>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Z "%", a jednak z głową!

jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
Pierwszy typ na mecz Detroit z Philą. Idę w Gospodarzy na lekkim handi. Detroit jest mocne co udowodnili nawet w starciu z Idnianą, choć przegrane to walczyli równo, ale przyszła trzecia kwarta i wszystko się jakoś posypało, ale czy to wstyd przegrać na hali Idniany? Nie wydaje mi się ;). Detroit -4.0 po kursie @1.40 do ako mnie w zupełności zadowala.

Kolejny mecz to Knicksi na Lakersów. Każdy wie jaki sezon Lakersi mają, ale czy Knicksi jakoś specjalnie zachwycają? Duże nadzieje, dośc dobry początek sezonu , a szans na Play Offy już raczej nikłe. Z kolei po blamażu z Dallas, Lakersi troszkę się obudzili. Nie przegrali więcej niż 10cioma punktami z Wizards ani z Bostonem na wyjazdach, to czemu maja dostać takie lanie od Knicksów? A jak nie dadzą dupy jak we wspomnianych meczach w drugiej kwarcie to nawet mogą powalczyć do końca o zwycięstwo. Lakersi + 9.5 po @1.44 według mnie warte gry.

Ostatni typ pdbija ako z tych dwóch (2.02) do 3.12 (3,35 z bonusem 7,5%). Niby najbardziej ryzykowny, ale spróbujemy. W końcu nie ma pewniaków. Myslałem o Indianie winie po 1.57, albo lekkim handi na Pelicany, ale te typy wydają mi się jakieś zbyt proste. Coś mi w nich śmierdzi. Stąd wybrałem inny typ. Po 1.54 biorę Cavs +4.5. Seria Czarodziejów nieziemska, ale już z Pelicanami to zwycięstwo nie było takie przekonywujące, a przecież nie po to Irving odpoczywał ostatnio, zeby teraz mieli oddać ten mecz. Poza tym, mogą przegrać ze słabeuszami, skupienie nie to samo. Ale kto inny ma zepsuć serię Wizardsom i pokazać im żeby nie podskakiwali jeśli nie mistrz?


Leci więc ako na NBA 3.12 (3.35 z bonusem)
Godz: 1:00 / Cavs +4.5 @1.54
Godz: 1:00 / Lakers +9.5 @1.44
Godz: 1:30 / Detroit -4.0 @1.40
Stawka: Flaszka z groszem
Zakładana wygrana: Chivas


Powodzenia wszystkim i dobrej nocy. Pozdrawiam!
Niesamowity mecz Wizards - Cavs. Trójka LeBrona na remis no comment!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
Właśnie analizuje typy, bo kilka mam na wieczór i nawet dubla na NBA na noc w głowie, ale chciałbym żeby weszło tak ładnie jak nocka ;). Wczorajszy plan, mimo słabego wieczora w nocy został wykonany i z zostawionego budżetu mamy Chivasa. Dzisiaj pasowałoby dołożyć do niego krowe, którą postawimy na NBA. Tak postaramy się zrobić ???? . Typy pewnie jakoś po 18ej będą.
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
Dobra, do rzeczy. Dzisiaj jest na pozór wiele ciekawych spotkań. Roma, która w lidze u siebie póki co same zwyciestwa, a Juve ucieka, muszą wygrać. To samo PSG. W Pucharze Niemiec Bayern pewna wygrana na hanid powinna wejść, Borussia M&#39;gladbach też powinna sobie poradzić. Nie mówiąc już przecież o overze 2.5 w Barcelonie.
Tyle, że PSG to mnie nie przekonuje i nigdy nie przekonywało i wygrane z leszczami nawet po 5:0 w lidze, tego nie zmieni. Pucharu Niemiec nie chce grać, no bo to Puchar, a Roma, ma wygrać, tylko ile razy oni to powtarzają a później bywa różnie.
Ja dzisiaj gram troszkę inaczej. Myślałem nad graniem w stronę Monako, ale Montpellier u siebie bardzo solidnie gra, więc Monako może się z nimi pomęczyć. Stąd wybrałem kurs na over 4.5 rożnego dla Monako po 1.66. Monako na pewno powalczy, a 5 rożnych to niska linia tym bardziej, że ustawienie 4-4-2 zawsze sprzyja nabijaniu cornerów.
Nad drugim typem myślałem troszkę dłużej, przyznam kusi mnie ta M&#39;gladbach, tak samo Bayern do przerwy, czy PSG do przerwy. Over 2.5 w Barcelonie pomijam, bo nie gram ani BTSów ani overów 2.5 poniżej kursów 1.70 - 1.80. Atletico musi się odkryć i zaatakować bo nawet 1:0 im nic nie daje, ale równie dobrze może się skończyć 2:0 dla Barcy i po sprawie. Nie sądzę, żeby Atletico miało coś ugrać. Nie przekonuje mnie Barca, ale to dalej Barca, a mając taką przewagę mogą szybko z kontry zabić mecz. Myslałem, też o golu Messiego po 1.61, bo pewnie strzeli, ale zagrać cos innego. Stawiam na over 8.0 rożnych w meczu po 1.40. Nie za wysoki kurs, ale wydaje mi się dosyć pewny, a na pewno pewniejszy od powyższych wypisanych. Będzie walka, Atletico będzie atakować pozycyjnie, rozciągać grę i próbować różnych sposobów dośrodkować też, więc powinni parę rogów wbić, a poza tym mają mocne stałe fragmenty gry więc i wybijać na rożne się nie boją. Myślę, że w tej walce będzie wysoko ponad tę linie rożnych, ale nam wystarczy, zeby wszedł typ.
DUBEL AKO: 2.33
Godz: 19.00 / Francja / Monako over 4.5 rożnego @1.66
Godz: 21:00 / Hiszpania / Over 8.0 rożnych w meczu @1.40
Stawka: Krowa


Dokładam też malutką tasiemkę za dwa - trzy piwka. Delikatnie.
Messi gol @1.61
Borussia M&#39;gladbach @1.66
Bayern do przerwy @1.50
AKO: 4.04

Tyle ode mnie na wieczór, tak sobie to wymyśliłem, tak gram.
Powodzenia wszystkim i miłego dzionka.
Rozliczenie i ewentualne typy na NBA pewnie około 23.
Trzymajcie się!
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
Przyzwoita obrona Montpellier, nie ma co haha. Jednak trzeba bylo grac na Monako ???? ale przecenialem gospodarzy. Blitzkrieg haha ale moze te rozne dobija ???? .
 
D 3

donpedro16

Użytkownik
Ehh te rzuty różne, kursiwa zacne, ale moim zdaniem to jednak loteria większa niż wytypowanie zwycięzcy, ale mimo wszystko życzę powodzenia :grin:
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
Ehh te rzuty różne, kursiwa zacne, ale moim zdaniem to jednak loteria większa niż wytypowanie zwycięzcy, ale mimo wszystko życzę powodzenia :grin:
Rożne to mój konik ???? . A na live, często można ugrać tak samo jak z Chelsea ostatnio.
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
DUBEL AKO: 2.33
Godz: 19.00 / Francja / Monako over 4.5 rożnego @1.66
Godz: 21:00 / Hiszpania / Over 8.0 rożnych w meczu @1.40
Stawka: Krowa


Nie poszedł ten mecz po mojej mysli, za szybkie bramki i po kuponie.


Dokładam też malutką tasiemkę za dwa - trzy piwka. Delikatnie.
Messi gol @1.61
Borussia M&#39;gladbach @1.66
Bayern do przerwy @1.50
AKO: 4.04


Eh, znów zła selekcja. Na 10 typów, które miałem na oku 7 weszło. Na zagranych 5, weszły 3. Niby dobrze, ale co z tego. Na Puchar Niemiec miał iśc główny dubel, ale odpuściłem... bo Puchar. Niepotrzebnie.
Średniawka. Ciężkie te początki tygodnia. Jutro będzie duuuużo lepiej!
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
Flacha na over 9.0 roznych w Barcie po 2.25
Wejdzie to! Musi. A jak Messi strzeli to bedzie plus!
Ale znów ratuje nas live, znów te zbawienne rożne.
Suma 13 rożnych, a mówiłem, że będzie grubo więcej niż stawialiśmy na początku.
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
Bilans z dzisiaj:
Saldo początkowe: 75zł
Postawione: 55zł
Zwroty: 45zł
Saldo aktualne: 65zł

Jednak lepiej ta NBA idzie niż piłka ostatnio.
Za dużo typów chce zagrac na piłkę, za dużo szukam.
Na NBA zbieram mniej przez co selekcja wychodzi lepiej.
Na piłkę od dzisiaj też mniej typów, mniej kuponów.
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
Dobra dobra miałeś czuja z tymi rożnymi :razz: Gramy cos EnBiEj?
Dzisiaj tylko 3 mecze. Z jednej strony to gorzej, a z drugiej czasami lepiej jak są 2/3 niż 11 jak wczoraj, bo później za dużo się chce zagrać i przychodzi minus. Właśnie wróciłem do domu i zabieram się za analizy, z góry odrzuciłem mecz Dallas - Portland, bo ostatnio obydwie drużyny są tak kartoflane, że sam nie wiem, kto może zagrać gorzej. Poza tym to są 9 i 10 miejsce, teoretycznie walczą o Play Off jeszcze, bo 8 jest Denver, które wczoraj rozbiło Dallas, a Dallas niedawno wygrali z Portland. Jakbym miał stawiać dałbym na Portland, ale odpuszcze, bo to jest właśnie to siłowanie się o Play Offy, a później nie jest tak, że wychodzi najsilniejszy, tylko po prostu największe niedorajdy oddają sami to 8me miejsce. Ten mecz odpuszcze, zaraz analizuje pozostałe dwa i dam znać gdzies do 23;30 czy jest grane coś, czy lepiej odpuścić według mnie. Czasami lepiej dać sobie spokój jak mecze nie leżą ???? .
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
Dobra, miałem kombinować jednak tego nie robię. Idę w to co od samego rana mi przyszło do głowy gdy zobaczyłem mecze dzisiejsze. No prawie.
Krótko, Rakiety choć grają słabiej to u siebie nadal trzymają poziom, i nawet jak zagraja na pół gwizdka to powinni wygrać, ale że na 100% nie grają to nie przewiduje pogromu 20stoma punktami (choć jakby się spieli to sa w stanie). Jak mam wybrać kurs 1.31 między Houston -4.5 , a Orlando + 18.5 to myslę, że bezpieczniejsze jest Orlando, które da z siebie wszystko, bo co ma do stracenia? Aż tak wciorów nie dostaną.
Z kolei Brooklyn mimo, ze jest najgorszą drużyną w NBA na ten czas to jak oglądałem ich mecze to ta gra nie wygląda aż tak źle. Lopez jakiś poziom trzyma, Bogdan trójki dosyć rzuca, a Hornetsi nie są tak mocni jak na początku sezonu. Zapewne wygrają, ale nie sądze, by to było aż tak okazałe zwycięstwo. Brooklyn +13.5 po 1.52.
DUBEL NBA AKO: 2.01
Brooklyn +13.5 @1.53
Orlando +18.5 @1.31
Stawka: Flaszka

Miało być Brooklyn +14.0 ale już kurs spadł lekko.

Osobiście, że raz za czas można zaryzykować dokładam do tego Dallas +6.0 po 1.50, z tego wzgledu, że w tym ogórkowym meczu jednak grają u siebie i czuje, ze ten mecz będzie blisko styku w jedną bądź w drugą stronę.
Wtedy trebel wychodzi: 3.02
Puszczam za flaszeczkę.
Dzisiaj uważam te typy jednak o parę procent mniej pewne niż wczorajsze.
Wczoraj byłyby większe żniwa jakbyśmy nie przehuśtali na piłce.
Gramy plusy, to musi być plus znowu dzisiaj!
Jak Nie JäG Tak! Powodzenia wszystkim! Trzymajta sie.
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
Dobra, miałem kombinować jednak tego nie robię. Idę w to co od samego rana mi przyszło do głowy gdy zobaczyłem mecze dzisiejsze. No prawie.

Krótko, Rakiety choć grają słabiej to u siebie nadal trzymają poziom, i nawet jak zagraja na pół gwizdka to powinni wygrać, ale że na 100% nie grają to nie przewiduje pogromu 20stoma punktami (choć jakby się spieli to sa w stanie). Jak mam wybrać kurs 1.31 między Houston -4.5 , a Orlando + 18.5 to myslę, że bezpieczniejsze jest Orlando, które da z siebie wszystko, bo co ma do stracenia? Aż tak wciorów nie dostaną.

Z kolei Brooklyn mimo, ze jest najgorszą drużyną w NBA na ten czas to jak oglądałem ich mecze to ta gra nie wygląda aż tak źle. Lopez jakiś poziom trzyma, Bogdan trójki dosyć rzuca, a Hornetsi nie są tak mocni jak na początku sezonu. Zapewne wygrają, ale nie sądze, by to było aż tak okazałe zwycięstwo. Brooklyn +13.5 po 1.52.

DUBEL NBA AKO: 2.01
Brooklyn +13.5 @1.53
Orlando +18.5 @1.31
Stawka: Flaszka


Miało być Brooklyn +14.0 ale już kurs spadł lekko.


Osobiście, że raz za czas można zaryzykować dokładam do tego Dallas +6.0 po 1.50, z tego wzgledu, że w tym ogórkowym meczu jednak grają u siebie i czuje, ze ten mecz będzie blisko styku w jedną bądź w drugą stronę.

Wtedy trebel wychodzi: 3.02
Puszczam za flaszeczkę.

Dzisiaj uważam te typy jednak o parę procent mniej pewne niż wczorajsze.
Wczoraj byłyby większe żniwa jakbyśmy nie przehuśtali na piłce.

Gramy plusy, to musi być plus znowu dzisiaj!
Jak Nie JäG Tak! Powodzenia wszystkim! Trzymajta sie.
Przekombinowalem z tyn Houston. Trzeba było pierwsza mysl, lekkie handi brac. Same analizy trafne ale znow zly dobór. A Dallas jak mowilem, stykowy warzywniak ;).
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
Poki co, wzloty i upadki w tym tygodniu. Zla decyzja w nocy odebrala fajny zysk, ale teraz juz lecimy do przodu.
Dzisiaj na godzine 18:00 leci kupon, ktory rozpocznie &quot;weekend&quot; juz. Bedzie plus a pozniej lecimy mocno z NBA bo fajne mecze dzisiaj. Tak wiec zaczynamy.
Nie czesto gram na swoj klub, ale jak czytam, ze Juventus bedzie mial w nogach po meczu z Interem i warto probowac w strone Crotone to mi sie chce smiac. Kto ma miec w nogach? Z Interem Juve zagrlao wycofane, wpadla bramka i kontrolowali mecz bez wiekszego frosowania. Lichsteiner bedzie mial w nogach, tyle ze dzis gra Alves. Chiellini bedzie mial w nogach tylko, ze dzisiaj odpoczywa a zagra Benatia albo Rugani. Mandzu moze miec, w nogach tyle ze to cyborg. najlepszy defensywny napastnik swiata ???? . Koles odkad zaczal grac w pierwszym skladzie walczy na calym boisku, a do tego swietnie odgrywa miedzy Higuainem, Pajanicem i Dybala niczym center w NBA. Juve ma szeroka kadre i nie ma szans, zeby Crotone nie ograli. Jasne, ze zapowiada Crotone walke, ale co maja mowic, ze licza na lagodny wymiar kary? Odpocznie prawdopodobnie Cuadrado, bo Allegri zapowiada mlodego Pjace w pierwszym skladzie. Moze to wyjsc na lepsze bo Mandzu zostaje na lewej, Pjaca wchodzi w miejsce Paolo a ten na prawej stronie bedzie mial więcej miejsca, bedzie mogl schodzic do srodka na lewa noge a strzelac z dystansu potrafi. W dodatku od poczatku gry Alvesa w Juve ta dwojka dobrze sie rozumie i na swojej lewej stronie Crotone bedzie mialo bardzo ciezko.
Poczatkowo mialem isc w Juve - Juve po 1.80, ale ze Pjaca nie wiem jak w mecz wejdzie zagram na Juventus plus over 2.5 po 2.05. Powinni juz do przerwy strzelic ale mysle ze nie stana na 2 bramkach, dzisiaj sobie postrzelaja. Te kursy sa chore, owszem Juve na wyjazdach stracilo pare pkt, ale jednak z mocniejszymi rywalami. Poza tym zaczyna sie tzw wiosna Allegriego. Juventus bedzie tylko mocniejszy do konca sezonu. Jedyne co moze przeszkodzic Juve to oni sami, ale motywacja jest. Higuain chce krola strzelcow, Dybala chce udowodnic duzo po ostatnich meczach, a Mandzu zawsze chce ;). No i Pjaca tez szanse chce wykorzystac, bo dlugo na nia czeka. Crotone czasami bramke wciska stad over wole niz Juventus​ - Juventus.
Ale to nie koniec ten kupon ma dac nam pieniążki i dokladam do tego jeszcze under rogow. Na ponizej 10 roznych mamy fajny kurs 1.80. Dlaczego? Bo Juve nawet jak sie chwile pomeczy, w co watpie bo najwiecej bramek strzelaja w pierwszym kwadransie to nawet jesli pare rogow wbija to oni ich nie daja przeciwnikom. Nie patrzmy na ostatnie mecze gdzie z Interem obrona Juve byla lekko chaotyczna bo Inter przycisnal ladnie ani na mecz z Viola gdzie prawie caly mecz przegrywali i nawbijali. Czuje podobny mecz do tego z Sassuolo, gdzie juz bardziej o wynik sie martwilem niz tutaj. Juve nie daje rogow bo to niepotrzebne ryzyko, juz duzo razy przejechalem sie dajac over, oni wszystko na auty wyciagaja. Tak wiec:
Serie A / Godz:18:00
Juventus + over 2.5 @2.10
Under 10.0 roznych @1.80
AKO: 3.69

