>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Zimna głowa stała stawka...

konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Straciłem 2500 zł na tej progresji.
Muszę odjąć 2500zł z mojego worka z piwnicy 100000 zł
Ojojoj
Żeby każdy gracz u bukmachera miał takie straty jak ja ????
Niektórzy całe życie wpłacają co tydzień i nie narzekają zn takich dziesiątki.
Próbujesz Scott ale ja jestem spokojny ja nie szukam wojny ja sobie tylko dodatkową kaskę wieczorem zarabiam po mojej pracy kochanej.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Koniur ????
Czemu mam wyzywać kochajmy się.
Mój błąd ten mecz było dać kontre żeby na 0 było chociaż .
Nauczka na przyszłość.
Panowie
I tak zarobimy do końca sezonu jeszcze sporo.
Niedługo LM decydująca faza PO w NBA wtedy zwiększymy staweczki zmniejszymy ilość typów będzie bardzo ciekawie moje robaczki.
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kogo tych chcesz oszukać. Pamiętam Twój jakiś stary temat, gdzie na dziwki z roksy zbierałeś, i wyszło, że chyba nie poruchałeś.:grin: Szkoda, że został usunięty.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Hahahahaha
Przesiadłem się z roksy na luksusowe panie do towarzystwa tamte ścierki to już za niska klasa dla mnie ????
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Panowie moim celem jest pokazanie Wam jak dorobić sobie do pensji zdaję sobie sprawę że nie każdy chce grać pierwszy stopień progresji za 100zł
Myślę że 5 zł to całkiem fajna stawka jak na początek.
5
10
20
40
80
160
320
640
1280
9 stopni progresji granie za 5 zł budżet całkowity 2555 zł
I gracie sobie spokojnie to nie muszą być moje bety ale trzeba grać w miarę z głową.
Najważniejsze punkty to
1.Nie grać na siłę.
2.Założyć sobie gram 2-3 zdarzeń dziennie wraz z nocą (ja gram NBA)
3.Granie live to Twój największy wróg można coś tam dać raz na jakiś czas ale bez przesady pamiętaj.Live jest po to żeby Cię utopić.
4.Graj tylko na Pinnacle.Gonić te inne buki kolorowe z zamykaniem zakładów zamykanie jest dla buka.
Po drugie Pinnacle ma opcję wydłużania tylko koło kursu 2. I to najlepsze.Nie ma co grać kursów 4.5 za często.
4.nie zaniżaj kursów na Pinnacle.Co ma wejść to wejdzie a co nie to nie mam to już przejrzane i najlepiej jest wybierać te wyższe widełki koło kursów 2.2 itd.
5.Pamiętaj to nie jest sposób zarobienia nie wiadomo jakich pieniędzy traktuj to jako hobby oglądasz mecz obstawiasz i jest fajnie są emocje a przy okazji wygrasz 5 zł.
6.Nie nastawiaj się za bardzo na weekendy nie nakręcaj się najlepiej zarobisz na meczach w tygodniu.
Weekend to topienie amatorów.
 
bercik 169

bercik

Użytkownik
Mistrzu, już był taki gość kiedyś.
Ogłosił się prorokiem, przyniósł alkohol zamiast wody.
Brakuje Ci zmartwychwstania i kolejne dwa tysiące lat tego forum pod Twoją cześć.
Have fun ;)
 
venez77 114

venez77

Użytkownik
Pomysł z progresją jest niezły, tylko zamiast podwajać stawkę, najlepiej zrobić sobie prościutką tabelkę w Excelu. Wpisujemy kurs, a program nam podaje, ile mamy postawić, żeby mieć z tej progresji zysk.

