>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wybory prezydenckie według Forum Bukmacherskiego

assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
blaise uspokój się bo przy następnym obrażaniu wszystkich, którzy mają coś wspólnego z PiS-em dostaniesz ostrzeżenie.
Jak nie potrafisz rozmawiać na poziomie to nie udzielaj się w tym temacie.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
blaise uspokój się bo przy następnym obrażaniu wszystkich, którzy mają coś wspólnego z PiS-em dostaniesz ostrzeżenie.
Jak nie potrafisz rozmawiać na poziomie to nie udzielaj się w tym temacie.
o co dokładnie chodzi? o Kempę? A taka nie była? Paskudna baba jak Chojarska i inne tego typu posłanki..
Dlaczego mam to ukrywać? Myślę, że nawet wielu będących za PiSem nie przepada za nią..

Ass // o to: &quot;kaczuch&quot;, &quot;Jarek to fajka&quot;, &quot;chamskie suczysko&quot;
 
midel 189

midel

Użytkownik
4. Nie mógłbym stawiac na człowieka, za którym stoją takie osoby jak Schetyna, Palikot, Pitera i Niesiołowski, Nowak.
Oczywiście lepiej mieć za sobą Kurskiego, Kamińskiego, Cymańskiego, Kempę, Poncyljusza ????
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Jedna z mądrzejszych rzeczy napisanych w temacie od jakiegoś czasu. Dla mnie obaj kandydaci uczestniczący w drugiej turze nie wiele różnią się od siebie - natomiast robią dużo żeby pokazać że różni ich absolutnie wszystko.
Z niechęcią zagłosuje jednak na Komorowskiego. Nie sądzę aby jego prezydentura była wybitna (zresztą podobnie odczuwam w stronę Kaczyńskiego, który jeśli wygra nie będę robił tragedii). Mimo wszystko Kaczyński swoją personalną szansę w polityce miał, był premierem rządu - rządu który oceniam bardzo źle.
Nie zapomnę mu celowego dzielenia społeczeństwa słowami o &quot;ZOMO&quot;, &quot;wykształciuchach&quot; bo poczułem się wtedy osobiście obrażony. Nie zapomnę koalicji z LPR i Samoobroną, która była najgorszą koalicją rządzącą w historii Polskiej demokracji. Znienawidzonego przeze mnie Pana Ziobry, Ministra Sprawiedliwości także nie zapomnę bo swój stołek zawdzięczał Jarkowi i nadal odgrywa kluczową rolę w jego partii.
Reasumując - ja mam takie a nie inne odczucia i swój głos oddam na Komoriego. Rozumiem jak ktoś zagłosuje odwrotnie i żadnych pretensji czy też próby &quot;nawracania&quot; nie będę podejmował.
I na koniec jeszcze raz to co mi ostatnio ciągle po głowie chodzi w ramach rozmyśleń o wyborach : POLITYKA TO BAGNO
Zbyszek Ziobro był najlepszym ministrem sprawiedliwości w ostatnim 10-leciu-to na pewno.
Za to mógłby mi ktoś wytłumaczyć czemu za rządów PO było już 3albo nawet 4-ech ministrów sprawiedliwości??? Bo ja tego nie rozumiem
 
lukasz80 88

lukasz80

Użytkownik
Ja przed pierwszą turą obiecałem sobie dwie rzeczy,po pierwsze ,że nie zagłosuje na Napieralskiego,bo nigdy nie zagłosuje na czerwonych,oraz ,że nie zagłosuję na Komorowskiego bo moja irytacja i niechęć do PO sięgnęła szcztytu,więc w pierwszej turze zagłosowałem na Kaczyńskiego i w drugiej turze też na niego zagłosuję wybierając mniejsze zło.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Xavy ma po częsci racje.
Tak samo nie daje wam do zrozumienia wynik nic z wiezień w Polsce. Wiekszosc duza za PO myslicie ze to przypadek?
Za PISu zawsze chciano zaostrzenia kar nie tylko dla recydywistow ale takze za wiele innych czynow. PO wielokrotnie dawalo do zrozumienia ze zaostrzania przepisow nie chce a moze i przepisy zlagodzi.....
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Zbyszek Ziobro był najlepszym ministrem sprawiedliwości w ostatnim 10-leciu-to na pewno.
Za to mógłby mi ktoś wytłumaczyć czemu za rządów PO było już 3albo nawet 4-ech ministrów sprawiedliwości??? Bo ja tego nie rozumiem
Zbyszek Ziobro nie jednokrotnie przekraczał swoje kompetencje za co sam wyrokiem sądowym został uznany za winnego.
Co takiego Ziobro zrobił że uważasz go za najlepszego MS ? Czekam na konkret oczywiście.
@BukmacherTSW -&gt; &quot;Za PISu zawsze chciano zaostrzenia kar&quot; mieli parę lat na wprowadzenie tego czego &quot;chcieli&quot; czemu zatem tego nie zrobiono ? Jeszcze raz podkreślę, różnice w tej akurat materii pomiędzy PO a PiS są marginalne mimo tego co mówią warto patrzeć na to co robią a obie partie zrobiły nie wiele ...
Pisze to oczywiście w związku z tym że Pan Zbigniew mocno popiera kandydature Jarosława.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
No nie iwem czy mieli te pare lat przeciez nie mieli wiekszosci ?
A tak wogole to Jarek zbywa troche Ziobre chyba ze to taka manipulacja mediów , że sie nie za bardzo lubia.
 
