>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wygrałem sporą kasę, wezwał mnie bank...

P 0

poldek250

Użytkownik
Hej nie chciało mi się czytać waszych wypowiedzi i mam do was pytanie . Zacząłem grać u bukmachera Bah . Ile mogę wypłacać pieniędzy żeby mnie nie wezwali do banku i do us ?
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Hej nie chciało mi się czytać waszych wypowiedzi i mam do was pytanie . Zacząłem grać u bukmachera Bah . Ile mogę wypłacać pieniędzy żeby mnie nie wezwali do banku i do us ?
wygodny, chce odpowiedz mieć podaną jak na talerzu...

Poszukaj sam leniu...
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Hej nie chciało mi się czytać waszych wypowiedzi i mam do was pytanie . Zacząłem grać u bukmachera Bah . Ile mogę wypłacać pieniędzy żeby mnie nie wezwali do banku i do us ?
powyżej 100zł już jesteś na talerzu US ... więc uważaj :|
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
powyżej 100zł już jesteś na talerzu US ... więc uważaj :|


Kwestia indywidualna ja miałem 90zł przelewu i musiałem wypłenić formularz RST/234/Q na pytania co gdzie i dlaczego. DLatego odpowiadając na pytanie, komu ile się uda.
 
C 0

cyber584

Użytkownik
Mam 2 pytania do was , przeczytałem 12 stron i chciałbym się dowiedzieć :

1.Jeżeli codziennie bym zlecał wypłatę na konto w wysokości 75 zł to czy Us by mógł się do tego doczepić ?
2.Czy musiał bym pisać w Picie swoją wygraną ?
 
C 0

cyber584

Użytkownik
Ok a jeszcze mam jedno z Bah chce wysłać 10000 zł do Netellera i później przelać sobie na konto albo kupić coś na allegro . Bank lub Us mogą się kapnąć czy nie ? Jeżeli nie to jakie kwoty mogę tak wysyłać ? Sory że tak motam ale chce po prostu się dowiedzieć ????
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Następnym razem nie czytajcie tych wszystkich historii bo sobie tylko macicie w glowach. no jakie 1000pln, tyle wynosi minimalna krajowa, to bank myśli, że popierdzielasz łopatą to Ci przeszkadzać nię będą, a us nic nie myśli bo co ma myśleć jak Ty im 20zl podatku z pitu odprowadzasz. to dla nich jesteś nikim. gudzowaty obroty ma w milionach-ardach, to nim sie us interesuje, a te tysiące to no ludzie dajcie spokój, jak ktoś wypłaci ze 100tys a pewnie jest takich całe stado to wtedy można rozmyślać po nocach.
 
S 11

support75

Użytkownik
do 20 tys. raczej sie przyczepiają nie ma wątpliwości, wzywaja na rozmowe do banku i trzeba wyjasniac skad taki przypływ gotówki. Wieć raczej taką sumę wypłacac czesciowo.
cytat z innego tematu. wytlumacz mi dlaczego przed bankiem masz sie tlumaczyc skad masz pieniadze? rozmawialem z poroma osobami i kazda mowi ze bank nie ma takiego prawa.
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
cytat z innego tematu. wytlumacz mi dlaczego przed bankiem masz sie tlumaczyc skad masz pieniadze? rozmawialem z poroma osobami i kazda mowi ze bank nie ma takiego prawa.
jak już coś to tłumaczysz się nie przed bankiem a przed urzędem skarbowym prędzej

a bank może też chcieć wiedzieć czy nie jest biernym elementem jakiegoś np prania pieniędzy
 
cinek68 0

cinek68

Użytkownik
hmm 3,5k PLN mozna spokojnie wypłacić? Wypłacaliście i nie mieliście problemów? Bo troszke strachu ten temat mi narobił - nie ukrywam ;-)
Pozdrawiam
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Wcześniej pisałem o minimalnym wynagrodzeniu, natomiast średnie wynagrodzenie 3,5k, wiec uważasz, że to wielka suma dla us, i banku? Ludzie o tym kraju można mówić sporo, ale to nie Kuba. ja nie wiem to sa intrygi?
 
cinek68 0

cinek68

Użytkownik
W sumie masz racje ale tam zazwyczaj małe obroty były bo jestem studentem aktualnie bez pracy więc tak nagle 3,5k moze sie wybijac
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
no tak student który nie ma żadnych dochodów i nagle na konto wpływa kwota 3.5 tys z nieznanego zródła to zbyt podejrzane...
 
cinek68 0

cinek68

Użytkownik
niekoniecznie, student moze pracowac w okresie wakacyjnym i zarobic 3,5 tysiace ;-) wiec nie bede sie bal i wyplace :p
 
S 11

support75

Użytkownik
jak już coś to tłumaczysz się nie przed bankiem a przed urzędem skarbowym prędzej

a bank może też chcieć wiedzieć czy nie jest biernym elementem jakiegoś np prania pieniędzy
dokladnie przed US. bank nie ma prawa pytac o zrodla dochodu itp. a przede wszystkim Ty nie masz obowiazku sie przed bankiem tlumaczyc.
z tego co wiem kazdy bank wydaje bardzo niechetnie informacje nt swoich klientow, gdyby rozeszlo sie ze dany bank na prawo i lewo rozdaje informacje swoich klientow stracilby na reputacji. Najczesciej dopiero po nakazie prokuratora udostepniaja informacje. Nie bede ukrywal wielkim znawca tematu nie jestem, ale znam kolegow ktorzy pracowali w banku i nie byly to stanowiska obsluga klienta.

gdy opisalem koledze sytuacje z tematu powiedzial, ze to jedna wielka bzdura i nigdy nie spotkal sie aby bank wzywal klienta do tlumaczenia się skad przyszedl dany przelew.

Pozdrawiam
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Bo to jest takie pierdzielenie, że głowa boli, 5tys to równie mama mogła mi na życie przesłać, nawet jak moje konto takich pieniedzy na oczy nie widziało do tej pory, tak już widze zapał tych pracowników us którzy dla 5tys zaawiadamiają cba, cbś, abw, ktorzy pracuja dzień i noc, aby rozgryść tajemnice 5tyś, gdyż okradłem kraj ze stu nieopodatkowanych złoty, tak to będzie dla nich motywacja.
 
G 46

ghs

Użytkownik
Bo to jest takie pierdzielenie, że głowa boli, 5tys to równie mama mogła mi na życie przesłać, nawet jak moje konto takich pieniedzy na oczy nie widziało do tej pory, tak już widze zapał tych pracowników us którzy dla 5tys zaawiadamiają cba, cbś, abw, ktorzy pracuja dzień i noc, aby rozgryść tajemnice 5tyś, gdyż okradłem kraj ze stu nieopodatkowanych złoty, tak to będzie dla nich motywacja.
To sobie chłopcze przeczytaj to: http://www.tvn24.pl/0,1606426,0,1,za-piec-groszy-przed-sad,wiadomosc.html
 
Do góry Bottom