>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wygrałem sporą kasę, wezwał mnie bank...

radek03 90

radek03

Forum VIP
O tym było głośno w mediach, to jest przykład głupoty urzędników.

W tym temacie już dużo osób przedstawiło jak cała ta sytuacja wygląda w teorii, ale praktyka ma się inaczej. Trzeba mieć ogromnego pecha aby wezwali cię do udokumentowania przelewu rzędu kilku tysięcy (3tys., 4tys., 5tys.). Proste przykłady, dziennie do Polski pewnie przychodzi tysiące przelewów z pieniędzmi od rodziny pracującej choćby na wyspach. Tak z minutą zastanowienia to sam mam z dwóch kumpli, którzy tutaj w Polsce studiują a mieszkająca w USA czy UK matka przysyła im regularnie pieniądze na konto. Jakoś nie pracują, nie mają żadnych udokumentowanych dochodów a mimo to nikt z US się do nich nie zgłasza. Tak więc takie stosunkowo niskie kwoty, jeśli byłyby przedstawione w formie zestawienia statystycznego, to ilość nękanych przez US a wszystkich otrzymujących takie przelewy mieściłaby się pewnie w granicach błędu statystycznego.
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
No chlopcze a Ty czaytaj wiecej innych rewelacji, żebyś wiedział, że w wielu sytuacjach prawo jest martwe. Ty miałeś kiedyć wizyte w us ze względu na przypływy pieniężne? No jak tak to zwracam honor i przepraszam, a jak nie to nie truj mi głowy regułkami.
 
C 0

cyber584

Użytkownik
Ale na pewno się do mnie nie doczepią bank i us , jeżeli będę wypłacać dziennie 75-80 zł . I czy na pewno nie będę się musiał rozliczać pitem ?
 
C 0

cyber584

Użytkownik
Ok sory że tak pytam ale chce byc pewny żeby nie mieć nie miłej niespodzianki. A mam jeszcze pytanko jak to jest z kontem na netellerze ? Wpłacam sobie powiedzmy 10000 zł i później kupuję coś na allegro za całość do takiego czegos się przyczepią czy nie ?
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Takie mamy państwo... za pięć groszy należnego podatku sąd karze...
I tu Kondor pisze o 5 tys...

Nieznajomość przepisów prawa skarbowego nie zwalnia od odpowiedzialnośći
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Ok sory że tak pytam ale chce byc pewny żeby nie mieć nie miłej niespodzianki. A mam jeszcze pytanko jak to jest z kontem na netellerze ? Wpłacam sobie powiedzmy 10000 zł i później kupuję coś na allegro za całość do takiego czegos się przyczepią czy nie ?
Czy tu, czy tu tamto boisz się czy co?
Idz od razu do US i zapytaj czy tak można...
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
A czy tam jest napisane, że ma problemy bo na konto wpłyneło jej 5gr i nie udowodniła tego wielkiego przypływu gotówki, czy nie nabiła na kase? Bo ja gadam bardziej o tym pierwszym, bo tak ogólnie to też nie nabijam na kase przychodów.
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Tak jak mówisz cinek, a o tej aferze &#39;5groszowej&#39; było głośno bo była to sytuacja jednostkowa, i stąd zainteresowanie mediów, stąd nie wiem po co siać panike, pewnie, że us może do nas przyczepić, ale wiecie jak to się nazywa, pech. bo jesli przez hazard on line, w polsce choćby dwie osoby miały problem z us to byłbym zdziwiony, więc na dowód dawajcie artykuły o graczach on-line a nie o kasjerkach.
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
ghs wierz slepo telewizji , to dobrze na tym wyjdziesz. koels ma racje dla 5 tys to us sie dupy niebedzie chcialo ruszyc
 
B 4

bongo84

Użytkownik
sa naprawde przypadki ze us potrafi scigac dla paru zlotych. Wiem cos o tym bo tam pracuje. A najwiecej przypadkow ze donosy nie zglaszaja banki tylko inni ludzie. Wiec lepiej byc ostroznym ;-)
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Bongo nie ma powodu, aby Ci nie wierzyć, ale sam mówisz, że donos banku to rzadkość, a więc trzeba dobrze żyć z sąsiadami, aby dziadek z zaściany do us nie pobiegł jak nowy samochód kupimy, a do tej pory żyliśmy &#39;po studencku&#39;.
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
A w takim razie, da sie jakos zalegalizowac pieniadze z zagranicznego buka?Typu: idziesz sam do US i mowisz, wygralem tam tyle i tyle, chce zaplacic od tego podatek i miec te pieniadze legalnie. Jest takie cos mozliwe?
 
G 46

ghs

Użytkownik
Nie są to pieniądze legalne, więc się nie da zalegalizować. Taka operacja nazywa się praniem brudnych pieniędzy. Jeśli wypłacasz mniej niż 20 tysi, to przelewaj śmiało, nikt się nie przyczepi, no chyba, że wygrasz więcej i zaczniesz kupować jakieś fury itp., ale nie sądzę, żeby to Ciebie dotyczyło.
 
D 0

dasiezarabiac

Użytkownik
sluchajcie, a ja mam inna kwestie - a wlasciwie dwie:

1) czy jak wyjedziemy za granice do UE (np. niemcy), do kraju, gdzie legalne jest online-bukmacherstwo + mamy swoj wlasny zawod w tym kraju (np. inzynier ???? ), to czy po powrocie do polski po 2-5 latach przyczepia sie do nas o pieniazki zarobione z hazardu ? w koncu zarobilismy je w miejscu, gdzie byly one zgodne z prawem... jesli nie, to co moze byc dowodem na nasza obrone ? np. wydruki logow / adresow IP ?


2) powtierdzam, ze DA SIE wygrywac przyzwoite pieniadze a zakladach. ja sie juz nauczylem, ze nie JA nie gram kasa mniejsza niz 300-1000 PLN (jedna stawka), bo wiem, ze nic nie wygram. do tego gram naprawde malo (3-5 kuponow / tydzien). moj rekord do tej pory to ok. 10k PLN w jeden tydzien. jesli chodzi o wyplate to pozniej jeszcze cos tam wygralem, cos tam przegralem ale udalo mi sie zlecic wyplate tych pieniedzy w przelewach ok 3k na konto do mbanku. i to tak nawet 2 razy w tygodniu przelewalem takie kwoty. nikt, nigdy sie do mnie nie doczepil, jednak nie moglem spac spokojnie ???? i czasem jak o tym mysle, dalej nie moge... po prostu taka duza, latwa kasa potrafi zaburzyc nieco myslenie u zdrowego, pracujacego czlowieka...

tez tylko sie zastanawiam, co by to bylo gdybym nagle kilkadziesiat k PLN zgromadzil na koncie buka - jak bym je przelewal, etc. ...


UPDATE:
przegladajac siec, znalazlem taki oto artykuliki:

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Trzeba-zaplacic-podatek-od-wygranej-1784857.html

data to tamten rok, a wiec calkiem swieze...

tutaj z roku 2005:

http://www.bet1x2.pl/jaki_podatek_od_wygranej,artykul,8.html


prosze o wypowiedzi w tej kwestii...:spokodfhgfh:

od siebie dodam, ze chyba jasne wszystko ? jestesmy traktowani, jak przyjezdzajacy wielmozni panowie z $$ zarobionymi za granica ???? a wiec trzeba deklarowac...
 
E 0

erni

Użytkownik
Nie wiecie jak rozlicza się Góral ze swoich wygranych na PokerStars, jest znany więc musi to robić w jakiś legalny sposób.
 
malinowy 22

malinowy

Użytkownik
pytalem sie w banku -mbanku o te kwestie, nie na wszystko chcieli mi odpowiedziec ale dowiedzialem sie ze maja limity na operacje powyzej 15 000 euro i w przypadku przekroczenia tej kwoty daja cynk skarbowce.
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
pytalem sie w banku -mbanku o te kwestie, nie na wszystko chcieli mi odpowiedziec ale dowiedzialem sie ze maja limity na operacje powyzej 15 000 euro i w przypadku przekroczenia tej kwoty daja cynk skarbowce.
to info nie jest raczej prawdą, ktos by przelewał po 7-12 k i co... liczy sie laczna suma wplywow w danym okresie rozliczeniowym, jak jest sporo to mozna sie wszystkiego spodziewac, ja mysle ze w bankach tez sa konfidenci i tak, tajemnica bankowa na niewiele sie tutaj zdaje.
dobrze ze sie popytales, wiemy juz cos wiecej
 
Do góry Bottom