>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Zimna głowa stała stawka...

venez77 114

venez77

Użytkownik
Co oznacza Legia + 0,5 Pozdrawiam
To jest azjatycki handicap. Do bramek Legii dodajesz 0,5. Jeśli ten wynik będzie większy od liczby bramek Ajaxu, wygrywasz.
Ten sam efekt uzyskasz, gdy postawisz 1X, czyli wygrana/remis Legii. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Za 5 zł to chyba nie ale za 20 miałem początki i to jest moim zdaniem optymalna stawka dla kogoś kto zaczyna bo te złotówki wpadają fajnie konto się zwiększa no wiadomo tylko ryzyko przychodzi szybciej.
Legia lub remis albo po prostu Legia nie przegra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Dzisiaj panowie Indiana wygrywa z Waszyngtonem śniło mi się to a że jestem PROROK to tak będzie.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Ja prdl tyle pisałem i się skasowało...
Na szybko te widełki chodzi mi o powiększanie handicapu np.w NBA zamiast win po 1.90 to handi-3 po 2.20.Ja już to sprawdziłem nie zanizajcie nigdy kursów bo będziecie tracić z czasem!
W piłce wiadomo inaczej dzisiaj np.zastanawiałem się nad graniem Legii DNB po kursie 2.540 ale jednak stwierdziłem że ponad 1.7 jeszcze opłaca się grać.Poniżej jakby było to już grałbym DNB.
Granie live spoko ale z umiarem bo jak za często to się wpada w głód i nim się obejrzysz to już będziesz grał na jedno zdarzenie 5 zakładów a to najgorsze co może być.
Nigdy nie graj więcej niż jeden albo w najgorszym przypadku 2 zakłady na jeden mecz.
Jeśli zaczniesz puszczać 3-4 to nim się obejrzysz znajdziesz się na 7 progresji a tego nie chcemy.
Sylwester gra Waszyngton i to zdecydowanie ja jednak zostanę przy Pacers mam jakąs czutę.
A Legia remis dowiezie także dużo nie zaryzykuję.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Wizards under 56.5 pierwsza połowa
1.925
100zł
Takie coś wymodziłem liczę że 1 połowa będzie wyrównana i będzie jakiś tam defense
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ja prdl tyle pisałem i się skasowało...
.
Jedna zasada tutaj i zawsze na forach. Co jakiś czas i bezwględnie przed zatwierdzeniem zaznaczmy cały tekst i kopiujemy ???? To 2 ruchy myszką, a bezcenne. Po jakimś czasie jak się coś dużo pisze forumek wylogowuje i nie zawsze teksty wchodzą. Gratuluję Legii choć w dziale tematycznym też pisałem o remisie i underze, ale nie zagrałem tego. Mój awans Ajaxu wydaje się troszkę pewniejszy niż przed meczem.
 
venez77 114

venez77

Użytkownik
Na szybko te widełki chodzi mi o powiększanie handicapu np.w NBA zamiast win po 1.90 to handi-3 po 2.20.Ja już to sprawdziłem nie zanizajcie nigdy kursów bo będziecie tracić z czasem!
W piłce wiadomo inaczej dzisiaj np.zastanawiałem się nad graniem Legii DNB po kursie 2.540 ale jednak stwierdziłem że ponad 1.7 jeszcze opłaca się grać.Poniżej jakby było to już grałbym DNB.
Ok, wiem o co chodzi i zgadzam się z tym. Wielokrotnie tego doświadczyłem na własnej skórze przy overach w hokeju. Grałem np 2 mecze z overem 4,5 zamiast jednego over 5,5. Kurs w drugim przypadku jest minimalnie niższy, ale wchodzi dużo częściej. Mądry Polak po szkodzie ;)
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
konarek ty to śmieszny jesteś...

Pomijam czy grasz za tyle czy nie (bo oczywiście, że nie), ale gdyby to było takie proste i piękne grać progresją x2...

Możesz kończyć progresje trilion razy mniejszymi czy większymi progami, ale w końcu przyjdzie takie moment jak na ruletce, że trafi się 10 razy 0 i oddasz wszystko wraz z początkowym wkładem plus jeszcze zmarnowany czas.
He, he. Co za czasy. Jeden zapałczany grajek przygaduje drugiemu ???? . Jeden śmieszny a drugi pocieszny.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
konarek ty to śmieszny jesteś...
Pomijam czy grasz za tyle czy nie (bo oczywiście, że nie), ale gdyby to było takie proste i piękne grać progresją x2...
Możesz kończyć progresje trilion razy mniejszymi czy większymi progami, ale w końcu przyjdzie takie moment jak na ruletce, że trafi się 10 razy 0 i oddasz wszystko wraz z początkowym wkładem plus jeszcze zmarnowany czas.
To że Ty jesteś hazardzistom przegranym to nie znaczy że ja.
Ja potrafię w odpowiednim momencie dobrać typ a ja przeglądałem kiedyś Twój temat czyli granie na pałę hazardzisty.
Jeszcze ani razu nie utopiłem się a jak będzie trzeba to zagram i za 50 tysięcy rozbije to na kilka zakładów.
Ale tak nie będzie bo obniżyłem stawkę a mam najlepsze bety do grania codziennie na forum.
Także:
Goffin+3
2.150
100zł
Grając za początkowe 100 zł nie przekroczę nigdy 20 tysięcy na jeden zakład.
Chce się ktoś założyć?
Ja tu jestem i będę kilka lat na pewno.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jak ktoś jest dobrym typerem - analiza i trafne typy to może grać nawet srajgresją i i tak wygra...
Oczywiście, że granie progresją np. tylko na remisy w II lidze kolumbijskiej jak gdzieś kiedyś wyczytałem w jakimś poradniku, albo granie zawsze określonego rodzaju typu może zakończyć się tragicznie. Ale konar ma po prostu całkiem dobre pomysły na zdarzenia, a progresja to jest forma w jakiej to gra.
konar każdemu progresja dlatego właśnie się źle kojarzy i każdy tak reaguje bo w większości poradników na progresję sugerują grać określony rodzaj typu np. w moim przypadku mogło by to być zawsze na Barcelonę. I w takim wypadku zawsze się przegra.
Ale jak się dokładnie wszystko analizuje, siedzi ileś godzin, ogląda setki zdarzeń i wkłada w to sporo wysiłku i pracy to i progresja nic nie zaszkodzi.
Weźmy pierwszy przykład z brzegu: Legia - Ajax. Nie pograłeś czystej 1 po wyższym kursie mimo, że w swojej strategii grasz na dogów, ale dałeś +0,5 po niższym kursie co weszło. Zauważyłem też, że nawet jak grasz na dogi to nie jest hurraoptymizm np czyste zwycięstwa tylko handi dodatnie.
Widać, że konar się zna na bukmacherce i choć bardzo często się z nim nie zgadzam co do poszczególnych analiz i typów jako jedna z niewielu osób na forumku dużo wnosi do analiz i typów. Pozwala na spojrzenie niebanalne i czasami odkrywcze. Mnie naprawdę zaimponował typ na PSG bo nie tylko na tym forum, ale właściwie nigdzie, nawet wśród poważnych analiz sportowych w mediach i osób związanych z piłką - byłych piłkarzy, trenerów itd nikt nie dawał PSG żadnych szans lub niewielkie szanse. Nawet jeśli PSG nie awansuje co by było jednak w kategoriach cudu zbliżyła się najbardziej w swojej historii do wyeliminowania Barcelony i kto to przewidział ? Pozdrowienia
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
@ 199

@2.00

Użytkownik
Konar co powiesz o dzisiejszym Juve? Under 3,5? Mają LM przed sobą, więc nie będą forsować tempa, ale z drugiej strony Palermo jest tak cienkie, że nawet na pierwszym biegu mogą im strzelić te 4 bramy.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Cieszą mnie te słowa Adamo że komuś pomagam trochę zmienić punkt widzenia.
Ja tak naprawdę też nie poświęcam nie wiadomo ile czasu na te wszystkie mecze po prostu nauczyłem się jako tako czytać te linie.
Oczywiście piłkę oglądam ale tenis to tylko Szlemy a NBA raczej sporadycznie no chyba że PO wjeżdzają to co innego.
Robię błąd że gram w tenisie te handi w takim meczach powinienem grać czysty win.Będę próbował teraz trochę więcej tych wysokich kursów zobaczymy co z tego wyjdzie.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Chłopie Twoje typy to jakieś randomy z tenisa nie kompromituj się.
Nie masz czasu tłumaczyć.
Nie wiem w ogóle czemu Ty tu komentujesz co pokazałeś na forum???
Bo ja pamiętam że 0 słownie zero.
Będzie mnie uczył hazardzista co jest dobre
Oczywiście że gram przeciwko Barcelonie na tych wszystkich stronach grając przeciwko nim wyszedłem na ✅
Jednak nie byłoby tak gdybym grał zawsze jak kłamiesz
Fonfe jesteś za cienki po prostu więc odpuść.
Fonfe odkrył że grając zawsze przeciwko Barcelonie łatwo się wychodzi na plus no ja prdl...
Gijon+0.5
2.660
100zł
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Zobaczcie sobie Fonfe co on pisze w typach na żywo dzisiaj haha cyrkowiec po fakcie wrzuca swoje przemyślenia jak zarobił...
ŻAŁOSNE...
Jesteś 0 nie pisz więcej!
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Same zera wiem doskonale ????
Widzisz tutaj w temacie żeby powinęła mi się noga?
Co znaczy ten akapit cały drugi przytocz mi proszę jak ktoś na tym przegrywał?
Bo postawiłem 5 tysięcy to gram na zapałki tak?
To dzieci tylko tak mówią co nigdy nie zobaczą takich pieniędzy.
Więc graj sobie tam za 10 zł płaską stawką dla zabawy i nie przeszkadzaj inwestorom.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Kupiłem sobie to:
https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-520d-domykanie-webasto-navi-pro-ID6yLXKP.html
Kasy zostanie jeszcze oddaje na dom dziecka.
Zaczynam grać od 20 zł mam już dosyć tego fonfewania że gram na zapałki będę sobie po prostu dorabiał do pensji zobaczy ile w miesiąc da się wyciągnąć takim sposobem.
Ciekawe co teraz wymyślicie co do progresji ????
Nie słuchajcie tych co mówią że progresja jest słaba nic lepszego nie ma.Mi nikt za to nie płaci to jest po prostu sposób na bukmachera.
Nie ma czegoś takiego jak dobre typy czy złe.
Trzeba mieć system to podstawa.
 
Do góry Bottom