>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Z "%", a jednak z głową!

jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
Choć dzisiaj przerwa, bo trze troszkę ochłonąć i poanalizować, to nie mogę przejść obojętnie obok jednego typu.
Kto mi powie skąd ta masowka na Spursow? Bo Indiana przegrala 3 mecze? Tyle ze u siebie jeden z piekielnie rozpedzonym po wizycie w Waszynktonie Cavs, pozniej polegli na ciezkim terenie z Czarodziejami wlasnie a z Bucksami przegrali, bo Ci mieli az chorą skuteczność trojek, wchodzily jak chcialy. Za to Spursi dali sie zlac wczoraj miernym Knicksom. Przeciez Indiana nie jest na straconej pozycji. Wrecz bym powiedzial, ze value.
Tak więc, na singla polecam na noc typ na Indianę po 2.65. Nie mówię iśc grubo, ale szanse oceniam 50/50, kursy wystawione są chyba tylko po H2H Indiany, za flaszkę można zagrać czyli u mnie 2/10.
Do dubla jakby ktoś szukał to polecam coś w granicach Indiana +8 po 1.50.
Powodzonka wszystkim! Jeger
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
Choć dzisiaj przerwa, bo trze troszkę ochłonąć i poanalizować, to nie mogę przejść obojętnie obok jednego typu.
Kto mi powie skąd ta masowka na Spursow? Bo Indiana przegrala 3 mecze? Tyle ze u siebie jeden z piekielnie rozpedzonym po wizycie w Waszynktonie Cavs, pozniej polegli na ciezkim terenie z Czarodziejami wlasnie a z Bucksami przegrali, bo Ci mieli az chorą skuteczność trojek, wchodzily jak chcialy. Za to Spursi dali sie zlac wczoraj miernym Knicksom. Przeciez Indiana nie jest na straconej pozycji. Wrecz bym powiedzial, ze value.
Tak więc, na singla polecam na noc typ na Indianę po 2.65. Nie mówię iśc grubo, ale szanse oceniam 50/50, kursy wystawione są chyba tylko po H2H Indiany, za flaszkę można zagrać czyli u mnie 2/10.
Do dubla jakby ktoś szukał to polecam coś w granicach Indiana +8 po 1.50.
Powodzonka wszystkim! Jeger
No Indiana nie ugrala, ale mialem.racje ze mecz bedzie wyrownanyto i szanse byly pol na pol ;).
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
Byla przerwa jak pisalem. Po podliczeniu projektu, mimo przehustania pierwszego ladnego tygodnia zostala nam nadprogramowa flaszka na plus ;). Z niej sprobujemy dzisiaj zrobic trzy wieczorem. Jedziemy do Turynu, bo tam sa pieniadze do wziecia.
Nie bedzie obszernej analizy, bo nie roznilaby sie od poprzednich na mecze Juve i taka prawda. Dodam tylko, ze Juve ma w glowie mecz przyslzotygodniowy w LM, moze Mandzukic usiasc na lawce, bo na LM Allegri potrzebuje wojownika na 100%. Juventus u siebie jest piekielnie mocny i cyniczny, dokladajac do tego, ze nie chca tracic sil zbyt duzo, cel na ten mecz jest prosty, strzelic i odpoczac. Juventus bedzie mial zamiar jak to ma w zwyczaju u siebie strzelic szybkie 2 bramki i klepac do konca meczu. Stad pobieram kurs na Juventus - Juventus po 1.50 i dokladam standardowo poniżej 10 rożnych po kursie​ 2.00 (? promocja!). Ako mamy 3.00 i na to leci nasza flaszka.

Serie A / Godz: 20:45
Juventus - Palermo
Typy: Juventus - Juventus @1.50
Under 10 różnych @2.00
Ako: 3.00 / Stawka: Flaszka


Powodzenia wszystkim, miłego dnia!
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
EDIT! Kurs na Juve do przerwy 1.50. Wiec dajemy do przerwy zamiast do przerwy i na koniec, bo ten sam kurs a szybciej wejdzie w razie czego ;).
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
Byla przerwa jak pisalem. Po podliczeniu projektu, mimo przehustania pierwszego ladnego tygodnia zostala nam nadprogramowa flaszka na plus ;). Z niej sprobujemy dzisiaj zrobic trzy wieczorem. Jedziemy do Turynu, bo tam sa pieniadze do wziecia.

Nie bedzie obszernej analizy, bo nie roznilaby sie od poprzednich na mecze Juve i taka prawda. Dodam tylko, ze Juve ma w glowie mecz przyslzotygodniowy w LM, moze Mandzukic usiasc na lawce, bo na LM Allegri potrzebuje wojownika na 100%. Juventus u siebie jest piekielnie mocny i cyniczny, dokladajac do tego, ze nie chca tracic sil zbyt duzo, cel na ten mecz jest prosty, strzelic i odpoczac. Juventus bedzie mial zamiar jak to ma w zwyczaju u siebie strzelic szybkie 2 bramki i klepac do konca meczu. Stad pobieram kurs na Juventus - Juventus po 1.50 i dokladam standardowo poniżej 10 rożnych po kursie​ 2.00 (? promocja!). Ako mamy 3.00 i na to leci nasza flaszka.


Serie A / Godz: 20:45
Juventus - Palermo
Typy: Juventus - Juventus @1.50
Under 10 różnych @2.00
Ako: 3.00 / Stawka: Flaszka



Powodzenia wszystkim, miłego dnia!
Eh, ale te rożne ostatnie były z dupy. Niestety kupon na minus.
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
18:00 / Esporty / Fnatic -1.5 mapy @1.50
18:00 / SerieA / Atalanta -1.0/-1.5 @1.550
18:30 / Anglia / Chelsea @1.36

AKO: 3.17 / Stawka: Fajeczki
Atalanta pół zwrotu i pół przegranej.
Suma wychodzi taka, że zakłąd na praktycznie 0.
Bez Atalatnty mamy kurs 2.04 i mnożymy razy pół paczki fajeczek.
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
E-sporty / LOL - IEM Katowice
H2K vs ROX Tigers
Typ: H2K @2.20
Godz: 19:00
Stawka: Krowa


EDIT: To nieaktualne, myślałem, że na H2K jest 2.20, a tyle jest na Unicorns of Love, ale Jednorożce sobie odpuszcze. A na H2K był 1.22. Łatwy win ale odpuszczam takie kursy.
EDIT2: Już wiem! Najpierw był rynek na H2k vs Rox po 2.20, później zniknął i został tylko na H2K vs Hong Kong Esports, dlatego nie mogłem znaleźć. Teraz wrócił rynek. Gramy na to H2k vs ROX. Jankos u siebie w kraju to będzie chciał wygrać, a ROX to niby poziom Korea, ale to nie te same Tygrysy co rok czy dwa lata temu. Nie ma Smeba nie ma Orzeszka, szanse conajmniej 50/50, a jak dla mnie to nawet z przewagą dla H2K.
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
No i Krowa cos sie posliznela.. szkoda.. powodzenia
Nie wiem co się stało dzisiaj z Kristiną, nie lubie grać po kursach, wczoraj grałem na nią po 3.00 (po 5 minutach skoczylo przed meczem do 3.40), i Pliskovą śmignęła szybko, stąd myślałem, że forma jest a tu klops. Wiedziałęm, zeby nie grać na faworyta. Lece dalej tylko z undogami, przecież grając przeciw Nishikoriemu dwa razy hajsy łądne wchodzą. A tu raz faworyt i klops. Faworytów to tylko w deblach będe brać. Tak czy siak, zaskoczyła mnie Kristina mocno, nawet nie wynikiem a grą...
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
Kurna trzeba było grać przeciw Radwańskiej ???? .
Po 2.50 już Bellis nie będę łapać, ale w tym tygodniu same undogi wchodzą to też pewnie wejdzie. Zobaczymy, ale czuje, że Isia wdupi, tylko nie lubie grać przeciw Polakom.
Swoją drogą na b365 wkurza, że nie ma rynku na handi setowe ;/.
Nie gram, po prostu oglądam i pluje sobie w brodę,
ze kursu 4+ nie łapałem, zobaczymy na koniec meczu czy słusznie.
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
Mecz: Sevastova vs Wang
Typ: over 8.5 pierwszy set
Kurs: 1.36
Mecz: Dobrowski/Ostapenko vs Makarova/Vesnina
Typ: Makarova/Vesnina 2-0
Kurs: 1.57
AKO: 2.14
Stawka: Krowa

Mialy byc tylko single, ale tak cos czuje. W singlowym meczu szykuje sie walka, paradoksalnie na wiekszy kurs wiecej typów leci, ale ja zwycięstwa Wang nie jestem pewien, zagrala poprawnie z Mladenovic, ale to Francuzka ten mecz sama przegrala.
Z kolei Makarova z Vesnina odpadly z singli po niezłych meczach, wiec zostaje im tutaj tylko debel.
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
Mecz: Sevastova vs Wang
Typ: over 8.5 pierwszy set
Kurs: 1.36

Mecz: Dobrowski/Ostapenko vs Makarova/Vesnina
Typ: Makarova/Vesnina 2-0
Kurs: 1.57

AKO: 2.14
Stawka: Krowa


Mialy byc tylko single, ale tak cos czuje. W singlowym meczu szykuje sie walka, paradoksalnie na wiekszy kurs wiecej typów leci, ale ja zwycięstwa Wang nie jestem pewien, zagrala poprawnie z Mladenovic, ale to Francuzka ten mecz sama przegrala.

Z kolei Makarova z Vesnina odpadly z singli po niezłych meczach, wiec zostaje im tutaj tylko debel.
Czas na małe podsumowanie, ostatni okres to wyrywkowe typy, ze średnio słabą skutecznością. Po pierwszym okresie, w drugim roztrwoniliśmy zyski. Następnie na singlach osobnych straciliśmy 4 krowy.

Bilans: -100zł

Wszedłem początkiem tygodnia na imprezkę z krową kolejną i potestowałem grę singlami. Stwierdzam, że tak teraz będziemy grać. Praktycznie nie będą się pojawiać AKO. No chyba, że jakieś mini taśmy na włoską.

Aktualne saldo to 221 zł.
Zaczynamy kolejny okres gry.
Pierwszy cel to zarobić iwypłacić 125zł
czyli 5 krów ostatnio wniesionych na imprezę.
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
Spróbujemy dubelka, którego podał również MingLee w swoim temacie.
Nie dlatego, ze nie wiem co grać, tylko idealnie zbiega się to z moimi typami.
Pierwszy typ over 3.5 smoka w pierwszej mapie Misfits na Unicorns of Love. Kursy 50/50, overy map to samo. Tutaj szykuje się podobna gra jak Misfits z Fnatic, pierwsza mapa będzie bardzo wyrównana, a druga może być szybka stąd over map nie jest dla mnie zbyt pewny, ale z kolei under tym bardziej. Cały mecz może być wyrównany, ale pierwsza mapa najbardziej.
Drugi typ to zwycięstwo H2K. Fnatic lubię, ale nadal szukają formy, a H2K to poukładany zespół. W dodatku naprzeciw Jankosa staję nieograny z teamem jungler Fnaticu. Porażka w meczu drużyny Polaka to będzie wielka niespodzianka.
Godz: 17:00 / Esporty - LOL / Misfits - UOL / Powyżej 3.5 smoka mapa 1 @1.44
Godz: 20:00 / Esporty - LOL / H2K win @1.53
AKO: 2.21
Stawka: Krowa

Powodzonka wszystkim!
 
Do góry Bottom