S 0

speedywwy

Użytkownik
No nie iwem czy mieli te pare lat przeciez nie mieli wiekszosci ?
Buehehe a 2 lata kto rządził? Krasnoludki? No w sumie krasnoludki ale mniejsza o to...:spokodfhgfh:
Ja również czekam na konkrety co do wielkich czynów Ziobry. Przypominam sobie tylko &quot;gwóźdź do politycznej trumny Leppera&quot; który okazał sie nie wypałem, niesłuszne oskarżenie doktora G. i zupelnie przypadkowe zniszczenie laptopów...
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Dla mnie to jest walka o wladze dla wladzy. Zadna z partii nie ma zamiaru robic jakichkolwiek glebszych reform, nie mowiac juz o jakichs cieciach w budzecie. Oni wszyscy jeszcze maja w pamieci to co sie stalo z AWS. Zrobili wiele reform i skonczyli poza parlamentem. Lepiej jest udawac, ze cos sie robi niz cos robic. Jestem przekonany, ze nawet jesli Bronek zostanie prezydentem PO nie przeprowadzi zadnych reform, przesiedza na stolkach cala kadencje. Podobnie jak i pisiory by przesiedzieli (chociaz oni za to byli bardzo chetni do powaznych reform w kwestiach wolnosci osobistej, mozliwosci inwigilacji itd). Dzisiaj kaczor mowil, ze zgadza sie z prosocjalna polityka Sld. Mamy na przeciw siebie dwoch socjalistow, a ja na socjalistow nie glosuje.
 
robertcorey 1

robertcorey

Użytkownik
Oczywiście lepiej mieć za sobą Kurskiego, Kamińskiego, Cymańskiego, Kempę, Poncyljusza ????
Zdecydowanie wyżej stawiam wymienionych przez ciebie panów.

Proces przegrany przez Jarka, może to pokrzyżować plany zwycięstwa PIS-u oraz kandytata.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Zdecydowanie wyżej stawiam wymienionych przez ciebie panów.

Proces przegrany przez Jarka, może to pokrzyżować plany zwycięstwa PIS-u oraz kandytata.
Jeszcze pani była ^^ Jak mogłem jeszcze o mordercy zapomnieć? Oczywiście Zbycha też wyżej stawiasz ????

Zbyszek Ziobro był najlepszym ministrem sprawiedliwości w ostatnim 10-leciu-to na pewno.
Za to mógłby mi ktoś wytłumaczyć czemu za rządów PO było już 3albo nawet 4-ech ministrów sprawiedliwości??? Bo ja tego nie rozumiem
A jakich miał zastępców patriotów - opozycjonistów. Pozazdrościć tylko ????

Tak samo nie daje wam do zrozumienia wynik nic z wiezień w Polsce
Idąc tym tokiem rozumowania wynik z domów pomocy społecznej daje do zrozumienia, że Kaczyński jest nie bardzo?
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Oczywiście lepiej mieć za sobą Kurskiego, Kamińskiego, Cymańskiego, Kempę, Poncyljusza ????
Zdecydowanie tak!!

Ostatni mój post w tym temacie!!

Nie będę już nikogo przekonywał do swoich racji, bo po co? Politykiem nie jestem a tym bardziej członkiem sztabu Kaczyńskiego. Każdy ma swoje przekonania i głosuje jak chce i to jest piękno a zarazem przekleństwo demokracji.

W pierwszej turze wyborów głosowałem na Korwina-Mikke, w drugiej zagłosuję na Jarosława Kaczyńskiego. Dlaczego? Napisałem to już w poprzednich moich postach w tym temacie. Nie będę się powtarzał. Dziękuję za dyskusję, albo raczej pseudo-dyskusję.
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Demokracja to bagno.
I wszystko na ten temat. W sobote, dzien przed wyborami byłem na 18stce u dalszego kuzyna i miałem &quot;przyjemność&quot; porozmawiać z grupa młodszych kolegów o polityce i jutrzejszych wyborach. I tacy ludzie mają decydować o postaci naszej politki, niektórzy idnosiłem wrażenie, że nie wiedzieli kto jaka partie reprezentuje a co dopiero o programie wyborczym.
ja bede głosował na Jarosława. Typowe &quot;mniejsze zło&quot; bo nie chce aby żaden z nich reprezentował naszego kraju i stał na jego czele. No ale cóż...Naród wybrał
 
