>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Zimna głowa stała stawka...

adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Tu są typy kolesia, który też pouczał konara. Założył temat, żeby udowodnić, że zarabia
Tak to wygląda po 4 dniach:
Samozaoranie: ????
https://forum.bukmacherskie.com/f15/stalowe-jaja-142941.html
Dodam tylko tyle, że ten nierozliczony typ gdzie jest AKU z Burnley i Realem i PSG też nie wszedł. Niestety to zagrałem to wiem ????
A teraz spójrzcie na typy konara i porównajcie.
Adamo progresja to zawsze złe rozwiązanie nawet gdy masz rewelacyjne typy bo każdemu przydarzają się słabsze momenty, ale nie mam czasu CI tego tlumaczyć.
Druga sprawa jest taka, że poczytaj sobie kilka stron tego tematu i będziesz wiedział, że konarek zawsze gra przeciwko Barcelonie :grin:
Ja bym nie mógł grać progresją z przyczyn zdrowotnych ???? Na ostatnim lub przedostatnim poziomie jak bym miał władować 5k albo 10k to by mi serce wysiadło zanim bym doczekał się wyniku ???? Do tego trzeba mieć rzeczywiście stalowe jaja ????
I teraz pytanie konar: czy w poszczególnych stopniach progresji wybierasz coraz pewniejsze typy czy wszystko ci jedno ? Innymi słowy mówiąc - jak jesteś na ostatnim poziomie i masz władować 10k analizujesz typ np tydzień, a na 1 poziomie - 100zł godzinę ?
I 2 pytanie co jeśli np przy 2 allbo 3 kolejnych progresjach stracisz wszystko ? Bo tak naprawdę, tak mi się wydaje, progresja na ostatnim poziomie to jest czysty hazard - wchodzi się all in czyli całym budżetem.
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
I 2 pytanie co jeśli np przy 2 allbo 3 kolejnych progresjach stracisz wszystko ? Bo tak naprawdę, tak mi się wydaje, progresja na ostatnim poziomie to jest czysty hazard - wchodzi się all in czyli całym budżetem.
Akurat tutaj to sam Konar mówił wielokrotnie, żeby pamiętać, że to jednak zabawa i żeby grać za tyle na ile Cie stać. A przy progresji to z góry nie zakłądasz stawki, zeby 2 czy 3 stopien to był all-in. 2-3 stopnie to na miekko musisz mieć mozliwosc dac bez obgryzania paznkoci ;).
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Akurat tutaj to sam Konar mówił wielokrotnie, żeby pamiętać, że to jednak zabawa i żeby grać za tyle na ile Cie stać. A przy progresji to z góry nie zakłądasz stawki, zeby 2 czy 3 stopien to był all-in. 2-3 stopnie to na miekko musisz mieć mozliwosc dac bez obgryzania paznkoci ;).
Ale mnie nie chodziło o stopień tylko co jak cała progresja nie wejdzie. Przykładowo planujemy 10 stopni i w 10 nie wchodzi, zaczynamy nową i tak po 3 razach.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
W sumie to nie wiem jak to jest i raczej nie będę wiedział bo będę grał za 20 zł pierwszy stopień.
A 10 skuch z rzędu to ja nie wiem jak można mieć nie wyobrażam sobie tego.
Wydaje mi się że nie przekroczę 6 tysięcy na jeden zakład nigdy.
 
venez77 114

venez77

Użytkownik
Ja bym nie mógł grać progresją z przyczyn zdrowotnych ???? Na ostatnim lub przedostatnim poziomie jak bym miał władować 5k albo 10k to by mi serce wysiadło zanim bym doczekał się wyniku ???? Do tego trzeba mieć rzeczywiście stalowe jaja ????
Nie powiedziałeś o najważniejszej rzeczy. Jeśli ktoś zaczyna np od 20zł, to na 7. poziomie stawia 1280zł, żeby odzyskać to, co władował na wcześniejszych poziomach i mieć... 20 zł zysku (zakładając, że wybiera kursy ok 2) ;)
Gdy zaczyna się od 100zł, to na 7 poziomie gramy za 6400zł. Nie szkoda serca dla 100zł? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wawo 9,2K

wawo

Użytkownik
Jak stalowe jaja to tylko na GRUBAŚNYCH LOKOMOTYWACH tam kasa płynie taka jaka co niektórzy tylko na filmach widzieli albo w Postaw na Milion!
Konar ale ta bemke to nówke wziąles czy uzywke jak u mnie w Rumunii Cyganie z Sibiu ?
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
A u mnie jak robilem praktyki na chirurgii to siedzieli dwaj lekarze i jeden przegladal magazyn samochodowy i mowi do drugiego , ze sobie kupi BMW nowe , a tamten , ze tylko buraki kupuja BMW ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
V 1,1K

viren

Użytkownik
Jak stalowe jaja to tylko na GRUBAŚNYCH LOKOMOTYWACH tam kasa płynie taka jaka co niektórzy tylko na filmach widzieli albo w Postaw na Milion!

Konar ale ta bemke to nówke wziąles czy uzywke jak u mnie w Rumunii Cyganie z Sibiu ?
wirtualna
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Ale Wy tu burdel robicie ja 2 lata zbierałem na ten wydatek ale mówię tu tylko o tym temacie.
Nie jestem taki dobry jak Wawo np. On w 3 dni robi 50 tysięcy.
Bo ja po prostu nie jestem hazardzistom to jest realny temat wiem że Was to boli może przytulicie jeden drugiego co?
A może Wy z Pinnacle jesteście wkurzeni że Was ogrywam?
Żaden z Was nie zarabia i to boli rozumiem grajcie po prostu to co ja i tak uwielbiacie czas tracić na zakłady i forum.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
W sumie to nie wiem jak to jest i raczej nie będę wiedział bo będę grał za 20 zł pierwszy stopień.
A 10 skuch z rzędu to ja nie wiem jak można mieć nie wyobrażam sobie tego.
Wydaje mi się że nie przekroczę 6 tysięcy na jeden zakład nigdy.
Ale widziałem już jeden zakład w twoim temacie na 16000 na celtę i jakieś po 10000. To które były progi ? No i załóżmy, że to były ostatnie progi i załóżmy, że tak byś miał w kilku kolejnych progresjach. To wtedy tracisz cały budżet. Dobrze myślę ?

Przy takim systemie jest niebezpieczeństwo, że po którejś progresji lecisz, a jeszcze dochodzą emocje z każdą kolejną nieudaną.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
No to prawda nie wiem co byłoby gdyby tamto nie weszło.
Ale byłem przekonany że Celta odprawi Real.
Więcej już tak nie będzie bo teraz gram od 20 zł ????
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
To nie jest pierwszy raz nie jest tak że zawsze gram doga.
Leverkusen win
3.000
50zł
Ja widzę parę revenge to muszę ładować Bayer.
W lidze słabo dopiero się odbijają myślę że dzisiaj warto to zagrać.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Z ciekawosci Konar., no offense bo juz wczoraj przed meczem mialem.pytać tylko nie mialem czasu. Czemu na Arsenal? Tzn u Ciebie w temacie chyba pierwszy raz widze na faworyta granie ????
bo faworyt wygrywa najlatwiej po cichu gdy nwszyscy na nim psy wieszaja albo odpuscili granie, wtedy faworyci zbieraja punkty jak po sznurku

wczesniej jest kampania w mediach jaki to kryzys itp dla sciemy
 
Do góry Bottom