>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

~~ Z bukmacherki można żyć ~~

Status
Zamknięty.
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Challenger - Burnie
Colin Ebelthite i Adam Feeney v Tatsuma Ito i Tsung-Hua Yang
Typ - 1
Kurs - 1.44
Bukmacher - Bet365
Stawka - 900 PLN
Australijczycy grają na swojej Ziemii z przybyszami z Azji :p Ebelthite oraz Feeney są to zawodnicy specjalizujący się w deblu. Kręcą się około 200 miejsca w indywidualnym rankingu deblistów. Ostatnio zaliczyli świetny jak ich możliwości występ podczas Australian Open odpadając dopiero w trzeciej w rundzie z naszymi rodakami Fyrstenbergiem i Matkowskim. Jednak nie poddali się bez walki i urwali naszemu deblowi nawet seta, a więc nie są tacy słabi. Rok temu dotarli tutaj do ćwierćfinału i co ciekawe we wcześniejszej rundzie pokonując w 2 setach ich dzisiejszego rywala Tsunga-Hua Yanga, który grał wtedy z Mitsuhashi. Właśnie co do pary azjatyckiej to grają oni pierwszy raz ze sobą. O ile Yang gra od czasu do czasu debla to Ito robi to naprawdę od święta. Liczę tutaj na łatwą wygraną doświadczonych Australijczyków z młodymi Azjatami.
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Challenger - Burnie
Joel Lindner v Ivo Minar ✅
Typ - 1
Kurs - 4.05
Bukmacher - Betsafe
Stawka - 300 PLN
Jak wiadomo Australijczycy na swojej Ziemi są niezwykle groźni. Zastanawia mnie tylko co tam robi Minar? Skoro tak bardzo chciał grać na hardzie to mógł się wybrać na jakiś challenger w Europie lub spróbować sił w kwalach do któregoś z turniejów rangi ATP, albo wybrać się na swoją ukochaną cegłę do Santiago. Tak więc dzisiaj Czechowi przyjdzie mierzyć się z 22 letnim olbrzymem z Australii. Chłopak ten mierzy aż 199cm. Wzrost ten oraz lewa sprawiają, że na szybkich nawierzchniach na pewno nie jest on łatwym przeciwnikiem, a tym bardziej dla kogoś takiego jak Minar, który szybkich nawierzchni unika jak może. Ivo nie lubi grać z leworęcznymi tenisistami, bilans z tenisistami grającymi lewą ręką ma znacznie gorszy niż bilans z praworęcznymi. Joel swojego czasu był czołowym juniorem Świata odkąd wkroczył w seniorski tenis jakoś specjalnie o nim nie słychać, ale robi systematyczny progres i co roku pnie się o około 200 miejsc rankingowych w górę i aktualnie zajmuje 647 miejsce. Myślę, że na pewno będzie dzisiaj w sanie powalczyć z Czechem. Ivo to zawodnik uwielbiający cegłę oraz unikający szybkich nawierzchni. W poprzednim sezonie zagrał aż w jednym w turnieju odbywającym się na otwartych kortach twardych gdzie też przegrał w 1 rundzie.
Joel jest zaznajomiony z kortami w Burnie, bo zaliczył tutaj już dwie rundy kwalifikacji, gdzie nie oddał nawet seta i ani razu nie dał się przełamać, a więc widać, że serwis jest jego mocną stroną. Sądzę, że młody Australijczyk jest w stanie powalczyć z Ivo, a nawet liczę na niespodziankę.
✅ 915 PLN
Bilans - ⛔ 5085 PLN
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Challenger - Singapur
Dmitry Tursunov v Lukas Rosol ✅
Typ - 1
Kurs - 1.53
Bukmacher - Bet365
Stawka - 1000 PLN Dima wraca do tenisa po sporej przerwie. Niegdyś 20 rakieta Świata, a aktualnie 264, zwycięzca 6 turniejów singlowych oraz 5 w grze podwójnej. Według relacji ludzi, którzy widzieli jego grę w Singapurze wszystkie znaki na niebie i na korcie wskazują, że wraca on do wielkiego tenisa i będzie piął się w górę w rankingowej drabince i już dziś staje przed szansą wywalczenia pierwszego tytułu po powrocie grając finał challengera w Singapurze. Za przeciwnika ma drewnianego wielkoluda z Czech mieżącego 195cm. Zawodnika tego częściej możemy zobaczyć na kortach ceglanych niż na szybkich nawierzchniach. Opiera on swoją grę głównie na mocnym pierwszym podaniu, po którym wygrywa około 70-80% punktów, przy drugim nie jest już tak kolorowo,bo okolo 40%. Jest on słabo wyszkolony technicznie, swoją grę opiera głównie na sile uderzeń. Co do Dimy to również posiada on świetny serwis, co mecz notuje średnio około 10 asów. Z relacji z singapurskiego challengera wynika, że swoje gemy serwisowe Tursunov wygrywał bardzo łatwo. Lubi on atakować i przejmować inicjatywę. W turnieju tym stracił tylko jednego seta, z Włochem Cipollą, który zaskoczył go świetną defensywą. Rosol bez wątpienia nie należy do zawodników brylujących w defensywie z racji jego słabego poruszania się po korcie. Dima gra inteligenty tenis, gdy widzi, że mu nie idzie i nie trafia jak np. w meczu Martinem to stara się trzymać piłkę w korcie jednak by w odpowiednim momencie przyśpieszyć i wygrać punkt. Z racji tego, że jest świetnym deblistą gra również świetnie przy siatce. Widzę tutaj pewne zwycięstwo Dimy Tursunova.
✅ 500 PLN
Bilans - ⛔ 4585 PLN
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Południowa Ameryka - Mistrzostwa U20
Chile U20 v Brazylia U20

Typ - 2 ✅
Kurs - 1.50
Bukmacher - Interwetten
Stawka - 1000 PLN

Typ - HT/FT Brazylia U20 - Brazylia U20 ⛔
Kurs - 2.05
Bukmacher - Bet365
Stawka - 500 PLN

Brazylia to główny faworyt do wygrania tych mistrzostw. Bo jeśli ma się w składzie takiego zawodnika jak super strzelec Neymar to trudno spodziewać się czegoś innego. Canarinhos są o poziom wyżej od pozostałych ekip, jak do tej pory ogrywają wszystkich z ogromną swobodą. Jedyną wpadkę zaliczyli z Boliwią remisując 1:1, ale mecz wyglądał tak, że Boliwia postawiła autobus przed własną bramką i bronili wyniku, do tego dopisywało im ogromne szczęście bo Brazylia zaliczyła w tym meczu 3 słupki oraz poprzeczkę. Z kolei Chile zaliczyło już porażki z Urugwajem 0:4 oraz z Argentyna 1:3, które mimo wszystko są o klasę słabsze od od Brazylii. Spodziewam się spadków kursów na to zdarzenie więc podaje już teraz.
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Południowa Ameryka - Mistrzostwa U20
Urugwaj U20 v Kolumbia U20
Typ - 2 DNB
Kurs - 2.0
Bukmacher - Bet365
Stawka - 700 PLN
Typ - 2
Kurs - 2.99
Bukmacher - Pinnacle
Stawka - 500 PLN
Bukmacherzy trochę przeceniają Urugwaj, bo kurs powinny być zgoła odwrotne, bo to Kolumbia jest niezaprzeczalnym faworytem tego meczu. Obok Brazylii są dla mnie drugim kandydatem do podium na tym turnieju. Drużyna ta jest tworzona pod Mistrzostwa Świata, które mają odbyć się w ich kraju, a więc grają już trochę ze sobą. Oprócz zgraniu, które ce****e tą drużynę należy również wspomnieć o fenomenalnym Cardonie, który co mecz strzela bramkę lub dwie i do tego świetnie asystuje. Chłopak ten ma papiery na wielkie granie i w każdym meczu potrafi zrobić różnicę. Do tego jest świetnym kapitanem, który bardzo dobrze kieruje swoją drużyną na boisku. Tutaj również spodziewam się spadków na Kolumbię, bo są napewno lepszą drużyną niż Urugwaj, który potrafił na tych mistrzostwach przegrać już z Peru czy z Argentyną, dlatego też typ podany już teraz.
⛔ 1200 PLN
Bilans - ⛔ 5785 PLN
troche pechowo bo do utraty bramki Kolumbia byla strona przewazajaca a pozniej mimo otrzymania czerwonej kartki i grania w oslabieniu rowniez byli strona dominujaca, braklo szczescia ...
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Somdev Dev Varman v Raven Klaasen 1 @1.67
Matthias Bachinger v Marc Gicquel 1 @1.83
Filippo Volandri v Thomaz Bellucci 2 @1.14
Kurs - 3.48
Bukmacher - Paddy Power
Stawka - 700 PLN
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Sally Peers v Eugenie Bouchard 1 @1.28 ⛔ ????
Peter Polansky v Dusan Lojda 1 @1.40 ✅
Marinko Matosevic v Philip Bester 1 @1.40 ⛔
Kurs - 2.50
Bukmacher - Bet365
Stawka - 900 PLN
Dzisiaj bez analizy z powodu braku czasu. Mogę tylko powiedzieć, że wszystkie mecze są z challengera oraz turnieju ITF rozgrywanych w Australii a dokładniej w Burnie, a więc warto stawiać na Australijczyków. I tak też wybrałem dwa spotkania australijsko-kanadyjskie, a w trzecim zaufam młodemu Kanadyjczykowi Polanskiemu. Akurat tak się złożyło, że we wszystkich trzech spotkaniach występuje kanadyjska młodzież. Takie kursy w tych spotkaniach to prezenty od buków, szczególnie cieszy mnie kurs na Matosevisa, który gra z kiepskim Besterem, ale reszta tez nie powinna mieć problemów, Polansky zaprezentował się już nam w tym roku podczas AO kiedy to odpadł w 3 rundzie kwalifikacji, Lojda dotarł do drugiej. Ponadto kilka dni temu skreczował podczas challengera w Singapurze po przegranym 1 secie 6:0 z Włochem Cipolla, a więc może mieć jakieś problemy ze zdrowiem. Co do Peers jest to młody talent australijskiego tenisa, która ma już na rozkładzie całkiem znane rywalki jak chociażby w tym sezonie Kleybanova i nie powinna mieć problemów z pokonaniem 17-letniej Kanadyjki. Kupon ten wydaje się pewną lokatą.
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Luke Saville v Paolo Lorenzi 1 @4.62

Króciutko, bo mecz już niebawem. Jest to pierwsza runda challengera rozgrywanego na Australijskiej ziemi na kortach twardych. Jak już wcześniej wspominałem Australijczycy nieźle przygotowali się na początek sezonu i są niezwykle groźni u siebie. Moją uwagę przykuł mecz 17-letniego utalentowanego &#39;kangura&#39; z Włochem Lorenzim. W Australii mówi się o nim jako o wielkim talencie australijskiego tenisa. W tym roku dotarł on do finału juniorskiego Australian Open, a więc korty australijskie bardzo mu pasują. Za przeciwnika ma Włocha Lorenziego. Paolo to typowy gracz uwielbiający mączkę. Gra głównie na poziomie challengerowym. Na hardzie gra naprawdę od święta. W poprzednim sezonie na hardzie odniósł dwa zwycięstwa w kwalifikacjach do Auckland, aby później odnieść sześć porażek na tej nawierzchi a więc widać wyraźnie, że ta nawierzchnia mu nie służy. W Australian Open nawet nie brał udziału, więc nie wiem co taki gracz jak on robi w Burnie, na turnieju gdzie nawierzchnia ewidentnie mu nie służy, być może przyjechał na wakacje? Myślę, że młody kangur jest w stanie powalczyć z Włochem a nawet liczę na niespodziankę.
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Marinko Matosevic v Philip Bester 1 @1.40

I kolejny typ na Australijczyka. Marinko mimo słabszego początku sezonu to dla mnie jeden z solidniejszych australijskich tenistów. Według rankingu to jest on drugim tenisistą z tego kraju po Leytonie. W swojej karierze wygrał on 6 turniejów na poziomie challengerowym z czego 5 na hardzie, a 2 w poprzednim sezonie na Amerykańskiej Ziemi. Jest on wysokim graczem mierzącym 194 cm, a więc jego atutem jest potężny serwis co na takiej nawierzchni jak w Burnie jest groźną bronią. Jego przeciwnikiem jest urodzony w Niemczech młody Kanadyjczyk Philip Bester. Jest to zawodnik grający do tej pory w turniejach rangi Futures. Jego ulubiona nawierzchnią jest nawierzchnia ceglana, na której w poprzednim sezonie wygrał trzy turnieje. Jest też niezłym deblistą bo wygrał 6 turniejów deblowych. Wszystkie te osiągnięcia miały miejsce na turniejach niższej rangi niż challengery, a różnica pomiędzy challengerami oraz turniejami niższych rang takimi jak futuresy jest naprawdę spora. Widzę tutaj łatwe zwycięstwo urodzonego w Bośni Australijczyka i taki kurs biorę z pocałowaniem ręki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Polska - I Liga - Mężczyźni 2010/11
Trefl Gdansk vs GTPS Gorzow
Typ - 1
Kurs - 1.58
Bukmacher - Bet365
Stawka - 1000 PLN
Mecz lidera z wiceliderem rozgrywek 1 ligi. Drużyna Trefla to drużyna z dużo większym potencjałem, mają oni aspiracje na awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Mimo, że są liderami to mają jeszcze jeden mecz mnie rozegrany niż GTPS, a więc dzisiaj mają szansę im poważnie odskoczyć. W drużynę tą są wpompowywane spore pieniądze, coś na kształt Trefla Sopot w Pluslidze Kobiety, może nie ma tam jeszcze takich gwiazd jak w Sopocie aczkolwiek myślę, że po awansie do Plusligi, na który działacze i wszyscy w Gdańsku mocno liczą zostaną zakontraktowane znane nazwiska bo pieniądze są. Liczę na zwycięstwo Trefla, który jest kadrowo znacznie silniejszy niż drużyna z Gorzowa.
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Puchar CEV – Mężczyźni 2010/11
CSKA Sofia vs Ziraat Bankasi
Typ - 2
Kurs - 2.10
BuKmacher - Bet365
Stawka - 800 PLN
Kursy na ten mecz powinny być zgoła odwrotne, Ziraat Bankasi to aktualny lider ligi tureckiej przed takimi drużynami jak chociażby naszpikowane gwiazdami Fenerbahce. Legitymują się bilansem 13/2, ich skład to połączenie doświadczenia z młodością. W ich drużynie występuje znany większości doświadczony francuski atakujący Granvorka. Co do CSKA, to również przewodzą oni w swojej rodzimej lidze jednak nie mają tak z kim walczyć, są 28-krotnym mistrzem Bułgarii. Różnica pomiędzy obiema ligami jest kolosalna. Nie mają w swoim składzie, żadnych gwiazd. Prym w tej drużynie wiedzie skoczny Kenijczyk Mayo jednak jest to zawodnik strasznie chimeryczny często popełniający proste błędy. Myślę, że drużyna turecka powinna tutaj wygrać ze średniakiem europejskim jakim jest CSKA Sofia.
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Polska - I Liga - Mężczyźni 2010/11
Trefl Gdansk vs GTPS Gorzow
Typ - 1
Kurs - 1.58
Bukmacher - Bet365
Stawka - 1000 PLN
Mecz lidera z wiceliderem rozgrywek 1 ligi. Drużyna Trefla to drużyna z dużo większym potencjałem, mają oni aspiracje na awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Mimo, że są liderami to mają jeszcze jeden mecz mnie rozegrany niż GTPS, a więc dzisiaj mają szansę im poważnie odskoczyć. W drużynę tą są wpompowywane spore pieniądze, coś na kształt Trefla Sopot w Pluslidze Kobiety, może nie ma tam jeszcze takich gwiazd jak w Sopocie aczkolwiek myślę, że po awansie do Plusligi, na który działacze i wszyscy w Gdańsku mocno liczą zostaną zakontraktowane znane nazwiska bo pieniądze są. Liczę na zwycięstwo Trefla, który jest kadrowo znacznie silniejszy niż drużyna z Gorzowa.
FT 3:2
✅ 580
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Puchar CEV – Mężczyźni 2010/11
CSKA Sofia vs Ziraat Bankasi
Typ - 2
Kurs - 2.10
BuKmacher - Bet365
Stawka - 800 PLN
Kursy na ten mecz powinny być zgoła odwrotne, Ziraat Bankasi to aktualny lider ligi tureckiej przed takimi drużynami jak chociażby naszpikowane gwiazdami Fenerbahce. Legitymują się bilansem 13/2, ich skład to połączenie doświadczenia z młodością. W ich drużynie występuje znany większości doświadczony francuski atakujący Granvorka. Co do CSKA, to również przewodzą oni w swojej rodzimej lidze jednak nie mają tak z kim walczyć, są 28-krotnym mistrzem Bułgarii. Różnica pomiędzy obiema ligami jest kolosalna. Nie mają w swoim składzie, żadnych gwiazd. Prym w tej drużynie wiedzie skoczny Kenijczyk Mayo jednak jest to zawodnik strasznie chimeryczny często popełniający proste błędy. Myślę, że drużyna turecka powinna tutaj wygrać ze średniakiem europejskim jakim jest CSKA Sofia.
FT 3:2, porażkimi minimalnie po tie breaku 16:14 mimo, że prowadzili już 7:3 ...
⛔ 800 PLN
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Karolina Włodarczka - Jessica Moore

Typ - 2
Kurs - 1.20
Bukmacher - Bet365
Stawka - 1000 PLN

Mimo swojego bardzo młodego wieku Jessica wygrała już 3 turnieje rangi ITF i jest o klasę lepszą od swojej dzisiejszej rywalki.
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Pavol Cervenak v Joel Lindner 2 @2.75
Szczerze dziwią mnie takie kursy na ten mecz, ale jestem mile zaskoczony. O Lindnerze pisałem kilka postów wcześniej więc nie będę się powtarzał. Co do Cervenaka to wymęczył on poprzednią rundę z przeciętnym Bloemke, mecz trwał 3 zacięte sety. Natomiast Australijczyk tak jak przewidywałem odprawił Ivo Minara i to w dwóch setach, serwując przy tym 13 asów oraz wygrywając około 90% pierwszego podania. Więc skoro odprawił wyżej notowanego Czecha to dlaczego nie miałby tego zrobić z Cervenakiem. W tym turnieju Joel w trzech meczach nie stracił jeszcze seta, dając się tylko raz przełamać Minarowi, przy tym w każdym spotkaniu serwuje mnóstwo asów. Gra u siebie, lewa ręka, wzrost blisko 2 metry oraz niezła forma to wszystko wskazuje na niego w tym pojedynku z przeciętnym Cervenakiem, który nie lubi grać z graczami leworęcznymi i ma z nimi ujemny bilans. Do tego jest to zawodnik preferujący nawierzchnie ziemne. W tym roku odpadał już na hardzie z takimi &#39;mocarzami&#39; jak chociażby Sitak. Stawiam tutaj na młodego Australijczyka.
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
M. Muszyna - Villa Cortese 2 @2.0 Pinnacle 7/10
Muszyna bez formy według mnie. Miałem okazję ogladać ich ostatni pojedynek z Wrocławiem i wogóle nie zachwyciły, miały spore przestoje w swojej grze. Co do Włoszek to jest niezła drużyna, taka mieszanka włosko-amerynkańska i myślę, że to one dzisiaj wyjdą zwycięsko z tego pojedynku.
Prostojev - Baku 2 -1.5 Seta @1.68 Pinnacle 10/10
Prosojev to jedna ze słabszych drużyn w tej fazie rozgywek jeśli nie najsłabsza, naszpikowane gwiazdami Baku powinno łatwo wygrać ten dwu mecz, bo one w tym sezonie celują w czołową czwórkę.
Minorka - Dąbrowa Górnicza 1 @2.50 Bet365 7/10
Nie mam pojęcia skąd takie faworyzowanie polskiej drużyny, ale mnie to nie przeszkadza. Dąbrowianki narazie nie grają na miarę swoich możliwości, w lidze stoją dość kiepsko. Co do drużyny gospodyń są to liderki ligi hiszpańskiej. Faktycznie może liga ta faktycznie nie jest najmocniejsza, aczkolwiek są one bardzo groźne u siebie. Potrafiły rozprawić się z wicemistrzem Niemiec w stosunku 3:0. Drużyna ta głównie składa się z reprezentantek Hiszpanii, ale są też zawodniczki z innych krajów jak chociażby dysponująca świetnym serwisem Brytyjka Kylie Atherstone, Portorykanka Yantin, czy też rewelacyjna środkowa Ukraińska Vita Prychepa, która potrafi zdobywać po 30pkt w meczu co jak na środkową jest rewelacyjnym wynikiem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom