>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Z "%", a jednak z głową!

jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
Nie o to mi chodziło, sam uważam, że zerżnięcie typów to słaby pomysł na grę, a 99% tematów gwarantuje ⛔ ????

Na razie się w tym odnajdziesz, kto chce też się odnajdzie, ale jak temat się rozrośnie to będzie coraz ciężej cofać się i szukać. Mimo wszystko zielony plus czy czerwony minus, szybciej rzuca się w oczy, dla własnej korzyści łatwiej wtedy prowadzić statystyki. Ja swojego tematu nie zakładam, statystyki prowadzę na komputerze, wypracowałem sobie pewien sposób gry aby zintensyfikować prawdopodobieństwo trafień i zminimalizować ryzyko strat. Podsumowując nie czepiam się, tylko rzucam luźną sugestię, grunt to właśnie wyciąganie wniosków i opracowanie planu gry. Życzę Ci jak najwięcej trafień i żeby barek się rozrastał ???? Pozdrawiam.
Sorry! Troche za bardzo to odebrałem jak atak, ale ostatnio czytajac rozn tematy to ciagle widze ataki zamiast porady. Aż żal czytać. I myślałem, że Ci chodzi o to, że nie wiem widzisz ze weszło NBA i sapy, że niewyraźnie pisałem i nie wziął ktoś, a później nie wchodzi to hejty. A nie o to mi w temacie chodzi ???? . Chce zobrazowac realnie jak mozna grac zaczynajac od malych stawek by pozniej umiejetnie stawkowac i podnosic progi i zbierac profity. A piszę też tak, żeby może ktoś ma inne zdanie i podyskutował. Osobiscie np o włoskiej SerieA mógłbym dyskutować ciągle, a może ktoś powie komus czemu jakis typ jest zly. Chce zeby tutaj to tak działało ???? . Zrobić sobie &quot;swoje forum&quot; w temacie, ale caly czas rozliczać i widzieć postępy. I masz rację, spróbuje to przejrzyściej robić, ale nie chce też wykreślanki, tony typow, tony plusow i minusow. Wypośrodkuje to i dzięki za celną rade. No i dzięki za poświęcony czas na czytanie moich wypocin ???? . Ktoś tam jednak czyta skoro Ty jakos zapoznales sie z tematem. Pozdro!
 
wilczekl 162

wilczekl

Użytkownik
ostatnio czytajac rozn tematy to ciagle widze ataki zamiast porady. Aż żal czytać.
Właśnie dlatego nie zakładam żadnego tematu, bo właśnie zamiast rzeczowej dyskusji to ostatnio wszędzie hejty i napinka ;)
Osobiscie np o włoskiej SerieA mógłbym dyskutować ciągle
W takim razie pewnie coś tu przy okazji SerieA skrobnę, bo często coś tam stawiam, podobnie Holenderska i Belgijska a jak ognia unikam Bundesligi bo nie czuję jej kompletnie.
może ktoś powie komus czemu jakis typ jest zly. Chce zeby tutaj to tak działało . Zrobić sobie &quot;swoje forum&quot; w temacie, ale caly czas rozliczać i widzieć postępy.
Popieram, bo już w niektórych tematach to ciągłe kasowanie postów i cała ta komuna wychodzi mi bokiem ????
Ktoś tam jednak czyta skoro Ty jakos zapoznales sie z tematem. Pozdro!
Czytam i będę zaglądał, a jak coś będę miał coś sensownego do wniesienia w dyskusję to nie omieszkam się podzielić. Pozdrawiam i powodzenia ????
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
Rozliczenie jutro, bo troszkę muszę to wszystko ogarnąć ???? .
Na dzisiaj mieliśmy nie grać nic na NBA, ale jak czytam takie analizy jak ta to muszę spróbować. Sam pisząc analizę narzekałem jak mizerne są pozostałe samo h2h pare zdań i tyle. A przecież jak ktoś coś poleca to dlatego, że warto. Stąd cytuje analizę.
Sam stawiam:
czteropaczka na LAL @6.0
i flaszeczkę na LAL +10 @2.0.
Tutaj analiza. Sam bym nic nie grał, ale fajnie się czytało analizę, próbuje.
Akurat też dlatego, że miałem meczyk na dobranoc puścić, a ten zaraz leci.
Koszykówka NBA
Godzina: 01:05
Spotkanie: Washington Wizards - Los Angeles Lakers
Typ: Zwycięstwo Los Angeles Lakers
Kurs: 6.45
Pinnacle
3j
Typ: Los Angeles Lakers +10,50 (AH)
Kurs: 2,03
Pinnacle
10j

