>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wygrałem sporą kasę, wezwał mnie bank...

R 0

ravioli

Użytkownik
Ciekawe czy faktycznie tyle ktoś wygrał i jak to teraz wypłaci, żeby nikt się nie czepiał. :-D:-D
Gracze wygrywajace takie sumy maja do dyspozycji rózne metody wyplacania, i maja do dyspozycji wyplacania swojego zwrotu do banku offshore.

Gracze wygrywajace sumy ktore koszt wyplacenia = &gt;0,1% wygranej sumy musza czesto wyplacac do tego samego typu wyplacenia, jak uzywali do wplacania.
 
laferdydurke 0

laferdydurke

Użytkownik
nie masz racji wypłacił zbuka od razu wszystko tak ok 10 tyś to jest wielki błąd bo bank zaraz cie wzywa skąd masz taką kase a nie pracujesz i już jest problem niestety a jak ktoś bedzie tak dajmy na to wygrałem w kasynie 10tyś wszystko wypłacam na MB i co jakiś czas wypłacam na konto po 1tyś lub do buka wplacam obracam i wypłacam już tak robiłem kiedyś wygrałem w jednym z pookeromów 6500zl może i to nie wiele by sie przyczepili ale wolałem być ostrożny zwiększyłem sobie limit na MB do 10tyś wypłaciłem wszystko na MB i w 4-5 miechów + to co wygrałem w bukach łącznie miałem 9500zl wypłacałem to po 600zl po 1000zl nie co dziennie ale co jakiś czas wszystko mi to zajęło ok 4-5 miechów i udało się ????
Jeśli nie myślisz, to gratuluje. Poza tym w kasynie internetowym nie wygrasz, od dawna rzecz wiadoma... Uwierz mi, że są sposoby na normalną wypłatę, od krajów europejskich po raje podatkowe itd...

Pozdrawiam...
 
R 125

roger12

Użytkownik
Jeśli nie myślisz, to gratuluje. Poza tym w kasynie internetowym nie wygrasz, od dawna rzecz wiadoma... Uwierz mi, że są sposoby na normalną wypłatę, od krajów europejskich po raje podatkowe itd...
Pozdrawiam...
o co ci biega z tym że w kasynie internetowym nie da sie wygrac ??
człowieku ja pisze o pokerze ludzie wypłacają po 20tys lekko a ty mi mówisz że nie da sie 7000zl ?? jesli o to ci chodziło
 
laferdydurke 0

laferdydurke

Użytkownik
człowieku ja pisze o pokerze ludzie wypłacają po 20tys lekko a ty mi mówisz że nie da sie 7000zl ?? jesli o to ci chodziło
Chodziło mi o typowe gry w pełni &quot;losowe&quot;, w kasynach internetowych, które z losem mają mało wspólnego, czytaj: ruletka, jednoręki...
 
laferdydurke 0

laferdydurke

Użytkownik
spox zle cie zrozumiałem to fakt że nie da sie tyle wypłacić
Co do wypłaty to się nie zgadzam, można wypłacić, wystarczy odpowiednio znać prawo, oraz wiedzieć z praw jakiego kraju korzystać. Niestety, będąc obywatelem Polski raczej by się to nie udało zrobić bezpośrednio z/do banku którego placówka znajduje się na terenie RP, jednak myślę, że sama możliwość korzystania z pieniędzy w Polsce jest jak najbardziej możliwa, i nie trudna do zrealizowania.
 
ester 87

ester

Użytkownik
Mijacie się z prawdziwym problem, którym wcale nie jest wypłata pieniędzy na konta bankowe. Problemem jest wprowadzanie ich do legalnego obiegu. Należy dokonać po prostu operacji prania brudnych pieniędzy. A to już takie super proste nie jest.
 
cajtodoro 0

cajtodoro

Użytkownik
Tak z ciekawości, wypłacał ktoś z rozmówców tak powyżwej 20 tys?(pytanie retoryczne)
Bo na razie odchodzi tu ładne bicie piany połączone z gdybylandią.
 
D 0

dasiezarabiac

Użytkownik
Tak z ciekawości, wypłacał ktoś z rozmówców tak powyżwej 20 tys?(pytanie retoryczne)
Bo na razie odchodzi tu ładne bicie piany połączone z gdybylandią.

w roku 2007 pod koniec cyklu WTA Tour w ciagu 1-2 tygodni wyplacilem ponad 10 tys PLN (w ratach) od buka BaH. jakos mnie nie zablokowali :spokodfhgfh:
 
R 125

roger12

Użytkownik
w roku 2007 pod koniec cyklu WTA Tour w ciagu 1-2 tygodni wyplacilem ponad 10 tys PLN (w ratach) od buka BaH. jakos mnie nie zablokowali :spokodfhgfh:
A powiedz mi chłopie za co mieli by cię zablokować myslisz że dla takiego bah 10tys to tak duzo??

człowieku oni mają budżety sięgające kilkadziesiąt miliardów dla nich 10tyś to może nie aż tak mało ale nie az tak dużo takie jaja to tylko bwin potrafi zrobić ale cóż maja w regulaminie napisane
 
cajtodoro 0

cajtodoro

Użytkownik
O, a skąd masz info o kilkudziesięciomiliardowym budżecie Bah, z palca, czy z jakichś bardziej wiarygodnych źródeł ? (Dwa lata temu ich obrót wyniósł niespełna 500 mln)
Poza tym, cały widz polega na tym żeby najpierw wygrać te kilkadziesiąt tysięcy, dopiero później martwić się wypłatą. W tej kwesti jakoś cisza, widocznie wszyscy wiedzą jak, tylko czekają do gwiazdki...
10000 PLN = 2500 EUR, mówisz,ze niedużo dla Bah? Jednostkowo nie, ale weź kilkudziesięciu graczy z takimi wynikami, pomóż razy choćby 20 krajów, dołóż regularność w osiąganiu wyników przez część z nich - czy chciałbyś na miejscu Bah dalej &quot;współpracować&quot; z takim graczem, bo ja nie - trzepnąłbym mu limit 5 EUR na zdarzenie i cześć. Wygraną wypłacić, ale najpierw sprawdzić czy nie było jakiegoś szwindla. Nadrzędnym celem bukmachera jest zarobek, a ten uzyskuje na graczach, jeśli ktoś jest zbyt dobry i generuje nam straty na koncie, trzeba go się pozbyć / zniechęcić. Ot, i cala filozofia.
 
R 125

roger12

Użytkownik
O, a skąd masz info o kilkudziesięciomiliardowym budżecie Bah, z palca, czy z jakichś bardziej wiarygodnych źródeł ? (Dwa lata temu ich obrót wyniósł niespełna 500 mln)
Poza tym, cały widz polega na tym żeby najpierw wygrać te kilkadziesiąt tysięcy, dopiero później martwić się wypłatą. W tej kwesti jakoś cisza, widocznie wszyscy wiedzą jak, tylko czekają do gwiazdki...
tak BWIN ostatnio podawał swój budżet ponad 30 Miliardów to BAh chyba dużo mniej nie ma
 
Do góry Bottom