>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

~~ Z bukmacherki można żyć ~~

Status
Zamknięty.
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
WTA Acapulco
24.01.2011 - 01.00 Arantxa Parra Santonja v Lesia Tsurenko
Mecz za pół godziny więc nie ma co się rozpisywać, bo zmęczyły mnie już poprzednie analizy :p Hiszpanka kompletnie bez formy w tym roku, jej bilans póki co to 3/9 jeśli liczyć debla. A jeśli nawet w deblu jej nie idzie to już naprawdę musi być bez formy, bo jest to całkiem niezła deblistka. Przegrywa z takimi zawodniczkami jak chociażby Eva Birnerova czy też Beatriz Garcia-Vidagany ;] Dzisiaj jej rywalką jest utalentowana 21-letnia Ukrainka, która zanotowała przyzwoity jak na nią występ podczas AO przechodząc przez kwale, a w pierwszej rundzie pokonując Patty Schnyder. Jest już zaznajomiona z meksykańską mączką, bo przeszła tutaj kwale jak burza tracąc tylko jednego seta i zbytnio się nie wysilając. Wygrała ona już w swojej karierze 3 turnieje rangi ITF, a w trzech innych była w finale. Ponadto wygrała 8 turniejów rangi ITF w grze podwójnej a w 6 innych zaliczyła finał. Podsumowując liczę na zwycięstwo młodej Ukrainki, która powinna poradzić sobie z będącą bez formy Hiszpanką.
Lesia Tsurenko @1.83 6/10 Bet365 KRECZ - ZWROT
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
ATP Acapulco
24.02.2011 - 01.00
Pablo Cuevas v Juan Monaco

Miałem okazję oglądać mecz Urugwajczyka Cuevasa w poprzednim turnieju kiedy to przegrał wygrany mecz z Argentyńczykiem Accasuso. Był to jeden z gorszych meczów ATP jakie miałem okazję oglądać, a napewno najgorszy w tym sezonie. Nie wiem jak Cuevas przeszedł Potito w pierwszej rundzie, ale ten pewnie zbytnio się nie wysilał i stąd zwycięstwo Pablo w dwóch setach. Co do Juana to jest on w solidnej formie, ostatnio zaliczył ćwierćfinał w Buenos Aies, przegrany z Wawrinką. Forma na pewno po stronie Argentyńczyka i to jemu powierzam dzisiaj moje pieniądze. Do tego h2h 3:0 na korzyść Juana.
Juan Monaco @1.46 10/10 Pinnacle ✅
Juan Monaco 2:0 @2.0 6/10 Bet365 ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Challenger Wolfsburg
24.02.2011 - 13.00
Dieter Kindlmann v Farrukh Dustov

Jak wrócę to napiszę może parę słów jeśli zdążę ...
Dieter Kindlmann @1.83 6/10 Bet365 ✅
FT 1:6 6:2 7:5
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
CEV Cup Women
24.02.2011 - 19.00
Organika Lodz - Chateau Urbino

Kursy na ten mecz już pospadały mocno więc próbuje grę na dokładny wynik małą stawką oraz na handicap większą. Łodzianki kompletnie bez formy, miałem okazję oglądać ich ostatni mecz w Mielcu kiedy to grały kompletne dno, mając częste przestoje, w których traciły nawet do 12 punktów z rzędu. Wydaję mi się, że zmiana trenera w Organice z Popika na Małgorzatę Niemczyk nie wyjdzie im na dobre, bo może i była to niezła zawodniczka, ale o prowadzeniu drużyny na tak wysokim poziomie wydaję mi się, że ma małe pojęcie. O tym, że zawodniczki raczej odpuszczają puchary i skupiają się na rodzimej lidze, bo gra w pucharach im się po prostu nie opłaca można przeczytać w artykule na Sportowych Faktach, którego tytuł mówi chyba wszystko ...
http://www.sportowefakty.pl/siatkowka/2011/02/24/puchar-cev-bez-wiary-w-sukces-przed-meczem-organika-budowlan/
Chateau Urbino -1.5 @1.67 8/10 Pinnacle ✅
Chateau Urbino -2.5 @3.03 3/10 Betclic
✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
UEFA Liga Europejska
24.02.2011 - 21.05
Ajax v Anderlecht

Dla odmiany dzisiaj piłka nożna, chociaż na ogół staram się nie ruszać tej dyscypliny, aczkolwiek raz na jakiś czas można spróbować tym bardziej, że są puchary. Mecz ten wydał mi się najpewniejszy z dzisiejszej oferty piłkarskiej, bo Ajax nie zwykł przegrywać u siebie a Belgowie już praktycznie bez szans na awans. Analizy nie będę pisał z braku czasu, ale o tym meczu jak i wszystkich pozostałych zostało już wszystko ładnie opisane w odpowiednim dziale jak i również zapewne na innych różnorakich stronach bukmacherskich.

Ajax @1.90 5/10 Bet365 ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Copa Libertadores
24.02.2011 - 23.20
Independiente v Penarol

Penarol DNB @2.60 2/10 Paddy
⛔
typ nieprzemyślany, grany pod spadki spowodowane osłabieniami u gospodarzy, stąd taka niska stawka, zapomniałem o fakcie, że drużyny urugwajskie są bardzo słabe jak na południowo amerykańskie standardy
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
WTA Acapulco
25.02.2011 - 00.00
Gisela Dulko v Laura Pous Tio
O Giseli pisałem już parę postów wyżej przy okazji wcześniejszego typu i nic się w jej kwestii nie zmieniło. Myślę, że spokojnie może tutaj pokusić się o półfinał bądź finał, a nawet wygraną. Co do rywalki to gra ona ostatnio dużo i często. W 1 rundzie miała długi, ciężki 3-setowy mecz z Halep. Zmęczenie powinno się nawarstwiać z meczu na mecz, poza tym Dulko jest wiąż o klasę lepszą zawodniczką, a więc po takim kursie grzech nie zagrać.
Gisela Dulko @1.52 8/10 Pinnacle ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
ATP Acapulco
25.02.2011 - 03.00
Stanislas Wawrinka v Alexandr Dolgopolov
To, że Alexandr jest w tym pojedynku faworytem to już trochę przesada. Może i Stanisław nie gra ostatnio ładnie i trochę się męczy w swoich pojedynkach, ale to wciąż jest gracz najwyższej światowej klasy i póki co wciąż przewyższającym umiejętnościami, a przede wszystkim doświadczeniem młodego Dolgopolova. Fakt, że Ukrainiec zrobił ostatnio spore postępy, ale nie jest to jeszcze gracz na miarę Stanislawa, czy też zawodnika regularnie wygrywającego przynajmniej z zawodnikami z top30. Chłopak ma wielki talent, ale jeszcze sporo pracy przed i uważam, że po takim kursie grzech nie zagrać Wawrinki, bo kursy powinny być z goła odwrotne i kompletnie nie rozumiem tej &#39;masówki&#39; na Ukraińca.
Stanislas Wawrinka @2.05 6/10 Pinnacle ⛔
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Challenger Casablanca
25.02.2011 - 13.00

Franko Skugor v Alessio Di Mauro

Włoch w wysokiej formie. Świetnie gra w defensywie, popełniając bardzo mało niewymuszonych błędów. W poprzednim turnieju uległ tylko późniejszemu triumfatorowi imprezy, Jarokowi Pospisilowi. Dla mnie to Alessio jest faworytem tego pojedynku.