Poprzedni typ przeciwko Wiz (na wygraną NY) nie był zły. Mimo tego że Knicks ulegli 100:117 w pierwszej połowie zmarnowali dziesiątki dogodnych sytuacji i zamiast ich znaczącej przewagi przewagi do 1/2, to wynik zatrzymał się koło remisu. Później Knickerbockers całkowicie stracili swój rytm i odpuścili (zero organizacji gry). Wizards zdobywali w drugiej połowie tylko łatwe punkty z otwartych pozycji, które bez problemu odnajdywal także The Polish Hammer (zwykle wbiegniecie w tempo do środka oznaczało latwe punkty dla polskiej maszyny). To czego brakło Knicks do pokonania Czarodzieji mają La Lakers. Ten handicap jest bardzo komfortowym posunięciem, ale dodatkowo uważam ze Lakers mają duże szanse na zwycięstwo po @ 6.45. Dziś ponownie wspomnę o drużynie Wizards, oni aby dominować potrzebują dobrego występu całej s5, a ponadto nie może zawieść duet niskich czyli Wall &amp; Beal. Z ławki dużo energi zaczął dawać Kelly Obure Junior, ale to tak średnio 1/5 męczy, więc dziś małe szanse na pozytywny występ tego gracza. Główne argumenty Czarodzieji, które muszą wykorzystać, to up-tempo i dobra egzekucja na dystansie poprzedzona dobrych ruchem pilki na obwodzie. Czy to się uda? Będzie trudno bo dziś Wiz ustępuje bardzo wyraźnie fizycznie rywalowi. Gra w obronie bardzo mocno wyeksploatuje dziś gospodarzy. Bez obrony nie będzie szybkich ataków i łatwych punktów. Najważniejsza postać pośród wysokich dziś to Oto Porter, który nie będzie dziś tak produktywny w ofensywie, jak ma to w zwyczaju czynić. Musi dziś on odegrać ważna rolę w obronie. Gortat i Morris nie mają wiele mocy, to dystans wygrywał dotychczas mecze a nie wymieniona dwójka. Beal &amp; Wall są w dużych opałach. Bradley Beal nie ma w składzie zmiennika na swojej pozycji, podobnie jak John Wall. Produktywność tych dwóch graczy spada dziś o minimum 30-50% z ich pelnych możliwości. Beal jest bardzo kruchy, a szykuje się fizyczny mecz, który można wygrać głównie obroną. Bradley będzie dziś zapewne trochę poobijany, a musi ucierpieć na tym jego ofensywa. Jego rzuty dystansowe nie będą już tak swobodnie wpadać do obręczy, bo nogi dostaną dziś w kość. John Wall w takim matchupie ma w zwyczaju robić wszystko, a napewno spróbować, gdy koledzy są ewidentnie poza grą. Takie zachowania, forsowane własnej gry zwłaszcza w konfrontacji z LA nie mogą dac dobrego efektu. John Wall jest graczem który musi dużo biegać ,grac do środka na kontakcie z rywalem, ponieważ nie jest typowym strzelcem, a to nie może dać dziś pożądanego efektu. Tak krytykuje Wizards, a tu na ich rywali @ 6,45. Też się temu dziwię, a kurs ewidentnie po rankingu i to co najmniej 2x za dużo więc należy tylko korzystać z tej sytuacji. Trener La Lakers dal wyraźny znak, ze dziś jego team gra o zwycięstwo. Randle ma zagrać okrojone minuty (jak by nie wystąpił i tak bym obrał podobny kierunek). Przede wszystkim Lakers wygrywają dziś ten mecz w polu trzech sekund, a dodatkowo bez problemu mogą i mają duże szanse na dominację w rzutach dystansowych. Tacy gracze jak Mozgov, Black, Zubac, Nance Jr dziś bezwzględnie dominują w trumnie. Każdy z nich świetnie biega, ma przewagę atletyzmu i swobodnie punktuje w szybkim ataku, czy w izolacji twarzą do kosza. Jeziorowcy posiadają szerszą rotację na wysokich pozycjach i nie tylko. Niskie skrzydło to Deng i niezwykle produktywny z ławki Ingram, a przy obniżeniu skladu Nick Young gra na trójce (przesunięty z dwójki) i siła ognia w ofensywie dodatkowo wzrasta. Pozycje 1-2 to aż czterech niesamowitych graczy: wspomniany Young z Russellem i z ławki Lou Williams i Jordan Clarkson. Wizards nie mają odpowiedzi na tych graczy. Young bez problemu może przeważać dziś nad Beal&#39;em (zwłaszcza w obronie) a decydujący matchup to Wall vs. Russell. Ewidentnie ofensywnie przeważa tu młody playmaker LA Angelo Russell, który swobodnie punktuje z 6-7 metra ze statycznych pozycji, jak i po indywidualnych popisach. John Wall jest surowym strzelcem dystansowym i musi mieć naprawdę dobry dzień aby poprostu odpalić ze swoim rzutem (miał go przeciwko miękkim Knicks, więc dziś szanse małe na powtórkę dyspozycji). Warto podkreślić rolę rezerwowych w rotacji Lakers, ponieważ nie raz są bardziej produktywni jak startowi gracze (Lou Williams zwany Super Lou). Są oni bardzo doświadczeni i obdarzeni wysokim IQ, a posiadanie Lou w swoim składzie jest wielkim skarbem dla LA (duża wartość gracza). Wizards dziś mogą zginąć i to od własnej broni. Ich braki fizyczne, brak wartościowych rezerwowych i słabsza dyspozycja graczy z 1-2 mogą się przyczynić do porażki i to bardzo wyraźnej. La Lakers mają wiele atutów, bez problemu mogą grać także niższym ustawieniem i dominować w stylu run &amp; gun. Nie ustępują mocą na dystansie, a mają tu więcej talentu i decydującą przewagę mogą wypracować w 2 i 4 kw, gdzie gra najdłużej drugi garnitur (rezerwy). Szanse na taki scenariusz są bardzo wielkie i warto skorzystać z value, które jest w handicapie, czy czystym zwycięstwie LA.
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
Sorry, ale dzisiaj bedzie krótko. Nie mam za duzo czasu. Szybkie rozliczenie; wczorajszy LOL stracil nam flaszeczke i czteropaczka. Mozna bylo zamykac z fajnym zyskiem na poczatku pierwszej mapy FNC ale nie ogarnalem. W nocy za to dzieki analizie ktora dal POLISH.HAMMER odrobilismy chociaz czteropak, a gdyby nie slabsza druga kwarta to Lakersi mogliby naprawdę powalczyc a wtedy zysk bylby swietny.
Tak czy siak, poki co jesteśmy na plus prawie tyle samo ile z barku wyciagnelismy. Dokladne rozliczenia beda wkrotce jak, bede miec troszke wiecej czasu na kompie, moze wieczorem sie uda.
Na dzisiaj krotko, gramy na faworytow za flaszeczke.
Daje sobie drugie podejscie do LOLa, moze wczoraj zbyt slepo z sympatii w to FNC poszedłem.
Wiec flaszka na H2K + G2-1.5 Ako: 2.02
Moze cos jeszcze sie wieczoremi pojawi.
Pozdrawiam!
EDIT: Dokładam jeszcze fajeczki na ten typ. G2 i H2K za mocne dla przeciwnikow dzisiejszych.Takze flacha i fajki leca na dubla.
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
Dzisiaj z pilka ubogo, a na sile jej grac nie chce. Niby overowe drugie ligi Holandii i Francji graja ale odpuszczam. Za to mam na dzisiaj fajny typ z LOLa jeszcze. Az sprobujenie go grubiej. Jankos w H2K robi świetną robote, przede wszystkim swietnie wchodzi w gry zbierając najwiecej pierwszych krwi w calej Europie. Gramy wiec singla na &quot;pierwsza krew dla H2K w pierwszej mapie&quot; kurs 1.66, stawka Jeger.
Do trzech razy sztuka. Pierwsze typy na Lige weszly, drugie wczorajsze nie, tak wiec dzisiaj zobaczymy. Jak wejda to mamy 2/1 i gramy te Esporty dalej i to nawet na noc typy sa fajne. Jak nie wejdzie to mamy 1/2 i zostajemy przy pilce i. NBA.
Do zobaczenia wieczorem. Wtedy rozliczenie dokladne z wczoraj i dzisiaj i prawdopodobnie kolejne typy na NBA, moze LOLa w nowej nieco bardziej przejrzystej formule. Na dzis wiecej nie bedzie na dzien. Takze pozdrawiam, wysokich wygranych wszystkim i do zobaczenia wieczorem.
EDIT: wszystkie zdarzenia znajdziecie na B365 w zakladce Esporty/LOL - EU LCS Spring Split. Mecz H2K o 17.00, a G2 w okolicach godz 20:00, w zależności czy H2K rozegraja dwie czy trzy mapy, bo graja bo3 (do wocjdwóch zwycięstw).
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
Dzisiaj z pilka ubogo, a na sile jej grac nie chce. Niby overowe drugie ligi Holandii i Francji graja ale odpuszczam. Za to mam na dzisiaj fajny typ z LOLa jeszcze. Az sprobujenie go grubiej. Jankos w H2K robi świetną robote, przede wszystkim swietnie wchodzi w gry zbierając najwiecej pierwszych krwi w calej Europie. Gramy wiec singla na &quot;pierwsza krew dla H2K w pierwszej mapie&quot; kurs 1.66, stawka Jeger.
Do trzech razy sztuka. Pierwsze typy na Lige weszly, drugie wczorajsze nie, tak wiec dzisiaj zobaczymy. Jak wejda to mamy 2/1 i gramy te Esporty dalej i to nawet na noc typy sa fajne. Jak nie wejdzie to mamy 1/2 i zostajemy przy pilce i. NBA.
Do zobaczenia wieczorem. Wtedy rozliczenie dokladne z wczoraj i dzisiaj i prawdopodobnie kolejne typy na NBA, moze LOLa w nowej nieco bardziej przejrzystej formule. Na dzis wiecej nie bedzie na dzien. Takze pozdrawiam, wysokich wygranych wszystkim i do zobaczenia wieczorem.
EDIT: wszystkie zdarzenia znajdziecie na B365 w zakladce Esporty/LOL - EU LCS Spring Split. Mecz H2K o 17.00, a G2 w okolicach godz 20:00, w zależności czy H2K rozegraja dwie czy trzy mapy, bo graja bo3 (do wocjdwóch zwycięstw).
First blood szybciutko! Dzięki temu typowi, już dzisiejszy dzień jest bezstratny. Jeśli typy na mecze wejdą to będzie czyściutki zysk. Pierwsza mapa przez H2K póki co przegrywana, ciężko będzie wrócić, ale mecz powinni wziąć. Do zobaczenia później. Wtedy już rozliczenia wszystkie.
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
Sorry, ale dzisiaj bedzie krótko. Nie mam za duzo czasu. Szybkie rozliczenie; wczorajszy LOL stracil nam flaszeczke i czteropaczka. Mozna bylo zamykac z fajnym zyskiem na poczatku pierwszej mapy FNC ale nie ogarnalem. W nocy za to dzieki analizie ktora dal POLISH.HAMMER odrobilismy chociaz czteropak, a gdyby nie slabsza druga kwarta to Lakersi mogliby naprawdę powalczyc a wtedy zysk bylby swietny.

Tak czy siak, poki co jesteśmy na plus prawie tyle samo ile z barku wyciagnelismy. Dokladne rozliczenia beda wkrotce jak, bede miec troszke wiecej czasu na kompie, moze wieczorem sie uda.

Na dzisiaj krotko, gramy na faworytow za flaszeczke.

Daje sobie drugie podejscie do LOLa, moze wczoraj zbyt slepo z sympatii w to FNC poszedłem.

Wiec flaszka na H2K + G2-1.5 Ako: 2.02

Moze cos jeszcze sie wieczoremi pojawi.
Pozdrawiam!

EDIT: Dokładam jeszcze fajeczki na ten typ. G2 i H2K za mocne dla przeciwnikow dzisiejszych.Takze flacha i fajki leca na dubla.
Piękny plus! Dzisiaj odrobiliśmy wczorajszą stratę z nawiązką.
Już niedługo podliczenie wczorajszych typów i podliczenie całośći.

Zagramy też coś na NBA, LOLa odpuścimy chyba pierwsze spotkanie o 0:00 bo mało czasu, a nie chce grać jak nie mogą wszyscy złapać.
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
ROZLICZENIE WCZORAJSZE (Z DNIA 02.02.2017r.)
Bez zbędnego owijania. Dzisiaj gramy Esporty.
W Lidze Legend dwa spotkania w EU LCS. Pierwszy mecz to Splyce - Unicorns of Love. Już wczoraj chciałem, grać bo tak jak przewidywałem kurs będzie lecieć i już spadł z wczorajszego 1.80 na 1.66 na Jednorożce. Splyce ograło Vitality, ale to wielki wyczyn nie jest a już z mocnym H2K dostali lanie do 0, gdzie UOL ograli ich 2:1 i w tym sezonie prezentują się bardzo dobrze. Typy 1.90 do 1.80 były sporo zwużone, 1.66 jest już bardziej rzeczywiste, ale chciałem spokojnie poczekać na rozliczenie nocki i rano pograć, niepotrzebnie. Tak czy siak bierzemy to UOL.
Drugi mecz to moje ukochane Fnatic kontra Misfits. Jedno i drudzy to praktycznie nowe drużyny. H2H podobne gdyż obydwa Teamy przegrały po 1:2 z faworytem Splitu G2, i wygrali z Giants po 2:1. Misfits dodatkowo ograli Roccat 2:0, ale jednak na nich grać to jak sparing. A kursy są 1.83 do 1.83. Tyle, że takie kursy są chyba tylko poprzez H2H. Jeszcze parę meczy Fnatic będzie grać tylko lepiej i niedługo kursy na nich bedą w okolicy 1.40. Ja nie oceniam szans na 50/50 tylko conajmniej 60/40 dla FNC.
Myślałem nad jednym na handi, a drugim czystym winem jak np. FNC +1.5 mapy po 1.33 i UOL win po 1.66 co daje ako 2.22, albo odwrotnie UOL +1.5 po 1.25 i FNC po 1.83 z ako 2.29, ale zagram ryzykowniej i po prostu postawie na win jednych i drugich z ako 3.06.
Także leci flacha na to ako 3.06, nie będziemy szaleć bo kursy troszkę ryzykowne, ale jednak myślę, że flaszeczkę warto rzucić na to dzisiaj. A że nie mogę się zdecydować co na handi dodatnim, to obydwa daje winy, a jak wejdzie to zarobimy tą flaszeczką dwie kolejne na plus. Miłego dnia. Może coś jeszcze rzucimy w środku dnia, ale zobaczymy. Pozdrawiam!
Kurs na UOL spada do 1,57 już. Od wczorajszego 1.80 to duży spadek. A tymczasem Fnatic po 2.00, nie wiem skąd taki skok, ale myślę, że i tak ugrają. Tymczasem dokładam małego dubelka za czteropaczka na powyżej 3.5 smoka w 1 mapie UOL - Splyce po 1.57, myślę, że to nie będzie szybka gra a jednak troszkę pograją i do tego daje Fnatic +1.5 mapy po 1.30. AKO: 2.04
Wiem, że dubluje typ na FNC, ale nie ma szans żeby dali dupy 0:2. Jak przegrają pierwszą mapę to zaatakuje w dodatku, że drugą ugrają. Jak znów będą kombinować w Champion Select to pierwszą mogą oddać, ale meczu nie dadzą. Rozliczenie koło 22-23. Wtedy może coś rzucimy na NBA, ale oferta nie rozpieszcza więc może być tak, że odpuścimy, bez względu na wyniki LOLa. Miłego wieczorka i powodzenia wszystkim!
ROZLICZENIE WCZORAJSZE (Z DNIA 02.02.2017r.)
Ładnie trafiliśmy smoki, UOL też dobry typ i szkoda, że nie zagrany dzień wcześniej bo kurs był wyższy. Ale kupony przegrane. Parę wniosków:
Na Fnatic było grane za bardzo po sympatii niestety. Niepotrzebne dublowanie FNC na dwóch kuponach. Poza tym nie zaufałem intuicji tylko poszedłem za sympatią. Czułem, ze w tej grze będą tylko dwie mapy więc kurs na FNC +1.5 był bez sensu, albo wygraja albo nie. Dlaczego tak czułem? Nie wiem, ale przeczuwałem, pierwszą zaciętą grę i zwycięzca drugą wygra łatwo. I tak było, w drugiej Misfitsi zmiażdzyli Fnatic i o trzeciej mapie nie było tematu. Dowiedziałem się także skąd taki skok kursu na FNC. Szkoda, ze dzień później, ale Caps (midlaner FNC) grając na prywatnym koncie strasznie gnoił ludzi, wywyższał się, że są zerami a on gra w zawodowej drużynie. Niby banał, ale to pokazuje, ze młodym zawodnikom Fnatic brakuje pokory i myślą, że już są wielcy, a mimo talentu jeszcze im brakuje. Jesli tego nie poprawią to nie będzie lepiej. Stąd kolejne spotkania FNC pomijam. Szkoda, ze po meczu, ale dowiedziałem się chociaż skąd tak było a nie inaczej. I nauka na przyszłość żeby nie grać zbyt po ulubionych teamach (w sumie żadna nowość). Tak czy siak, zaliczyliśmy wczoraj stratę.
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
31.01.17r.
Wniesione na impreze: 25zł
Zagrane w tym dniu: 25zł
Zwroty w tym dniu: 0zł
Saldo na teraz: 0zł
Wyniesione z imprezy: 0zł

01.02.17r.
Wniesione na impreze: 60zł (25zł + 35zł) wpłat
Zagrane w tym dniu: 35zł (15zł + 20zł)
Zwroty w tym dniu: 85,73zł (43,72zł + 42,01zł)
Saldo na teraz: 85,73zł
Wyniesione z imprezy: 0zł

02.02.17r.(noc)
Wniesione na impreze: 60zł wpłat
Zagrane w tym dniu: 35,72zł
Zwroty w tym dniu: 80,59zł
Saldo na teraz: 130,59zł
Wyniesione z imprezy: 0zł

02.02.17r.
Wniesione na impreze: 60zł wpłat
Zagrane w tym dniu: 30zł
Zwroty w tym dniu: 0zł
Saldo na teraz: 100,59zł
Wyniesione z imprezy: 0zł

03.02.17r. (noc)
Wniesione na impreze: 60zł wpłat
Zagrane w tym dniu: 30zł
Zwroty w tym dniu: 40zł
Saldo na teraz: 110,59zł
Wyniesione z imprezy: 0zł

03.02.17r.
Wniesione na impreze: 60zł wpłat
Zagrane w tym dniu: 95,09zł
Zwroty w tym dniu: 171,94zł
Saldo na teraz: 181,95zł
Wyniesione z imprezy: 0zł