Stawka: Krowa
Mozna zagrac w singlach, ja ide w dubla o mocnym kursie na jeden mecz, bo czuje ze to wchodzi!
Moze cos sie jeszcze dzisiaj pojawi.
Poki co powodzenia wszystkim!
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
W Juve dodatkowo moga poleciec typy live. Ogladam wiec jak cos ciekawego bedzie to pogramy lekko. Analiz na liveplus nie ma, bo nie ma na to czasu ;). Kto chce mize probowac szczescia, ze mna ???? .
Zaczynamy necz ????
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
Spróbujemy inaczej. Jestem zdania jednak, że w tym wszystkim bukmacherka, maszyny i każdy hazard liczy się szczęście. Jest coś takiego, że wchodzi, albo nie. NBA celne analizy, i raz ładne żniwa raz z tych analiz jeden błędny typ (choć analiza była dobra). I dzisiaj sprawdzę czy to szczęście jest po naszej stronie.
Trzymałem typ na Celtę Vigo awans niemogąc się zdecydować na parę do niego do dubla. myslałem co zagrać na Live na Juve, bo już under rogów sie nie oplacało, a mecz wygląda tak jak przypuszczałem, i znów typ może okazać się zły. Widziałem, że Juve, że rożne nie wejdą (bo nie wejdzie 10, nawet 7 nie), tylko zamiast dać over 2.5 celując ze Juve strzeli 2 i moze trzecia, a mówiąc o tym, że pierwsza połowa może być słabsza, niepotrzebnie założyłem, że Crotone może zaskoczyć, zaskoczyło jedną akcją ale niecelną i zamiast over 2.5 powinienem dokładać, że bts nie, lub zagrać Juve wygra do zera. W drugiej nie sądze by Crotone już miało wiele okazji, mecz będzie wyglądał jak dalej. Czyli uspanie rywala i piekne wypracowane schematy, już ze 3-4 był piekne, a piłka wejśc nie może, nawet z linii już wybijali. Ale myślę, że wejdzie, bo tempo będzie podkręcane i myślę nawet, że 2 pownny wejśc ale nie wiem czy 3.
Stąd ryzyk/fizyk (to nie all-n) nie mylcie, ale za flaszkę, która została, po odesłąniu Jeg do barku, ale stawiam na zwycięstwo Juve. Nie wiem jak nie wiem ile, ale wcisną to zwłaszcza, że mają na łąwce argumenty a i teraz szczęścia brakowało. Jak wejdzie będzie plus i zagramy NBA, bo dzisiaj piękne typy i czuje, że weszłoby ako jak 2 noce temu. Próbujemy:
(LIVE) Serie A / Juventus win @1.44
GODZ: 21:00 / Puchar Króla / awans Celty @1.57
AKO: 2.27
Stawka: Flaszka
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
PS mówiłem, że rożne to moj konik.
Mówie over jest over, mówię under jest under. Haha ????
Możemy też zrobić np weekend z rzutami rożnymi.
Tylko typy na rogi. Zobaczymy czy dzisiaj zagramy na NBA.
Typy mam, ale jak nie wejdzie to, to odpuszczam.
Mogę podać typy, czuje, ze tak samo pewne jak przedwczoraj, a wczoraj mówiłem, że mniej pewne. Ale jak to nie wjedzie to pójdą suche typy, bez analiz, bo sam ich nie zagram sprawdzając szcęście. To zależy od kuponu ???? .
 
Do góry Bottom