>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Zimna głowa stała stawka...

konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Sevilla-Leicester
Under 2.5
2.190
100zł
Linia mówi wszystko.
Weźcie kosiarką te kfiatki na wiosnę usuńcie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 35

rybson77

Użytkownik
Konar, jesteś prze ch*j - wkładasz tyle kasy i liczyć tak naprawdę na farta, a może wpadnie ???? . Ja na takie coś nigdy bym nie poszedł. Propsy ! ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Konar, jesteś prze ch*j - wkładasz tyle kasy i liczyć tak naprawdę na farta, a może wpadnie ???? . Ja na takie coś nigdy bym nie poszedł. Propsy ! ????
A na co byś poszedł ? Zaproponuj coś sam zanim będziesz krytykował innych. I jaki sens merytoryczny ma ten wpis ? Konar podał 2 typy na under. Napisz dlaczego uważasz, że liczy na farta i typy nie mają prawa wejść, odnieś się merytorycznie.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Co to znaczy liczę na farta?
Ty za to masz pewki?
Jaka dzisiaj Sevilla win 1.36 czy co
Liczę na farta od dwóch lat liczę na farta haha
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
A na co byś poszedł ? Zaproponuj coś sam zanim będziesz krytykował innych. I jaki sens merytoryczny ma ten wpis ? Konar podał 2 typy na under. Napisz dlaczego uważasz, że liczy na farta i typy nie mają prawa wejść, odnieś się merytorycznie.
Zapewne wielu już posywało kasą na BTSy w Porto czy inne overy to jak Konar zarzucił under 1.5 to bulwers, bo jeśli mu wejdzie to prze...bią ???? . A jak dla mnie to typ powinien wejść, osobiście trzymam kciuki za Juve, ale czuje bezbramkowy remis, może wymęczone 1-0 dla Juve, choć wątpie. Ten dwumecz to jak dwumecz z Monako 2 lata temu Juventusu ;). Powodzenia!
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
A na co byś poszedł ? Zaproponuj coś sam zanim będziesz krytykował innych.
No nie wiem czy mu te kupony wejdą ale jeśli stawia na Real(-1,5) i ten podpis .To naprawdę musi być nie zły kozak :grin: .Dla mnie od zawsze gra progresją to była strata czasu . Zakłady Live i tylko Live może przynieść zysk.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Następny złotousty live to największy syf nigdy nie opanujesz emocji człowieka graniem na live.
Stawiam raz na Real i teraz będą mówić że gram tylko faworytów ????
Umieram od forum.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Dzisiaj cipa z piachem znowu wróciłem z kilkoma typami nigdy więcej.
Najlepsze jest to że miałem grać Leicester +1.5 pojedyńczy bet ale zasugerowałem się kimś z forum z tymi underami.
Możecie panowie po mnie pojechać to sprawi że skupię się na odpowiedziach wyładuję się na nich i wrócę z mocniejszymi betami.
Zapraszam
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Dzisiaj cipa z piachem znowu wróciłem z kilkoma typami nigdy więcej.
Najlepsze jest to że miałem grać Leicester +1.5 pojedyńczy bet ale zasugerowałem się kimś z forum z tymi underami.
Możecie panowie po mnie pojechać to sprawi że skupię się na odpowiedziach wyładuję się na nich i wrócę z mocniejszymi betami.
Zapraszam
więc jadę... ????
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
Dzisiaj cipa z piachem znowu wróciłem z kilkoma typami nigdy więcej.
Najlepsze jest to że miałem grać Leicester +1.5 pojedyńczy bet ale zasugerowałem się kimś z forum z tymi underami.

Możecie panowie po mnie pojechać to sprawi że skupię się na odpowiedziach wyładuję się na nich i wrócę z mocniejszymi betami.
Zapraszam
No szczerze mówiąc Konar to najlepiej Ci szło pojedyńczymi. Wchodziły serie po 7 z rzędu, typy był bardzo fajne i przemyślane, a później od jednej z nocek gdzie dałeś 3 typy zaczeły się te maratony i chyba trochę strzałów (?) i dużo gówna z różnych stron się tu wylewało w większości niepotrzebnego. W każdym razie powodzenia i myslę, że jak wrócisz do mniejszej ilości typów i najlepiej bez podpierania się innymi forami to Ci wróci skuteczność. Wcześniej Cię broniły wyniki jak ktoś coś powiedział to wystarczyło odesłąć do poprzednich kuponów, później chyba chciałeś (NIEPOTRZEBNIE) coś udowadniać większą ilością typów. Przestań strzelać z dupy typami innych, a dawaj z powrotem Twoje, bo był pomocne ???? .

Ja osobiście zagrałem na Juve, nie polecałem zbytnio, bo jako fan bywam nieobiektywny. Fakt, faktem, że idiotyczne faule ustawił mecz, bo kartka zasłużona, ale tak czy siak weszło po ładnym kursie.

Ale nad Leicesterem się też zastanawiałem i zapewne jakbym u Ciebie zobaczył tylko &quot;Leicester +1.5&quot; to bym zagrał. Jak Prorok myśli jak ja to musi wleź! ;) Pozdro!
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
No, ale grając progresją to wydaje mi się, że trzeba niestety grać dużą ilość typów i to jest właśnie kolejna wada tego systemu. Przegrywasz pierwszy stopień to nawet mentalnie, podświadomie szukasz kolejnego, przegrywasz 2, szukasz 3 itd, itd. To był by dyskomfort czekając tydzień na kolejny próg (odegranie się). Dla mnie progresja to taka trochę zalegalizowana forma hazardu, (zalegalizowana w naszych głowach oczywiście, a nie w sensie prawnym) bo kolejny próg jak nie wejdzie wcześniejszy to nic innego jak odegranie się, a to może sprawiać problemy natury psychologicznej np podświadome szukanie typów na siłę, ale zacząłem obserwować konara od tej teraz progresji od 25zł nawet nie z uwagi na typy, tylko żeby ocenić jak działa ten system. No i szanuję konara bo gra za jakieś pieniądze, a na forum najbardziej wkur.... mnie kolesie grający po 5zł, a piszący na pół strony analizy i wożący się jacy to typerzy. Jak byłem świeży na forum to myślałem, że takie osoby grają stawkami po 5 tyś albo 10 tyś ???? A konar co by nie mówić naprawdę gra za realną kasę więc chociaż wiadomo, że się dobrze przykłada jak gra za 10 tyś albo 16 tyś.
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
No, ale grając progresją to wydaje mi się, że trzeba niestety grać dużą ilość typów i to jest właśnie kolejna wada tego systemu. Przegrywasz pierwszy stopień to nawet mentalnie, podświadomie szukasz kolejnego, przegrywasz 2, szukasz 3 itd, itd. Dla mnie progresja to taka trochę zalegalizowana forma hazardu, (zalegalizowana w naszych głowach oczywiście, a nie w sensie prawnym), ale zacząłem obserwować konara od tej teraz progresji od 25zł nawet nie z uwagi na typy, tylko żeby ocenić jak działa ten system. No i szanuję konara bo gra za jakieś pieniądze, a na forum najbardziej wkur.... mnie kolesie grający po 5zł, a piszący na pół strony analizy i wożący się jacy to typerzy. Jak byłem świeży na forum to myślałem, że takie osoby grają stawkami po 5 tyś albo 10 tyś ???? A konar co by nie mówić naprawdę gra za realną kasę więc chociaż wiadomo, że się dobrze przykłada jak gra za 10 tyś albo 16 tyś.
NIekoniecznie! Nie chodzi mi o sama ilość typów, ale ich częstotliwość. Wcześniej był typ widać przemyślany i/lub wyczuty, a później Konar zaczął dublować progi nawet, że sam już się nie mogłęm czasami połapać, któy to próg, której gałęzi tak jakby ???? . Wiadomo, że trzeba grać, bo sam się próg nie zrobi, ale wcześniej latały typy np. na wydarzenie za 30h dopiero, na luzie, a później już wydaje mi się, że Konar chciał hejterom na siłę udowodnić coś zamiast grać swoje spokojnie. Jak wróci do spokojnego grania to i zarobić nam da z nim ;).
 
gredluk 295

gredluk

Użytkownik
Adamo rozumiem, ze masz hasla do jego konta stad pewność co do stawek... to weź stary zapodaj na priv tez obadam Ok ?
 
Do góry Bottom