Takie rozliczenie będzie regularnie, z kolei raz na tydzień będę to łączyć w statystyki tygodniowe i zaczynać nowy tydzień. Typy też będą podawane wyraźniej, ale nie zostaną pozbawione analiz i opisów.
Podliczając:
Wniesione: 60zł
Saldo: 181,95zł
Wyniesione: 0,00zł
Wniesione to suma wszystkich wpłat na konto beta.
Obrót i zwroty są okresowe (dzienne).
Wyniesione analogicznie do wniesionych.
Narazie jest zero wypłat, ale będę też podawać wypłaty żeby realnie pokazać ile włożyliśmy ile wypłąciliśmy ile mamy i wszystko.
PS nie przyczepiajcie się do groszy jak są małe róźnice czytam po kuponach i mi się już te po przecinkach mylą, teraz będzie z dnia na dzień to będzie co do grosza.
Dodatkowo stawki:
Piwko - 2,50zł
Czteropak - 10zł
Fajeczki - 15zł
Flaszeczka - 20zł
Krowa (0,7L) - 25zł
Stawke 30zł pominę haha dla poprawności
Jegermeister - 60zł
Whisky (Jackie) - 100zł
Stawki są przyjęte dla ułatwienia, więc nie kłócić się, ze tanie piwo czy drogie whisky.
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
Na tę chwilę potroiliśmy wpłaty, dobry początek. Dzisiaj grubo pograne, biorąc pod uwagę, że prawie całe saldo było w grze ale się opłaciło, bo wczorajsze zbyt pochopne typy na Fnatic zostały odrobione z fajną nawiązką.
Na dzisiaj zagramy dwa single. Po pierwsze typ to flaszeczka na Sacramento z tym, że podbijemy je typem, że wygrywać będą już do przerwy (typ Sacramento - Sacramento mamy po @2.10). Dlaczego? Bo ostatnio jakoś dużo razy przyszło mi ich oglądać m.in. z Cavs i z Indianą, i naprawdę mają mocne początki, tym bardziej, ze dzisiaj wracają na swoją halę. Często walczą do przerwy, by przegrać w końcówce. Dzisiaj tego nie oddadzą.
NBA / 4:30 / SAC Kings (Home) - PHX Suns
Typ: SAC - SAC
Kurs: 2.10
Stawka: Flaszeczka
Drugim typem będzie value kolejny raz jak wczoraj od POLISH.HAMMER&#39;a. Znów gramy na LAL. Dzisiaj spróbuję odważniej i bez handi. Tylko jeden typ na win Lakersów. Czteropaczka postawimy na wysoki kurs @6.25 jako value. Chciałem zagrać za 2 piwka, wszak zwrotu byłaby i z tego krowa ładna, ale, ze dzisiaj poszło ładnie w dzień to spróbujemy mocniej w to value wejść.
NBA / 2:00 / BOS Celtics (Home) - LAL Lakers
Typ: LAL win
Kurs: 6.25
Stawka: Czteropak
Dodatkowo kusi mnie kurs na Miśki, ale nie chcę w niego wchodzić zbyt mocno, powinni wygrać, mocne wyjazdy, ale z drugiej strony z OKC będzie dobry meczyk i wyrównany mi się wydaję, a nosa mam, że wygrac powinni. Ale mam też 2 typy na podobnym jak dla mnie prawdopodobieństwie wejścia stąd, ułoże małą taśmę. Jeśli wejdą to da nam do myslenia na przyszłość a w nocy dobry zysk. Jeśli nie to strata nie będzie zbyt wysoka, a nie chcę ładować dużo singli. Do rzeczy.
Trebel - NBA
MEM Grizzlies @1.86
SAC Kings -3.5 @1.83
LA Lakers +13 @1.66
AKO: 5.71 (około 6.13 z bonusem)
Stawka: Czteropak
Czuje też, że Rakiety rozstrzelają Byków dzisiaj i Houston wezmie linie na handi bez problemu. Aż myślałem, czy miśków na nich nie zamienić, ale trzymam się pierwszych typów. Wszystkim udanej nocki i pozdrawiam. Do jutra!
EDIT: zaraz po moim poście zawiesili rynki i w momencie linia skoczyła z -6.0 na -8.0 na Rakiety. Chyba miałem nosa, trzeba było grać. Ale trudno, jak już mówiłem, ważne jest żeby weszlo to co gramy. Także mam nadzieję, że do reszty też nos nie zawiedzie.
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
Bez Editu, ale to są jakieś jaja już linia na -9.0.
Albo poszły grube zakłady na Rakiety od kogoś,
albo jakaś kontuzja jednak wyskoczyła w Bullsach.
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
Na tę chwilę potroiliśmy wpłaty, dobry początek. Dzisiaj grubo pograne, biorąc pod uwagę, że prawie całe saldo było w grze ale się opłaciło, bo wczorajsze zbyt pochopne typy na Fnatic zostały odrobione z fajną nawiązką.
Na dzisiaj zagramy dwa single. Po pierwsze typ to flaszeczka na Sacramento z tym, że podbijemy je typem, że wygrywać będą już do przerwy (typ Sacramento - Sacramento mamy po @2.10). Dlaczego? Bo ostatnio jakoś dużo razy przyszło mi ich oglądać m.in. z Cavs i z Indianą, i naprawdę mają mocne początki, tym bardziej, ze dzisiaj wracają na swoją halę. Często walczą do przerwy, by przegrać w końcówce. Dzisiaj tego nie oddadzą.
NBA / 4:30 / SAC Kings (Home) - PHX Suns
Typ: SAC - SAC
Kurs: 2.10
Stawka: Flaszeczka
Drugim typem będzie value kolejny raz jak wczoraj od POLISH.HAMMER&#39;a. Znów gramy na LAL. Dzisiaj spróbuję odważniej i bez handi. Tylko jeden typ na win Lakersów. Czteropaczka postawimy na wysoki kurs @6.25 jako value. Chciałem zagrać za 2 piwka, wszak zwrotu byłaby i z tego krowa ładna, ale, ze dzisiaj poszło ładnie w dzień to spróbujemy mocniej w to value wejść.
NBA / 2:00 / BOS Celtics (Home) - LAL Lakers
Typ: LAL win
Kurs: 6.25
Stawka: Czteropak
Dodatkowo kusi mnie kurs na Miśki, ale nie chcę w niego wchodzić zbyt mocno, powinni wygrać, mocne wyjazdy, ale z drugiej strony z OKC będzie dobry meczyk i wyrównany mi się wydaję, a nosa mam, że wygrac powinni. Ale mam też 2 typy na podobnym jak dla mnie prawdopodobieństwie wejścia stąd, ułoże małą taśmę. Jeśli wejdą to da nam do myslenia na przyszłość a w nocy dobry zysk. Jeśli nie to strata nie będzie zbyt wysoka, a nie chcę ładować dużo singli. Do rzeczy.
Trebel - NBA
MEM Grizzlies @1.86
SAC Kings -3.5 @1.83

