>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zimna głowa stała stawka...

venez77 114

venez77

Użytkownik
Zagrałeś progresją na 5 poziomów. Włożyłeś 3100, wyciągnąłeś 2990. Masz minus 110.
Chcesz mi powiedzieć, że to właśnie taki system pozwolił Ci zarobić 100 tysięcy? ????
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Zagrałeś progresją na 5 poziomów. Włożyłeś 3100, wyciągnąłeś 2990. Masz minus 110.
Chcesz mi powiedzieć, że to właśnie taki system pozwolił Ci zarobić 100 tysięcy? ????
Ostatnia progresja to był trafiony typ za 4800 kurs ponad 2.4 także tego.Przypominam že jeszcze Arsenal w grze za taką stawkę także kurs ponad 2.4.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Boruce+1.5
1.757
100zł
Miałem grać City ale są 3 powody:
1.LM więc kij z tym Bournemouth.
2.wchodze do działu a tam 2 2 i 2
3.Guardiola to jełop gdzie on wyprzedzi Spurs.
Tylko martwi mnie ten kurs na +1.5 jakiś dziwnie niski.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
City jest cienkie jak barszcz.
Jakis nowy jelen z Brazylkii strzelil dwa gole cieniasom, z czego jednym oslabionym jeszcze i juz wielkie halo jhaki to geniusz.
Polecam zaklad Gabriel Jesus nie strzeli
Gowniarza media napompowaly na maksa a Bournemouth to jednak wyzsza polka niz jakies Swansea czy Crystal Palace
Jesli Burnley postawilo sie Chelsea to co dopiero Bournemouth z sierotami
Wazne w tym meczu jest to czy zagra Kompany, od tego zalezy defensywa City, ale on nie jest jeszcze w pelni sil wiec w obronie beda kabareciarze
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
No ale co tak cienko? 400 na peffke życia? Przecież to mocarne Psg według Ciebie wyeliminuje barke, a w meczu w Paryżu nie grasz nic na Psg, tylko under goli przyjezdnych? Oj nie masz jaj konarze. Przy takich peffunia to trzeba odejść od tej głupiej progresji i pokazać te swoje stalowe jaja o których wspominalas niejednokrotnie. Weź walnij z kilka k na Psg, nie bądź miękka fają. W końcu masz już te 100k zapałek zarobionych, więc chyba w razie porażki nie byłoby to zbyt bolesne co?
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
He, he. Stalowy to on ma. Ale zakuty łeb ???? . Pierdzieli od miesiąca, że psg pojedzie barce po czym gra taki zakład. Dziecinada ???? .
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
To żeby zarabiać kasę trzeba prowadzić temat?:grin: Co raz wyższy poziom absurdu w Twoich wypowiedziach, no ale cóż samotni ludzie tak mają. Główka już lekko nie wytrzymuje ciśnienia? Na Twoje szczęście na tej planecie znalazła się druga taka sama ofiara losu jak Ty, czyli Byku aka viren. Póki co trochę kilometrów was dzieli, ale może w końcu się spotkacie i gejzery spermy wystrzelą,:grin: i nie trzeba będzie już czytać tych waszych bredni na forum.

Pamiętajcie forumowicze: Nie masz tematu jesteś biedak. Masz kilka postów jesteś śmieć, a jak nie masz reputy, to już w ogóle nie ma Cie na tym świecie. Tak głosi konar.
Visca El Barca
:grin:

haha
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Ja nie jestem samotny mam Was robaczki dzisiaj walentynki dajcie buziaka :*
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
https://forum.bukmacherskie.com/f15/stalowe-jaja-142941.html#post6311700

Specjalnie dla Ciebie. Ja na Twoim miejscu czułbym się jak dziwka po GB. Tak twardo stać przy swoim, że PSG awansuje i że nie przegra u siebie, a zagrać za jakieś grosze na co innego to trochę wstyd, mając pieniądze(podobno:grin ???? , gdybyś miał to byś to zagrał ostro. Co do meczu to już pomijając to jak PSG rozgromiło barkę, to występ Andre Gomes w skali 1-10 według mnie -10, od zawsze twierdziłem, że to poziom Valencii, a nie Barcelony, a gość go trzyma do 60 min. haha.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Ja traktuje każdy bet tak samo nie mam czasu i miejsca na jakieś grube ładowanie to jest droga amatorska a ja jestem profesjonalista.
Mówiłem przed meczem że Barcelona w środku pola to nawet nie pierdnie do PSG i to była racja ta drużyna jest wypalona w tej strefie i potrzeba czasu zanim coś się tam zmieni.
Arsenal+1.5
1.819
100zł
Ładują w ten Bayern ale trudno zaryzykuje.
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Ja traktuje każdy bet tak samo nie mam czasu i miejsca na jakieś grube ładowanie to jest droga amatorska a ja jestem profesjonalista.
A posty 737 i 738 w Twoim temacie to jest ten profesionalizm?
737
Atletico+1.5
Arsenal+1.5
2.420
4800zł
Puchar króla i LM.
Powinno być ok
Tylko jak to zagracie odwrotnie?!?!?
738
Atletico+0.5
2.420
4800zł
Oddawaj kasę kataloński szatanie
Masz któryś tam stopień tej swojej progresji, a grasz kolejny kupon za 4800. To jest ten pro styl?
Teraz masz 2 otwarte progresję, czy ile? Będą teraz kupony za 200zł i 9600?
Skoro wtedy tak zrobiłeś, że zagrałeś sobie drugi kupon aby podreperować stan zapałek, to dlaczego wczoraj nie przyłożyłeś tak samo?
Chłopie Ty się już sam tak zaorałeś, że szkoda gadać.
 
Do góry Bottom