>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

~~ Z bukmacherki można żyć ~~

Status
Zamknięty.
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
ATP Santiago
Fabio Fognini v Tommy Robredo

Typ - Tommy Robredo -3.5
Kurs - 1.80
Bukmacher - Bet365
Stawka - 1000 PLN
Gdyby Thomaz Belluci był wczoraj odrobinę bardziej regularny to spokojnie wygrałby ćwierćfinał z Włochem. Robredo w formie od początku sezonu i potrafi on trzymać piłkę w korcie dużo lepiej niż wczoraj Belluci i powinien on spokojnie wygrać ze słabym według mnie Fogninim oraz zwyciężyć w całym turnieju jutro.
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Fed Cup
Jarmila Groth - Flavia Penetta

Typ - 1
Kurs - 2.46
Bukmacher - Bet365
Stawka - 800 PLN
Jarmila świetnie czuje się na kortach w Hobart gdzie rozgrywany jest mecz. Na początku stycznia wygrała tutaj pewnie turniej rangi WTA nie tracąc po drodze nawet seta. Mimo słabego występu podczas AO kiedy to trafiła w 1 rundzie Wickmayer i odpadła po 3 setowej walce to Australijka od początku sezonu imponuje formą i w tym sezonie może być groźna dla najlepszych. Myślę, przechyli szalę zwycięstwa na korzyść Australijek i że jej ofensywny styl gry sprawi Włoszce sporo problemów, która po wczorajszym maratonie ze Stosur dzisiaj może lekko odczuwać trudy tamtego spotkania.
⛔
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
South American Championship U20
Argentinian U20 - Brazil U20
Typ - 2
Kurs - 2.0
Bukmacher - Stan James
Stawka - 1000 PLN
Typ - Brazil -2
Kurs - 4.80
Bukmacher - Bet365
Stawka - 700 PLN
Można powiedzieć, że to klasyk Ameryki Południowej, ale kto zna się na rzeczy ten wie, że to klasyk tylko z nazwy, bo Brazylia znacznie przewyższa swoich dzisiejszych przeciwników pod względem piłkarskim. Brazyili gromi tutaj wszystkich idąc jak burza po tytuł mistrza Ameryki Południowej do lat 20, no ale jeśli ma się w drużynie taką gwiazdę jak obchodzący wczoraj swoje 19 urodziny to trudno spodziewać się czegoś innego. Argentyna ten rocznik ma strasznie słaby, są poziom niżej niż utalentowani Canarinhos, a nawet uważam, że Kolumbia oraz Ekwador na tych mistrzostwach są silniejsze niż Argentyna. Takie kursy na ten mecz to prezenty od buków, ja bym wystawił nie więcej niż 1.40, ale nie ma co narzekać tylko trzeba brać, bo spodziewam się 2-3 bramkowej przewagi Brazylijczyków, którzy będą chcieli udowodnić kto jest najlepszy na ich kontynencie, a wiadomo, że mecze pomiędzy tymi drużynami zawsze mają dodatkowy smaczek. Podsumowując, liczę na wysoką wygraną Brazylijczyków.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Wiele razy autor prosil a nie pisanie zbednych postow w tym temacie wiec zakonczce ta blazenade i piszcie do niego PW jesli cos chcecie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
ATP Costa da Sauipe
Cermak/Friendl - Melo/Soares
Typ -1
Kurs - 2.62
Bukmacher - Paddy Power
Stawka - 800 PLN
Typ - 2:0
Kurs - 4.0
Bukmacher - Tobet
Stawka - 500 PLN
⛔
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
ATP San Diego
Bradley Klahn i Ryan Thacher v Alejandro Falla i Xavier Malisse
Typ - 2:0
Kurs - 4.20
Bukmacher - Nordicbet
Stawka - 1000 PLN
Falla ucieka na kwale do Memphis ...
⛔
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
ATP Costa da Sauipe
Thomaz Bellucci v Juan-Ignacio Chela
Typ - 1
Kurs - 1.57
Bukmacher - Paddy Power
Stawka - 800
Thomaz gra w domu więc nie wypada przegrać, a pozatym forma wyższa niż u Cheli, który nawet z naszym Łukaszkiem się męczył ...
⛔
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Jeśli w ciągu tygodnia - dwóch nie odrobie strat, bądź przed upływem tego czasu dojde do 10 tyś to zamykam temat. Dziękuję wszystkim
Nie chce się czepiać, ale mam nadzieję, że nie rzucasz słów na wiatr. Obiecywałeś kokosy ???? , a ostatnie Twoje kupony to bilans -7500 + ten minus wcześniejszy z 5k. Coś te życie z bukmacherki nie wygląda za specjalnie.
 
mgti 35

mgti

Użytkownik
Nie chce się czepiać, ale mam nadzieję, że nie rzucasz słów na wiatr. Obiecywałeś kokosy ???? , a ostatnie Twoje kupony to bilans -7500 + ten minus wcześniejszy z 5k. Coś te życie z bukmacherki nie wygląda za specjalnie.
Kolega którego cytuję przegrał jeszcze więcej swojego czasu i to sporo, więc nie martw się.
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
South American Championship U20
12.02.2011 - 22.45
Kursy na ten mecz są strasznie przeszacowane. Bukmacherzy w każdym meczy faworyzują Argentyńczyków, bo wiadomo Argentyna ... ale ten rocznik Argentyńczycy maja bardzo słaby nic ciekawego nie grają. Co innego Kolumbia, która obok Brazylii była dla mnie głównym faworytem do gry o tytuł, ale chłopakom trochę nie wyszło, przegrali wszystkie mecze. W kraju mówi się, że to wstyd dla kolumbijskiej piłki i dzisiaj chłopaki zapowiadają walkę do upadłego, aby odzyskać honor. Cenię ich wyżej niż Argentyńczyków, dlatego w tym meczu stawiam na nich, bo kursy są mocno przesadzone. Myślę, że utalentowany Carmona poprowadzi Kolumbijczyków do zwycięstwa. Warto również w tym meczu postawić na over bramkowy, ponieważ Argentyńczycy wciąż mają szansę na awans na IO, ale żeby to osiągnąć muszą wygrać ten mecz sześcioma bramkami oraz liczyć na porażkę Brazylijczyków i twierdzą, że to osiągną więc można spodziewać się otwartej gry z dużą ilością bramek.
Colombia U20 @7.68 3/10 Pinnacle
Colombia U20 DNB @5.50 4/10 Bet365
Colombia U20 +1.5 @1.63 7/10 Bet365
⛔
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
ATP Costa do Suipe
Nicolas Almagro - Oleg Dolgopolov
Taki typ na przełamanie złej passy ... Ale zamierzałem to pograć już wcześniej, ale jakoś wypadło mi z głowy, może i dobrze zrobiłem, bo widzę, że kursy urosły na Hiszpana. Krótko bo mecz już niedługo. Fakt, że Dolgopolov zrobił ogromny postęp w swojej grze w stosunku do poprzedniego sezonu i że gra tutaj rewelacyjnie jednak jest to jeszcze za mało na graczy takiej klasy jak Nicolas Almagro, który wczoraj pokonał będącego w niezłej formie Chelę i dzisiaj powinien poradzić sobie z młodym Ukraińcem.
Nicolas Almagro 1 @1.89 8/10 Pinnacle ✅
Nicolas Almagro 2:0 @3.20 5/10 Bah ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
South American Championship U20
13.02.2011 - 03.10
Brazil U20 - Urugwaj U20
O obu drużynach było już sporo pisane na tym forum w odpowiednim dziale, więc nie będę się powtarzał i krótko napiszę, bo już późno. Jest to Finał Mistrzostw Ameryki Południowej. Brazylia musi ten mecz wygrać, bo remis da tytuł Urugwajowi, więc Canarinhos od początku pewnie będą szarżować na bramkę przeciwników. Urugwaj to czarny koń tego turnieju i nieoczekiwany uczestnik finału. Jednak dzisiaj Brazylia ich zniszczy, bo jest o kilka klas lepsza. Neymar i spółka powinni ten mecz wygrać wysoko, bo w finale nie ma co się oszczędzać.
Brazil U20 @1.80 9/10 Bwin ✅
Brazil U20 -1 @2.38 7/10 Bet365 ✅
Brazil U20 -2 @5.75 4/10 Bet365 ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
ATP Marseille Qualifiers
Edouard Roger-Vasselin v Yannick Mertens 1 @1.22 ✅
Joao Sousa v Stephane Bohli 2 @1.36 ✅
Kurs - 1.66
Bukmacher - Bet365
Stawka - 10/10
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
WTA Paris
13.02.2011 - 14.00

Petra Kvitova - Kim Clijsters
Petra ma w tym turnieju dużo więcej w nogach niż Kim, 190 minut z Zahlavovą oraz 150 minut z Wicmkayer. Myślę, że to dzisiaj się odbije na jej formie, wczoraj pewnie jeszcze tak tego nie czuła, ale dzisiaj pewnie zmęczenia da o sobie znać. Poza tym Kim jest jednak o klasę lepszą zawodniczką niż młoda Czeszka. Do tego mogę dodać, że w dotychczasowych dwóch pojedynkach z Belgijką, Kvitova ugrała łącznie 5 gemów.
Kim -4.5 gema @1.72 8/10 ⛔
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Heather Watson v Andrea Hlavackova 1 @2.0 ✅
Dustin Brown v Michael Russell 2 @1.65 ✅
Busto Arsizio Women vs Bergamo Women 2 @2.10 ✅
Kurs - 6.93
Bukmacher - Interwetten
Stawka - 7/10
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom