>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wygrałem sporą kasę, wezwał mnie bank...

B 0

barti

Użytkownik
Jak ktoś wygrywa naprawdę sporo kasy, to najlepiej założyć sobie parę kont i wtedy kwota się podzieli. Obsługa konta to około 10 zł. miesięcznie, co przy kwotach o których rozmawiamy jest niczym.
 
koper 29

koper

Użytkownik
Też chciałbym mieć taki problem, że wzywa mnie bank bo za dużo wpłaciłem na konto. Gratulacje wygranej i oby bank się odpierniczył ✅✅✅
 
malinowy 22

malinowy

Użytkownik
dla mnie problemem nie sa banki bo je mozna oszukac ale limity dawane przez bukow...na razie nie dostalem zadnego ale czuje ze niedlugo moge cos dostac bo zaczynam coraz wiecej wygrywac:/
 
kinoo 0

kinoo

Użytkownik
witam,
przeczytalem wszytskie posty i nie spotkalem sie z taka opcja konsumpcji wygranych u buka pieniedzy:
buk -&gt; moneybookers -&gt; zakupy internetowe np. ebay/escrow
(czyli transfer pieniedzy z buka bezposrednio na konto podmiotu sprzedajacego - obcej osoby/firmy).
Pytanie moje czy od strony technicznej jest to mozliwe, eliminujac jednoczesnie przyjecie uznania przez nasze konto bankowe?
PS. tak samo opcja:
buk &quot;A&quot; -&gt; moneybookers -&gt; buk &quot;B&quot;
Pozdrawiam.
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
witam,
przeczytalem wszytskie posty i nie spotkalem sie z taka opcja konsumpcji wygranych u buka pieniedzy:

buk -&gt; moneybookers -&gt; zakupy internetowe np. ebay/escrow
(czyli transfer pieniedzy z buka bezposrednio na konto podmiotu sprzedajacego - obcej osoby/firmy).

Pytanie moje czy od strony technicznej jest to mozliwe, eliminujac jednoczesnie przyjecie uznania przez nasze konto bankowe?

PS. tak samo opcja:

buk &quot;A&quot; -&gt; moneybookers -&gt; buk &quot;B&quot;

Pozdrawiam.
technicznie jest to możliwe. Przecież nie wpłacasz kasy na konto bankowe.
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
jak skarbówka się czepi o lewy dochód trzeba wnieść pozew do sądu administracyjnego - w UE bukmacherka jest legalna, a że prawo polskie jest niedostosowane to juz mowi sie od dawna tylko że nikt nie ma czasu się tym zająć, w Polsce procesy będziesz przegrywał, ale jak sprawa trafi do Brukseli na pewno uznają Twoją rację!
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Zapewne kolega już sobie jakoś poradził z tym problemem ????

Jednak powiem coś jeszcze ????
Ostatnio oglądałem &quot;Sprawa dla reportera&quot; właśnie było o Hazardzie internetowym jak i innym ;)
I z tego co tam mówili , ponoć od paru miesięcy jest już ustawa o z legalizowaniu hazardu internetowego w POLSCE ????
 
laferdydurke 0

laferdydurke

Użytkownik
to dla nas niezbyt dobra wiadomosc, bo bedzie trzeba odprowadzac podatek :/
Tak, jednak moim zdaniem to prawo niewykonalne.

Podatek trzeba będzie płacić od sumy wygranej powyżej 2280zł jednorazowo. Jeśli grasz tak, że np. wygrywasz 3000zł jednorazowo, to wystarczy rozbić swoją grę na 50%, czyli zagrać dwa razy na to samo... wygrywasz po 2x1500zł jednorazowo, ale podatku nie płacisz.

Jest też wiele innych sposobów...

Pozdrawiam.
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
jeśli tak to problem z głowy, ale takie skonstruowanie przepisów jest wg mnie bez sensu... no ale cóż, nie moja broszka się tym przejmować, skoro tak mówisz to będzie po kłopocie :]
 
F 0

fruwak

Użytkownik
Jak buki pomyslaly to jak wiadomo politycy sa dosc ukladni jesli idzie o hazard, wiec wystarczylo dogadac sie z nimi zalegalizowaliby to tak jak napisal kolega wyzej i mogliby sie wtedy legalnie reklamowac konkretnie jako bukmacherzy nie jako &quot;firma&quot;.

Abstr***ac - czemu normalne kraje europejskie moga najnormalniej w swiecie zaakceptowac bukmacherke a w naszej kochanej lecz pokrzywdzonej polsce dopoki na cos US nie polozy lapy jest nieleganle :S
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
GRACZ BETWAY WYGRAŁ $1,242,561.85!

WIELKIE MARZENIA NAPRAWDĘ SIĘ SPEŁNIAJĄ!

Gorące gratulacje dla gracza Betway, Radoslawa M z Polski, który wygrał zmieniający życie $1,242,561.85 dnia 5 października.

Ten dzień, to wyjątkowo emocjonalny moment w życiu Radoslawa M. Mający zaledwie 29 lat, Radosław przez wiele lat starał się zebrać niezbędne środki finansowe na pośubienie swojej narzeczonej.

Teraz może nie tylko się ożenić, ale także przeżyć najwspanialszy miesiąc miodowy oraz zasmakować życia w luksusie, o jakim mógł kiedyś tylko pomarzyć.

Ze stażem jedynie 8 miesięcy w Kasynie Betway.com, Radoslaw M wygrał tę niesamowitą sumę, wykorzystująć jedynie 25c grając w MEGA MOOLAH PROGRESSIVE JACKPOT.

Jedyne co zrobił, to postawił 25c, siedząc jak zwykle przy swoim komputerze! Jego marzenie spełniło się, czyniąc z niego milionera.

Wyobraź sobie, jak taka niesamowita wygrana zmienić mogłaby Twoje życie! Oferujemy ponad 20 gier slot z progresywnymi jackpotami. Zagraj teraz i zostań kolejnym, który WYGRA FORTUNĘ...

Radosławie M.- Witaj w klubie Milionerów Betway.com

Ciekawe czy faktycznie tyle ktoś wygrał i jak to teraz wypłaci, żeby nikt się nie czepiał. :-D:-D
 
R 125

roger12

Użytkownik
tak samo wygrał jak BAh rozdaje 50€ każdego dnia to jest zwykły blok reklamowy ze strony buka by zachęcic ludzi do gry . Bo każdy sobie mysli jak on wygrał za 25c to czemu ja nie moge no i każdy gra
a jeśli chodzi o wypłaty z buka to można wypłacić nawet i milion i nie płacąc podatku tylko trzeba troche pomyśleć a nie od razu wypłacać za 1 razem 10tyś
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
tak samo wygrał jak BAh rozdaje 50€ każdego dnia to jest zwykły blok reklamowy ze strony buka by zachęcic ludzi do gry . Bo każdy sobie mysli jak on wygrał za 25c to czemu ja nie moge no i każdy gra

a jeśli chodzi o wypłaty z buka to można wypłacić nawet i milion i nie płacąc podatku tylko trzeba troche pomyśleć a nie od razu wypłacać za 1 razem 10tyś
Ale jak zaczniesz wydawac te pieniadze, np. na samochod, albo mieszkanie, to z czasem US sie przyczepi. Mozna zyc po cichu, nie pracowac i wydawac powoli takie pieniadze, ale dla mnie to glupota, bo przeciez nie ukradles tych pieniedzy, tylko wygrales uczciwie u buka.
 
R 125

roger12

Użytkownik
Można nawet jednorazowo, myśląc! To żaden problem.
nie masz racji wypłacił zbuka od razu wszystko tak ok 10 tyś to jest wielki błąd bo bank zaraz cie wzywa skąd masz taką kase a nie pracujesz i już jest problem niestety a jak ktoś bedzie tak dajmy na to wygrałem w kasynie 10tyś wszystko wypłacam na MB i co jakiś czas wypłacam na konto po 1tyś lub do buka wplacam obracam i wypłacam już tak robiłem kiedyś wygrałem w jednym z pookeromów 6500zl może i to nie wiele by sie przyczepili ale wolałem być ostrożny zwiększyłem sobie limit na MB do 10tyś wypłaciłem wszystko na MB i w 4-5 miechów + to co wygrałem w bukach łącznie miałem 9500zl wypłacałem to po 600zl po 1000zl nie co dziennie ale co jakiś czas wszystko mi to zajęło ok 4-5 miechów i udało się ????
 
Do góry Bottom