>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Z "%", a jednak z głową!

jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
Tyle meczów, a mi jakos srednio leza.. wole serieA a ona gra jutro. Może cos jeszcze znajde, ale zal ze Chelsea grubiej sie Nie odwazylem, bo becik dnia. Ten kurs byl chory, zawyzony. Powinno byc max 1.60. Tym bardziej ze Arsenal bez Girou, dla mnie to drewniak jakich malo, ale na Chelsea bylby zbawieniem, kto inny ma walczyc z fizycznie grajaca trojka obroncow Chelsea? Sanchez?

Na wieczór cos z LOLa. Fnatic musi oddac kase.
Graja dwa solidne teamy z dwoma slabeuszami, ktorych w, LCSach nie powinno byc (Roccat i Origen).

Dubel ako 2.11
Splyce wygra 2:0 @1.72/ godz 17:00
Fnatic wygra mecz @1.22/ godz: 20:00

Stawka: krowa

Esporty / EU LCS Spring Split

Widzialem na forum, ze ktos mysli podobnie to chyba znak, ze trzeba grac ???? .
Kolejny plus. Dzisiaj poszło pięknie.

Wpłaty w projekt: 60zł
Postawione popołudniu: 45zł
Zwroty: 90zł
Saldo: 210zł
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
Tak sobie myśle ???? . Jest tutaj ktoś i czyta moje wypociny?
Pomogłem komuś jakąś analizą bądź typem?
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
P 7

paribus

Użytkownik
Tak sobie myśle ???? . Jest tutaj ktoś i czyta moje wypociny?
Pomogłem komuś jakąś analizą bądź typem?
Sporo osób czyta ????
Fajny temat z poczuciem humoru. Pozytywnie wyróżnia się wśród innych tematów.
Rób dalej swoje ????
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
Stawki są takie, by zobrazować bardziej kwoty, inaczej to są zwykłe cyferki i nie odczuwamy zysków i strat tylko tempo wpłacamy pieniądze na beta, stawiamy taśmy i nawet nie wiemy kiedy wypłacić. A jakbym na różnych artykułach robić to zaraz byśmy grali jajkami czy innymi czekoladami i w ogóle by się pomieszało. A tak mamy jasny przegląd, jak piszę, że flaszka to wiadomo, że około 20zł czy fajki, że 15zł itd itp ???? .
Wypłata, to jest właśnie najważniejszy podpunkt tego wszystkiego. Zwykłe wpłaty na Beta nie bez powodu są z ograniczeniem od 250zł wypłata. Bo zrobimy 200zł i musimy albo &quot;dorobić&quot;, albo dopłacić a to zniechęca. Teraz mam kartę skrilla, wypłaty są na skrilla od 25zł więc możemy wypłacić nawet gdy będziemy potrzebować na fajki i piwka na weekend. I tak będę robić, a przynajmniej chciałbym. Chciałbym, żeby ludzie sami podchwycili temat i np pisali, że z flaszeczki kupili nowy telefon ???? . To by było ciekawe. W ogóle, zeby sobie w tych analizach i typach pomagać a nie gnoić.
Dzisiaj dzień pięknie wszedł, sam się nie spodziewałem, ze aż tak szybko to odegramy z tak wielkim zyskiem ponad straty nocne, a jednak. Opłaca się czasami pograć Live na mecz jak dzisiaj drugi gol Chelsea, czy roźne. Ale nic na siłe. Bramka dla Chelsea druga była typowana przeze mnie ze względu na styl gry Conte. 3 bramki bym nie grał, ale 2 Conte zawsze chce wcisnąć bo jednobramkowe prowadzenie jest zwiewne, dwu już mniej. A powiem szczerze, większe nadzieje na zysk mam na jutrzejszy dzień niż dzisiejszy, bo to jutro gra SerieA tak naprawdę. Over Napoli chciałem grać, ale nie było mnie przy komputerze szkoda, ale jak już pisałem parę razy, ważne jest to co zagraliśmy i weszło.
Co do wypłat jeszcze to z tym zawsze jest problem, robimy z 60zł np 300. Fajnie, ale czy zwiększać stawkę czy co? Mam nadzieje, ze wszystko to tutaj zobrazuje się ładnie samo. Póki co trzymamy się zasad dalej ???? . Jegami będę sypać ostrożnie, bo naprawdę je uwielbiam, stąd chciałbym, żeby Jega oznaczała &quot;pewniaka&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
Gdzieś za pół godzinki bedzie kupon na NBA, dzisiaj niezbyt grubo. Nie będziemy sie podpalac jak wczoraj po dobrym dniu, ale typy mi sie rzucily w oczy, wiec z flaszeczka mozemy wjechac ???? . W koncu sobota, to niech impreza trwa ;). Do 0:30 powinny byc typy.
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
Pierwsze co chciałem dzisiaj grać to Indiana, kurs ładny, a Detroit mnie jakoś nie przekonują. Naczytałem się jednak trochę analiz i stwierdzam, że może rzeczywiście Pistonsi mogą ten mecz wziąć. Też jest to mocny i poukładany zespół, a Indiana początki lubi oddawać. Później łatwo nadganiają, ale z Detroit może im się to nie udać. Osobiście przychylam się do Indiany, ale odpuścimy bo może to dlatego, ze Indianę lubie bardziej, a już się na tych sympatiach przejechałem.
Teraz do rzeczy, &quot;krowę&quot; (0,7L) postawimy dzisiaj na dubelka.
NBA / Dubel ako 2.05
WAS Wizards - NO Pelicans / Czarodzieje -2.5 @1.46 / godz: 1:00
NY Knicks - CLE Cavaliers / over 210 @1.40 / godz: 2:30
Stawka: krowa

Mam swoje zasady, które teraz troszkę nagnę. Pamiętajcie jedno &quot;Napoli kupon spier...&quot; o czym wielu boleśnie się przekonało w poprzedni weekend. Ja ich pominąłem, choć dzisiaj over chciałem grać. To samo w NBA mam z Wizardsami. Jak grałem over, to grali padakę, jak under to nawrzucali 130 pkt. Ale to nie było w tym sezonie. To co robią na własnej hali ostatnimi czasy jest aż chore. I nie wierzę, żeby akurat Pelicany im to przerwały. Mocniejsi przyjeżdżali i nic nie wskurali, jak Thomas z Bostonu nie dał rady im dotrzymać tempa to Davis też nie pociągnie Pelicanów do zwycięstwa.
Drugi typ na over Knicksów na Cavs wziąłem troszkę z social mediów. Tzn, od jakiś 2-3 nocy, jakiego meczu bym nie oglądam to trąbiło ESPN bez przerwy o tym pojedynku. Stąd myślę, że jest na zawodnikach pewnego rodzaju presja, dlatego nie chcę grać na Cavs na ujemnym, ani też na Knicksów na dodatnim, chociaż podobno mają powalczyć. Zagram na over. Spotkanie było tak na tapecie, że po prostu muszą tam powrzucać.

Uwagi: Miśki dzisiaj opuszczam, choć oni wysoko nie zwykli przegrywać, stąd dodatnie handi często na nich grałem, ale ponoć dzisiaj ma u nich być sporo odpoczynku pierwszego skłądu, a Minnesota walczy o PO. Jak mówiłem, nie gramy siłowań o Play Offy. Ale jak ktoś nie ma takich rozterek, to Minnesota powinna ugrać.
Dla odważniejszych trebel ako 3.03
Over 210 Cavs vs Knicks + Timberwolves + Wizards -1.5

Sam idę w dubla, ale symbolicznego czteropaczka dam na trebla.
Kusi jeszcze pograć na Utah znowu, u siebie są mocni a na lekkim handi fajny kursik, ale zostawiam już tak jak jest. Główne typy czyli over i Wizards powinny nam dać łądny delikatny zysk w nocy, a jutro gra Serie A, więc nie chce jutro znów nadrabiać ewentualnej wtopy przez &quot;podpalenie się&quot; jak wczoraj.
Także tyle ode mnie na dzisiaj. Powodzenia wszystkim, dobrej nocy!
PS ja osobiście obejrze meczyk Idniany, nawet lepiej, ze typ na nich nie idzie, bo wtedy liczy się widowisko i jak Pistons zasłuża na wygraną to nie będę się modlić na kolejny comeback Indiany, a jak wygra Indiana no to nic. W całym tym bukmacherowaniu nie zapominajcie o pięknie sportów; futbolu, tenisa, koszykówki. Nie wszystko sie da przewidzieć, a jak outsider zasłużył na wygraną, to nie będziemy mu odbierać chwały (wiadomo, ze ustawki się zdarzaja, ale nie mówmy znów, ze wszystko poustawiane.) Osobiście często odpuszczam typowanie i po prostu oglądam mecz, analizując grę, ruchy po boisku, technikę i się cieszę oglądając. Skoro mają Pistons powalczyć to pooglądam i zobaczę, czy rzeczywiście. A jeśli zapowiedzi okazą się prawdziwe, to polecam spotkanie Knicksów z Cavs, mam nadzieję, że nie zawiodą, dadzą widowisko a i typ przy tym wejdzie. Trzymajcie się!
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
Pierwsze co chciałem dzisiaj grać to Indiana, kurs ładny, a Detroit mnie jakoś nie przekonują. Naczytałem się jednak trochę analiz i stwierdzam, że może rzeczywiście Pistonsi mogą ten mecz wziąć. Też jest to mocny i poukładany zespół, a Indiana początki lubi oddawać. Później łatwo nadganiają, ale z Detroit może im się to nie udać. Osobiście przychylam się do Indiany, ale odpuścimy bo może to dlatego, ze Indianę lubie bardziej, a już się na tych sympatiach przejechałem.
Teraz do rzeczy, &quot;krowę&quot; (0,7L) postawimy dzisiaj na dubelka.
NBA / Dubel ako 2.05
WAS Wizards - NO Pelicans / Czarodzieje -2.5 @1.46 / godz: 1:00
NY Knicks - CLE Cavaliers / over 210 @1.40 / godz: 2:30
Stawka: krowa

Mam swoje zasady, które teraz troszkę nagnę. Pamiętajcie jedno &quot;Napoli kupon spier...&quot; o czym wielu boleśnie się przekonało w poprzedni weekend. Ja ich pominąłem, choć dzisiaj over chciałem grać. To samo w NBA mam z Wizardsami. Jak grałem over, to grali padakę, jak under to nawrzucali 130 pkt. Ale to nie było w tym sezonie. To co robią na własnej hali ostatnimi czasy jest aż chore. I nie wierzę, żeby akurat Pelicany im to przerwały. Mocniejsi przyjeżdżali i nic nie wskurali, jak Thomas z Bostonu nie dał rady im dotrzymać tempa to Davis też nie pociągnie Pelicanów do zwycięstwa.
Drugi typ na over Knicksów na Cavs wziąłem troszkę z social mediów. Tzn, od jakiś 2-3 nocy, jakiego meczu bym nie oglądam to trąbiło ESPN bez przerwy o tym pojedynku. Stąd myślę, że jest na zawodnikach pewnego rodzaju presja, dlatego nie chcę grać na Cavs na ujemnym, ani też na Knicksów na dodatnim, chociaż podobno mają powalczyć. Zagram na over. Spotkanie było tak na tapecie, że po prostu muszą tam powrzucać.

Uwagi: Miśki dzisiaj opuszczam, choć oni wysoko nie zwykli przegrywać, stąd dodatnie handi często na nich grałem, ale ponoć dzisiaj ma u nich być sporo odpoczynku pierwszego skłądu, a Minnesota walczy o PO. Jak mówiłem, nie gramy siłowań o Play Offy. Ale jak ktoś nie ma takich rozterek, to Minnesota powinna ugrać.
Dla odważniejszych trebel ako 3.03
Over 210 Cavs vs Knicks + Timberwolves + Wizards -1.5

Sam idę w dubla, ale symbolicznego czteropaczka dam na trebla.
Kusi jeszcze pograć na Utah znowu, u siebie są mocni a na lekkim handi fajny kursik, ale zostawiam już tak jak jest. Główne typy czyli over i Wizards powinny nam dać łądny delikatny zysk w nocy, a jutro gra Serie A, więc nie chce jutro znów nadrabiać ewentualnej wtopy przez &quot;podpalenie się&quot; jak wczoraj.
Także tyle ode mnie na dzisiaj. Powodzenia wszystkim, dobrej nocy!
PS ja osobiście obejrze meczyk Idniany, nawet lepiej, ze typ na nich nie idzie, bo wtedy liczy się widowisko i jak Pistons zasłuża na wygraną to nie będę się modlić na kolejny comeback Indiany, a jak wygra Indiana no to nic. W całym tym bukmacherowaniu nie zapominajcie o pięknie sportów; futbolu, tenisa, koszykówki. Nie wszystko sie da przewidzieć, a jak outsider zasłużył na wygraną, to nie będziemy mu odbierać chwały (wiadomo, ze ustawki się zdarzaja, ale nie mówmy znów, ze wszystko poustawiane.) Osobiście często odpuszczam typowanie i po prostu oglądam mecz, analizując grę, ruchy po boisku, technikę i się cieszę oglądając. Skoro mają Pistons powalczyć to pooglądam i zobaczę, czy rzeczywiście. A jeśli zapowiedzi okazą się prawdziwe, to polecam spotkanie Knicksów z Cavs, mam nadzieję, że nie zawiodą, dadzą widowisko a i typ przy tym wejdzie. Trzymajcie się!
Indiana jednak izzi wczoraj. Tzn, do połowy było bardzo wyrównanie, Indiana nie oddała pola, a później już odskoczyli gościom. Główny dubel na plus! Jedynie mogliśmy jednak iść w Utah zamiast Wilków w tym treblu. Miski nawet w niepełnym składzie strzaskały Minnesote. To jest właśnie to siłowanie o Play Offy ???? . Nocka na lekki plus, ale mogło być lepiej. Nie ma źle, ale dubla mogliśmy zagrać mocniej ;). Z drugiej jednak strony mocniejsze granie później może kończyć się odrabianiem kolejnym. Tak czy siak mimo tej Minnesoty reszta moich typów była trafna, a dubelek wszedł bardzo łatwo.

Postawione w nocy: 35zł
Zwroty: 50zł
Saldo: 225zł

PS ja czteropaka przechlałem na Minnesocie, ale mam nadzieję, że jak ktoś pobierał to raczej dubla pewniejszego niż trebla dla odważniejszych ???? .
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
Zaczniemy delikatnie od dubelka dzisiaj:
Dubel AKO 2.13
SerieA / Milan - Sampa / BTTS @1.75 / godz: 12:30
LaLiga / Sevilla - Villarreal / Sevilla lub remis @1.16 / godz: 12:00
Stawka: flaszka

Kurs na BTS dobry na singla, ale podbijam do ako 2.
Nie wierze w teorie spiskowe, że Sevilla ma oddawać punkty ;).
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
Dubel na godz: 15:00 / SerieA / AKO: 2.15
Atalanta @1.40
Torino DNB @1.53
Stawka: Krowa

Atalanta jest bardzo solidna, ciekawy środek pola tak samo jak i atak, a i na łąwce trenerskiej Gasperini świetnie zespołem zarządza. Cagliari natomiast o ile u siebie idzie im nawet nawet to na wyjazdach zdobyli ledwie 4pkty, a defensywę mają najgorszą w lidze. 46 bramek straconych w 22 meczach. Dramat!
Co do Torino. Lubię Empoli, kibicuje Skorupskiemu, ale nie sądzę, by mieli powalczyć z Torino. Zapewne szykuje się kolejny pojedynek Belotti - Skorupski, czy strzelą, czy wybroni. Ile może dupe ratować tym nieudacznokom. Szkoda mi Polaka, ale wierzę, że w przyszłym sezonie powędruje do lepszej drużyny, bo z ciekawego Empoli z przed dwóch sezonów nic już nie zostało. A zakąski na naszego bramkarza ma nawet ich dzisiejszy rywal z Turynu.
Dodatkowo mała taśma, grana za 2 piwka, nie szalejemy.

TAŚMA AKO: 21.03
Torino win @2.10
Genoa - Sassuolo over 2.5 @1.70
Atalanta -1.0/-1.5 @1.90
Remis Chievo - Udine @3.10
Stawka: dwa piwka ????

Do 15 jeszcze czas, więc może coś jeszcze wpadnie mi w oczy. Póki co gram dubla na 12:00 - 12:30 i dubla na 15:00. Taśma to zlepek ciekawych i wysokich typów,któe mogą wpaść. Myślę nad singlem na remis włąśnie w Veronie, ale do 15:00 mamy czas jeszcze a taśma to raptem pare złotych.
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
LIVE / over 1.5 gola w pierwszej połowie Sevilla - Villarreal
Kurs: 3.40
Stawka: Czteropak


Nie grać grubo. Idę w przeczucie.
Wiele nie brakło, zaczęli otwarcie, ale za dużo niedokładności w grze jednych i drugich, jakby jedna padła to druga też. Ale czteropaczek stracony.

Tak więc mamy do odrobienia tego czteropaczka i czteropaczka z Minnesoty, więc dodam jeszcze dubelek, który mam nadzieję odrobi nam te roszady.

Esporty - LOL - LCK / SKT -1.5 @1.28 / dostępne na Live
Tenis / WTA Petersburg / Mladenovic @1.72
AKO: 2.22
Stawka: dwa czteropaczki ????


Łapać SKT, bo mecz się zaczyna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
Zaczniemy delikatnie od dubelka dzisiaj:
Dubel AKO 2.13
SerieA / Milan - Sampa / BTTS @1.75 / godz: 12:30
LaLiga / Sevilla - Villarreal / Sevilla lub remis @1.16 / godz: 12:00
Stawka: flaszka

Kurs na BTS dobry na singla, ale podbijam do ako 2.
Nie wierze w teorie spiskowe, że Sevilla ma oddawać punkty ;).
No niestety, Milan dał ciała. A parokrotnie mówiłem o tym, że czasami przy BTSach lepiej zagrać na gola &quot;słabszego&quot; po niewiele gorszym kursie i tak trzeba będzie robić, ale śmierdziało mi tu remisem 1:1, poza tym Milan lubi strzelać w doliczonym, ale nie dzisiaj. Szkoda, bo było blisko. Dubel na minus. Mądry Polak po szkodzie, można było dać X2 też, jasne, tyle, że Milan już dużo takich ciężkich meczy wyciągał nawet na 2:1, a na Sampe +1.5 kurs był już niski, a +1.0 ze zwrotem niebardzo lubię grać. Z Torino gramy zwrot, ale dlatego, zeby nie dokłądać trzeciego zdarzenia do AKO. Było blisko, nie wlazło, trudno. Odrobimy, obiecuje! ????
SKT izzi 2:0 więc czekamy na Mladenovic i resztę meczy SerieA.
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
W razie czego mozna zamykac z Zyskami duble w razie jak ktos woli miec juz pewne 80% stawki. Byle nie zapeszac ale idzie niezle. Niech Genoa sie otworzy i Chievo zamknie i moze nawet tasma wejdzie. Nie zapeszajmy, rozliczenie wieczorem, moze ze specjalnym typem na mecz Juve - Inter, zaskoczy was moj typ ;).
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
Pelne rozliczenie wieczorem, po meczu Juve. Szkoda przestrzelonego karnego Torino, ale Mladenovic dzien uratowala. Delikatny minus dzisiaj sprobujemy zniwelowac ostatnim typem.
Singiel na mecz Juve - Inter
Typ: Dybala strzeli gola
Kurs: 2.20
Stawka: krowa

Czuje ze Paolo dzisiaj strzeli. Ostatnio idzie mu w kratke, a zlosc wyladowal nawet nie przybiciem piatki Allegriemu po meczu. Wszyscy to bagatelizowali ale jednak na pewno mlody dostal bure od starszych Buffona czy Bonucciego. Dzisiaj da z siebie wszystko i mysle zee moze udowodnić to wlasnie bramka.
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
Dubel na godz: 15:00 / SerieA / AKO: 2.15
Atalanta @1.40
Torino DNB @1.53 (zwrot)
Stawka: Krowa


Atalanta jest bardzo solidna, ciekawy środek pola tak samo jak i atak, a i na łąwce trenerskiej Gasperini świetnie zespołem zarządza. Cagliari natomiast o ile u siebie idzie im nawet nawet to na wyjazdach zdobyli ledwie 4pkty, a defensywę mają najgorszą w lidze. 46 bramek straconych w 22 meczach. Dramat!

Co do Torino. Lubię Empoli, kibicuje Skorupskiemu, ale nie sądzę, by mieli powalczyć z Torino. Zapewne szykuje się kolejny pojedynek Belotti - Skorupski, czy strzelą, czy wybroni. Ile może dupe ratować tym nieudacznokom. Szkoda mi Polaka, ale wierzę, że w przyszłym sezonie powędruje do lepszej drużyny, bo z ciekawego Empoli z przed dwóch sezonów nic już nie zostało. A zakąski na naszego bramkarza ma nawet ich dzisiejszy rywal z Turynu.

Dodatkowo mała taśma, grana za 2 piwka, nie szalejemy.

TAŚMA AKO: 21.03
Torino win @2.10
Genoa - Sassuolo over 2.5 @1.70
Atalanta -1.0/-1.5 @1.90
Remis Chievo - Udine @3.10
Stawka: dwa piwka ????


Do 15 jeszcze czas, więc może coś jeszcze wpadnie mi w oczy. Póki co gram dubla na 12:00 - 12:30 i dubla na 15:00. Taśma to zlepek ciekawych i wysokich typów,któe mogą wpaść. Myślę nad singlem na remis włąśnie w Veronie, ale do 15:00 mamy czas jeszcze a taśma to raptem pare złotych.
Szkoda karnego nietrafionego. Tak jak mowiłęm pojedynek Skorupski - Belotti i 1:1, Belotti bramkę strzelił a Skorupski karnego obronił i takie... Szkoda!
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
Wiele nie brakło, zaczęli otwarcie, ale za dużo niedokładności w grze jednych i drugich, jakby jedna padła to druga też. Ale czteropaczek stracony.

Tak więc mamy do odrobienia tego czteropaczka i czteropaczka z Minnesoty, więc dodam jeszcze dubelek, który mam nadzieję odrobi nam te roszady.

Esporty - LOL - LCK / SKT -1.5 @1.28 / dostępne na Live
Tenis / WTA Petersburg / Mladenovic @1.72
AKO: 2.22
Stawka: dwa czteropaczki ????


Łapać SKT, bo mecz się zaczyna.
Tutaj izzi, choć Mladenovic w drugim secie jeszcze sie rozkojarzyła mocno. Tak czy siak pewien byłem, że ten mecz wezmie, a kursik był dobry.
 
Do góry Bottom