>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

~~ Z bukmacherki można żyć ~~

Status
Zamknięty.
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Australian Open 2011 - Kobiety
Caroline Wozniacki v Na Li
Typ - 1
Kurs - 2.20
Bukmacher - Bet365
Stawka - 800 PLN
Ja rozumiem, że Li gra tutaj znakomicie, w tym roku nie przegrała jeszcze meczu, a w Australian Open nie przegrała jeszcze seta. Tylko wszystko wszystkim, ale jeśli spojrzeć na jej tegoroczne przeciwniczki to widać, że nie miała jeszcze do czynienia z przeciwniczką na poziomie Wozniackiej czy też przypominającą ją stylem gry. Można Karoliny nie lubić, krytykować ją, że nie zasługuje na nr1 Światowego Rankingu, jednak należy ją podziwiać za wolę walki i ambicję, za to ile zdrowia zostawia na korcie aby osiągnąć sukces i za to jak jest zdeterminowana do tego aby tutaj zwyciężyć. Na Li gra ofensywny tenis i do tej pory podczas Australian Open spotykała również ofensywnie usposobione tenisistki. Nie grała jeszcze z kimś takim jak Wozniacka. I wydaję mi się, że to będzie duży problem dla Chinki, bo Dunka potrafi wybiegać każdy punkt. Bardzo dobra gra defensywna oraz świetne poruszanie się po korcie sprawiają, że ofensywnie usposobione rywalki mają z nią spore problemy, bo wykańcza ona je swoją regularnością. A w dotychczasowych meczach Na Li popełniała sporo niewymuszonych błędów, ale wygrywała bo rywalki popełniały ich więcej. Rok temu te zawodniczki również spotkały się podczas Australian Open. Wtedy kursy kształtowały się około 2.90 na Na Li i 1.40 na Wozniacką. Więc czy aż tak dużo zmieniło się przez ten rok na niekorzyść Dunki, że teraz oferują na nią aż 2.20!? Moim zdaniem nie, a uważam, że jest wręcz odwrotnie, bo zrobiła ona ogromny postęp, awansowała na 1 miejsce w rankingu i jest bardzo trudna do pokonania. Widzę dzisiaj zacięty mecz z końcowym zwycięstwem Caroline Wozniacki.
⛔ 800
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Memphis Grizzles v New Jersey Nets 1 @1.60
Mahesh Bhupathi i Leander Paes v Max Mirnyi i Daniel Nestor 2 @1.72
Kurs - 2.75
Bukmacher - Bet365
Stawka - 700 PLN
⛔ 700
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Kim Clijsters v Vera Zvonareva
Typ - 2
Kurs - 2.37
Bukmacher - Bet365
Stawka - 400 PLN

Novak Djokovic v Roger Federer 2 @1.40
GS - Kobiety v Hyundai - Kobiety 2 @1.28
Kurs - 1.79
Bukmacher - Bet365
Stawka - 2000 PLN
⛔ 2400
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Florent Serra v Daniele Giorgini 1 @1.20 ✅

Mecz słabo obsadzonego czelka na Wyspie Reunion. Jak dla mnie pewna lokata na dzień dzisiejszy. Spodziewałem się kursów w okolicach 1.10 i mniej więc jestem mile zaskoczony. Mecz Dawida z Goliatem jeśli chodzi o tenisowe umiejętności. Giorgini kompletnie nie nadaje się na twarde szybkie nawierzchnie. Od sezonu 2007 zagrał 8 oficjalnym meczówna kortach twardych z czego większość przegrał. Nie mam pojęcia jak w poprzedniej rundzie wyeliminował faworyzowanego Deseina jednak teraz jestem pewien, że Serra skończy jego udział w tym turnieju, bo Florent po prostu tego przegrać nie może.
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Michael Russell v Nicholas Monroe 1 @1.30

Russell broni tutaj tytułu sprzed roku i powinien on bez problemów uporać się z Monroe, bo jest zawodnikiem o klasę lepszym. Problemy aklimatyzacyjne po powrocie z Australi, które było widać w pierwszym meczu turnieju kiedy to niespodziewanie stracił seta powinien mieć już za sobą i w dwóch setach odprawić Nicholasa.

Ryler Deheart v Ryan Harrison 2 @1.33

Deheart wraca po kontuzji dłoni. Wciąż mówi, że odczuwa ból i ma problemy z dobrym uchwytem rakiety. Stąd jego słaba postawa podczas australijskiego turnee kiedy to bardzo szybko odpadł z AO i sam otwarcie mówił, że pojechał tam bardziej jako turysta, bo jest bez formy i z powodu kontuzji nie przepracował należycie okresu zimowego przez 6 tygodni wychodząc zaledwie dwa razy na trening.

Fenerbahce Ulker v Valencia 1 @1.32 ✅
Ryler Deheart v Ryan Harrison 2 @1.33 ✅
Michael Russell v Nicholas Monroe 1 @1.30 ✅
Norwegia v Serbia 1 @1.57 ⛔

Kursy - 3.58
Bukmacher - Bet365
Stawka - 600 PLN
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Każdemu zdarza się słabsza passa, pogrzebał mnie Federer, któremu nad wyraz zaufałem ,a było już całkiem nieźle ,no ale i tak bywa. Co do ilości meczów to gram głównie single i duble, od świeta zdarzy się jakaś &#39;taśma&#39;. I co nadmiernej częstotliwości granych kuponów, to ja doskonale zdaje sobie z tego sprawę, bo mam takie motto, że bukmacherka to nie sprint a maraton, ale dzięki za zainteresowanie. Po raz ostatni podejmuję próbę dojścia do dużych pieniedzy z kwotą 2 tyś złotych, bo wiem, że jest to możliwe tylko potrzebna jest większa samodyscyplina. Wkrótce coś wrzucę.
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Challenger - Honolulu
Alex Kuznetsov v Jesse Witten

Typ - 2
Kurs - 1.83
Bukmacher - Bet365
Stawka - 760 PLN

Kuznetsov w kiepskiej formie, na dobrą sprawę to już wczoraj powinien odpaść z Reynoldsem, który miał piłki meczowe przy swoim serwisie, ale pokpił sprawę, dał się przełamać i przegrał mecz po TB w 3 secie. Obydwaj kiepsko serwowali, bo łamali się co chwilę. Z kolei Witten sprawił wczoraj niespodziankę, bo pokonał nieźle dysponowanego w tym turnieju Kendricka i nie powinien mieć dzisiaj problemów z pokonaniem Kuznetsova. H2h 3:1 na korzyść Wittena.
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Challenger - Honolulu
Alex Kuznetsov v Jesse Witten ⛔

Typ - 2
Kurs - 1.83
Bukmacher - Bet365
Stawka - 760 PLN

Kuznetsov w kiepskiej formie, na dobrą sprawę to już wczoraj powinien odpaść z Reynoldsem, który miał piłki meczowe przy swoim serwisie, ale pokpił sprawę, dał się przełamać i przegrał mecz po TB w 3 secie. Obydwaj kiepsko serwowali, bo łamali się co chwilę. Z kolei Witten sprawił wczoraj niespodziankę, bo pokonał nieźle dysponowanego w tym turnieju Kendricka i nie powinien mieć dzisiaj problemów z pokonaniem Kuznetsova. H2h 3:1 na korzyść Wittena.
Bilans: ✅ 500 PLN
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Michael Russell v Ryan Harrison 1 @1.80
Lukas Rosol v Go Soeda 2 @1.83
Andrej Martin v Dmitry Tursunov 2 @1.50
Kurs - 5.20
Bukmacher - Bet365
Stawka - 500 PLN
⛔
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
prosiłem wyraznie o zakaz pisania komentarzy w temacie jesli chcecie mi szepnac mile słowko to zapraszam na pw bukmacherzy
Kolega ewidentnie prosił o nie komentowanie jego gry więc następne wypowiedzi w tym temacie będą &quot;nagradzane&quot;
Dziękuje za uwage i pozdawiam, a autorowi tematu życze skutecznej gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Przemyślałem trochę sprawę i postanowiłem, że nie będę swojego budżetu ograniczał tylko do 2 tyś co ułatwi mi grę. Mam zamiar zsumować wszytko co do tej pory osiagnąłem, a raczej straciłem tj ⛔5800 PLN i grać kupony stawkując od 1 do 10 przy czym 1j-100 PLN. Jeśli w ciągu tygodnia - dwóch nie odrobie strat, bądź przed upływem tego czasu dojde do ⛔10 tyś to zamykam temat. Dziękuję wszystkim za zainteresowanie moim tematem, jeśli ktoś ma jakieś pytania chętnie odpowiem na PW, bo komentarzy w temacie sobię nie życzę. Dziękuję pozadrawiam. A więc zaczynamy odrabianie ...
Bilans - ⛔ 6000 PLN
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Challenger - Honolulu
Ryan Harrison v Alex Kuznetsov
Typ - 1 ✅
Kurs - 1.40
Bukmacher - Bet365
Stawka - 900 PLN
Typ - Ryan Harrison 2:0 ⛔
Kurs - 2.10
Bukmacher - Bet365
Stawka - 400 PLN
Harrison to młody Amerykański tenisista, spory talent, przynajmniej tak twierdzą Amerykańscy specjaliści. Ma dopiero 19 lat. W tym turnieju odprawił już dwóch zawodników regularnie grających na poziomie ATP tj Sweetinga oraz broniącego tutaj tytułu Russela. Ryan świetnie się tutaj czuje, bo szybkie korty sprzyjają jego grze. Świetnie serwuje i naprawdę ciężko go złamać. Kmeczowych w meczy z Reynoldsem. Młody Ryan ma już w tym turnieju dużo lepszych przeciwników na rozkładzie niż przeciętny Alex i powinien sobie z nim bez problemów poradzić.
/edit
Bilans - ⛔ 6000 PLN
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Challenger - Burnie
Joel Lindner v Ivo Minar
Typ - 1
Kurs - 4.05
Bukmacher - Betsafe
Stawka - 300 PLN
Jak wiadomo Australijczycy na swojej Ziemi są niezwykle groźni. Zastanawia mnie tylko co tam robi Minar? Skoro tak bardzo chciał grać na hardzie to mógł się wybrać na jakiś challenger w Europie lub spróbować sił w kwalach do któregoś z turniejów rangi ATP, albo wybrać się na swoją ukochaną cegłę do Santiago. Tak więc dzisiaj Czechowi przyjdzie mierzyć się z 22 letnim olbrzymem z Australii. Chłopak ten mierzy aż 199cm. Wzrost ten oraz lewa sprawiają, że na szybkich nawierzchniach na pewno nie jest on łatwym przeciwnikiem, a tym bardziej dla kogoś takiego jak Minar, który szybkich nawierzchni unika jak może. Ivo nie lubi grać z leworęcznymi tenisistami, bilans z tenisistami grającymi lewą ręką ma znacznie gorszy niż bilans z praworęcznymi. Joel swojego czasu był czołowym juniorem Świata odkąd wkroczył w seniorski tenis jakoś specjalnie o nim nie słychać, ale robi systematyczny progres i co roku pnie się o około 200 miejsc rankingowych w górę i aktualnie zajmuje 647 miejsce. Myślę, że na pewno będzie dzisiaj w sanie powalczyć z Czechem. Ivo to zawodnik uwielbiający cegłę oraz unikający szybkich nawierzchni. W poprzednim sezonie zagrał aż w jednym w turnieju odbywającym się na otwartych kortach twardych gdzie też przegrał w 1 rundzie.
Joel jest zaznajomiony z kortami w Burnie, bo zaliczył tutaj już dwie rundy kwalifikacji, gdzie nie oddał nawet seta i ani razu nie dał się przełamać, a więc widać, że serwis jest jego mocną stroną. Sądzę, że młody Australijczyk jest w stanie powalczyć z Ivo, a nawet liczę na niespodziankę.
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Challenger - Singapur
Dmitry Tursunov v Lukas Rosol
Typ - 1
Kurs - 1.53
Bukmacher - Bet365
Stawka - 1000 PLN Dima wraca do tenisa po sporej przerwie. Niegdyś 20 rakieta Świata, a aktualnie 264, zwycięzca 6 turniejów singlowych oraz 5 w grze podwójnej. Według relacji ludzi, którzy widzieli jego grę w Singapurze wszystkie znaki na niebie i na korcie wskazują, że wraca on do wielkiego tenisa i będzie piął się w górę w rankingowej drabince i już dziś staje przed szansą wywalczenia pierwszego tytułu po powrocie grając finał challengera w Singapurze. Za przeciwnika ma drewnianego wielkoluda z Czech mieżącego 195cm. Zawodnika tego częściej możemy zobaczyć na kortach ceglanych niż na szybkich nawierzchniach. Opiera on swoją grę głównie na mocnym pierwszym podaniu, po którym wygrywa około 70-80% punktów, przy drugim nie jest już tak kolorowo,bo okolo 40%. Jest on słabo wyszkolony technicznie, swoją grę opiera głównie na sile uderzeń. Co do Dimy to również posiada on świetny serwis, co mecz notuje średnio około 10 asów. Z relacji z singapurskiego challengera wynika, że swoje gemy serwisowe Tursunov wygrywał bardzo łatwo. Lubi on atakować i przejmować inicjatywę. W turnieju tym stracił tylko jednego seta, z Włochem Cipollą, który zaskoczył go świetną defensywą. Rosol bez wątpienia nie należy do zawodników brylujących w defensywie z racji jego słabego poruszania się po korcie. Dima gra inteligenty tenis, gdy widzi, że mu nie idzie i nie trafia jak np. w meczu Martinem to stara się trzymać piłkę w korcie jednak by w odpowiednim momencie przyśpieszyć i wygrać punkt. Z racji tego, że jest świetnym deblistą gra również świetnie przy siatce. Widzę tutaj pewne zwycięstwo Dimy Tursunova.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom