>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

~~ Z bukmacherki można żyć ~~

Status
Zamknięty.
P 8

ptysio

Użytkownik
Skoro chciał odejść w wielkim stylu mógł jeszcze zakłady pvp zrobić z każdym na forum. Przynajmniej ja bym bym był w tę stronę pchnięty przez Ciemną Stronę Mocy która skrzywdziła nam Pana Sałatę. Jakieś wieści z zakładów pvp? Chcę widzieć OGIEŃ!!!!!!!!! WIO!!! WIOOOOO!!!!!!!!
 
K 13

kostek88

Użytkownik
Z tego co tu widzę to masa osób straciła swoją kasę. Parę osób eszcze kontaktowało się ze mną w tej sprawie. Chyba jestem jedną z nielicznych osób która na współpracy z nim nie straciła. Mi z 100PLN zrobił 800, ale doczekałem się 500 po 3 miesięcznych przypomnieniach na gg i mailach. Trudno mi dociec jakie były motywy jego działania, skoro pokazywał mi screeny na wygrane po kilkanaście tysięcy?? Czasami również na live podawał świetne typy które wchodziły. Wszyscy grali jego typy, że po podaniu ich na forum po 10 min zazwyczaj nie opłacało się ich grać. Ciekawe ile uzbierało się tej wszystkiej kasy mu wpłaconej???
 
cpt-obvious 7

cpt-obvious

Użytkownik
Panowie, co tu się wyprawia? Czemu ktokolwiek z Was miałby dawać kasę komuś innemu, żeby ją obrócił? Takie rzeczy się samemu robi. Trochę temat zaśmiecacie -piszecie strasznie enigmatycznie. Albo pisać o co chodzi, albo na priva się udać.
 
kileros 28

kileros

Użytkownik
Tez stracilem kase, 500 mu wyslalem, niby obrocil to na bet365 do 1650, chcialem wyplacic Moje 500, jednak mowil ze jakies problemy mial z MB i to chwile potrwa, i tak mnie zwodzil pare dni, tygodni ???? pozniej przelal mi 200zl i przestal sie odzywac wogole ???? od tygodnia zadnego kontaktu.
 
theluk 3,1K

theluk

Użytkownik
pan Sałata budował wokół siebie zaufanie, na tej podstawie wiele ludzi się z nom kontaktowało i prosiło o typy zanim się pojawiły na forum, te podawał np na gg, jak również typy na live, to wszystko przynosiło na prawde fajne zyski ,szkoda że z tego wyszedł jeden wielki wał.
ps. ja temu panu wpłaciłem sporo kwotę większą niż 100zl...
ale tak jak pisałem , na szczęscie jego wiedza dała mi zarobić większe pieniądze.
A pan sałata dzięki takim wpłatom musiał uzbierać niemały majątek
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Czemu ktokolwiek z Was miałby dawać kasę komuś innemu, żeby ją obrócił?
Ludzka naiwność to raz, a dwa nie chciałbyś darmowej kasy od takiego typera jakim jest Henio? Tak bynajmniej myśleli ci, którzy dali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 0

alienv

Użytkownik
nie rozumiem po co jemu miała być Wasza kasa &quot;na obrót&quot; skoro wg wyników mógł mieć swojej wystarczająco dużo? rozumiem ekstra kasa za dobre typy w pierwszej kolejności, ale to?
pytam serio mam dopiero kilka miesięcy stażu w bukmacherce ????
 
P 0

preton

Użytkownik
Lekko zmodyfikowana klasyczna piramidka finansowa. Z ta roznica ze nikt nie wiedzial o innych wplacajacych kase ;)

Wyrazy wspolczucia dla tych co stracili kase
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
@alien
Mądrze mówisz, sałata naprawdę na amatorski sposób nabierał ludzi. Skoro na kilku bukach tysiąc, tysiącem tysiąca poganiał to na cholerę mu kasa na &#39;obrót&#39;? To najgłupsza bajka jakąkolwiek i kiedykolwiek słyszałem, wystarczy leciutko mózgiem ruszyć.
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Zgadzam się z przedmówcą. Macie dobre jego typy na forum po co wysyłać mu kasę? Ja korzystam z tych co tu podaje i wychodzę na tym extra ale nie przesłałbym nikomu ani grosza. Już Wam się chyba nie chce na forum wchodzić żeby skorzystać z typów tylko chcecie wysłać kolesiowi stówkę a on ma Wam co tydzień tysiaka zapodawać? Zastanówcie się nad sobą;]
 
mag84 1,7K

mag84

Użytkownik
???? Ładnie ludzie się daliście ;) Odzyskane kasy jest możliwe - może nie 100% ale jest. Osoby chętne proszę o PW - odpowiem na wszystkie zapytania co do sposobu ! Oczywiście mówimy tu o prawnym dochodzeniu zwrotu gotówki !!
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Kilka słów. 1 - Wasza naiwność mnie przeraża. Za naiwność się płaci - zwłaszcza jak ktoś nie słuch a innych . Naiwność/łatwowierność rodzi oszustów. 2 - Nikt nie mógł i nie może skontaktkować się z Sałatą na PW - bo po pierwszych sygnałach, że szuka klientów dostał blokadę oraz zakaz podawania jakichkolwiek namiarów kontaktowych na forum. 3 - Sami z nim się kontaktowaliście i sami sobie jesteście winni. Skoro sami potrafiliście z nim robić interesy poza forum to róbcie do końca i nie wylewajcie teraz żali. 4 - Na forum były głosy o tym, że Sałata nie jest w stanie grać za tyle co mówi - że to jest lansowanie się. Uwierzyliście mu w te bajki to Wasza sprawa, zdobył wasze &quot;uznanie&quot;, uznaliście go za Boga. Tylko skoro ktoś zarabia kilkadziesiąt tysięcy (nawet niby miesięcznie) to po co mu marne kilkaset złotych od ludzi? Możecie poczytać kilka stron tego tematu - http://forum.bukmacherskie.com/f98/czy-z-bukmacherki-da-sie-zyc-14348-75.html#post2361054 jak robi się screeny - http://forum.bukmacherskie.com/f98/czy-z-bukmacherki-da-sie-zyc-14348-76.html#post2361369 moja wypowiedź - http://forum.bukmacherskie.com/f98/czy-z-bukmacherki-da-sie-zyc-14348-78.html#post2363772 5 - Reasumując: posty zostały w nocy usunięte przez moda. Przywróciłem te w miarę merytoryczne ku przestrodze, zbanowałem Sałatę i temat uważam za zamknięty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom