>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Z "%", a jednak z głową!

jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
Pelne rozliczenie wieczorem, po meczu Juve. Szkoda przestrzelonego karnego Torino, ale Mladenovic dzien uratowala. Delikatny minus dzisiaj sprobujemy zniwelowac ostatnim typem.

Singiel na mecz Juve - Inter
Typ: Dybala strzeli gola
Kurs: 2.20
Stawka: krowa


Czuje ze Paolo dzisiaj strzeli. Ostatnio idzie mu w kratke, a zlosc wyladowal nawet nie przybiciem piatki Allegriemu po meczu. Wszyscy to bagatelizowali ale jednak na pewno mlody dostal bure od starszych Buffona czy Bonucciego. Dzisiaj da z siebie wszystko i mysle zee moze udowodnić to wlasnie bramka.
Kto oglądał wie jak było blisko już w pierszych 10minutach i to dwukrotnie. Najpierw piękne nożyce instynktownie wybronione przez Handanovica, później centumetrów zabrakło przy pięknym bananie, który jednak w okno nie wpadł a zatrzymał się na spojeniu.
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
TSM (live) + Cloud 9 AKO: 2.02
Esporty / Lol / na lcs
Stawka: Flaszka
Cloud9 wygra 2 mape (live) + FlyQuest (live) AKO: 1.95
Esporty / Lol / na lcs
Stawka: Flaszka
I dwa duble podane na koniec dnia, kto złapał mógł ładnie podrobić.
Na noc nie było nic z racji Super Bowl.
Statystyki na wczoraj niezbyt zadowalające.
Mimo tego, że wszystkie typy były blisko, większość weszła
to jednak liczby pokazują, że mogło być dużo lepiej.
Postawione: 145zł
Zwroty: 150zł
Saldo: 230zł
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
Dzisiaj kończę niejako mały cykl. Zaczęliśmy 31 stycznia projekt. minął tydzień.
Stąd leci pierwsza wypłata, kończąca jeden a zaczynająca drugi cykl.
Na koncie mamy 230zł, gdzie chciałęm zaczynająć tydzien temu mieć 350zł. Wiele nie brakło, mocniejsze zagranie dubla NBA, czy karny Torino, w każdym razie to nie ważne. Tak samo jak nie ważne, że wytypowałem remis w meczu Chievo skoro szkoda było mi go zagrać na singlu za flaszeczke. Ważny jest plus.
Z wszystkich wpłat, czyli Jegi przyniesionej na imprezkę, kończymy imprezkę z prawie 4ema. W związku z tym, wypłacam na konto skrilla póki co 180zł. Trzykrotność wpłat na beta. Zostaje nam dokłądnie 50,47zł. Cel jest podobny, mam nadzieje, że pójdzie lepiej, bo czegoś tam już się nauczyliśmy.
Nie są to wielkie kwoty, ale nie o to tutaj chodzi w tym projekcie. Tutaj chce osiągnąć ciągły zysk, a jak będzie trzeba to stawki będą zwiększane, póki co do barku lecą 3 Jegi.
Przyniesione na imprezę: 60zł
Schowane do barku: 180zł
Saldo na becie: 50zł

Jak na pierwszy tydzień projektu jestem naprawdę zadowolony!
W kolejnym okresie nie planuje nic donosić na imprezkę, znów wynieść z niej parę mojej ukochanej nalewki i by znów zostało na dalszą grę.
Tutaj akurat rozliczenie po tygodniu, ale nie zawsze będzie równy tydzień. Pozdrawiam!
 
