>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

W co inwestować ? - Czyli nasze przewidywania...

paulus023 0

paulus023

Użytkownik
Ale rynki inwestycyjne czy ryzykowne typu zakłady bukmacherskie, poker, giełda, forex, trading, nawet branża MLM, ma to do siebie, że tam załóżmy na 10 tysięcy tracących jest jeden orzeszek któremu się uda, prawdziwy pasjonat, nietuzinkowe odejście innych od wszystkich itd. Nie ma sensu wrzucać wszystkich do jednego wora.
Trzeba być tego w pełni świadomym (czyt. zarabiają nieliczni, mały procent ogółu, promil być może), że nie bez powodu takiego bwin było stać na wykupienie loga na koszulkach największego klubu na świecie - Realu Madryt.
Zdecydowanie się zgadzam . :)
Witam , ja ostatnio promuję swoją stornę internetową na https://mxrevshare.com/pl/?r=wicked i zauważyłem ze dostaje się niezłe bonusy za dokupywanie pakietów reklamowych, więc nie dość ze możesz coś promować i mieć kilkaset wyświetleń dziennie na swojej stronie to jeszcze naliczane są wysokie premie , polecam.
Kiedyś wszedłem w takie g..no i pare groszy poszło się je..ć
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Pora na jakiś potężny zwał na polskiej giełdzie. Ale jak zagrać na to, że WIG poleci na pysk, ale w Polsce. żadne forexy i zagraniczne firmy mnie nie interesują. Czy w jakimś polskim biurze maklerskim da radę pograć na spadki, a jeśli tak, to gdzie i jak?
 
Do góry Bottom