LA Lakers +13 @1.66
AKO: 5.71 (około 6.13 z bonusem)

Stawka: Czteropak
Czuje też, że Rakiety rozstrzelają Byków dzisiaj i Houston wezmie linie na handi bez problemu. Aż myślałem, czy miśków na nich nie zamienić, ale trzymam się pierwszych typów. Wszystkim udanej nocki i pozdrawiam. Do jutra!
EDIT: zaraz po moim poście zawiesili rynki i w momencie linia skoczyła z -6.0 na -8.0 na Rakiety. Chyba miałem nosa, trzeba było grać. Ale trudno, jak już mówiłem, ważne jest żeby weszlo to co gramy. Także mam nadzieję, że do reszty też nos nie zawiedzie.
Dorzucam za flaszeczke dubel Sacramento + Portland ako 2.13.
Niech nam odda za Miśków [wrrr]
Nocka klapa straszna. Lakersi to value, rozumiem. Ale co Miśki odwaliły w 4 kwarcie ehhh. W dodatku niepotrzebne granie nad ranem. Straciliśmy piękne zyski z wczorajszego dnia.
Podliczając:
Wniesione na impreze: 60zł
Zagrane w nocy: 81,95zł
Zwroty w nocy: 0zł

Saldo aktualne: 100,00zł
Wyniesione z imprezy: 0,00zł
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
LIVE / Over 10 roznych dodo przerwy
Mecz: Chelsea - Liverpool
Kurs: 2.00
Stawka: Fajeczki
Oczywiscie chodzilo o Arsenal ???? hahahahaha. Weszly minute po typie. Mialem grac gola do przerwy i over rogow w meczu dubla za 1.98 ale odkulem na Live ze nie zagralem. Jeszcze jeden gol Chelsea trzeba. Gram tezw drugi gol bo mysle ze Londynczycy wygraja do zera. 2-0 wyczuwam. Stad over bramek moze nie wejsc.
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
LIVE / Chelsea strzeli drugiego gola
Kurs: 1.83
Stawka: Krowa
Mamy to! Win Chelsea do zamkniecia za 58 z 63. Nie bede pazera na te trojke ale do 60 poczekam i zamykam. A chcialem grac Jege na Chelsea. Ten kurs byl przesadzony. Tak czy siak Chelsea odrabia nam nocke. Sobota sie, ladnie zaczyna!
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
Tyle meczów, a mi jakos srednio leza.. wole serieA a ona gra jutro. Może cos jeszcze znajde, ale zal ze Chelsea grubiej sie Nie odwazylem, bo becik dnia. Ten kurs byl chory, zawyzony. Powinno byc max 1.60. Tym bardziej ze Arsenal bez Girou, dla mnie to drewniak jakich malo, ale na Chelsea bylby zbawieniem, kto inny ma walczyc z fizycznie grajaca trojka obroncow Chelsea? Sanchez?
Na wieczór cos z LOLa. Fnatic musi oddac kase.
Graja dwa solidne teamy z dwoma slabeuszami, ktorych w, LCSach nie powinno byc (Roccat i Origen).
Dubel ako 2.11
Splyce wygra 2:0 @1.72/ godz 17:00
Fnatic wygra mecz @1.22/ godz: 20:00
Stawka: krowa
Esporty / EU LCS Spring Split

Widzialem na forum, ze ktos mysli podobnie to chyba znak, ze trzeba grac ???? .
 
Do góry Bottom