D 3

donpedro16

Użytkownik
Jak zaczniesz grać za Chivas to wchodzę z Tobą do projektu ;) Chociaż swoją drogą Jeger też niczego sobie ale za mało % :razz:
A tak całkiem poważnie to temat, sposób stawkowania i opisy SUPER. Nic nie zmieniaj to do lata będziemy mieli pełny barek i pół piwniczki ;)
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
Jak zaczniesz grać za Chivas to wchodzę z Tobą do projektu ;) Chociaż swoją drogą Jeger też niczego sobie ale za mało % :razz:
A tak całkiem poważnie to temat, sposób stawkowania i opisy SUPER. Nic nie zmieniaj to do lata będziemy mieli pełny barek i pół piwniczki ;)
Nie ma sprawy! Z tego co patrze to Chivas za pół literka 75zł, a za 0,7 84zł wolę liczyć na krowy, ale 75zł lepsza stawka będzie do projektu. Będę o tym pamiętać! Jak będzie dobrze szło to zagramy za Chivaska, ale to musi być pewniejsze od Jegi. Póki co Jegi w tym tygodniu to czułem na 4 rzeczy (Jankosa w LOLu, że zgarną pierwszą krew, na Chelsea win, na Dubla ostatniego z NBA i na Juve) a zagraliśmy tylko jedną. Szkoda, ale na Juve nie stawiam Jegi bo wolę oglądać i cieszyć się meczem. Wczoraj na Dybale flaszeczke dałem bo czułem i blisko było naprawdę, obczajcie początek meczu ???? . Na Chelsea i tak bez Jegi odrobiliśmy, nie dawałem wtedy Jegi bo byliśmy po słabszej nocy a wtedy łatwo się podpalić. A na dubel sam nie wiem dlaczego nie weszłiśmy grubiej! Ale gdybać możemy jak mówię, bez konca więc koniec tematu. Najważniejsze żeby nie tracić głowy teraz, to później będzie ją można rozkoszując się Jegami Chivasami a nawet Mocnymi Fullami, co kto lubi. Wracając do tematu CHivaska,to jak zagramy za jakiegoś w tym miesiącu nie dopłacając nic to będzie znaczyć, że dobrze idzie, a dzisiaj wieczorem i nocą w NBA spróbujemy chociąż zamienić nasz budżet na Chivaska. Byle do przodu. Zaraz biore się za analizy i przejrzenie rynku na wieczór, zobaczymy czy jest co grać wieczorem. Pozdrawiam!

EDIT: Macie skrót Dybali.

10 sekunda filmiku / ok 3 min meczu - nożyce
Nie wiem jakim cudem Handa zdąrzył zareagować ja juz cieszyłem się z gola.
Ale Samir wczoraj naprawdę miał wyborną dyspozycję.
30 sekunda filmiku / chyba kolo 9 minuty - prawie, ze spojenie
Brakło centymetrów. A mówiłem, że Dybala wejdzie w mecz mocno!
Brakło naprawdę szczęścia, a już po 3 minutach typ by wszedł.
Tak czy siak mnie cieszyło oglądanie meczu, Cuadrado strzelił stadiony świata.
A moje Juve wygrało. Koniec końców dzień bez strat w projekcie, więc same plusy ???? .
Swoją drogą pisałem o zachowaniu Dybali? Allegri go bronił w mediach. Nikt go w mediach nie zganił. Ale to pewne, ze dostał po uszach i to nie od zarządu, ale od piłkarzy. Wielokrotnie się mówi o tym jak w szatki Juve jest. nie ma gwiazdorzenia, ale nie wyciągają brudów na wierzch. Ostatnio nie przybił piątki, wczoraj przytulenie. Młody dostał po dupie zapewne od Buffona i/lub Bonucciego i wyszedł na mecz, zeby sie zrehabilitować. Nie udało się strzelić, ale jak schodził, w porównaniu do meczu z Sassuolo to i więcej pokazał na boisku i więcej przy zejściu z niego.
https://www.youtube.com/watch?v=0GbReOYydCs
 
D 3

donpedro16

Użytkownik
Nie ma sprawy! Z tego co patrze to Chivas za pół literka 75zł, a za 0,7 84zł wolę liczyć na krowy, ale 75zł lepsza stawka będzie do projektu. Będę o tym pamiętać! Jak będzie dobrze szło to zagramy za Chivaska, ale to musi być pewniejsze od Jegi. Póki co Jegi w tym tygodniu to czułem na 4 rzeczy (Jankosa w LOLu, że zgarną pierwszą krew, na Chelsea win, na Dubla ostatniego z NBA i na Juve) a zagraliśmy tylko jedną. Szkoda, ale na Juve nie stawiam Jegi bo wolę oglądać i cieszyć się meczem. Wczoraj na Dybale flaszeczke dałem bo czułem i blisko było naprawdę, obczajcie początek meczu ???? . Na Chelsea i tak bez Jegi odrobiliśmy, nie dawałem wtedy Jegi bo byliśmy po słabszej nocy a wtedy łatwo się podpalić. A na dubel sam nie wiem dlaczego nie weszłiśmy grubiej! Ale gdybać możemy jak mówię, bez konca więc koniec tematu. Najważniejsze żeby nie tracić głowy teraz, to później będzie ją można rozkoszując się Jegami Chivasami a nawet Mocnymi Fullami, co kto lubi. Wracając do tematu CHivaska,to jak zagramy za jakiegoś w tym miesiącu nie dopłacając nic to będzie znaczyć, że dobrze idzie, a dzisiaj wieczorem i nocą w NBA spróbujemy chociąż zamienić nasz budżet na Chivaska. Byle do przodu. Zaraz biore się za analizy i przejrzenie rynku na wieczór, zobaczymy czy jest co grać wieczorem. Pozdrawiam!
Po wypowiedzi wnioskuję, że fan Juve :grin: A więc już mamy wspólny temat do gadania (na oko jakieś 20 lat jestem kibicem Bianconeri). Aha jeszcze kwestia organizacyjna, masz jakieś godzinki podawania swoich typów, czy to raczej przypadkowy czas?
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
Po wypowiedzi wnioskuję, że fan Juve :grin: A więc już mamy wspólny temat do gadania (na oko jakieś 20 lat jestem kibicem Bianconeri). Aha jeszcze kwestia organizacyjna, masz jakieś godzinki podawania swoich typów, czy to raczej przypadkowy czas?
Zazwyczaj się staram wcześniej chociaż o godzinkę, żeby jak ktoś czyta to mógł ze mną spróbować, ale czasami wpadają typy na Live, bo jak akurat siedze oglądam mecz i widzę jego rozwój i czuje jakiś typ, jak np. drugą bramkę Chelsea, czy rożne na tamten mecz to podaję przy stawianiu kuponu, stąd wiadomo, że Live nie każdy może złapać, ale daję tu po prostu wszystko co gram. Taki mój mały dziennik, żeby widzieć realniej jak sobie gram ???? .
Ogólnie zazwyczaj jakoś od rana do południa lecą typy na popołudnie/wieczorem, później około 23 rozliczam wieczór i lece z NBA. Zwykle jestem aktywny koło 9-10 z czasami porannymi typami na tenis, później w porze obiadowej z teniskiem na popołudnie czy coś i ewentualnie na wieczór. Później koło 17-18 przy kolacji no i przed snem 23 - północ. Jak tak podsumowałem to można mnie czytac do posiłków ???? hahaha bo przy nich sobie piszę. Na telefonie też sprawdzam czasami.
A Juve kibicuje od dziecka, pamiętam wielkie Juve, aferę, powrót, 2 siódme miejsca, gdy Juve było szykanowane, wróciło później jak musiałem w koszulce Juve oglądać ludzi pokroju De Ceglie (o zgrozo), a teraz widzę znów silne Juve idące po rekordowe 6ste mistrzostwo z rzędu, czego nikt w Europie nie dokonał. A czuje, że w LM naprawde są duże szanse, ale zobaczymy. Też nie schodźmy na samo Juve, bo od Juve są już fora haha
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
LIVE / Puchar Davisa / Guido Pella - Fabio Fognini
Typ: Guido Pella
Kurs: 2.00
Stawka: Czteropak

Typ na to czy Fabio się chce, stawiam, ze nie.
Koles na mączce mógłby zlać każdego, naprade Djoko, Wawrinke, Fedexa
Jakby mu się chciało... Ale kolesiowi sie rzadko chce.
Mógły nawet pierwszego seta z 1-5 wyrwać, ale to jest Fabio.
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
Dokładam czteropak po 2.50, że weźmie Pella drugiego seta.
Szanse są, łądnie gra, a publika przeciw Fogniniemu. Głowe ma słabą Włoch.
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
Dokładam czteropak po 2.50, że weźmie Pella drugiego seta.

Szanse są, łądnie gra, a publika przeciw Fogniniemu. Głowe ma słabą Włoch.
A po przełamaniu był kurs nawet 6. Ważne, ze wlazło.
Czekamy na mecz. Coś czuje 3-1 dla Pelli.
Choć jak nie odda seta będzie szybciej i spokojniej.
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
Dokładam czteropak po 3.00, że weźmie Pella trzeciego seta.
Niech mnie, próbuje to!
Fognini rzuca rakietą i pluje.Kibice sa nieznośni dla niego ????
EDIT: Aż mi go szkoda, po każdej akcji dla Pelli szał radości.
Fognini pięknie zagra to ze dwa/trzy oklaski. Okropni kibice.
On nie da rady grać w tych warunkach, nie z jego głową.
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
Dokładam czteropak po 3.00, że weźmie Pella trzeciego seta.

Niech mnie, próbuje to!
Fognini rzuca rakietą i pluje.Kibice sa nieznośni dla niego ????

EDIT: Aż mi go szkoda, po każdej akcji dla Pelli szał radości.
Fognini pięknie zagra to ze dwa/trzy oklaski. Okropni kibice.
On nie da rady grać w tych warunkach, nie z jego głową.
Za fajki na czwartego seta po 2.62. Da rade!
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
LIVE / Puchar Davisa / Guido Pella - Fabio Fognini
Typ: Guido Pella
Kurs: 2.00
Stawka: Czteropak


Typ na to czy Fabio się chce, stawiam, ze nie.
Koles na mączce mógłby zlać każdego, naprade Djoko, Wawrinke, Fedexa
Jakby mu się chciało... Ale kolesiowi sie rzadko chce.
Mógły nawet pierwszego seta z 1-5 wyrwać, ale to jest Fabio.
Niepotrzebne te typy na 3 i 4 set dały nam stratę flaszki całościowo na tym meczu. Szanse były, ale tak w sumie to Pella sam ten mecz przegrał niewymuszonymi błędami ciągłymi od połowy 3 seta. No nic, chytry dwa razy traci, trzeba było po drugim secie odpuścić i czekać na wynik meczu, czy będzie 0 czy +, a tak to flaszka nie nasza ;).
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
Piłka / 19:45 / FC Zurich @1.55
Piłka / 22:00 / Braga @1.36
Liga szwajcarska i portugalska
AKO: 2.11
Stawka: Fajki
Piłka / 20:00 / PSV - VVV BTS @1.80
Piłka / 20:00 / Ajax rezerwy win @1.50
Holandia 2 liga
AKO: 2.70
Stawka: Czteropak
TASIEMKA:
VVV DNB @1.44
Las Palmas DNB @1.66
NAC Breda @1.40
Over 2.5 w meczu Jong Ajax @1.53
AKO: 5.17
Stawka: Dwa piwka
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
Piłka / 19:45 / FC Zurich @1.55
Piłka / 22:00 / Braga @1.36
Liga szwajcarska i portugalska
AKO: 2.11
Stawka: Fajki

Piłka / 20:00 / PSV - VVV BTS @1.80
Piłka / 20:00 / Ajax rezerwy win @1.50
Holandia 2 liga
AKO: 2.70 osobiście zamknąłem jak strzelili na 2:0 i wszedł BTS
ale jak to nie ustawka to jestem święty ????
Stawka: Czteropak

TASIEMKA:
VVV DNB @1.44
Las Palmas DNB @1.66
NAC Breda @1.40
Over 2.5 w meczu Jong Ajax @1.53
AKO: 5.17
Stawka: Dwa piwka
Rozliczam. Niestety typy nieudane. W ogóle to przepraszam za nie wszystkich i już zapowiadam, że nie ma grania w poniedziałek w przyszłym tygodniu. Na pewno nie piłki. Staram się czasami te ligi analizować, ale dam sobie z nimi spokój.

Po dzisiejszym wieczorze z 50zł z rana zostało 22zł.
I to tylko dzięki CashOutowi. Puscimy to na NBA.
 
D 3

donpedro16

Użytkownik
Ale co Jong Ajax zagrał meczyk to mistrzostwo świata :razz: Nie jestem zwolennikiem ustawiania meczy, ale to co tam się działo to kabaret ???? Ale to nic, wierzę w Ciebie i mojego Chivaska :razz: A jak będzie git to i na Jegera się przestawię.
Aaa i jeszcze muszę jakoś stawkowanie przestawić bo nie palę fajek, ale lubię czasami z żonką wypić dobre winko, myślę, że za pietnastaka coś wybierzemy ;)
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
Ale co Jong Ajax zagrał meczyk to mistrzostwo świata :razz: Nie jestem zwolennikiem ustawiania meczy, ale to co tam się działo to kabaret ???? Ale to nic, wierzę w Ciebie i mojego Chivaska :razz: A jak będzie git to i na Jegera się przestawię.
Aaa i jeszcze muszę jakoś stawkowanie przestawić bo nie palę fajek, ale lubię czasami z żonką wypić dobre winko, myślę, że za pietnastaka coś wybierzemy ;)
Dzięki za wiarę! No myslę, że za piętnastaczka całkiem cos smakowitego można łyknąć ???? . W sumie po Twojej wiadomości podejdę rzetelniej do analiz aż na noc. Uszczupliliśmy budżet, a nie chciałbym wyciągać więcej z barku stąd, zrobimy mniej ryzykownie niż początkowo planowałem, a żeby odrobić dzisiejszą stratę. W sumie w zeszłym tygodniu gorsze straty odrabialiśmy, więc i teraz damy radę. Po prostu za szybko chciałem, zeby na koncie było po wypłacie tyle samo co przed. Typowe podpalenie, a miałem odpuścić te juniorskie ligi. Mój błąd, przepraszam.
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
Pierwszy typ na mecz Detroit z Philą. Idę w Gospodarzy na lekkim handi. Detroit jest mocne co udowodnili nawet w starciu z Idnianą, choć przegrane to walczyli równo, ale przyszła trzecia kwarta i wszystko się jakoś posypało, ale czy to wstyd przegrać na hali Idniany? Nie wydaje mi się ;). Detroit -4.0 po kursie @1.40 do ako mnie w zupełności zadowala.
Kolejny mecz to Knicksi na Lakersów. Każdy wie jaki sezon Lakersi mają, ale czy Knicksi jakoś specjalnie zachwycają? Duże nadzieje, dośc dobry początek sezonu , a szans na Play Offy już raczej nikłe. Z kolei po blamażu z Dallas, Lakersi troszkę się obudzili. Nie przegrali więcej niż 10cioma punktami z Wizards ani z Bostonem na wyjazdach, to czemu maja dostać takie lanie od Knicksów? A jak nie dadzą dupy jak we wspomnianych meczach w drugiej kwarcie to nawet mogą powalczyć do końca o zwycięstwo. Lakersi + 9.5 po @1.44 według mnie warte gry.
Ostatni typ pdbija ako z tych dwóch (2.02) do 3.12 (3,35 z bonusem 7,5%). Niby najbardziej ryzykowny, ale spróbujemy. W końcu nie ma pewniaków. Myslałem o Indianie winie po 1.57, albo lekkim handi na Pelicany, ale te typy wydają mi się jakieś zbyt proste. Coś mi w nich śmierdzi. Stąd wybrałem inny typ. Po 1.54 biorę Cavs +4.5. Seria Czarodziejów nieziemska, ale już z Pelicanami to zwycięstwo nie było takie przekonywujące, a przecież nie po to Irving odpoczywał ostatnio, zeby teraz mieli oddać ten mecz. Poza tym, mogą przegrać ze słabeuszami, skupienie nie to samo. Ale kto inny ma zepsuć serię Wizardsom i pokazać im żeby nie podskakiwali jeśli nie mistrz?

Leci więc ako na NBA 3.12 (3.35 z bonusem)
Godz: 1:00 / Cavs +4.5 @1.54
Godz: 1:00 / Lakers +9.5 @1.44
Godz: 1:30 / Detroit -4.0 @1.40
Stawka: Flaszka z groszem
Zakładana wygrana: Chivas

Powodzenia wszystkim i dobrej nocy. Pozdrawiam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Do góry Bottom