶y).
Natomiast co do tego jak膮 masz gwarancj臋, 偶e kupujesz realne aktywo - tu bym si臋 nie martwi艂. Bitcoin ma 11 lat. Ju偶 dawno by艂oby wiadomo, gdyby okaza艂 si臋 wa艂kiem. Mo偶esz straci膰 wszystko jedynie w贸wczas, kiedy: a) ba艅ka spekulacyjna p臋knie i po prostu runie do zera, b) Twoje aktywo dostanie si臋 w niepowo艂ane r臋ce (np. przeka偶esz komu艣 sw贸j prywatny klucz, tzw. seed) lub wr臋cz go utracisz, albo c) upadnie gie艂da i stanie si臋 niewyp艂acalna a Ty w portfelu gie艂dowym b臋dziesz trzyma艂 wi臋kszo艣膰 aktywa.

P 5,6K

przestrzalninja

U偶ytkownik
Do艂膮czy艂
01/2019
a w jakich okolicznosciach bitcoin moze sie zalamac? czy potencjalny kryzys energetyczny na swiecie moze spowodowac krach na gieldzie bitcoinow biorac pod uwage ilosc energii potrzebna do wydobycia bitcoina czy to odwrotnie zadziala? bitcoin jest duzym obciazeniem energetycznym dla panstw i szybko pnie sie w gore. gdy swiatowa cena energii elektrycznej bedzie rosla tzn. jej koszt to bitcoin bedzie rosl czy spadal? czy jak swiatowa cena energii elektrycznej bedzie spadala to bitcoin bedzie rosl czy spadal? czy to nie ma zwiazku przyczynowo-skutkowego?

sven@ 498

[email protected]

U偶ytkownik
Do艂膮czy艂
02/2016
Miasto
Zagraniczy Bet365
a w jakich okolicznosciach bitcoin moze sie zalamac? czy potencjalny kryzys energetyczny na swiecie moze spowodowac krach na gieldzie bitcoinow biorac pod uwage ilosc energii potrzebna do wydobycia bitcoina czy to odwrotnie zadziala? bitcoin jest duzym obciazeniem energetycznym dla panstw i szybko pnie sie w gore. gdy swiatowa cena energii elektrycznej bedzie rosla tzn. jej koszt to bitcoin bedzie rosl czy spadal? czy jak swiatowa cena energii elektrycznej bedzie spadala to bitcoin bedzie rosl czy spadal? czy to nie ma zwiazku przyczynowo-skutkowego?
Bior膮c pod uwag臋 i偶 ju偶 zosta艂o wykopane 90% BTC to zak艂adam, 偶e nie mia艂o by to a偶 tak wielkiego wp艂ywu je艣li by musieli ograniczy膰 kopanie a jako, 偶e jest tego okre艣lona ilo艣膰 to nie b臋dzie spada艂o w takim tempie jak warto艣膰 ca艂y czas dodrukowanego pieni膮dza. .

P 5,6K

przestrzalninja

U偶ytkownik
Do艂膮czy艂
01/2019

Kto ma racj臋? "Inwestorzy si臋 zmieniaj膮, analitycy nie..." Taka rozbie偶no艣膰 w ocenie sytuacji? Zerwal bym umowe na miejscu cinkciarza z t膮 firm膮, kt贸ra szuka艂a problem贸w z bitcoinem xD jak kilka minut po og艂oszeniu informacji przez departament USA Bitcoin tak padl to chyba wiadomo jaka byla przyczyna? Czy cos si臋 zmieni艂o i takie informacje nie sa juz na wag臋 z艂ota?

successful 77K

successful

ModTeam
Cz艂onek Za艂ogi
Do艂膮czy艂
03/2016
Plotki bardzo mocno wp艂ywaj膮 na bie偶膮c膮 cen臋 kryptowalut. Jednak finalnie korekta nie okaza艂a si臋 bardzo wysoka (w chwili obecnej BTC ma cen臋 mniej wi臋cej tak膮 jak miesi膮c temu). ETH ju偶 wr贸ci艂o na szczyt.