>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Zimna głowa stała stawka...

konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Ale dyskusja ciekawe...
Czy ważne jest za ile gramy?
Ważne jest żeby nie przelewać pieniędzy bukowi tylko wypłacić sobie fajnie na potrzeby a że każdy ma inne to pozdro.
Pamiętamy panowie to nie jest sposób na zrobienie pieniędzy bo na tym świecie są dużo lepsze sposoby i przede wszystkim spokojniejsze.
Pozdrawiam
Co ja mam w tym meczu Ajaxu postawić dawajcie swoje typy.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Co ja mam w tym meczu Ajaxu postawić dawajcie swoje typy.
Jak znam ciebie konar to pograsz coś na Legię... A tak na serio to myślę, że najlepszym betem będzie Ajax AH:-1 gdzieś powinien być po kursie ok 2,00
 
@ 199

@2.00

Użytkownik
Od 60 tys(czy ile to tam było) do przodu, do &quot;czy to ważne ile&quot;.
Od &quot;niezniszczalnego&quot;, do &quot;dawajcie swoje typy&quot;.
No ale beczkę musisz mieć niezłą, a to najważniejsze.
I nie obstawiaj kuźwa nic na siłę, ani cudzych typów. Usiądź, przeanalizuj i graj tylko te ligi/drużyny, które dobrze znasz. To są podstawy, ale jak widać trzeba ci je przypomnieć.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
konar jus niedaleko jest do odkrycia cudownej metody na wygrywanie

tej dzieki ktorej wchodze na frorum i nabijam sie bo wiem ze bede u buka do przodu

to dlatego tylu skichaczy kreci sie w naszych tematach bo nie moga zniesc ze ktos wygrywa a oni nie umieja a kasa poszla sru
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Kurde Koniur to chyba to BMW sprzedałeś, że teraz bety za 1600? Miało być za 20 zł. Co tapicerka nie pasowała? Czy może postanowiłaś zbierać na Bentleya? Ciężko Ci go będzie kupić za pieniądze z Monopoly ????
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
a &quot;prorok&quot; jest? :grin:
Wszystko zrozumie ale takie pytanie?
Ty kfiatuś jesteś inwalidą umysłowym nie potrafisz nawet liczyć marsz do łóżka i rano do szkoły synek!
Karlos
Zbieram teraz na mercedesa z teledysku bmw sprzedaje.
Jedziemy panowie dotrzemy do celu!
Stawka jest 100 zł ja jestem nieśmiertelny!
Oby tylko Monteiro nic nie odwinął.
Doherty
Dzięki za przypomnienie tych betów.
Tak naprawdę wartość moich betów to są te które się pojawiają w działach tematycznych.
Z nich każdy grający płaską stawką jest w stanie zarobić spore pieniądze.
Wiecie czemu?
Bo ja jestem PROROK.
A spróbujcie grać codziennie kursy koło 2 zobaczymy czy Wy będziecie trafiać.
Prawda jest taka że grając płaską stawką kursy koło 2 codziennie nikt nie wyjdzie do przodu.
Chyba że jakiś spec NBA ale ja sobie tego nie wyobrażam.
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
konar jus niedaleko jest do odkrycia cudownej metody na wygrywanie
tej dzieki ktorej wchodze na frorum i nabijam sie bo wiem ze bede u buka do przodu
to dlatego tylu skichaczy kreci sie w naszych tematach bo nie moga zniesc ze ktos wygrywa a oni nie umieja a kasa poszla sru
My? Wy? Jak ja Twoje typy na angielską ligę, której ponoć znawcą jesteś widziałem i kolejki po faworytach ze skutecznością poniżej 10% to drugi raz nie wszedłem, jeszcze poniżej jakieś rozliczenia na plus i chwalenie się, że weszło jak nic nie weszło i wyzywanie wszystkich w koło. Żadnych rzetelnych analiz czy trafnych typów tylko plucie na lewo i prawo. Nie wiem skąd Ci przyszło do głowy podpinanie się do Konara, w dowodzie Cie ma? ???? Do Konara zaglądam, bo ma ciekawe typy i choć rzadko gram z nim to zaglądam, kibicuje i tyle.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Wiem ze dupka piecze

A ja kasy liczyc po prostu nie mam czasu - jak kto chce moze robic podsumowania, dla mnie efektywnym czasem jest wyszukiwanie nowych betow.
Od czasu do czasu sypne wam tylko miazdzaca riposta, po ktorej potrzebujecie poltora dnia na otrzepanie siebie i gwiazdek
Unii Europejskiej.
Precz z Mitteleuropa choc wy zasuwacie na szkopow sami o tym nie wiedzac ale was Makrela zrobila przy pomocy swoich pionkow typu Tusk, Kopacz
A ****** kosciol smaruje wam dupe wazelina
 
gredluk 295

gredluk

Użytkownik
Wiem ze dupka piecze

A ja kasy liczyc po prostu nie mam czasu - jak kto chce moze robic podsumowania, dla mnie efektywnym czasem jest wyszukiwanie nowych betow.
Od czasu do czasu sypne wam tylko miazdzaca riposta, po ktorej potrzebujecie poltora dnia na otrzepanie siebie i gwiazdek
Unii Europejskiej.
Precz z Mitteleuropa choc wy zasuwacie na szkopow sami o tym nie wiedzac ale was Makrela zrobila przy pomocy swoich pionkow typu Tusk, Kopacz
A ****** kosciol smaruje wam dupe wazelina
Mistrzu dupka to może wlasnie Ciebie co najwyżej piec i stad wlasnie możesz mieć ewentualnie kase do liczenia... bo nie masz jej ani ze swoich żałosnych spostrzeżeń i teorii spiskowych ani tym bardziej z zakładów. I trochę kultury żałosny kolego bo z tego co widze to jesteś tu pierwszym emigrantem.... Zmywak aż tak bardzo potrafi podnieść ego ze Ci tak odpierdolilo na mózgu?
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
T 143

tdulko

Użytkownik
Viren, sorry ale nie moge czytac tych twoich bzdurow. Przeciez ty &#39;ocierasz tylki&#39; w Cheltenham wiec o co ci chodzi? Przyganial kociol garnkowi czyli niewolnik niewolnikowi.. Polityka przez 5000 lat nic nigdy na prawde nie naprawila bo ci ktorzy tak narzekaja gdyby oni mogli to robili by to samo co ci na ktorych narzekaja (klamali, kradli, itp.).
 
Do góry Bottom