Alessio Di Mauro @2.0 5/10 Bet365 ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Challenger Wolfsburg
25.02.2011 - 14.30

Sebastian Rieschick v Ruben Bemelmans
Ruben świetnie czuje się na &#39;carpecie&#39;. Jego bilans 25/7 mówi sam za siebie. Do tego lewa ręka, sprawia, że jest bardzo groźny. Wczoraj pokonał faworyzowanego swojego rodaka Darcisa więc dzisiaj nie powinien mieć problemów z przeciętnym Niemcem, który w poprzedniej rundzie przeszedł jakimś cudem naszego Janowicza.
Ruben Bemelmans @1.50 8/10 Bet365 ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Challenger Wolfsburg
25.02.2011 - 18.00
Uladzimir Ignatik v Stefan Seifert
No wydaję mi się, że już czas najwyższy na Stefana. Jest to gracz pykający gdzieś tam na zapleczu Bundesligi. Rozgrywa tutaj chyba swój turniej życia. Przebrnął przez kwale ogrywając m.in. Fischera. Jednak przeciwników nie miał jakiś wymagających, a Stefan jako gracz specjalizujący się w grze na hali to poradził sobie z nimi bez problemu. Warta wspomnienia bez wątpienia jest jego wygrana wczoraj z Adndreasem Beckiem po 3-setowej walce. Jednak Beck nie od dziś jest znany z tego, że potrafi przegrywać z o wiele mniej znanymi zawodnikami. Dzisiaj naprzeciwko Stefana stanie Białorusin Ignatik. Jest to młode pokolenie białoruskiego tenisa. Dysponuje niezłym pierwszym serwisem, po którym wygrywa 80-90% piłek. Lubi on szybkie nawierzchnie oraz grę na &#39;carpecie&#39;, na którym na niezły bilans,a co za tym idzie świetnie czuje się w Wolfsburgu gdzie ograł już solidnego Hiszpana grającego sporo na hali Roberto Bautista-Auguta oraz reprezentanta gospodarzy Simona Stadlera. W obu tych meczach nie tracąc nawet seta. Jako, że Ignatik jest o klasę lepszym tenisistą oraz świetnie się tutaj prezentuje więc nie powinien mieć problemów z Niemcem
Uladzimir Ignatik @1.53 8/10 Bet365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
ATP Acapulco
26.02.2011 - 00.00
Thomaz Belluci v Nicolas Almagro
Tak więc według moich obliczeń Almagro w ciągu 19 dni rozegrał 18 meczów, o czym pisałem już wczoraj i co jest maratońską dawką. Myślę, że nawet dla Nadala to byłoby za dużo, a co dopiero dla Nicolasa. Zresztą było to już widać wczoraj w pojedynku z Giraldo kiedy to Nicolas miał ewidentnie dość, a później oddał debla w bodajże 30minut. Na dobrą sprawę to już wczoraj Giraldo powinien go pogonić 2;0, ale popełniał mnóstwo niewymuszonych błędów i w decydujących momentach oddawał swój serwis przez banalne błędy i ostatecznie przegrał 2:1, a tak jak wspomniałem wcześniej Nicolas wyglądał wczoraj na mega styranego i ciężko u niego było z poruszaniem po korcie. Wiem, że Almagro chce strzelić hattricka w Ameryce Południowej i wygrać 3 turniej z rzędu i wszyscy o tym mówią, bo nikomu do tej pory sie to nie udało, ale wydaję mi się, że Nicolasowi braknie zdrowia. Dzisiaj za przeciwnika ma zawodnika jeszcze groźniejszego moim zdaniem niz Giraldo. Według mnie Thomaz Belluci to gracz, który na stałe może się zadomowić w top30. Fakt, że ostatnio jest trochę pod formą, ale myślę, że kolejne zwycięstwa będą go podbudowywały i będzie coraz lepiej. Jest to gracz leworęczny z bardzo dobrym mocnym serwisem nie raz potrafiący zaskoczyć mocnym płaskim uderzeniem, świetnie też wykonuje dropshoty tuz za siatkę więc myślę, że pogoni dzisiaj trochę po korcie Almagro, bo on też ma świadomość jak zmęczony musi być już Mugro. Tak więc czas skończyć passe Nicolasa Almagro. Typuję zwycięstwo Thomaza Belluciego.

Thomaz Belluci @3.71 6/10 Pinnacle
Thomaz Belluci 2:0 @6.68 3/10 doxxbet
⛔
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Dzisiaj suche typy, bo nie mam czasu na analizy. Zobaczymy ile z tego wejdzie ...

Odolena Voda - Usti nad Labem 2 @2.30 5/10 Expekt
Brno - Havirov 2 @1.33 10/10 Sportingbet

Aris - Iraklis Thessaloniki 2 @1.53 7/10 Pinnacle
Seifert S. - Bemelmans R. 2 @1.65 7/10 Betsafe
Donskoy E. - Di Mauro A. 2 @1.65 6/10 Betsafe

Federer R. - Djokovic N. 1 @1.66 8/10 Pinnacle
Bydgoszcz - Belchatow 1+2.5 @2.40 3/10 Bet365

GL ... ^^
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Dzisiaj suche typy, bo nie mam czasu na analizy. Zobaczymy ile z tego wejdzie ...
Odolena Voda - Usti nad Labem 2 @2.30 5/10 Expekt
Brno - Havirov 2 @1.33 10/10 Sportingbet

Aris - Iraklis Thessaloniki 2 @1.53 7/10 Pinnacle
Seifert S. - Bemelmans R. 2 @1.65 7/10 Betsafe
Donskoy E. - Di Mauro A. 2 @1.65 6/10 Betsafe

Federer R. - Djokovic N. 1 @1.66 8/10 Pinnacle ????
Bydgoszcz - Belchatow 1+2.5 @2.40 3/10 Bet365
GL ... ^^
Te, w których pokładałem największe nadzieje oraz budżet to weszły, zawiódł jedynie Roger ... ???? Di Mauro też po wygranym 1 secie oddał dwa następne, ale i tak nie jest najgorzej.
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
WTA Monterrey
26.02.2011 - 22.00
McHale - Birnerova

Czeszka nie nadaje się na szybkie twarde korty i bardzo rzadko na nich grywa. Jej ulubiona nawierzchnia to cegła. Co innego McHale, która gra głównie na hardzie. Młoda Amerykanka powinna pewnie wygrać ten mecz.

McHale @1.36 8/10 Bet365 ✅
McHale 2:0 @2.0 6/10 Bet365 ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
ATP Acapulco Doubles
26.02.2011 - 24.00
Hanescu V./Tecau H. - Melo M./Soares B
Brazylijczycy celują w trzecie zwycięstwo na swoim kontynecie w tym roku. Jak do tej pory legitymują sie bilansem 11/0 na ziemi w tym roku. Nie sądzę, aby Rumuni mogli im przeszkodzić, bo o ile Tecau jest niezłym deblisą to Hanescu w debla gra od święta i zazwyczaj są to porażki w 1 rundzie.
Melo M./Soares B @1.55 8/10 Pinnacle
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
od tego momentu i od tej strony zacznę sobie robić statystyki i wszystko podliczać po każdym dniu i zobaczymy jak to wyjdzie ...
ATP Delarey Beach
27.02.2011 - 21.00
Janko Tipsarevic v Juan Martin Del Potro

Janko gra bardzo solidnie w tym turnieju, świetnie serwuje i naprawdę ciężko go złamać. To samo można powiedzieć o Potro, który pewnie wygra ten finał, ale liczę przynajmniej na jeden tie brak jeśli nie dwa.
Janko Tipsarevic +4.5 @1.80 7/10 Bet365 ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
WTA Monterrey
27.02.2011 - 21.00
Lucie Hradecka v Heather Watson
O obu tenisistkach było już naprawdę sporo pisane przy okazji poprzednich typów więc nie będę tego powielał. W tym meczu typuję zwycięstwo utalentowanej Brytyjki
Heather Watson @2.50 5/10 Paddy
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Ligue 1
27.02.2011 - 21.00
Lille - Lyon
Nie mam dzisiaj kompletnie weny ani ochoty do pisania wybujanych analizy, ale wszystkie typy są gruntownie przemyślane i nie ma grania nic z przypadku. Piłki nożnej staram się nie grać, chyba, że jest na prawde jakieś pewne lub mocne info i tak też jest z tym meczem. Czas udowodnić kto we Francji jest szefem.
Lyon DNB @2.60 7/10 Stan James
ZWROT
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom