>>> Odbierz prawdziwy ZAKŁAD BEZ RYZYKA! <<<<

Najlepsza strona do inwestycji (Bitcoin, KRYPTO, Złoto, FOREX)

bonustagpl 1,2K

bonustagpl

Użytkownik
Ja tylko spekulowałem, niekoniecznie kupiłem na 1900 USD. Lepiej kupować sprzedawać taka fala już długo trwa i się może utrzymywać.

B 380

bmoran

Użytkownik
Wszedlem teraz na eToro i tak jak myslalem, WALISZ SCIEME! Nie inwestowales nic, a link tylko dales po to, by sie ludzie rejestrowali z Twojego reflinka i za to dostajesz prowizje. A skad wiem? Bo jestes oszustem :) Pisales, ze kupowales BTC z dzwignia 10, a to jest niemozliwe, bo max dzwignia na etoro na krystowaluty to 2x :)

"
Czy eToro oferuje dźwignię w przypadku kryptowalut?
Tak, w przypadku wszystkich kryptowalut istnieje możliwość korzystania z dźwigni x2. Należy pamiętać, że lewarowane pozycje na kryptowalutach nie mogą być transferowane z platformy eToro do portfela eToro Wallet.
"
Wiec admina prosze o usuniecie tematu lub usuniecie reflinka skoro oszustwo wyszlo na jaw.

B 380

bmoran

Użytkownik
W tym momencie od wczoraj Bitcoin stracil juz 10%, wiec jak ktos inwestowal gdzies z dzwignia x10 to stracil wszystkie pieniadze. Oczywiscie autor watku tego nie zrobil bo tylko klamal, ze na tej stronie jest mozliwosc dzwigni x10, a okazal sie zwyklym golodupcem bez grosza wplaconego, ktory tylko chce, by sie z jego reflinka rejestrowac by mial prowizje od wplacajacych.

A 162

Apollo00

Użytkownik
Trzeba być hazardzista z IQ 50 aby się nabierać na forexy dźwignie krypto itp w 2020 roku. Tam tylko zarabia pomysłodawca owych produktów, organizator vel właściciel firmy inwestycyjnej czy jak to nazwać i sprzedawcy tego G... na prowizji, ale bez debili tego by nie było, to tak jak z prawem, ustawami które są niekonstytucyjne, istnieją bo ciemnogrod je wykonuje tylko i wyłącznie