>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Najlepsza strona do inwestycji (Bitcoin, KRYPTO, Złoto, FOREX)

bonustagpl 3,1K

bonustagpl

Użytkownik
Ja tylko spekulowałem, niekoniecznie kupiłem na 1900 USD. Lepiej kupować sprzedawać taka fala już długo trwa i się może utrzymywać.
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Wszedlem teraz na eToro i tak jak myslalem, WALISZ SCIEME! Nie inwestowales nic, a link tylko dales po to, by sie ludzie rejestrowali z Twojego reflinka i za to dostajesz prowizje. A skad wiem? Bo jestes oszustem :) Pisales, ze kupowales BTC z dzwignia 10, a to jest niemozliwe, bo max dzwignia na etoro na krystowaluty to 2x :)

"
Czy eToro oferuje dźwignię w przypadku kryptowalut?
Tak, w przypadku wszystkich kryptowalut istnieje możliwość korzystania z dźwigni x2. Należy pamiętać, że lewarowane pozycje na kryptowalutach nie mogą być transferowane z platformy eToro do portfela eToro Wallet.
"
Wiec admina prosze o usuniecie tematu lub usuniecie reflinka skoro oszustwo wyszlo na jaw.
 
B 482

bmoran

Użytkownik
W tym momencie od wczoraj Bitcoin stracil juz 10%, wiec jak ktos inwestowal gdzies z dzwignia x10 to stracil wszystkie pieniadze. Oczywiscie autor watku tego nie zrobil bo tylko klamal, ze na tej stronie jest mozliwosc dzwigni x10, a okazal sie zwyklym golodupcem bez grosza wplaconego, ktory tylko chce, by sie z jego reflinka rejestrowac by mial prowizje od wplacajacych.
 
A 177

Apollo00

Użytkownik
Trzeba być hazardzista z IQ 50 aby się nabierać na forexy dźwignie krypto itp w 2020 roku. Tam tylko zarabia pomysłodawca owych produktów, organizator vel właściciel firmy inwestycyjnej czy jak to nazwać i sprzedawcy tego G... na prowizji, ale bez debili tego by nie było, to tak jak z prawem, ustawami które są niekonstytucyjne, istnieją bo ciemnogrod je wykonuje tylko i wyłącznie
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Dzwonił dziś do mnie jakiś typek z komórki +48 że mam jakieś bitcoiny co z nimi robimy czy to wypłacam czy inwestuje, 0.75 jednak nie dałem rady rozmawiać ma jutro odzwonić.Może z 10l temu gdzieś coś zostało, nie miał ktoś takiej sytuacji?Zastanawia mnie czy to nie jakiś wał, gość znał moje dane i nr.Z drugiej strony kiedyś gdzieś grałem za te BC na jakimś kasynie, buku mogła być giełda ale mało pamiętam co to być mogło.
 
A 177

Apollo00

Użytkownik
Dzwonił dziś do mnie jakiś typek z komórki +48 że mam jakieś bitcoiny co z nimi robimy czy to wypłacam czy inwestuje, 0.75 jednak nie dałem rady rozmawiać ma jutro odzwonić.Może z 10l temu gdzieś coś zostało, nie miał ktoś takiej sytuacji?Zastanawia mnie czy to nie jakiś wał, gość znał moje dane i nr.Z drugiej strony kiedyś gdzieś grałem za te BC na jakimś kasynie, buku mogła być giełda ale mało pamiętam co to być mogło.
No to się zapytaj o co mu chodzi poki coś sam powiesz...nienrozumiem pytania!

Na początku nawet nie przyznawaj się że coś masz/miałeś a pytaj i słuchaj!
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
No to się pytam czy ktoś nie miał podobnych tel.Mam ponoć jakieś BC gdzieś na koncie które leżą od jakiegoś czasu i pytał co z tym robimy (chyba umieściłem to w poście)
 
Ostatnia edycja:
A 177

Apollo00

Użytkownik
No to się pytam czy ktoś nie miał podobnych tel.Mam ponoć jakieś BC gdzieś na koncie które leżą od jakiegoś czasu i pytał co z tym robimy.
No ale powiedziałeś że nie masz czasu i zadzwoni później... Czy Ty naprawdę o to musisz pytać jak to rozwiązać? To jest bez różnicy czy ktoś dzwonił czy nie... To jest sprawa Indywidualna. Do mnie nie dzwonił nikt bo nie nabiera się na to coś w dzisiejszych czasach, a gdy się zaczęło byłem za młody. Nigdy nie uzytkowalem BTC i nie interesuje mnie ten temat. Zresztą niedługo Wycofają gotówkę z obiegu i cały świat będzie krypto. Przecież o to tutaj tylko chodziło ;)
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Dzwonił dziś do mnie jakiś typek z komórki +48 że mam jakieś bitcoiny co z nimi robimy czy to wypłacam czy inwestuje, 0.75 jednak nie dałem rady rozmawiać ma jutro odzwonić.Może z 10l temu gdzieś coś zostało, nie miał ktoś takiej sytuacji?Zastanawia mnie czy to nie jakiś wał, gość znał moje dane i nr.Z drugiej strony kiedyś gdzieś grałem za te BC na jakimś kasynie, buku mogła być giełda ale mało pamiętam co to być mogło.
sprawdzales w internecie jego nr telefonu? jak dzwonil nie tylko do ciebie to powinien byc jakis slad po tym. wpisujesz w google 'kto dzwonil nr telefonu' i jak cos jest nie tak to powinno go znalezc nawet jak to komorka.
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Sprawdzałem, nic nie znalazłem nt tego nr.
Z jednej strony śmierdzi jakimś wałem, z drugiej 10l temu BC nie był dużo warty, hazard w necie był praktycznie legalny, każdy dawał jakieś darmowe promocje, i mogło to się gdzieś zawieruszyć.Apollo chłopak starszej daty bo już nie młody to pewnie pamięta :D
 
A 177

Apollo00

Użytkownik
Sprawdzałem, nic nie znalazłem nt tego nr.
Z jednej strony śmierdzi jakimś wałem, z drugiej 10l temu BC nie był dużo warty, hazard w necie był praktycznie legalny, każdy dawał jakieś darmowe promocje, i mogło to się gdzieś zawieruszyć.Apollo chłopak starszej daty bo już nie młody to pewnie pamięta :D
Był więcej warty aby ciemnogrod złapał przynętę i jak zwykle kolejny raz nabrał się na ten sam prymitywny podstep niczym ryba...
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Sprawdzałem, nic nie znalazłem nt tego nr.
Z jednej strony śmierdzi jakimś wałem, z drugiej 10l temu BC nie był dużo warty, hazard w necie był praktycznie legalny, każdy dawał jakieś darmowe promocje, i mogło to się gdzieś zawieruszyć.Apollo chłopak starszej daty bo już nie młody to pewnie pamięta :D
https://bitcoin.pl/kryptowalutowe-oszustwa/ ja nie wiem z jakiej firmy do ciebie dzwonia, ale wyglada podobnie.
 
A 177

Apollo00

Użytkownik
Nagraj rozmowę i idź z tym na policję, w końcu tak czy owak złapią frajera co próbuje tak oszukiwać, podaj nr tel itp....
Post automatycznie złączony:

Wiesz, ciemny ma szanse otworzyć oczy, ze zrytą bańką niestety jest coraz gorzej...
Ciemny ma szansę na zjedzenie szympansa....
Wiem tacy jak Ty (ciemni) mają takich jak ja (inteligentnych, samodzielnie myślących) za zryte banki. Wiem was jest więcej i łatwiej wam tak żyć w niewoli ;)

W radio mówili że premier powiedział że jest żółta strefa.. W szpitalach pusto, nikt jeszcze tego wirusa nie widział na świecie, ale ciemni na ulicach są tak przestraszeni, że jak ich widzę to powstrzymuje się od ataku śmiechu....

Ciemni zawsze będą już ciemnymi, tego się nie da zmienić, więc się nie oszukuj ;)
 
Ostatnia edycja:
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Taki jesteś inteligentny że zwykłe pytanie ,czy ktoś miał podobny telefon, zamieniasz w niepotrzebną napinkę.
Mylisz inteligencje z narcyzmem, sprawiasz wrażenie skrzywdzonego chłopca;)Zwykłe pytanie czy ktoś miał podobny tel, rozumisz?czy nie rozumisza?
 
Do góry Bottom