Konar, możesz mi wyjaśnić punkt 4. (tzn ten drugi punkt 4. bo są dwa przez pomyłkę) ????
Czy &quot;wyższe widełki koło kursów 2.2&quot; oznacza, że lepiej postawić na faworyta, gdy kursy 1x2 rozkładają się tak: 2,20 - 3,25 - 2,90 zamiast 1,70 - 3,80 - 4,25?
O to chodzi?
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Panowie moim celem jest pokazanie Wam jak dorobić sobie do pensji zdaję sobie sprawę że nie każdy chce grać pierwszy stopień progresji za 100zł

Myślę że 5 zł to całkiem fajna stawka jak na początek.
5
10
20
40
80
160
320
640
1280

9 stopni progresji granie za 5 zł budżet całkowity 2555 zł

I gracie sobie spokojnie to nie muszą być moje bety ale trzeba grać w miarę z głową.
Najważniejsze punkty to
1.Nie grać na siłę.
2.Założyć sobie gram 2-3 zdarzeń dziennie wraz z nocą (ja gram NBA)
3.Granie live to Twój największy wróg można coś tam dać raz na jakiś czas ale bez przesady pamiętaj.Live jest po to żeby Cię utopić.
4.Graj tylko na Pinnacle.Gonić te inne buki kolorowe z zamykaniem zakładów zamykanie jest dla buka.
Po drugie Pinnacle ma opcję wydłużania tylko koło kursu 2. I to najlepsze.Nie ma co grać kursów 4.5 za często.
4.nie zaniżaj kursów na Pinnacle.Co ma wejść to wejdzie a co nie to nie mam to już przejrzane i najlepiej jest wybierać te wyższe widełki koło kursów 2.2 itd.
5.Pamiętaj to nie jest sposób zarobienia nie wiadomo jakich pieniędzy traktuj to jako hobby oglądasz mecz obstawiasz i jest fajnie są emocje a przy okazji wygrasz 5 zł.
6.Nie nastawiaj się za bardzo na weekendy nie nakręcaj się najlepiej zarobisz na meczach w tygodniu.
Weekend to topienie amatorów.
Ale z tym twierdzeniem Twoim , ze Live to zlo nie zgodze sie. Mozna sobie stawiac na live ,ale z glową .Zobaczyc sobie jak prezentuje sie w tym dniu druzyna itp
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
To żeby zarabiać kasę trzeba prowadzić temat?:grin: Co raz wyższy poziom absurdu w Twoich wypowiedziach, no ale cóż samotni ludzie tak mają. Główka już lekko nie wytrzymuje ciśnienia? Na Twoje szczęście na tej planecie znalazła się druga taka sama ofiara losu jak Ty, czyli Byku aka viren. Póki co trochę kilometrów was dzieli, ale może w końcu się spotkacie i gejzery spermy wystrzelą,:grin: i nie trzeba będzie już czytać tych waszych bredni na forum.


Pamiętajcie forumowicze: Nie masz tematu jesteś biedak. Masz kilka postów jesteś śmieć, a jak nie masz reputy, to już w ogóle nie ma Cie na tym świecie. Tak głosi konar.

Visca El Barca
:grin:


haha
Wiesz co ostatnio bylem w Cheltenham na torze wyscigow konnych i konie tesknia za tym jak pieknie obrabiales im maszty w zeszlym roku przed wyscigami. Jeden to nawet sie zakochal i z tego powodu przekrecil? Pytaja kiedy wracasz do UK bo nie wiem co im powiedziec nastepnym razem
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Nawiasem mowiac ladnie to forum pada
Porzadni typerzy sa tepienie przez jakichs strzepkow, ewentualnie zero reakcji jak jakies zafajdane srulki typu Scott za cel zycia robia sobie zesranie sie gdzies gdzie jeszcze nie byli a oszusci hasaja sobie w najlepsze
Byc moze tez nie splace inwestorow z mojego platnego serwisu ustawek i insiderow, ale mi bardziej oplaca sie pomnzac majatek inwestorom niz puszczac brzydkie baki.
Ale tutaj jak widze mozna wszystko ????
 
@ 199

@2.00

Użytkownik
Konar twoich typów nie gram, bo nigdy nie korzystam z cudzych, ale inspirujesz. Też zaczynałeś od 5 zł?
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Do góry Bottom