pakeroso 0

pakeroso

Użytkownik
Jarek przegrał proces, ale oczywiście zrobi wszystko aby nie musieć przepraszać. Nawet jeśli już dojdzie do przeprosin, to będzie nas przekonywał, że i tak miał rację. Bo w IV RP jest tylko jedna prawda - prawda Kaczyńskich. Nawet wyrok niezawisłego sądu nie ma tutaj znaczenia.
Zastanawiam się dlaczego niektórzy chcieliby mieć w kraju dyktaturę Kaczyńskiego na spółkę z Rydzykiem ??
Jeden przymyka oko na to co robi drugi, za to ten drugi z ambony nabija mu poparcie. To jest dopiero układ :cool:
 
choderek 11

choderek

Użytkownik
a co Gusto podważasz autorytet pana Bartoszewskiego? Czy ma ten głupi papier czy nie, wykładanie na tylu uniwersytetach (m.in w Monachium) coś znaczy.
Nie wiem, czy Gusto podważa, ale ja podważam. Bo autorytetem się JEST, a nie BYWA. A ludzi od bydła się nie wyzywa, tak jak to zrobił Władysław Bartoszewski.
Jarek przegrał proces, ale oczywiście zrobi wszystko aby nie musieć przepraszać. Nawet jeśli już dojdzie do przeprosin, to będzie nas przekonywał, że i tak miał rację. Bo w IV RP jest tylko jedna prawda - prawda Kaczyńskich. Nawet wyrok niezawisłego sądu nie ma tutaj znaczenia.
Zastanawiam się dlaczego niektórzy chcieliby mieć w kraju dyktaturę Kaczyńskiego na spółkę z Rydzykiem ??
Jeden przymyka oko na to co robi drugi, za to ten drugi z ambony nabija mu poparcie. To jest dopiero układ :cool:
Jakkolwiek oceniać ten wyrok, to jak słyszę formułki o niezawisłych sądach, to nie wiem czy się śmiać, czy płakać. Powtarzane od nastu lat komunały. A wystarczy myśleć...
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Jakkolwiek oceniać ten wyrok, to jak słyszę formułki o niezawisłych sądach, to nie wiem czy się śmiać, czy płakać. Powtarzane od nastu lat komunały. A wystarczy myśleć...
... Bo jak rozumiem sąd jest niezawisły tylko w wypadku gdy wyrok jest zgodny z Twoimi oczekiwaniami ? W innym przypadku to przekręt/układ/zmowa. Poznaje tą retorykę.
Bracia Kaczyńscy już od X lat pokazują że ich wyroki sądowe nie obchodzą bo racja jest zawsze tylko jedna i oni ją mają (i nikt ich nie przekona że czarne jest czarne ...)
Czy tylko ja zauważam że Oni (jeden już nie żyjący oczywiście) czuli się dużo więcej warci niż zwykły człowiek ? Oczywiście dotyczy to także w mniejszym lub większym stopniu każdego innego rządzącego obecnie polityka ale patrząc na nich dobitnie mi się to nasuwa na myśl.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Jakkolwiek oceniać ten wyrok, to jak słyszę formułki o niezawisłych sądach, to nie wiem czy się śmiać, czy płakać. Powtarzane od nastu lat komunały. A wystarczy myśleć...

Sąd sądem, ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie ???? Wiwat IV RP.

A ludzi od bydła się nie wyzywa
Natomiast od małp można ????
 
skrewdriver 3

skrewdriver

Użytkownik
Jakkolwiek oceniać ten wyrok, to jak słyszę formułki o niezawisłych sądach, to nie wiem czy się śmiać, czy płakać. Powtarzane od nastu lat komunały. A wystarczy myśleć...
Tak to już niestety jest, że jak sądy wydają orzeczenia w sporach politycznych to z reguły są one przychylne dla rządzących.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
w czasach rządów pisowskich też większość przegrywali, więc trzeba zmienić, że z reguły są przychylne dla platformy..
co do bydła..
Ludzi, których mogliśmy zobaczyć okiem kamery programu Lisa na wiecu Kaczyńskiego bez żadnych oporów można nazwać &#39;bydłem&#39;.
Dziwne, że wszystkich ludzi z różnych ugrupowań, którzy w przeszłości przyczynili się czymś dla Polski (Wałęsa, Bartoszewski, Kwaśniewski, Bielecki, Cimoszewicz i wielu innych) łączy jedno - zgodność co do tego, że Kaczyńskich (teraz tylko jednego) trzeba od władzy trzymać jak najdalej..
 
Do góry Bottom