>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wypłata z Moneybookers - Skrill

K 1,2K

kukla

Forum VIP
panowie to jak mam wpisac numery do wyplaty
czyli np dwie pierwsze cyfry konta i cztery ostatnie ???
a oco chodzi panowie z kodem weryfikacyjnym z kad go wziasc
używaj opcji &quot;edytuj&quot; - mogłeś to napisać w jednym poście.
1. Najpierw wybierasz państwo i podajesz numer NRB - 8 cyfr od 3 do 10 cyfry rachunku
2. Klikasz dalej i wpisujesz resztę cyfr. Powinno byc ich 16

Kod weryfikacyjny przychodzi w tytule przelewu ????
Inna sprawa, że można też go dostać listownie, tyle że to inny kod ;)
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
dzis mi wyskoczyła taka akcja


Na koncie zablokowane jest wykonywanie transakcji wychodzących oraz płatności kartą kredytową/debetową. W związku z tym Państwa transakcja nie może być zrealizowana. Aby rozpocząć procedurę odblokowania konta należy zmienić hasło i adres email konta Moneybookers w Profilu konta.


mam konto ponad 3 lata weryfikowane cuda wianki wszystko porobione. o co im jescze chodzi. wiecie jak to rozwiązać miał ktos podbną sytuacje ?
 
I 1

icytower77

Użytkownik
Może ktoś obcy logował się na Twoje konto albo Ty logowałeś się z innego adresu. Czasem moneybookers samo tak cuduje niby dla bezpieczeństwa. Zadzwoń i się zapytaj jutro, będzie najszybciej.
 
G 0

grabson

Użytkownik
Może ktoś zna i mógłby podać numer do polskiego supportu, bo ja szukałem ale znalazłem tylko numer z kierunkowym do Wielkiej Brytanii.
Edit. Już dowiedziałem się co było przyczynął blokad mojego konta mb, po prostu próbowałem wypłacić pieniądze na swoją kartę kredytową którą mam zapisaną na swoim drugim koncie mb, więc było to interpretowane jako że osoby trzecie próbują korzystać z tej karty.
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
Może ktoś zna i mógłby podać numer do polskiego supportu, bo ja szukałem ale znalazłem tylko numer z kierunkowym do Wielkiej Brytanii.

Edit. Już dowiedziałem się co było przyczynął blokad mojego konta mb, po prostu próbowałem wypłacić pieniądze na swoją kartę kredytową którą mam zapisaną na swoim drugim koncie mb, więc było to interpretowane jako że osoby trzecie próbują korzystać z tej karty.
skad sie dowiedziałes ja od wczoraj do nich pisze i nie otrzymalem odpowiedzi na jaki meil pisałes lub na jaki numer ich przykatować ?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
skad sie dowiedziałes ja od wczoraj do nich pisze i nie otrzymalem odpowiedzi na jaki meil pisałes lub na jaki numer ich przykatować ?
&quot;Od wczoraj do nich piszę&quot; - sam sobie strzelasz w kolano ;)
Proponuję napisać raz, z formularza jaki jest dostępny na ich stronie i... czekać.
Każdy kolejny mail spycha Cię w kolejce do uzyskania odpowiedzi
 
G 0

grabson

Użytkownik
skad sie dowiedziałes ja od wczoraj do nich pisze i nie otrzymalem odpowiedzi na jaki meil pisałes lub na jaki numer ich przykatować ?
Zadzwoń na ten nr telefonu podany na stronce (w dziale kontakt), tam będziesz miał wyboru język polski, to sobie porozmawiasz z polskim konsultantem.
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
Zadzwoń na ten nr telefonu podany na stronce (w dziale kontakt), tam będziesz miał wyboru język polski, to sobie porozmawiasz z polskim konsultantem.

ale jest tylko jeden numer do angli. nie widac zeby do polski jakis był mozesz podac na jaki dzwoniles ? bo te barany juz 3 dzien nie odpisuja. a konto zablkowane oczywiscie
 
R 3

raskolnikow3

Użytkownik
Hej, mam problem z weryfikacją MB, czy mogę zatem zrobić tak:
przelać pieniądze z MB na bah
wypłacić pieniądze od razu z bah na swoje konto bankowe?
Czy będą jakieś problemy?
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Jak dokonac wypłaty z MB na konto bankowe, zaznaczam kwotę biorę dalej, później trzeba wpisac Numer Rozliczeniowy Banku który według informacji z google składa się z 26 cyfr, a tam miesci się zaledwie 8 cyfr. Może ktoś mi pomóc?
 
P 0

piotrmen

Użytkownik
26 to cały numer twojego konta
wpisz w google &quot;numer rozliczeniowy banku&quot;
i bank jaki cię interesuje i już
www iban przelew com
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Jak dokonac wypłaty z MB na konto bankowe, zaznaczam kwotę biorę dalej, później trzeba wpisac Numer Rozliczeniowy Banku który według informacji z google składa się z 26 cyfr, a tam miesci się zaledwie 8 cyfr. Może ktoś mi pomóc?
http://forum.bukmacherskie.com/f197/wyplata-z-mb-45625-14.html#post1791940
1. Najpierw wybierasz państwo i podajesz numer NRB - 8 cyfr od 3 do 10 cyfry rachunku
2. Klikasz dalej i wpisujesz resztę cyfr. Powinno byc ich 16


Kod weryfikacyjny przychodzi w tytule przelewu :smile:
Inna sprawa, że można też go dostać listownie, tyle że to inny kod :wink:
 
mrna 0

mrna

Użytkownik
Mam pytanie, bardziej opłaca mi się wypłacać kase na MB z buka, a pozniej z MB to swojego banku? Czy moze lepiej od razu na konto w banku? Glownie chodzi mi o to jak to wyglada czasowo. Wyplaty robie za pomoca karty.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jeśli zależy Ci na czasie to przecież jest dość jasne, że kartę wkładasz do bankomatu i za chwilę masz kasę. Wypłata na konto trwa różnie. Ale z reguły 1-3 dni. Przy problemach nawet 2 tygodnie - w skrajnych przypadkach.
 
Do góry Bottom